Daiblo Immortal

Dział przeznaczony dla gier MMORPG.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Daiblo Immortal

Post autor: Maurycy » piątek, 2 listopada 2018, 21:54

Jakie macie zdanie o tej grze? I w ogóle o tym co Blizzard zrobił z marką Diablo? Takie jak większość?
https://diabloimmortal.com/pl-pl/




Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Diablo Immortal

Post autor: Gwalch » piątek, 2 listopada 2018, 22:08

No, zawód. W sensie to jeszcze większe uproszczenie niż D3; czegoś, co kiedyś było dość skomplikowaną grą faktycznie z elementami RPG, bo takie były D1 czy D2. Myślałem, że jednak wypuszczą jednocześnie/zamiast remaster D2. :|

Raczej nie będę grał, bo nie chcę tracić czasu na mobilniaki. Musiałbym poza tym kupić chyba jakiś tablet porządniejszy, bo mimo, że mam smartfon z ekranem 5,2 cala, to nie wyobrażam sobie na nim grę w coś takiego.

Dodatkowo widać, że tak naprawdę to takie Diablo 3+, sporo rzeczy gotowych, które mieli wykorzystują ponownie.

Na pewno im się sprzeda, szczególnie, że chyba na razie niewiele wiadomo o cenie, czy w ogóle monetyzacji, ale mam wrażenie, że to po prostu tytuł nie dla mnie.
Ostatnio zmieniony piątek, 2 listopada 2018, 22:24 przez Gwalch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Daiblo Immortal

Post autor: Gwalch » piątek, 2 listopada 2018, 22:14

Natomiast z biznesowego punktu widzenia to ma sens. Rynek ARPG na PC jest dość mały jednak. Jest jeszcze ciut za wcześnie na D4 (choć może za rok już coś będą mogli zapowiedzieć), a gry mobilne to jednak nowy rynek dla Blizzarda, który poza HS-em właściwie nie ma innego tytułu na mobilniaki.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Daiblo Immortal

Post autor: Maurycy » piątek, 2 listopada 2018, 22:23

Gwalch pisze:
piątek, 2 listopada 2018, 22:14
Natomiast z biznesowego punktu widzenia to ma sens. Rynek ARPG na PC jest dość mały jednak. Jest jeszcze ciut za wcześnie na D4 (choć może za rok już coś będą mogli zapowiedzieć), a gry mobilne to jednak nowy rynek dla Blizzarda, który poza HS-em właściwie nie ma innego tytułu na mobilniaki.
niby tak, ale obawiam się, że po pół roku nikt w to nie będzie już grał, ludzie nie przywiązują się do gier mobilnych. a jak to ma być MMO to jak nie będzie ludzi to gra umrze śmiercią naturalną..
za rok może remaster zrobią dwójki bo widze że co roku jedną grę remasterują. a czwórka.. może nigdy nie wyjdzie..
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Daiblo Immortal

Post autor: Gwalch » piątek, 2 listopada 2018, 22:25

Maurycy pisze:
piątek, 2 listopada 2018, 22:23
niby tak, ale obawiam się, że po pół roku nikt w to nie będzie już grał, ludzie nie przywiązują się do gier mobilnych. a jak to ma być MMO to jak nie będzie ludzi to gra umrze śmiercią naturalną..
za rok może remaster zrobią dwójki bo widze że co roku jedną grę remasterują. a czwórka.. może nigdy nie wyjdzie..
Planują niby wprowadzać kolejne "krainy", czyli content co jakiś czas. Dużo zależy też od modelu finansowego.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Daiblo Immortal

Post autor: Maurycy » piątek, 2 listopada 2018, 22:40

Gwalch pisze:
piątek, 2 listopada 2018, 22:25

Planują niby wprowadzać kolejne "krainy", czyli content co jakiś czas. Dużo zależy też od modelu finansowego.
na komórkach grają zwykle dzieciaki, taka prawda. dorosły człowiek jak wróci z pracy i chce pograć to siada przed kompem albo tv a nie wlepia oczy w mały ekranik. nie wiem, może jakbym dojeżdzał do pracy tramwajem to bym wtedy grał, ale godzina dziennie w mmo to też żadna gra. ogólnie pomysł z dupy jak dla mnie :|
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Daiblo Immortal

Post autor: Gwalch » piątek, 2 listopada 2018, 23:08

Maurycy pisze:
piątek, 2 listopada 2018, 22:40
na komórkach grają zwykle dzieciaki, taka prawda. dorosły człowiek jak wróci z pracy i chce pograć to siada przed kompem albo tv a nie wlepia oczy w mały ekranik. nie wiem, może jakbym dojeżdzał do pracy tramwajem to bym wtedy grał, ale godzina dziennie w mmo to też żadna gra. ogólnie pomysł z dupy jak dla mnie :|
Tu w 100% się zgadzam. Po prostu są z nas stare pierdziele. ;)

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Daiblo Immortal

Post autor: Gwalch » sobota, 3 listopada 2018, 00:04

Widać nie tylko my nie jesteśmy zachwyceni:



;)

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Daiblo Immortal

Post autor: Maurycy » sobota, 3 listopada 2018, 00:27

Gwalch pisze:
sobota, 3 listopada 2018, 00:04
Widać nie tylko my nie jesteśmy zachwyceni:



;)
https://clips.twitch.tv/SteamyHonestEag ... 8C61Fdsw7g
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Gott
Patrycjusz
Posty: 752
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2009, 16:02
Medals: 4
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX ESO St. Legionista Gwiazda Azury AO Legionista

Daiblo Immortal

Post autor: Gott » niedziela, 4 listopada 2018, 08:39

dla mnie diablo skończyło się na cześć 2 , jak by to odświeżyli , dodali do tego nową zawartość było by git

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Daiblo Immortal

Post autor: Jaroczaro » niedziela, 4 listopada 2018, 09:00

A ja myślę, że to może być dobry kierunek dla tego typu gry. Dzisiaj telefony i tablety są na tyle mocne, że spokojnie uciągną taką grafikę. Jak zrobią dobry UI to na padzie będzie się grało lepiej niż na myszce. Starsze pokolenie pamiętające czasy D1 i D2 może kręcić nosem ale dla młodych to może być hit.

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Daiblo Immortal

Post autor: Gwalch » niedziela, 4 listopada 2018, 10:41

Kierunek jest jaki jest -- zobaczymy. Natomiast strzałem w stopę było wyjście przed grono przedstawicieli PC master race, fanów Diablo, na konwencji dla mega nerdów i próba wmówienia im, że kolejny tytuł z ich ulubionej/jednej z ulubionych/rozpoznawanej franczyzy będzie dla nich. Bo nie będzie i Blizz powinien to zawczasu skumać i ALBO odpuścić sobie przedstawianie tego w ten sposób, ALBO wyjść z innym niusem dot. Diablo, a to zostawić jako dodatkową informację.

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Daiblo Immortal

Post autor: Kefas » niedziela, 4 listopada 2018, 18:20

Zwykły skok na kasę. Idą w to z czego największy zysk będzie... Gdzieś czytałem że ma być free to play, czyli wiadomo, monetyzacja i trzepanie kasy. Napewno spróbuję, ale kasy topić nie będę. Rynek gier wygląda coraz gorzej. :cry:

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Daiblo Immortal

Post autor: Jaroczaro » niedziela, 4 listopada 2018, 19:32

Kefas pisze:
niedziela, 4 listopada 2018, 18:20
Zwykły skok na kasę. Idą w to z czego największy zysk będzie... Gdzieś czytałem że ma być free to play, czyli wiadomo, monetyzacja i trzepanie kasy. Napewno spróbuję, ale kasy topić nie będę. Rynek gier wygląda coraz gorzej. :cry:
Robienie wyrzutów firmie komercyjnej dlatego, że sprzedaje to z czego ma zysk jest śmieszne. Nic jeszcze nie wiadomo. Nawet nikt nie wspomniał o mikropłatnościach, aczkolwiek jest to bardzo prawdopodobne, a ludzie jak zwykle wszystko wiedzą lepiej niż twórca gry.

Poczekamy zobaczymy. Jeżeli będą mikropłatności i jeżeli będą na zasadzie HOTSów to żaden problem i nawet bym tego nie nazwał żadnym zarabianiem ani skakaniem na kasę. Jeżeli będą mikropłatności i będą na zasadzie Hearthstone a sama gra też będzie płatna to nawet się za tym nie będę oglądał.

Samo przeniesienie gry na platformy mobilne jest moim zdaniem słuszne. Komputery to przeżytek jeżeli chodzi o tego typu gry. Model płatności to całkiem inna sprawa. Jeżeli mowa o PCtowych nerdach to powoli wymierają a ich miejsce zajmuje młodsze pokolenie ze smartfonami. Wcale mnie nie dziwi ani nie mam za złe Blizzardowi tego co robi z diablo. Gatunek jest wyssany i przewałkowany na wszystkie możliwe sposoby. Wątpię żeby coś innowacyjnego wprowadzili w kwestii mechaniki a już na pewno nic nie zdziałają na polu grafiki bo w takich grach obecnie już osiągnięto maks tego co gracz jest w stanie zauważyć.

Awatar użytkownika
Waniek
The Division 2 Legionista
Co-OP Legionista
Posty: 608
Rejestracja: wtorek, 15 kwietnia 2014, 17:50
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista WildStar St. Legionista

Daiblo Immortal

Post autor: Waniek » niedziela, 4 listopada 2018, 23:04

Co ciekawe. PR Blizzarda powiedział otwarcie ekipie Diablo zeby nie prezentowali Immortal jezeli nie pokaza czegoś jeszcze :)
Zdecydowali inaczej.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Daiblo Immortal

Post autor: Maurycy » niedziela, 4 listopada 2018, 23:39

Jaroczaro pisze:
niedziela, 4 listopada 2018, 19:32

Samo przeniesienie gry na platformy mobilne jest moim zdaniem słuszne. Komputery to przeżytek jeżeli chodzi o tego typu gry.
co ty za pierdoły opowiadasz? w samo Diablo III które niby wszyscy hejtują gra masa ludzi. czy gram rano czy w południe czy w nocy zawsze są tysiące ludzi online
do tego bardzo popularne PoE
a o Wolcenie słyszałeś? polecam temat na naszym forum, ta gra może przejąc pałeczkę najlepszego ARPG, szczególnie teraz jak wszyscy znienawidzili twórców serii diablo

Waniek pisze:
niedziela, 4 listopada 2018, 23:04
Co ciekawe. PR Blizzarda powiedział otwarcie ekipie Diablo zeby nie prezentowali Immortal jezeli nie pokaza czegoś jeszcze :)
Zdecydowali inaczej.
źródło?
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Daiblo Immortal

Post autor: Jaroczaro » niedziela, 4 listopada 2018, 23:45

Maurycy pisze:
niedziela, 4 listopada 2018, 23:39
Jaroczaro pisze:
niedziela, 4 listopada 2018, 19:32

Samo przeniesienie gry na platformy mobilne jest moim zdaniem słuszne. Komputery to przeżytek jeżeli chodzi o tego typu gry.
co ty za pierdoły opowiadasz? w samo Diablo III które niby wszyscy hejtują gra masa ludzi. czy gram rano czy w południe czy w nocy zawsze są tysiące ludzi online
do tego bardzo popularne PoE
a o Wolcenie słyszałeś? polecam temat na naszym forum, ta gra może przejąc pałeczkę najlepszego ARPG, szczególnie teraz jak wszyscy znienawidzili twórców serii diablo
:) tysiące? W takie pokemon go grały dziesiątki milionów. Do the math.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Daiblo Immortal

Post autor: Maurycy » niedziela, 4 listopada 2018, 23:52

Jaroczaro pisze:
niedziela, 4 listopada 2018, 23:45
Maurycy pisze:
niedziela, 4 listopada 2018, 23:39
Jaroczaro pisze:
niedziela, 4 listopada 2018, 19:32

Samo przeniesienie gry na platformy mobilne jest moim zdaniem słuszne. Komputery to przeżytek jeżeli chodzi o tego typu gry.
co ty za pierdoły opowiadasz? w samo Diablo III które niby wszyscy hejtują gra masa ludzi. czy gram rano czy w południe czy w nocy zawsze są tysiące ludzi online
do tego bardzo popularne PoE
a o Wolcenie słyszałeś? polecam temat na naszym forum, ta gra może przejąc pałeczkę najlepszego ARPG, szczególnie teraz jak wszyscy znienawidzili twórców serii diablo
:) tysiące? W takie pokemon go grały dziesiątki milionów. Do the math.
co ma piernik do wiatraka? :P i jakie dziesiątki milionów? jakieś źródło? nawet jeśli, to są to liczby założonych kont (sam instalowałem pokemon go, po pół godzinie wywaliłem, ale jestem jednym z dziesiątek milionów). Ja mówie o realnych graczach, nie ilościach sprzedanych kopii gry. A przypominam że Diablo III ma 6 lat. Dążę do tego, że na pewno blizz by nie stracił na tym jakby zrobili coś na pc.

EDIT
włąsnie sprawdziłem, w 2015 Diablo III stuknęło 30mln sprzedanych kopii, ile dzisiaj tego nie wiem
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Daiblo Immortal

Post autor: Kefas » poniedziałek, 5 listopada 2018, 09:43

Jaroczaro pisze:
niedziela, 4 listopada 2018, 19:32
Kefas pisze:
niedziela, 4 listopada 2018, 18:20
Zwykły skok na kasę. Idą w to z czego największy zysk będzie... Gdzieś czytałem że ma być free to play, czyli wiadomo, monetyzacja i trzepanie kasy. Napewno spróbuję, ale kasy topić nie będę. Rynek gier wygląda coraz gorzej. :cry:
Robienie wyrzutów firmie komercyjnej dlatego, że sprzedaje to z czego ma zysk jest śmieszne. Nic jeszcze nie wiadomo. Nawet nikt nie wspomniał o mikropłatnościach, aczkolwiek jest to bardzo prawdopodobne, a ludzie jak zwykle wszystko wiedzą lepiej niż twórca gry.

Poczekamy zobaczymy. Jeżeli będą mikropłatności i jeżeli będą na zasadzie HOTSów to żaden problem i nawet bym tego nie nazwał żadnym zarabianiem ani skakaniem na kasę. Jeżeli będą mikropłatności i będą na zasadzie Hearthstone a sama gra też będzie płatna to nawet się za tym nie będę oglądał.

Samo przeniesienie gry na platformy mobilne jest moim zdaniem słuszne. Komputery to przeżytek jeżeli chodzi o tego typu gry. Model płatności to całkiem inna sprawa. Jeżeli mowa o PCtowych nerdach to powoli wymierają a ich miejsce zajmuje młodsze pokolenie ze smartfonami. Wcale mnie nie dziwi ani nie mam za złe Blizzardowi tego co robi z diablo. Gatunek jest wyssany i przewałkowany na wszystkie możliwe sposoby. Wątpię żeby coś innowacyjnego wprowadzili w kwestii mechaniki a już na pewno nic nie zdziałają na polu grafiki bo w takich grach obecnie już osiągnięto maks tego co gracz jest w stanie zauważyć.

Nie robię wyrzutów. Oceniam działanie firmy i kierunek w jakim idzie branża. Dla nas graczy to zła wiadomość i tyle wg mojej opinii. Wiadomo że nie działają charytatywnie...

Diablo nie zostało zbyt dobrze przyjęte póki co. Ja się nie nakręcam ani negatywnie ani pozytywnie. Trochę mi szkoda że idą w coś takiego zamiast jakąś grę na PC.
Mnie granie na telefonie nie interesuje jakoś specjalnie. Ostatnio grałem może rok temu...

Awatar użytkownika
Waniek
The Division 2 Legionista
Co-OP Legionista
Posty: 608
Rejestracja: wtorek, 15 kwietnia 2014, 17:50
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista WildStar St. Legionista

Daiblo Immortal

Post autor: Waniek » czwartek, 8 listopada 2018, 00:21

Maurycy pisze:
niedziela, 4 listopada 2018, 23:39
[
Waniek pisze:
niedziela, 4 listopada 2018, 23:04
Co ciekawe. PR Blizzarda powiedział otwarcie ekipie Diablo zeby nie prezentowali Immortal jezeli nie pokaza czegoś jeszcze :)
Zdecydowali inaczej.
źródło?

3 moich znajomych pracuje w Blizzardzie.
Poza pewnymi wiadomościami jakimi się dzielą, kolejnym benefitem jest to, że jestem zwolniony od opłat w Wow :)

Awatar użytkownika
Shinee
AoC Trybun
Posty: 558
Rejestracja: środa, 1 stycznia 2014, 23:26
Medals: 2
Lokalizacja: London UK
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista L2C Legionista

Daiblo Immortal

Post autor: Shinee » piątek, 16 listopada 2018, 15:20

Odpowiedz konkurencji na dzilania Blizzarda:



Troche o tym co Blizzard planuje:



Troche o mikroplatnosciach w DI :


ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry MMORPG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość