Założenia sekcji World of Warcraft

Jeśli chcesz do nas dołączyć, to tutaj znajdziesz wszelkie potrzebne informacje.

Moderator: Pretorianie

Regulamin forum

ABY DO NAS DOŁĄCZYĆ

1. Napisz do oficera sekcji odpowiedniej gry na naszym Discordzie:
https://discord.gg/0kbw7OkxbRX48092


Na Discorda można wejść również poprzez przeglądarkę, wystarczy kliknąć w link powyżej. Oficerowie oznaczeni są poprzez [tag] na początku nicku. Aktualną listę tagów i dalsze instrukcje dostaniesz w prywatnej wiadomości od naszego bota, która będzie znajdować się w lewym górnym rogu.


[Instrukcja instalacji Discorda] | [Problemy techniczne] | [Pytania]AKTUALNIE PROWADZONE SEKCJE

[Rekrutacja: zielony - otwarta, czerwony - zamknięta]
Albion Online
Ashes of Creation
Crowfall
Co-OP [Dodatkowe informacje]
Star Citizen
Warframe
World of Warcraft2. Możesz napisać też tutaj KLIK - wtedy otrzymasz prywatną wiadomość, kiedy oficer będzie dostępny na komunikatorze.Ważne linki!


Regulamin IX Kohorty
Awatar użytkownika
Gerdhard
Cezar
Posty: 8131
Rejestracja: piątek, 2 maja 2008, 08:46
Medals: 32
Lokalizacja: Mońki
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX AoC Legionista WAR Centurion
AION Centurion WoW Pretorianin LOTRO Pretorianin SWTOR Trybun WildStar Trybun
L2C Legionista Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Założenia sekcji World of Warcraft

Post autor: Gerdhard » piątek, 27 października 2017, 07:09

Jesteśmy gildia dla dojrzałych graczy. Rozpiętość wieku naszych członków jest od 20 do ponad 50 lat. Rozumiemy czym jest czas wolny, wiec nikogo nie rozliczamy ile z tego czasu poświecą grze.

Nasza gildia nastawiona jest na ciągle nowe wyzwania. Możesz być pewien, ze w miarę rozwoju Twojej postaci nie będziesz się nudził. Poznasz i zdobędziesz content WoW w grupie ludzi, na których zawsze można liczyć.

IX Kohorta to nie tylko wspólna gra. Spotykamy się na zlotach 2 razy w roku, gdzie można siąść przy piwie w towarzystwie ludzi, których na co dzień zna się tylko z głosu. Jest to również okazja do poznania graczy z innych sekcji naszej gildii.

System rekrutacji jest 2 stopniowy. Składa się na niego okres jako rekrut, którym można zostać po krótkiej rozmowie informacyjne odnośnie zasad panujących na naszym komunikatorze głosowym i w sekcji do której aplikujesz.

Jeśli Tobie spodoba się u nas i uznamy, że i Ty pasujesz do nas zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza informacyjnego na naszym forum. Następnie zostanie przeprowadzona z Tobą rozmowa kończącą proces rekrutacji potwierdzająca, że rozumiesz i akceptujesz zasady u nas panujące. Przejście tej procedury pomyślnie oznacza, że do sekcji w innych grach zostaniesz przyjęty tylko zgłaszając chęć grania w niej do oficera.

Każdy z nas ma prawo grać w swoim tempie, stylu i zgodnie ze swoimi preferencjami (crafting, handel, walka, odgrywanie roli) i każda forma aktywnej gry jest akceptowana przez zarząd sekcji. Z drugiej zaś strony niedopuszczalna jest sytuacja, gdy podczas zorganizowanego wypadu osoba spełniająca wymagania do niego i na nim potrzebna nagminnie i wbrew zasadom "współżycia w grupie" realizuje prywatną aktywność in-game.

Każdy z członków sekcji zobowiązany jest do dbania o dobre imię IX Kohorty poprzez swoje osiągnięcia, kulturę osobistą oraz sposób w jaki komunikuje się ze społecznością, aby w powszechnej opinii IX Kohorta kojarzona była z dojrzałym podejściem do tworzenia społeczności internetowej. Podstawowe wytyczne zawarte są w regulaminie IX Kohorty, którego znajomość i przestrzeganie są obowiązkiem wszystkich naszych członków.

Komunikator głosowy Discord jest nieodłączną częścią związaną z każdą sekcją IX Kohorty dlatego też jest obowiązkowy jesli chodzi o eventy. Jesteś in game serdecznie zapraszamy - wejdź na Discord. Pozwoli Ci to poznać ludzi współtworzących z Tobą naszą społeczność. Dodatkowo warto nadmienić, że niektórzy nie grają na słuchawkach. Dlatego jeszcze raz uczulamy na kategoryczny zakaz przeklinania (zawarty w regulaminie IX Kohorty). Nie uczestniczymy również w tzw. forumowych "g...noburzach".

Sekcyjne forum jest to źródło informacji dla obecnych jak i nowo przybyłych członków IX Kohorty. Znajdują się na nim kluczowe informacje oraz takie, które są istotne przez długi czas. Wiadomości o krótki czasie życia bądź aktualności przekazywane są na Discordzie. Dodatkowo przypominamy, że konta te powinny mieć nazwę taką, jak nazwa głównej postaci w grze. Proszę wziąć pod uwagę, również to, że przy rekrutacji możemy prosić o udostępnienie "zdjęcia" ekranu logowania, by zweryfikować fakt członkostwa w innych gildiach.

Sekcja jest otwarta na propozycje rozwojowe, a co za tym idzie Trybun wraz z gronem dowódczym będzie rozpatrywał wszelkie możliwe sugestie dotyczące rozwoju sekcji oraz jej usprawnienia. Możliwa jest również pomoc w rozwoju i utrzymaniu sekcji nie posiadając statusu oficera, chętne osoby prosimy po prostu o bezpośredni kontakt, po otrzymaniu statusu Legionisty.

Bawimy się wspólnie i wspólnie staramy się sobie pomagać pod każdym możliwym względem. Gdyby jednak wystąpiły sytuacje konfliktowe, sztab wystąpi w roli mediatora aby załagodzić niesnaski. Jeśli negocjacje nie dojdą do skutku - decyzję podejmuje Trybun.

W przypadku łamania Regulaminu IX Kohorty w życie wchodzą poniższe "achievementy" -
a) ostrzeżenie
b) nagana
c) kick/ban ( 2 x nagana w ciągu jednego roku )

Nieobecność dłuższa niż 7 dni powinna zostać zgłoszona w odpowiednim do tego temacie na forum. Brak takiej informacji może skutkować usunięciem z sekcji.

Przynajmniej raz w miesiącu organizowane będą obowiązkowe zebrania sekcyjne, aby poznać opinię członków sekcji, przeprowadzić awanse/degradacje oraz zakosztować nieco eventów okazyjnych.
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja do IX Kohorty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość