Gaming Chair

Problemy sprzętowe

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Shinee
AoC Trybun
Posty: 558
Rejestracja: środa, 1 stycznia 2014, 23:26
Medals: 2
Lokalizacja: London UK
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista L2C Legionista

Gaming Chair

Post autor: Shinee » czwartek, 23 lutego 2017, 01:35

Rozmyslam nad zakupem GT Omega PRO Racing https://www.gtomegaracing.com/gt-omega- ... ming-chair. Ktos moze ma I moze cos o tym krzesle powiedziec? Albo polecic cos innego?

Awatar użytkownika
Yeleana
AO St. Legionista
LoA Legionista
Posty: 5228
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 26
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun AO Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Gaming Chair

Post autor: Yeleana » czwartek, 23 lutego 2017, 07:05

To ja będę malkontentem i ignorantem i od razu zapytam, czym krzesło "GAMINGOWE" różni się od luksusowej biurówki... pomijając agresywną kolorystykę i modne słowo w nazwie a często nawet i wyszyte :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Gaming Chair

Post autor: Jaroczaro » czwartek, 23 lutego 2017, 07:19

Jak to ma być typowo do grania to tutaj jest coś nad czym się od jakiegoś czasu zastanawiam:
Projekt

Brakuje regulacji w kilku płaszczyznach więc nie wiem czy będzie do końca wygodne ale nic bardziej praktycznego nie znajdziesz.

// EDIT
Niestety chyba nie ma w zestawie podnóżka.

Awatar użytkownika
Sterblich
Posty: 991
Rejestracja: poniedziałek, 16 stycznia 2012, 11:53
Medals: 7
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

TERA Legionista ArcheAge Optio L2C Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Gaming Chair

Post autor: Sterblich » czwartek, 23 lutego 2017, 12:55

Ja mam w domu taki sam model fotela, tylko z innej firmy: http://www.dxracer.com/us/en-us/product ... oh-fd99-n/

Kolega ma też DX Racer Drifting Series.

Powiem tak: mega wygodne fotele, warte swojej ceny. Ja swój kupiłem na OLX za 650zł jakieś 2 lata temu (wtedy już był 2 letni, więc teraz ma 4 lata). Fotel używany na co dzień po kilka/kilkanaście godzin. Bardzo wytrzymały, dobrej jakości materiały, trwały, praktycznie brak śladów użytkowania. Siedzisko się nie odkształca od siedzenia, cały czas tak samo miękkie. Ja mam fotel pokryty materiałem/syntetykiem, a kolega eko-skórą. Jak się użytkuje na co dzień i w miarę dba to nic się nie niszczy ani nie wyciera.

Szczerze polecam. Nie wiem jaką jakość ma fotel, który ty wybrałeś, jednak DX Racer mam sprawdzony :)

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Gaming Chair

Post autor: Jaroczaro » czwartek, 23 lutego 2017, 15:12

Niestety, w tym o którym ja myślałem fabrycznie montowane siedzisko jest do .... ale górną cześć można bardzo łatwo wymienić na coś lepszej marki i jest z czego wybierać. Od drewnopodobnej okleiny po marmur ( kwestia gustu ) Niektóre modele maja siedziska dopasowujące się kształtem do naszej sylwetki tylko minusem jest że nikomu innemu oprócz głównego użytkownika już nie będzie się siedziało komfortowo. Można też na zamówienie dobrać motyw z jakiejś gry na spodnią część pokrywy np portret Lary Croft spoglądające zalotnie znad okularów. Mam taki jeden podrasowany w domu tylko akurat nie przy biurku i powiem wam niejedną stresową sytuację razem przeżyliśmy w sam raz na obronę zamku lub campienie bossa kiedy nie bardzo można się ruszyć od kompa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Blackfox
Posty: 195
Rejestracja: sobota, 13 lutego 2016, 20:27
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Gaming Chair

Post autor: Blackfox » piątek, 24 lutego 2017, 03:15

Jaroczaro zaraz posikam się ze śmiechu, pisze dla czego. Czytałem z taką uwagą temat nie otwierający linku, gdy doczytałem do końca temat. Otwieram twój link i tam taki szok, nie spodziewałam się tego xD

Awatar użytkownika
Waniek
The Division 2 Legionista
Co-OP Legionista
Posty: 608
Rejestracja: wtorek, 15 kwietnia 2014, 17:50
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista WildStar St. Legionista

Re: Gaming Chair

Post autor: Waniek » piątek, 24 lutego 2017, 10:31

Jaroczaro pisze:Niestety, w tym o którym ja myślałem fabrycznie montowane siedzisko jest do .... ale górną cześć można bardzo łatwo wymienić na coś lepszej marki i jest z czego wybierać. Od drewnopodobnej okleiny po marmur ( kwestia gustu ) Niektóre modele maja siedziska dopasowujące się kształtem do naszej sylwetki tylko minusem jest że nikomu innemu oprócz głównego użytkownika już nie będzie się siedziało komfortowo. Można też na zamówienie dobrać motyw z jakiejś gry na spodnią część pokrywy np portret Lary Croft spoglądające zalotnie znad okularów. Mam taki jeden podrasowany w domu tylko akurat nie przy biurku i powiem wam niejedną stresową sytuację razem przeżyliśmy w sam raz na obronę zamku lub campienie bossa kiedy nie bardzo można się ruszyć od kompa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Plus dla tego Pana.
Ja jeżeli miał bym teraz zmieniać fotel to na taki porządny biurowy z wielopłaszczyznową regulacją i dobrą wentylacją podobny do takiego:
http://www.e-krzeslo.com.pl/fotel-president-czarny.html

Awatar użytkownika
Wąski
Posty: 733
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 16:27
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista BD Legionista RO Trybun Mecenas IX Kohorty

Re: Gaming Chair

Post autor: Wąski » sobota, 25 lutego 2017, 01:08

Powiem tak: najlepiej wybrać się do sklepu, wypróbować wszystkie modele osobiście. Twoje cztery litery lepiej Ci doradzą niż cztery litery kogoś innego. Radze omijać "gajmingowe" produkty chyba że komuś podoba się ich "dizajn" czy pomnożona cena, zwykłe biurowe produkty są nastawione na wygodę i zachowanie dobrego stosunku ceny do jakości. Także wybierz "dupą" i to własną.

PS: Trochę pogrzebałem i znalazłem ciekawy sklep: https://www.centrumkrzesel.pl/fotele-biurowe-/119/c w którym każdy znajdzie coś dla swojej lubej :)


Jaroczaro +1 :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Gvaihir
Posty: 270
Rejestracja: środa, 17 października 2012, 19:26
Gender:
Status:
Offline

Re: Gaming Chair

Post autor: Gvaihir » sobota, 25 lutego 2017, 11:09


Awatar użytkownika
Driam
Patrycjusz
Posty: 2897
Rejestracja: środa, 30 listopada 2011, 21:25
Lokalizacja: Aberdeen/Łódź
Gender:
Status:
Offline

Re: Gaming Chair

Post autor: Driam » sobota, 25 lutego 2017, 11:37

Jakby ta pani z ostatniego zdjęcia była w zestawie to bym się zastanowił ;)

Awatar użytkownika
Blackfox
Posty: 195
Rejestracja: sobota, 13 lutego 2016, 20:27
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Gaming Chair

Post autor: Blackfox » sobota, 25 lutego 2017, 22:07

Driam pisze:Jakby ta pani z ostatniego zdjęcia była w zestawie to bym się zastanowił ;)
Ja bym brał środkowa :-)

Awatar użytkownika
Gvaihir
Posty: 270
Rejestracja: środa, 17 października 2012, 19:26
Gender:
Status:
Offline

Re: Gaming Chair

Post autor: Gvaihir » poniedziałek, 27 lutego 2017, 13:06

Poleca ktoś tego typu siedzenia ale pokryte materiałem a nie skórą? Albo czymś co się nie lepi do skóry i nie jest zimne i zaraz gorące.

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Gaming Chair

Post autor: Jaroczaro » niedziela, 4 czerwca 2017, 11:22

alexos1 pisze:I got very pleasant impressions after ordering a game chair Dxracer on http://worldcultwatch.org/ . Delivery was without problems and in a timely manner, and the chair itself of excellent quality. Even after a multi-hour marathon for the game, the back in it does not get tired at all.
Ahahahaha i to jeszcze po angielsku

+1 za poprawienie mi humoru


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kamastasiak
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2017, 13:14
Gender:
Status:
Offline

Re: Gaming Chair

Post autor: Kamastasiak » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 11:54

Hej, ja ostatnio kupiłam sobie taki fotel - http://www.okazje.info.pl/km/komputery/ ... ro-gy.html i nie wyobrażam sobie siedzenia na innym :D Cena trochę wysoka ale warto.

Awatar użytkownika
Hościej
Co-OP Legionista
Posty: 275
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2017, 22:24
Medals: 9
Gender:
Status:
Offline

AO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Gaming Chair

Post autor: Hościej » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 12:11

Ja nigdy nie kupię produktu typowo dla graczy, jedynym wyjątkiem są myszki które mają profil znacznie lepszy od biurowych, co jest ważne dla moich wielkich łap. Wystarczy, że w pracy mam gównomyszkę, którą trzymam w trzech palcach :(

Co do krzesła.
Gejmingowe są średnio 2/3 droższe niż odpowiadające im produkty biurowe. Kolorami w sumie nie pasują do żadnych mieszkań bardziej dorosłych ludzi. Może i są wykonane z lepszych / bardziej dopasowanych materiałów ale radość z korzystania nie jest współmierna z kasą jaką trzeba za nie zapłacić.

Dla porównania krzesło biurowe wyłożone materiałem (nie skórą), odchylające się, z regulacją wszystkich możliwych płaszczyzn przez lędźwie, różne wysokości podłokietników, po długość siedziska to koszt rzędu 500-600pln (używane jeszcze mniej).
DX Racer to 1200-1300pln?

Awatar użytkownika
Klonus
AO St. Legionista
Posty: 362
Rejestracja: środa, 3 sierpnia 2016, 21:12
Medals: 17
Lokalizacja: Bydgoszcz
Gender:
Status:
Offline

AO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Gaming Chair

Post autor: Klonus » wtorek, 24 października 2017, 16:23

Dla mnie ważna jest jedna sprawa - jak wysokie jest krzesło. By się nie męczyć przy siedzeniu noga powinna być zgięta pod kątem 90 st. Przy wzroście powyżej 2m jest to już parametr całkiem trudny do osiągnięcia.
"[...]wola naciśnie na Formę, ciało to tylko podła Materia[...]" Jacek Dukaj "Inne pieśni"

Awatar użytkownika
Gvaihir
Posty: 270
Rejestracja: środa, 17 października 2012, 19:26
Gender:
Status:
Offline

Re: Gaming Chair

Post autor: Gvaihir » wtorek, 14 listopada 2017, 00:09

Odświeżam
Z racji, że mój fotel (salonowy) nie działa dobrze na moje plecy to rozglądam się za czymś lepszym. Niestety nie wyobrażam sobie płacenia za fotel ponad 1000zł (mimo niewątpliwych zalet:P :P)- najlepiej w okolicach 500-700 max.
-Do moich wymagań krytycznych zaliczam to by nie był pokryty eko-skórą i skórą bo nienawidzę jak coś mi się lepi do pleców.
-Nie musi byc "gaming chair"
Jakieś rekomendacje?
Najtańsza opcja jaką znalazłem to:
https://sklep.hard-pc.pl/p7736,fotel-dl ... black.html

Tielive
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 13:47
Medals: 1
Lokalizacja: Łódź
Gender:
Status:
Offline

AO Legionista

Re: Gaming Chair

Post autor: Tielive » wtorek, 14 listopada 2017, 01:25

hej ja używam od jakiś 2 czy 3 tyg coś takiego https://domator24.com/70-fotel-gamingow ... mgQAvD_BwE i nie jest najgorszy całkiem wygodny łatwy w zmontowaniu .. coprawda estetyka wykonania w niektórych miejscach mogła by być lepsza ale fotel ma być wygodny a nie wyglądać jak z salonu

Awatar użytkownika
Gvaihir
Posty: 270
Rejestracja: środa, 17 października 2012, 19:26
Gender:
Status:
Offline

Re: Gaming Chair

Post autor: Gvaihir » środa, 15 listopada 2017, 11:00


Awatar użytkownika
Hościej
Co-OP Legionista
Posty: 275
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2017, 22:24
Medals: 9
Gender:
Status:
Offline

AO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Gaming Chair

Post autor: Hościej » czwartek, 16 listopada 2017, 17:39

Ja jakieś 2-3 miesięce temu zanabyłem ten https://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/p ... are-czarne

Jest ok w cenie za ~350pln.

Korzystam z niego bez zagłówka, bo i tak kończył mi się na karku :)

nosnakwinte
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2018, 11:46
Status:
Offline

Gaming Chair

Post autor: nosnakwinte » poniedziałek, 12 lutego 2018, 11:49

Takie krzesło dla graczy to zazwyczaj po prostu 100-200 złotych więcej za upstrzony wygląd. Niczy się na dobrą sprawę nie różni od zwykłego biurowego fotela.

Awatar użytkownika
Gvaihir
Posty: 270
Rejestracja: środa, 17 października 2012, 19:26
Gender:
Status:
Offline

Gaming Chair

Post autor: Gvaihir » poniedziałek, 12 lutego 2018, 11:51

Siedziałeś/aś kiedyś w takim czy tylko z góry tak zakładasz? :)

Awatar użytkownika
Waniek
The Division 2 Legionista
Co-OP Legionista
Posty: 608
Rejestracja: wtorek, 15 kwietnia 2014, 17:50
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista WildStar St. Legionista

Gaming Chair

Post autor: Waniek » piątek, 16 lutego 2018, 12:24


ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości