Cyberpunk 2077

Dział poświęcony grom dla jednego gracza.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Cyberpunk 2077

Post autor: Maurycy » wtorek, 8 grudnia 2020, 18:58

Obrazek
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Cyberpunk 2077

Post autor: Maurycy » piątek, 18 grudnia 2020, 11:01

Takie tam perypetie Obrazek

[ obraz zewnętrzny ]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Gott
Patrycjusz
Posty: 752
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2009, 16:02
Medals: 4
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX ESO St. Legionista Gwiazda Azury AO Legionista

Cyberpunk 2077

Post autor: Gott » wtorek, 22 grudnia 2020, 16:51

za chciwi się zrobili , tak to jest jak się chce trzymać za ogon kilka srok , ja bym swoją wersję Pc tez chętnie oddał jak bym miał możliwość. jedyne co jest fajne w tej grze to fabuła i dialogi no i udźwiękowienie , reszta szkoda gadać , bleeee

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Cyberpunk 2077

Post autor: Maurycy » wtorek, 22 grudnia 2020, 17:13

Gott pisze:za chciwi się zrobili , tak to jest jak się chce trzymać za ogon kilka srok , ja bym swoją wersję Pc tez chętnie oddał jak bym miał możliwość. jedyne co jest fajne w tej grze to fabuła i dialogi no i udźwiękowienie , reszta szkoda gadać , bleeee
Ja nie mam wiekszych zastrzeżeń do wersji pc. Wiadomo zabugowana i AI jak w GTA3, ale to jest do poprawy patchami, a gra jest ogromna, ciekawa i wchłonąłem w nią kompletnie, a wcale nie byłem jakoś strasznie nahypowany przed premierą. Może wlasnie dlatego mi sie podoba Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Shinee
AoC Trybun
Posty: 558
Rejestracja: środa, 1 stycznia 2014, 23:26
Medals: 2
Lokalizacja: London UK
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista L2C Legionista

Cyberpunk 2077

Post autor: Shinee » czwartek, 14 stycznia 2021, 02:26





Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Cyberpunk 2077

Post autor: Maurycy » czwartek, 11 lutego 2021, 07:51

I jak tam? cyberpunk ograny? :D ja po 2 miesiącach intensywnej gry mam dosyć póki co i robię przerwę do wyjścia DLC.

przeszedłem dwoma postaciami (pierwsza berserker z modliszkami, druga poison netrunner), przez co rozumiem wyczyszczenie mapy z wszelkich zadań pobocznych, zleceń i zdarzeń losowych
pomimo problemów na starcie, jak dla mnie przynajmniej w wersji na PC bugi nie doskwierały tak bardzo, żeby zepsuć frajdę z gry. z resztą ocena na steamie też nie jest zła jak na rozmiar afery jaką rozdmuchano, mianowicie 78% pozytywnych recenzji. dla porównania innych hitów porównywanych z CP2077 - GTA V 82% czy RDR2 83%, więc dramatu nie ma
wersję konsolową pozostawiam bez komentarza bo nie grałem. wiem jedynie z najwiekszej grupy CP2077 na fejsie, że ludzie graja na PS4 i XBOX one i nie narzekają


Obrazek
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Gott
Patrycjusz
Posty: 752
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2009, 16:02
Medals: 4
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX ESO St. Legionista Gwiazda Azury AO Legionista

Cyberpunk 2077

Post autor: Gott » czwartek, 18 lutego 2021, 15:10

ja pograłem z kilka godzin i przerwa, czekam aż naprawią grę , może błędy nie są uciążliwe dla samego grania , ale na pewno ,przynajmniej mi psuły imersje , lubię się wciągać w grę jej klimatem ...

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Cyberpunk 2077

Post autor: Maurycy » czwartek, 18 lutego 2021, 20:06

Gott pisze:
czwartek, 18 lutego 2021, 15:10
ja pograłem z kilka godzin i przerwa, czekam aż naprawią grę , może błędy nie są uciążliwe dla samego grania , ale na pewno ,przynajmniej mi psuły imersje , lubię się wciągać w grę jej klimatem ...
a jakie przykładowo błędy psuły Ci immersję?
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Yeleana
AO St. Legionista
LoA Legionista
Posty: 5228
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 26
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun AO Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Cyberpunk 2077

Post autor: Yeleana » czwartek, 29 kwietnia 2021, 15:18

Nareszcie znalazłem czas, żeby skończyć grę na wszystkie sposoby (każde zakończenie) męskim V - kwestia sejwów w kluczowych punktach... i teraz po czasie zastanawiam się, czy końcówka dla żeńskiego V jest tak samo dopracowana:
Spoiler:
Obrazek

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Cyberpunk 2077

Post autor: Maurycy » czwartek, 29 kwietnia 2021, 15:39

Yeleana pisze:Nareszcie znalazłem czas, żeby skończyć grę na wszystkie sposoby (każde zakończenie) męskim V - kwestia sejwów w kluczowych punktach... i teraz po czasie zastanawiam się, czy końcówka dla żeńskiego V jest tak samo dopracowana:
Spoiler:
1. Można
2. Jeśli chodzi Ci o zakończenie z Nomadami to można
3. Jest tak samo jak z męskim V


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Yeleana
AO St. Legionista
LoA Legionista
Posty: 5228
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 26
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun AO Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Cyberpunk 2077

Post autor: Yeleana » czwartek, 29 kwietnia 2021, 18:51

1. tak, a do kogo?
2. z kim?
Obrazek

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Cyberpunk 2077

Post autor: Maurycy » czwartek, 29 kwietnia 2021, 22:36

Yeleana pisze:
czwartek, 29 kwietnia 2021, 18:51
1. tak, a do kogo?
2. z kim?
1. do tych z którymi nawiązałeś romans i Panam nawet jeśli grasz kobietą, ale macie dobre relacje.
2. z osobą do której zadzwoniłeś z dachu, tam tak na prawdę wybierasz tą jedyną osobę (zakładając że romansowałeś z oboma, w przypadku kobiety, Judy i River) z którą pózniej uciekasz w odpowiednim zakończeniu
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Yeleana
AO St. Legionista
LoA Legionista
Posty: 5228
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 26
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun AO Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Cyberpunk 2077

Post autor: Yeleana » piątek, 30 kwietnia 2021, 04:25

Rzeczywiście musisz być autentycznym fanem tej gry, bo wiesz o niej wszystko (mimo ze piszesz, ze przeszedles " tylko" dwa razy)

Dla mnie tytul jest fajny, nawet bardzo... takie mocne 8/10... ale nie czuje potrzeby grania drugi raz, co mialbym odkryc, jakies przeoczone ukryte zadanie ?(wiekszosc rzeczy zrobilem, procz kupienia wszystkich samochodow, bo na to trzeba jakies grube miliony)
Obrazek

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Cyberpunk 2077

Post autor: Maurycy » piątek, 30 kwietnia 2021, 06:59

Yeleana pisze:Rzeczywiście musisz być autentycznym fanem tej gry, bo wiesz o niej wszystko (mimo ze piszesz, ze przeszedles " tylko" dwa razy)

Dla mnie tytul jest fajny, nawet bardzo... takie mocne 8/10... ale nie czuje potrzeby grania drugi raz, co mialbym odkryc, jakies przeoczone ukryte zadanie ?(wiekszosc rzeczy zrobilem, procz kupienia wszystkich samochodow, bo na to trzeba jakies grube miliony)
Za drugim razem przechodziłem inną płcią i inną „klasą”. Ze względu na inne drzewko, questy często robiłem zupełnie inaczej, zamiast wpadać i robić rozpierduchę modliszkami, nie wchodziłem nawet do budynku, tylko zza ściany wykańczałem wszystkich wirusem (często była z tego większa kasa ze zleceń). I rzeczywiście za drugim razem odkryłem bardzo dużo nowych rzeczy, albo np przeszedłem zadanie poboczne na inny, bardziej ciekawy sposób - np. Zamiast zabijać ofiarę zlecenia, ratuję ją i potem wywiązuje się z tego niesamowity wątek. Albo zamiast podlizywać się Panam to jechałem ostro po niej w dialogach i dostałem w pewnej misji auto, którego nie dostałem pomagając Panam. Jest też kwestia ukrytego zakończenia. Za pierwszym razem nie byłem świadomy, że żeby je ukończyć, muszę być bardzo zżyty z Johnnym i dopiero za drugim razem przechodząc grę wybierałem odpowiednie dialogi.
Też granie inną „rasą” daje ciekawy efekt. Najpierw grałem Nomadą a potem corpo i nie tylko wstęp był inny ale też dużo dialogów i też npc inaczej cie postrzegali. Jak dla mnie warto przejść conajmniej dwa razy, ale jak nie masz parcia to nie ma co sie zmuszac Obrazek
Nie jestem jakimś wielkim fanem, po prostu stwierdziłem, że skoro zapłaciłem za grę, na którą tyle czekałem, to chcę z niej wycisnąć wszystko Obrazek

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry single-player”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości