Przyszłosć WOW'a (9.0 +)

Tu możesz porozmawiać na tematy dotyczące WoW'a.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy WoW

Awatar użytkownika
Falka
Posty: 502
Rejestracja: wtorek, 6 maja 2008, 18:33
Lokalizacja: Mansfield
Gender:
Status:
Offline

Przyszłosć WOW'a (9.0 +)

Post autor: Falka » środa, 25 września 2019, 18:54

Yelek nie ma co dyskutować. Horda ist kaput.

Awatar użytkownika
Yeleana
AO St. Legionista
LoA Legionista
Posty: 5228
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 26
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun AO Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Przyszłosć WOW'a (9.0 +)

Post autor: Yeleana » środa, 25 września 2019, 18:57

nie zwróciłeś chyba uwagi... nie ma ani hordy ani aliansu, bo jest jedna wielka rodzina

już nie krzyczą For The Horde, ani For The Alliance! tylko For The Azeroth stojąc ramie w ramię

tak więc, co będzie za rok? wspólna walka jako jedna frakcja z "pomiotami" starych bogów? (tak jak wykrakał Nexos)
Obrazek

Awatar użytkownika
Tsura
Patrycjusz
Posty: 1207
Rejestracja: czwartek, 28 marca 2013, 11:28
Medals: 5
Lokalizacja: Olsztyn
Gender:
Status:
Offline

WoW Optio SWTOR Weteran WildStar St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Przyszłosć WOW'a (9.0 +)

Post autor: Tsura » środa, 25 września 2019, 20:27

W sumie nawet by mi to pasowało aby zlikwidować wojnę frakcji. One dalej zostaną, ale 9.0 (shadowlandsy) pewnie pójdziemy jako jedna rodzina. Ja generalnie spodziewałem się czegoś lepszego. Wielka manipulatorka daje się podpuścić jak przedszkolak przez sarufanga? Jakoś to słabe. Bardziej sie zastanawiam co będzie w 10.0?

Awatar użytkownika
Gerdhard
Posty: 8326
Rejestracja: piątek, 2 maja 2008, 08:46
Medals: 34
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX AoC Legionista WAR Centurion
AION Centurion WoW Pretorianin LOTRO Pretorianin SWTOR Trybun WildStar Trybun
L2C Legionista Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Przyszłosć WOW'a (9.0 +)

Post autor: Gerdhard » środa, 25 września 2019, 20:51

@Tsura 10.00 bedzie Classic back:D
Obrazek

Awatar użytkownika
Seven
Patrycjusz
Posty: 409
Rejestracja: poniedziałek, 30 lipca 2012, 13:41
Medals: 2
Lokalizacja: Platerów
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Mecenas IX Kohorty

Przyszłosć WOW'a (9.0 +)

Post autor: Seven » piątek, 27 września 2019, 17:38

Jakiekolwiek X.0 czy XX.0 będzie GIERKĄ dla dzieci i młodzieży, czyli tego czego chce środowisko takich graczy. O głosach coraz częściej się pojawiających że fajnie gdyby wszystkie gry miały tryb super easy, tak, żeby sobie usiąść do jakiegoś tytułu i bez większego problemu bawić się w nim w Terminatora. Gier i na PC i na konsole jest już taka ilość że ludzie nie dają rady przegrać wszystkiego co by chcieli bo jest bardzo wymagające momentami. Tak, to jakiś ekstremalny przypadek ale... wizja sprzedaży 10 kopii zamiast 3 jest zbyt kusząca dla developerów... Także nie bagatelizował bym tego, tak samo jak z ewolucją MMO. Ma być fajnie, szybko i bez zagryzania zębów.

Activision czeka tez na wyniki experymentu z Classic. nie wiemy jak i dokąd nas to zaprowadzi, ale na pewno będzie miało wpływ na WoWa. Retail może zostać GIERKĄ a WoW GRĄ wymagającą czegoś innego niż Retail i dla innego grona odbiorców - starszych zapewne, w której spróbują nie popsuć tego co popsuli zdaniem graczy Classica w Retailu. Także dwie grupy wiekowe o rożnych oczekiwaniach i dwa tytuły których ewolucja będzie przebiegała w zupełnie inny sposób.

Jedna wielka rodzina... Jeżeli tego chce młode pokolenie aby grac w WoWa to pewnei to dostanie. My jako Polacy trochę inaczej patrzymy na niektóre rzeczy niż płytkie i słabo wykształcone setki tysięcy graczy zza oceanu czy nawet Europy Zachodniej dla których zapłacić $5 w systemie mikropłatności to normalna i integranta część rozgrywki której celem jest bycie lepszym i wygrywanie. Nie każdy myśli tak utopijnie i honorowo o grach i fairplay jak my. Jest pokolenie które ma inny system wartości i ktoś chce z tego wycisnąć kasę. Także wszystkie tytułu w tym i WoW są robione nie dla sztuki grania w gry tylko dla zarabiania kasy. Pamiętajcie o tym. Gra to produkt. Jak pączki rano w osiedlowym sklepie wystawione pachnące tuż przy kasie nie mają być jej ozdobą...
Obrazek

Awatar użytkownika
Falka
Posty: 502
Rejestracja: wtorek, 6 maja 2008, 18:33
Lokalizacja: Mansfield
Gender:
Status:
Offline

Przyszłosć WOW'a (9.0 +)

Post autor: Falka » piątek, 27 września 2019, 21:06

@Yeleana No właśnie zwróciłem uwagę. Robią ten sam podstępny myk, który spowodował, że odszedłem ze SWTOR.

Awatar użytkownika
Yeleana
AO St. Legionista
LoA Legionista
Posty: 5228
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 26
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun AO Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Przyszłosć WOW'a (9.0 +)

Post autor: Yeleana » piątek, 1 listopada 2019, 21:41

Tak więc mamy przynajmniej część odpowiedzi... powstanie przynajmniej Wow 9.0 a co będzie dalej, to czas pokaże...

P.S. szczerze mówiąc, to myślałem że założy - a wy?
Obrazek

Awatar użytkownika
Tsura
Patrycjusz
Posty: 1207
Rejestracja: czwartek, 28 marca 2013, 11:28
Medals: 5
Lokalizacja: Olsztyn
Gender:
Status:
Offline

WoW Optio SWTOR Weteran WildStar St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Przyszłosć WOW'a (9.0 +)

Post autor: Tsura » sobota, 2 listopada 2019, 20:16

Będzie WoW 10 i 11 i dalej :) Dopóki będzie minimalna ilość wymagana osób płaciła abonament :)

Lorandil
Patrycjusz
Posty: 42
Rejestracja: wtorek, 10 września 2019, 15:12
Status:
Offline

Przyszłosć WOW'a (9.0 +)

Post autor: Lorandil » niedziela, 17 listopada 2019, 12:59

Lore od czasu cata to jedna wielka kpina, a to co zaoferowali teraz (shadowlands) to ja wole te 200zl wyrzucic przez okno niż zaplacic za ten grind dla chinczykow. 15-letni classic jest duzo bardziej grywalny, a liczba graczy pokazuje, w ktorym kierunku powinien isc retail, aby dalo sie go w ogole uratowac.

Awatar użytkownika
Yeleana
AO St. Legionista
LoA Legionista
Posty: 5228
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 26
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun AO Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Przyszłosć WOW'a (9.0 +)

Post autor: Yeleana » środa, 11 marca 2020, 21:36

Co prawda jeszcze nie ma jeszcze 9.0 a ja niestety znowu wątpię... w patchu 8.3 pojawił się OGROMNY problem z nieco zakamuflowanym Pay-To-Win... krótko tłumacząc, w najnowszym dodatku pojawiły się przedmioty BOE, które po założeniu potrafią dwu lub nawet trzykrotnie zwiększyć Twój DPS... społeczność gry zwęszyła świetny interes i sprzedaje te przedmioty za DZIESIĄTKI MILIONÓW golda najlepszym gildiom na świecie - spytacie, gdzie tu p2w? ano tutaj, że te gildie zmuszone są KUPOWAĆ od blizzarda tokeny za prawdziwe pieniądze, aby nadal móc się liczyć w wyścigu o World First

Obrazek

Awatar użytkownika
Tsura
Patrycjusz
Posty: 1207
Rejestracja: czwartek, 28 marca 2013, 11:28
Medals: 5
Lokalizacja: Olsztyn
Gender:
Status:
Offline

WoW Optio SWTOR Weteran WildStar St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Przyszłosć WOW'a (9.0 +)

Post autor: Tsura » piątek, 13 marca 2020, 18:53

To jest mega patola. Nawet patrząc z perspektywy normalnego gracza, który nie gra WF. Do zeszłego tygodnia nie miałem nawet jednej dobre korupcji. I moj drugi tank ściągał ze mnie aggro strzałem swojej korupcji. Rng on rng on rng. I do tego takie smutne, NIC nie zależy od ciebie, od 50-70% twojego dpsu to rzeczy, które robią się pasywnie.

Ale jest światło w tunelu. Już zapowiedzieli, że nie będzie tego systemu w Shadowlandsach. Zresztą napisali, że nie będzie też warforgy i titanforgy. Zobaczymy jak w końcu ta alfa/beta wystartuje.

Awatar użytkownika
Falka
Posty: 502
Rejestracja: wtorek, 6 maja 2008, 18:33
Lokalizacja: Mansfield
Gender:
Status:
Offline

Przyszłosć WOW'a (9.0 +)

Post autor: Falka » środa, 18 marca 2020, 21:58

Tokeny za wszystko na wszystko. Socjalizm i kazdy bedzie zadowolony. No moze prawie kazdy. No dobra, ja bede.

kazanfa
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 29 sierpnia 2020, 23:20
Status:
Offline

Przyszłosć WOW'a (9.0 +)

Post autor: kazanfa » sobota, 29 sierpnia 2020, 23:32

custompaper, Będzie WoW 10 i 11 i dalej :) Dopóki będzie minimalna ilość wymagana osób płaciła abonament :)
to na pewno. Nie byłbym zaskoczony.

Awatar użytkownika
Yeleana
AO St. Legionista
LoA Legionista
Posty: 5228
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 26
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun AO Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Przyszłosć WOW'a (9.0 +)

Post autor: Yeleana » sobota, 23 października 2021, 23:38

Czasy jeszcze gorsze niż były:

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „World of Warcraft”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości