Fallout 76

Dział przeznaczony do ogólnej dyskusji nad grami kooperacyjnymi. Tymi w które gramy i które obserwujemy.

Chcesz zagrać w jakąś grę kooperacyjną wspólnie z nami?

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy eSport

Awatar użytkownika
Wąski
Posty: 733
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 16:27
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista BD Legionista RO Trybun Mecenas IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Wąski » piątek, 9 listopada 2018, 19:28

Ja odpadlem po 5h, gra mnie po prostu nie bawi. Ani to rpg, ani jakiś coop. O tak się zbiera matsy, coś tam się crafci ale po co i na co, tego nie wiem wiem. Szczerze nie polecam
Obrazek

Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Zemsta Pomorza » sobota, 10 listopada 2018, 10:25

Wąski pisze:
piątek, 9 listopada 2018, 19:28
Ani to rpg, ani jakiś coop.
Jak nie rpg? jak nie coop?

Explorujesz świat, szukasz questów, badasz nowe krainy/miasta/ruiny. Zbierasz party gdzie każdy może być czymś/kimś innym. Ustawiacie traity tak żeby party było kompletne pod kątem np lockpickingu, hackowania. Latasz z ludźmi /COOP!!!/ i bawisz się w najlepsze. Coś mi się Wąski Twoja opinia mało obiektywna wydaje ;]
Obrazek

Gott
Patrycjusz
Posty: 752
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2009, 16:02
Medals: 4
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX ESO St. Legionista Gwiazda Azury AO Legionista

Fallout 76

Post autor: Gott » sobota, 10 listopada 2018, 11:29

Zemsta Pomorza pisze:
sobota, 10 listopada 2018, 10:25
Wąski pisze:
piątek, 9 listopada 2018, 19:28
Ani to rpg, ani jakiś coop.
Jak nie rpg? jak nie coop?

Explorujesz świat, szukasz questów, badasz nowe krainy/miasta/ruiny. Zbierasz party gdzie każdy może być czymś/kimś innym. Ustawiacie traity tak żeby party było kompletne pod kątem np lockpickingu, hackowania. Latasz z ludźmi /COOP!!!/ i bawisz się w najlepsze. Coś mi się Wąski Twoja opinia mało obiektywna wydaje ;]
Czyli Polecasz ?

Awatar użytkownika
Wąski
Posty: 733
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 16:27
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista BD Legionista RO Trybun Mecenas IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Wąski » sobota, 10 listopada 2018, 12:02

Jak dla mnie gra na Max 10h. Gra polega na wspólnym lataniu, zbieraniu śmieci i zabijaniu glupkowatych przeciwników co respia się co 2 min. Drop leci sklonowany więc nawet nie podzielisz dropa czy nie będziesz o niego walczył. Klimat gry, jest zniszczony poziomem trudności, gdzie niby są jakieś lvl ale nie mają znaczenia bo się wszystko skaluja, survival to też nie jest bo wszędzie, walają się graty, żarcie i woda. Co parę minut musisz scrappwac ekwipunek i zapeniac skrzynkę , która nie ma sposobu stracić, fast travel w grze opartej na eksploracje... a fabuła... Przemilcze bo to potwarz dla serii fallout. A do tego masa bugów, hamski port z konsoli, ui nie przystosowane do PC, brak push to talk, mapa pod ESC.

Powinien to być mod do 4, a nie osobny tytuł bo umrze baaardzo szybko.
Obrazek

Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Zemsta Pomorza » sobota, 10 listopada 2018, 12:30

- Jakie 10h skoro latając z Xardem razem to żeśmy może ze 2 questy zrobili w 3h. Exploracja jest czasochłonna ;]
- Moby na pewno co 2 minuty się nie respią...
- Z dropem to nie do końća rozumiem o co Ci chodzi, ale jeżeli dążysz do argumentu, iż loot powinien być dzielony to nie wiem czy byłby to plus w grze czy minus.
- Survival prawda - słabo wychodzi, tak samo jak poziom trudności, przynajmniej w pierwszych godzinach grania. Jestem za, żeby poziom podciągnęli do góry.
- Z tą skrzynką na scrap to przecież dobrze, że towar bezpiecznie schowany. Jakby gra pozwalała na utratę wszystkiego to kto by w to grał wtedy? Fani Rusta i innych podobnych chyba...
- Fast travel jest, jak w większości gier zresztą. I nie widzę żadnego logicznego argumentu, żeby go nie było. Jak by wtedy coop wyglądał? "Spoko ziomki, zaraz będę, tylko 30min przez mapę będę do was biec...". Bez sensu.
- Fabuła - temat rzeka w F76. Jedni twierdzą, że nie ma, inni twierdzą, że jest. Przez 3 wieczory bety nasłuchałem się masy holodisków, naczytałem mnóstwa notatek. Klimat post-apo jest. Tylko ja osobiście widzę, że ludzie uparcie twierdzą, że skoro NPC prosto w twarz Ci nie powie dwóch zdań o queście - to questów nie ma...Bzdura. Wystarczy wczuć się w postać. Wyszedłeś dwadzieściakilka tam chyba lat po wojnie atomowej, (spodziewasz się miast pełnych NPCów z questami??) wychodzisz (jak to w Falloutach) ze schronu i lecisz z koksem. Szukasz przygód. Badasz ruiny cywilizacji. Jesteś pionierem, sam masz świat zbudować ;]
- Masa bugów - pograłem też z 10h i na jednego buga się natknąłem. Z drugiej strony, pokaż mi grę która bugów w dniu premiery nie ma.
- UI takie same jak w F3 i F4....a mapę masz również pod M.

@Wąski nie mam zamiaru Cię przekonywać do gry, ale mam po prostu wrażenie, że jesteś mocno na nie i niepotrzebnie próbójesz innych zniechęcić.
@Gott Mi się jak najbardiej gra podoba. Mam nadzieję, że około 100h polatam. Budować nie umiem :P i nie lubię, ale zmuszę się do zrobienia jakiejś bazy kiedyś na pewno. Kilka rzeczy jest, które mi się nie podobają - ale to jak w każdej gre - wszystkich nie zadowolisz przecież . Oby Bethesda wspierała tą grę mocno, bo start ma ciężki, więc powinni się postarać po premierze o przychylność graczy w nią grających.
Obrazek

Xard
The Division 2 Optio
Fabri
SC Legionista
Posty: 261
Rejestracja: niedziela, 9 marca 2014, 17:30
Medals: 4
Status:
Offline

ESO Optio D2  Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Xard » wtorek, 13 listopada 2018, 22:11

Obrazek
Załączniki
Dr0a9lMWsAAaZ6V.jpg

Kosmarro
The Division 2 Legionista
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2017, 19:17
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

D2 Legionista

Fallout 76

Post autor: Kosmarro » czwartek, 15 listopada 2018, 09:47

Mam i gram :D

Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Zemsta Pomorza » czwartek, 15 listopada 2018, 15:28

Kosmarro pisze:
czwartek, 15 listopada 2018, 09:47
Mam i gram :D
Który level? :P Bazę zbudowałeś jakąś? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Betrezen
Posty: 115
Rejestracja: sobota, 13 września 2014, 13:13
Medals: 1
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

D2 Legionista

Fallout 76

Post autor: Betrezen » czwartek, 15 listopada 2018, 15:41

Zemsta Pomorza pisze:
czwartek, 15 listopada 2018, 15:28
Który level? :P Bazę zbudowałeś jakąś? :)
Wszyscy zbudowaliśmy, bo taki quest był :P

Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Zemsta Pomorza » czwartek, 15 listopada 2018, 15:57

Muszę fabułę chyba pchnąć do przodu :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Gauri
Posty: 81
Rejestracja: środa, 20 lipca 2011, 16:55
Lokalizacja: Wielka Brytania
Gender:
Status:
Offline

Fallout 76

Post autor: Gauri » sobota, 17 listopada 2018, 17:15

Siemka.
Szukam Ludzi do gry, moj nick to radek909

Awatar użytkownika
Shinee
AoC Trybun
Posty: 558
Rejestracja: środa, 1 stycznia 2014, 23:26
Medals: 2
Lokalizacja: London UK
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista L2C Legionista

Fallout 76

Post autor: Shinee » sobota, 17 listopada 2018, 22:12


Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Zemsta Pomorza » sobota, 17 listopada 2018, 23:31

Shinee pisze:
sobota, 17 listopada 2018, 22:12
Piękna kompilacja z beta testów. Aczkolwiek.....zagrałeś?
Obrazek

Awatar użytkownika
Betrezen
Posty: 115
Rejestracja: sobota, 13 września 2014, 13:13
Medals: 1
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

D2 Legionista

Fallout 76

Post autor: Betrezen » sobota, 17 listopada 2018, 23:50

Gauri pisze:
sobota, 17 listopada 2018, 17:15
Siemka.
Szukam Ludzi do gry, moj nick to radek909
Gramy praktycznie codziennie we trójkę. Wpadnij na Discord, siedzimy na kanale Division.

Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Zemsta Pomorza » niedziela, 18 listopada 2018, 10:41

Kopiuj - wklej z internetów:

FALLOUT 76: NADCHODZĄCE ZMIANY I POPRAWKI - LISTOPAD 2018

Od chwili otwarcia wrót Krypty 76 w programie B.E.T.A. z przyjemnością czytamy o waszych przygodach i oglądamy pamiątkowe zdjęcia z Appalachii. Premiera gry jest już za nami, teraz patrzymy w przyszłość Fallouta 76, zarówno krótko-, jak i długofalową. Zanim przejdziemy do opisu zmian, chcemy przekazać, że czytamy wasze uwagi, notujemy błędy, doceniamy czas oraz wysiłek, jaki wkładacie w przekazywanie nam opinii i raportowanie błędów.

Pierwsza i najważniejsza informacja: pierwsza aktualizacja nadejdzie w poniedziałek, 19. listopada, i mimo, że będzie zawierać wiele poprawek wydajności i optymalizacji, nie znajdą się w niej mocno przez was oczekiwane funkcje takie, jak zwiększenie pojemności skrzynek czy usprawnienia dla graczy PC. Tym niemniej, te elementy pojawią się w najbliższych tygodniach.

Nasz plan zakłada regularne aktualizacje gry wraz z dokładnymi informacjami na temat zmian, które będą się pojawiać. Jeśli to będzie miało się zmienić, natychmiast was poinformujemy, mając na uwadze konieczny balans między wprowadzaniem nowych rzeczy, stabilnością serwerów i koniecznym czasem wyłączania ich.
Nadchodzące zmiany – do końca roku:

Patch 19. listopada – ta aktualizacja skupi się przede wszystkim na wydajności i stabilności gry na wszystkich platformach, ale pojawią się także poprawki do zadań, interfejsu, systemu C.A.M.P. i inne. Dokładną listę zmian opublikujemy wkrótce. Porównując do przyszłych aktualizacji, ten patch będzie dość duży. Regularne łatki będą miały różne rozmiary, ale zdecydowanie powinny być znacznie mniejsze.
Zwiększenie limitu pojemności skrzynek – słyszymy was głośno i wyraźnie. W najbliższych tygodniach zwiększymy limity pojemności skrzynek. Obecny został wprowadzony z przyczyn technologicznych i ogranicza także liczbę przedmiotów w całym świecie śledzonych przez grę, wliczając w to każdą skrzynkę i skrytkę. Mamy kilka krótko- i długoterminowych pomysłów na rozwiązanie tej sytuacji bez wpływu na stabilność gry, ale potrzebujemy więcej czasu by upewnić się, że będzie to zrobione właściwie.
„Naciśnij, by mówić” na PC – znając wasze wątpliwości i zdanie na ten temat, pracujemy nad wprowadzeniem tej funkcji do gry, pojawi się ona w najbliższych tygodniach.
Wsparcie dla rozdzielczości panoramicznych – obsługa 21:9 będzie dostępna już wkrótce. Testujemy ją i wygląda świetnie.
Suwak FOV dla PC – wiemy, że gracze PC bardzo tego chcą – możliwość regulowania kąta pola widzenia też będzie dostępna wkrótce.

Przez cały czas będziemy dokładać starań, by Fallout 76 był dla was jeszcze lepszym doświadczeniem, na bieżąco zbieramy wasze uwagi, które publikujecie na forach, grupach i kanałach społecznościowych.
Co przed nami w 2019?

Dalsze plany zapowiedzieliśmy już w liście powitalnym. Oprócz ciągłych poprawek błędów i aktualizacji, w grze pojawi się nowa treść i systemy, które uprzyjemnią wasze codzienne życie w Appalachii. Otworzą się wrota nowych Krypt, ulepszymy system C.A.M.P., pojawią się nowe możliwości budowy, łączenia w drużyny, PvP opartego na frakcjach i wiele innych darmowych ulepszeń, których jeszcze nie zapowiedzieliśmy. Dodatkowo, co tydzień przeczytacie artykuł zapowiadający nadchodzące nowości, wydarzenia i funkcje, którymi chcemy się z wami dzielić. Nie możemy się doczekać rozwijania Fallouta 76 razem z wami.
Obrazek

Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Zemsta Pomorza » niedziela, 18 listopada 2018, 10:42

Jak dla mnie to powiększenie stasha najważniejsze :P i suwak FOV ;]
Obrazek

Gott
Patrycjusz
Posty: 752
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2009, 16:02
Medals: 4
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX ESO St. Legionista Gwiazda Azury AO Legionista

Fallout 76

Post autor: Gott » niedziela, 18 listopada 2018, 11:46

myślę , że z czasem do was dołączę

Awatar użytkownika
Joanna
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2018, 11:30
Gender:
Status:
Offline

Fallout 76

Post autor: Joanna » wtorek, 20 listopada 2018, 22:50

Też mam i gram. Całkiem mi się podoba. Piękna grafika i muzyka. Kilka razy to nawet się przestraszyłam tych ghuli - nagle mnie zaatakowały. To, że jest eksploracja to fajna sprawa no i częsta zmiana oufitu. Póki co, jestem zadowolona i nie żałuję zakupu. A zbieractwo nie sprawia problemów, zawsze coś ciekawego wypadnie.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Yeleana
AO St. Legionista
LoA Legionista
Posty: 5228
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 26
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun AO Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Yeleana » środa, 21 listopada 2018, 15:37

są jakieś elementy cRPG czy spłycili temat do samej "strzelanki" ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Zemsta Pomorza » środa, 21 listopada 2018, 16:25

cRPG? :)

Cała talia perków np ;]
Punkty atrybutów SPECIAL.
Bogaty inwentarz.
Nie wiem czego szukasz w rpg, więc nei wiem co wymieniać :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Yeleana
AO St. Legionista
LoA Legionista
Posty: 5228
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 26
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun AO Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Yeleana » czwartek, 22 listopada 2018, 06:29

W pierwszych falloutach strasznie podobala mi sie konsekwencja gry... np. moglo ci urwac reke albo noge albo zostales napromieniowany... konczyny nie odrastaly, no i zawsze takie rzeczy negatywnie wplywaly na "komfort" postaci... sa tu takie obrazenia, czy biegasz jak robocop z quake czy dooma - byle sie doczolgac do najblizszej apteczki choc hp 1% i czary mary znow pol-bog...

Pytam bo slyszalem opinie ze "strzelanka" a strzelanki tak minsie kojarza z apteczkami pełnymi cudow medycyny
Obrazek

Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Zemsta Pomorza » czwartek, 22 listopada 2018, 08:03

No nie możesz definitywnie zginąć :)
Są choroby różne, ale lekarstwa też są. Są jakieś mutacje od promieniowanie występujące, je chyba też da się leczyć - nie zmutowałem się jeszcze to nie wiem :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Yeleana
AO St. Legionista
LoA Legionista
Posty: 5228
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 26
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun AO Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Yeleana » czwartek, 22 listopada 2018, 09:59

z falloutów 1 i 2 (bo innych nie znam) najlepiej pamiętam TO:
Obrazek

ginąłem chyba po 100 razy na godzinę w wyniku błędnych decyzji albo złej opcji dialogowej, więc Load Game i próbujemy inaczej (to też pewien sposób na nieśmiertelność)... a jeśli nie było opcji wydostania się z kłopotów to wczytywanie "wcześniejszego" sejwa :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Krav
Patrycjusz
Posty: 487
Rejestracja: wtorek, 27 marca 2012, 14:21
Medals: 18
Status:
Offline

SWTOR Optio FF XIV Legionista eSport Dekurion Uczestnik zlotów IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Krav » czwartek, 22 listopada 2018, 13:41

@Zemsta Pomorza Można mutację wyleczyć RadAway'em. Tzn. jest szansa, że RadAway wyleczy mutację.

Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Zemsta Pomorza » czwartek, 22 listopada 2018, 13:58

Zauważyłem :)
Wpadła mi właśnie, przy masowym wyżeraniu przedmiotów z pelcaka, mutacja "Eagle Eyes". Ale zanim w pipboy'u przełączyłem zakładki, żeby sprawdzić co to daje, to już się z tego wyleczyłem :(
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry Co-OP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości