Anime

... czyli o wszystkim i o niczym ...

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Anime

Post autor: Jaroczaro » sobota, 23 lipca 2016, 10:41

Ojciec Matelo pisze:Ja polecam Tengen Toppa Gurren Lagann
Wg mnie jedno z lepszych anime .Jak ktos lubi takie
Mi też się ta seria podobała. To co się działo w końcowej walce rozbiło mnie na atomy.
Noel pisze: No ja tyle wolnego czasu niemam żeby oglądać każdego gniota jaki wyjdzie :) Staram sie wybierać tylko te warte uwagi niekoniecznie w gatunku który lubie a harem school shounen nie nalezy do moich ulubionych.
Rzeczywiście dużo czasu poświęcam na oglądanie anime, filmów, seriali itp ale ilość czasu nie jest u mnie czynnikiem decydującym o tym co oglądam. Bardziej chodzi o poziom stresu. Też lubię zobaczyć dobre anime ale nierzadko taka seria kosztuje dużo wysiłku i przysparza tyle stresu co tydzień w pracy. Natomiast głupawa komedia jest jak cztery piwka w piątkowy wieczór. Odciąga umysł od trudnych spraw i pozwala mi się zrelaksować.

//
Żeby nie było tu tylko pustego gadania to polecę perełkę, która jest jednocześnie dobra i pozwala się odstresować: xxxHOLiC
[ obraz zewnętrzny ]
Według mnie genialna seria a postać Yuuko jest rewelacyjna.
Ostatnio zmieniony sobota, 23 lipca 2016, 16:25 przez Jaroczaro, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ojciec Matelo
Co-OP Legionista
Posty: 77
Rejestracja: piątek, 22 lipca 2016, 12:32
Lokalizacja: Librantowa
Gender:
Status:
Offline

Re: Anime

Post autor: Ojciec Matelo » sobota, 23 lipca 2016, 11:48

jaroczaro pisze:Mi też się ta seria podobała. To co się działo w końcowej walce rozbiło mnie na atomy.
[/quote]

Mi też się ta seria podobała. To co się działo w końcowej walce rozbiło mnie na atomy.

Dokladnie
A z tego samego studia polecam jeszcze Kill La Kill
Głupkowate na potege ale usmiać sie mozna niesamowicie a wciaga ze hohoObrazek
Justice Will Be Done
[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Anime

Post autor: Jaroczaro » sobota, 23 lipca 2016, 12:44

Przynajmniej raz dziennie słucham piosenki z kill la kill a widziałem to parę miesięcy temu :D

Nie rozumiem o co wszystkim chodzi z tą wersją No Rap. Według mnie jest ok.

[yt][/yt]

Awatar użytkownika
Ojciec Matelo
Co-OP Legionista
Posty: 77
Rejestracja: piątek, 22 lipca 2016, 12:32
Lokalizacja: Librantowa
Gender:
Status:
Offline

Re: Anime

Post autor: Ojciec Matelo » sobota, 23 lipca 2016, 18:11

[yt][/yt]Ja za to jego musze raz dzienie wracając do tengen toppa guren lagan
Justice Will Be Done
[ obraz zewnętrzny ]

Moriar
Posty: 10
Rejestracja: środa, 27 kwietnia 2016, 18:31
Gender:
Status:
Offline

Re: Anime

Post autor: Moriar » niedziela, 24 lipca 2016, 12:26

Jak Anime to tylko Drqagon Ball! :))) :D

Kuben
Posty: 57
Rejestracja: środa, 9 grudnia 2015, 14:42
Gender:
Status:
Offline

Re: Anime

Post autor: Kuben » środa, 17 sierpnia 2016, 09:02

JoJo's Bizarre Adventure (2012)

Opowieść zaczyna się w dziewietnastowiecznej Anglii. Młody arystokrata Jonathan Joestar znajduje się w zaciekłej rywalizacji z Dio Brando, nisko urodzonym chłopakiem, którego ojciec Jonathana przygarnął po śmierci ojca Dio. Niezadowolenie z pozycji życiowej i bezkresne pożądanie władzy nad wszystkim ostatecznie doprowadza go do odkrycia mocy azteckiej starożytnej kamiennej maski w posiadłości Joestarów - artefaktu, który na zawsze zmieni przeznaczenie Dio, Jonathana i przyszłych pokoleń. Piętnaście lat później w 1938 w Nowym Yorku wnuk Jonathana, Joseph Joestar, musi przejąć misję swojego dziadka i opanować umiejętności niezbędne do zniszczenia kamiennej maski i jej niezwykle potężnych twórców, którzy zagrażają istnieniu ludzkości, Ludzi z Filaru.

http://shinden.pl/series/13847-jojos-bi ... 2/episodes

yugli
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 19 sierpnia 2016, 15:33
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Anime

Post autor: yugli » piątek, 19 sierpnia 2016, 15:47

Ja ostatnio ciesze się mega z powrotu D. Gray-mana. Anime nie straciło nic na swoim świetnym klimacie. Nawet mimo zmiany głosów niektórych bohaterów. Jestem bardzo ciekawa jak to wszystko będzie. Podobno wielką niespodzianką jest to kim tak naprawdę jest Milenijny Earl :)
Znajdziesz mnie w WoWie, CS:GO, Runes OF magic i Black Desert i czasem w SD.
Na co dzień jednak pracuję jako księgowa kaliszewska. Dzien bez expa, to dzien stracony :P

Kuzby
Patrycjusz
Posty: 713
Rejestracja: niedziela, 23 października 2011, 15:18
Medals: 5
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista SWTOR Gestarum AO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Anime

Post autor: Kuzby » sobota, 17 września 2016, 08:49

Jestem hardcorem i oglądam od nowa One Piece :D

Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Anime

Post autor: Zemsta Pomorza » sobota, 17 września 2016, 10:14

hardcorowe 252 godziny materiału przed Tobą w takim razie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Edgarth
Patrycjusz
Posty: 1665
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2012, 17:57
Medals: 12
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista SWTOR Weteran GW2 Optio ArcheAge Optio FF XIV St. Legionista
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Anime

Post autor: Edgarth » niedziela, 18 września 2016, 21:33

Zemsta Pomorza pisze:hardcorowe 252 godziny materiału przed Tobą w takim razie :)
wyciąć openingi, endingi i przypominajki z wcześniejszego odcinka i zostaje 150 :D
“A pessimist is a person who has had to listen to too many optimists.”
―Don Marquis
Masz za dobre serce, z niektórymi nie warto.―Hakuka

Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Anime

Post autor: Zemsta Pomorza » niedziela, 18 września 2016, 22:04

No fakt ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Ojciec Matelo
Co-OP Legionista
Posty: 77
Rejestracja: piątek, 22 lipca 2016, 12:32
Lokalizacja: Librantowa
Gender:
Status:
Offline

Re: Anime

Post autor: Ojciec Matelo » piątek, 23 września 2016, 18:11

No to teraz ja polecę parę świetnych anime
Na początek Fullmetal Alchemist i Fullmetal Alchemist: Brotherhood,
A wiec Fullmetal Alchemist
[ obraz zewnętrzny ]
Akcja toczy się w alternatywnym świecie, podobnym do rzeczywistego, w roku 1914. Technologia jest zasadniczo analogiczna do istniejącej wówczas w świecie rzeczywistym, zatem brak komputerów czy internetu, choć istnieją np. pociągi i telefony. Podstawową różnicą między tym i naszym światem jest istnienie alchemii, która jest formą nauki. Wymaga ona dużej wiedzy i zdolności. Jak każda nauka i alchemia rządzi się swoimi prawami, podstawowym jest zasada równowartej wymiany (jap. toka-kokan): aby coś uzyskać, należy w zamian poświęcić coś o tej samej wartości. Alchemia wykorzystywana jest zarówno w dobrych celach, takich jak tworzenie i ratowanie, jak i złych – niszczenie i zabijanie. Dlatego istnieją specjalne jednostki wojskowe, w których szkoleni i zatrudniani są wyselekcjonowani najlepsi alchemicy, których podstawowym zadaniem stało się wspomaganie żołnierzy podczas konfliktów zbrojnych. Nazywani są oni państwowymi alchemikami; z racji swych unikatowych umiejętności każdy z nich już na początku swej kariery otrzymuje stopień równy stopniowi majora. Główni bohaterowie to bracia Edward Elric i Alphonse Elric, mieszkający sami z matką Trishą, ponieważ ojciec, Van Hohenheim – poważany alchemik – opuścił ich, gdy byli mali. Jako początkujący alchemicy odnosili pewne sukcesy w alchemii. Pewnego dnia ich matka zachorowała, a niedługo potem zmarła. Transmutacja ludzi była niezbadaną, niebezpieczną dziedziną alchemii i była surowo zakazana przez prawo. Mimo to, Edward i Alphonse zdecydowali się na podjęcie ryzyka i przywołanie matki do życia. Wynik ich działania okazał się tragiczny dla obu braci, mających wówczas odpowiednio 11 i 10 lat. Transmutacja zakończyła się porażką. Bracia otworzyli tzw. Bramę – twór widziany tylko przez tych, których dotyczyła ekstremalna wymiana; w zamian za pokazanie braciom "Prawdy" w myśl zasady równowartej wymiany zabrała lewą nogę Edwarda, a Alphonsa wciągnęła w całości w siebie. Edward chcąc ratować Alphonsa, w ostatniej chwili poświęcił swoją prawą rękę, aby zatrzymać duszę brata – udało mu się ją osadzić w starej zbroi stojącej nieopodal kręgu, który nakreślili. Zaklęty w zbroję Alphonse uratował brata niosąc go do domu przyjaciółki Winry Rockbell, która wraz z babcią Pinako specjalizowała się w tworzeniu automatycznych zbroi – mechanicznych protez utraconych kończyn. Z powodu otrzymanych kończyn Ed otrzymał później przydomek Stalowego Alchemika (jap. Hagane no Renkinjutsushi). Ed postanowił naprawić swój błąd i przywrócić ciało brata. W dalszym ciągu upatrywał swoją szansę w alchemii, dlatego też postanowił zaciągnąć się do wojska i pracować dla niego na kontrowersyjnym stanowisku państwowego alchemika, aby mieć swobodny dostęp do zbiorów biblioteki wojskowej. Podczas swoich wędrówek Edward i Alphonse natrafiają na trop Kamienia filozoficznego, substancji pozwalającej na ominięcie podstawowego prawa równowartej wymiany (brak potrzeby dania czegoś w zamian). Odkrywają jednak, że nie zawsze dostaje się to, czego się pragnie.
Moja osobista ocena 9/10.
Jest fajna muzyka wciągająca fabuła i świetnie zrobione postacie
Link:http://anime-odcinki.pl/anime/fullmetal-alchemist
to teraz
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
[ obraz zewnętrzny ]
Jest to alternatywna wersja Fullmetal Alchemista, której fabuła zgadza się z wydarzeniami z mangi. W porównaniu z pierwszą serią jest także o wiele lepsza pod względem technicznym i fabularnym tutaj wam nic nie powiem o fabule ale polecam obejrzec najwierw Fullmetal Alchemista, a potem Fullmetal Alchemist: Brotherhood
W obu są świetne historie i warto obejrzeć
Moja ocena o 10/10
Bo lepsza fabuła (tak jak w mandze)
Openingi po prostu malinka jest i 6 a każdy jest lepszy od poprzedniego
Muzyka daje taki klimat że glowa Mała
Po prostu cos genianlego
Linkhttp://anime-odcinki.pl/anime/fullmetal ... rotherhood
Ok to next
Gakusen Toshi Asterisk
[ obraz zewnętrzny ]
Rikka, Akademickie Miasto na wodzie (zwane także Asterisk), to największa na świecie scena, na której toczą się pojedynki w zintegrowanym środowisku bojowym, zwane „Festiwalem Gwiezdnych Wojen”. Młodzi chłopcy i dziewczęta z tzw. „Generacji Gwiezdnego Pulsu”, należący do sześciu uniwersytetów, wypowiedzieli swoje życzenia i postanowili walczyć o ich spełnienie ze Świetlistym Uzbrojeniem w ręku – Ayato Amagiri jest jednym z nich.
Bohater przybył do Rikki na zaproszenie Claudii, Przewodniczącej Samorządu Szkolnego Uczelni Seidoukan, i od razu na samym początek miał nieszczęście zdrowo rozgniewać Julis zwaną „Wiedźmą Płonących Kwiatów” – teraz oboje muszą stanąć do pojedynku by rozsądzić swój spór!

Powiem tyle po obejrzeniu chce sie więcej i więcej mimo ze sa 2 sezony
Ale poszperałem po necie i 3 sezon ma byc podobno przełom wiosna/lato 2017
Osobiscie nie moge sie doczekac
Daje 10/10
Fajna fabula , ciekawy bohater a openingi i endingi to cudo
polecam
Linki :
1 sezonhttp://anime-odcinki.pl/anime/gakusen-toshi-asterisk
2 sezonhttp://anime-odcinki.pl/anime/gakusen-toshi-asterisk-2
Ok teraz moje numer 1 na liscie
Zero no Tsukaima
[ obraz zewnętrzny ]
Louise to czarodziejka z Akademii Tristein, ochrzczona ksywką "Louise Zero" przez wzgląd na jej niezdolność właściwego korzystania z magii, tym samym wszystkie próby użycia przez nią sztuk tajemnych skutkują zerowym współczynnikiem sukcesu. Nadchodzący test wymaga od niej przyzwania chowańca - istoty, która jest partnerem oraz pomocnikiem każdego maga. Mimo że dziewczyna pragnie chowańca, który będzie wspanialszy niż cokolwiek przyzwanego przez naśmiewających się z niej kolegów, kończy na sprowadzeniu do swojego świata Saito Hiragi - przeciętnego Japończyka. Choć oboje nie chcą zaakceptować takiego stanu rzeczy, nic nie mogą na to poradzić, ponieważ Louise nie jest w stanie przeprowadzić kolejnego przywołania, zaś Saito ugrzązł w nieznanej sobie rzeczywistości.
Mimo ze to anime juz ma troche lat to jest poprosu genialne
Musicie je obejzec i to koniecznie tu wam nie powiem nic więcej zęby wam nie psuć wrażeń
ale to anime ma 10000000/10 EPIK
Linki:
sezon 1http://anime-odcinki.pl/anime/zero-no-tsukaima
sezon 2http://anime-odcinki.pl/anime/zero-no-t ... i-no-kishi
sezon 3http://anime-odcinki.pl/anime/zero-no-tsukaima-3
sezon 4http://anime-odcinki.pl/anime/zero-no-tsukaima-final

To teraz cos dla fanow oppai ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Numer jeden to
High School DxD
[ obraz zewnętrzny ]
Historia obraca się wokół Issei’ego Hyodo, trochę przygłupiego i zboczonego(BARDZO I TO W LUJ) ucznia drugiej klasy liceum, który zostaje zamordowany na swojej pierwszej randce, warto dodać, przez dziewczynę, która na ową schadzkę z nim poszła. Chłopak przechodzi reinkarnację i staje się diabłem, tym samym skazuje się na bycie podwładnym Riasu, wysoko-poziomowego diabła, a jednocześnie najpiękniejszej dziewczyny w szkole.
Powiem wam tyle kto nie oglądał ten niech sie bierze do roboty i ogląda ale ostrzegam wciaga masakrycznie ja 3 sezony w 3 dni łyknąłem
A i 4 sezon ma byc koniec tego roku albo początek 2017
Czekam z niecierpliwoscia
Moja ocena 10/10 za wszytko
Linki:
sezon 1http://anime-odcinki.pl/anime/high-school-dxd
sezon 2http://anime-odcinki.pl/anime/high-school-dxd-2
sezon 3http://anime-odcinki.pl/anime/high-school-dxd-born
ok to next

Monster Musume no Iru Nichijou
Obrazek
Historia dzieje się w świecie, w którym fantastyczne i mitologiczne stworzenia, takie jak centaury i harpie, żyją pośród ludzi. Jednym ze „szczęśliwców”, któremu przypadł zaszczyt opiekowania się taką istotą, jest nastoletni Kimihito Kurusu. Jego zadaniem jest pomoc w asymilacji społecznej dziewczęcia imieniem Miia, cechującego się nietypową urodą… i ciałem węża od pasa w dół.
Ok tutaj no poprostu bardzo fajna haremówka z monsta girls
Można sie świetnie odmóżdżyć i posmiac
daje 9/10 za swietny opening i muzyke fajne postacie i dobre cycki hehe
Linki:
http://anime-odcinki.pl/anime/monster-m ... ichijou-pl
A wiecie cos lapcie taki bonusik http://anime-odcinki.pl/anime/monster-m ... uncensored


I na koniec
Shinmai Maou no Testament Uncensored

[ obraz zewnętrzny ]
Bardzo fajne anime ale ostrzegam momentami zamiasto logo a-o powinno byc brazzers(mocne sceny ichii)
ale tak czy siak polecam bo oppai w luj jak dziki zbuj
macie linki w wersji uncenzored bo ogladanie echii z cenzura to jak jedzienie frytek bez soli i kechupu
sezon 1http://anime-odcinki.pl/anime/shinmai-m ... uncensored
sezon 2http://anime-odcinki.pl/anime/shinmai-m ... uncensored
Ok to tyle jak obejrze jeszce cos ciekawego i godnego uwagi to dam znac
Justice Will Be Done
[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Anime

Post autor: Jaroczaro » sobota, 24 września 2016, 09:06

Ojciec Matelo pisze:...
Mam bardzo podobne gusta. Asrerisk polecałem na poprzedniej stronie działu.

Zero no tsukamina według mnie jest genialne. Chciałem tez zamieścić ale się nie odważyłem ze względu na oceny jakie dostało to anime.

Jedynie Monster Musume zacząłem oglądać ale przerwałem. brakowało mi tam trochę walk itp

Noel tu masz dobry przykład haremowki, w której główny bohater wcale nie jest gejem i dokładnie wie czego chce. Mowa o High School DxD

Wysłane z mojego prywatnego odrzutowca przy użyciu Tapatalk

Awatar użytkownika
Alice Madness
Patrycjusz
Posty: 275
Rejestracja: piątek, 26 czerwca 2015, 11:48
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista BS Centurion MU Legend Trybun

Re: Anime

Post autor: Alice Madness » piątek, 7 października 2016, 12:27

Widział ktoś może coś ciekawego na sezonie co teraz się zaczyna ? Zobaczyłbym coś ale nie widzę nic godnego uwagi.

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Anime

Post autor: Jaroczaro » piątek, 7 października 2016, 13:12

Alice Madness pisze:Widział ktoś może coś ciekawego na sezonie co teraz się zaczyna ? Zobaczyłbym coś ale nie widzę nic godnego uwagi.
Z tych które mnie interesują to (według serwisu MyAnimeList.net):

Piąty sezon Natsume Yuujinchou Go od 05.10.2016 łuhu upsi dajzi. Jedno z moich ulubionych anime.
Strike the Blood II od 23.11.2016
Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka OVA - niestety tylko jeden epizod :( w grudniu
Gantz:O - Film ale jeszcze nie wiem czy to kontynuacja czy remake. Widziałem zarówno oryginalną serię jak i serię filmów z aktorami. Mam nadzieję, że to jakaś kontynuacja historii.

A tu szersza lista:
Fall 2016

Ja i tak będę czekał aż serie się skończą. W przypadku Natsume całą serię łyknę jak młody pelikan w jeden dzień.

Awatar użytkownika
Shinee
AoC Trybun
Posty: 558
Rejestracja: środa, 1 stycznia 2014, 23:26
Medals: 2
Lokalizacja: London UK
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista L2C Legionista

Re: Anime

Post autor: Shinee » piątek, 7 października 2016, 14:14

Kolejny zeson gdzie 95% nowych anime jest o 8-latkach dla 6-latkow.

Jedyne tytuly o ktorych warto wspomniec.
-2 sezon Ajin
-2 sezon Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans

Nie polecam a podaje jako ciekawostke.

Keijo - myslalem ze nic mnie juz nie potrafi zaskoczyc. jednak sie mylilem. Anime gdzie nastoletnie dziewczyny walcza za pomoca cyckow i tylkow. Usmialem sie na pierwszym odcinku, jednak bylo to bardziej z niedowierzania jak poryte mozgi maja tworcy anime.

Awatar użytkownika
Alice Madness
Patrycjusz
Posty: 275
Rejestracja: piątek, 26 czerwca 2015, 11:48
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista BS Centurion MU Legend Trybun

Re: Anime

Post autor: Alice Madness » piątek, 7 października 2016, 16:38

To Ajin wychodzi jako 2 sezon ? Myślałem ze to tylko kilka odcinków OVA. Osobiście patrzyłem 1 odcinek Trickster, ale to chyba nie mój klimat jakieś takie dziwne, ale może obejrzę jakiś z nudów jeszcze odcinek. Natomiast resztę co patrzyłem to sam opis mnie odstraszał stąd moje pytanie czy coś przegapiłem :D. Jezeli chodzi o Natsume Yuujinchou Go to w opisie jest "okruchy życia" oglądałem kilka odcinków rożnych anime z tego gatunku i teraz jak widzę tylko ten opis to nawet nie odpalam.

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Anime

Post autor: Jaroczaro » piątek, 7 października 2016, 17:03

Alice Madness pisze:To Ajin wychodzi jako 2 sezon ? Myślałem ze to tylko kilka odcinków OVA. Osobiście patrzyłem 1 odcinek Trickster, ale to chyba nie mój klimat jakieś takie dziwne, ale może obejrzę jakiś z nudów jeszcze odcinek. Natomiast resztę co patrzyłem to sam opis mnie odstraszał stąd moje pytanie czy coś przegapiłem :D. Jezeli chodzi o Natsume Yuujinchou Go to w opisie jest "okruchy życia" oglądałem kilka odcinków rożnych anime z tego gatunku i teraz jak widzę tylko ten opis to nawet nie odpalam.
Ja generalnie mam taką samą awersje do "okruchy życia" ale tylko jeżeli anime jest typowo nastawione na realizm. Bez elementów fantazji sci-fi Itp. Natsume nie jest takie ciężkie ale to pewnie kwestia gustu. W tym anime dramat i komedia się przeplatają momentami jest naprawdę śmieszne. Ale jeżeli nie oglądałeś to i tak polecałbym zacząć od pierwszej serii.

Lubię raczej lekką rozrywkę bez dramatu więc też mi się ciężko przemóc Żeby zobaczyć coś z tego gatunku. Ale jak już mi się uda to bardzo często są to dobre anime które zapadają w pamięć.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

// I jeszcze dodam, że każdy serwis może opisać anime na swój sposób. To samo anime w jednym będzie dramatem w innym akcja a w trzecim romansem.

Na przykład wspomniany Ajin na Tanuki Anime jest jako dramat,horror a MyAnime jako przygodowy,horror,akcja.

Awatar użytkownika
Alice Madness
Patrycjusz
Posty: 275
Rejestracja: piątek, 26 czerwca 2015, 11:48
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista BS Centurion MU Legend Trybun

Re: Anime

Post autor: Alice Madness » sobota, 8 października 2016, 10:23

O ile się nie mylę to w tym sezonie jednak będzie lecieć coś ciekawego anime nosi nazwę "Drifters". Twórcą jest ta sama osoba co stworzyła Hellsing i już po 1 odcinku widać ze będzie w dość podobnym klimacie(nie chodzi o wampiry :D). Oglądałem wcześniej odcinek OVA i wygląda na to ze to po prostu były 2 pierwsze odcinki.

Awatar użytkownika
Edgarth
Patrycjusz
Posty: 1665
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2012, 17:57
Medals: 12
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista SWTOR Weteran GW2 Optio ArcheAge Optio FF XIV St. Legionista
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Anime

Post autor: Edgarth » poniedziałek, 14 listopada 2016, 16:49

hmmmmmm

[yt][/yt]
“A pessimist is a person who has had to listen to too many optimists.”
―Don Marquis
Masz za dobre serce, z niektórymi nie warto.―Hakuka

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Anime

Post autor: Jaroczaro » poniedziałek, 14 listopada 2016, 17:51

Edgarth pisze:hmmmmmm

[yt][/yt]
deleted

//
Wygląda na to, że trochę się pomyliłem w ocenie. Film z zamierzenia nie miał być na podstawie filmu anime tylko mixem fabularnym z kilku odcinków drugiego serialu.

Awatar użytkownika
Edgarth
Patrycjusz
Posty: 1665
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2012, 17:57
Medals: 12
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista SWTOR Weteran GW2 Optio ArcheAge Optio FF XIV St. Legionista
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Anime

Post autor: Edgarth » czwartek, 17 listopada 2016, 00:23

mam wrażenie że ostatnio filmy na bazie anime wzrastaj jak grzyby po deszczu:

[yt][/yt]

z jednej strony pragnę z drugiej pewnie będzie straszny chłam
“A pessimist is a person who has had to listen to too many optimists.”
―Don Marquis
Masz za dobre serce, z niektórymi nie warto.―Hakuka

Awatar użytkownika
Tsura
Patrycjusz
Posty: 1207
Rejestracja: czwartek, 28 marca 2013, 11:28
Medals: 5
Lokalizacja: Olsztyn
Gender:
Status:
Offline

WoW Optio SWTOR Weteran WildStar St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Anime

Post autor: Tsura » czwartek, 17 listopada 2016, 18:15

Nieeeeeeee. Oni to zepsują... Będzie jak z Dragon ballem.

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Anime

Post autor: Jaroczaro » niedziela, 27 listopada 2016, 21:52

Co prawda wspominałem już o nowym Gantz:O ale zamieszczam dodatkowo trailer bo grafika na naprawdę wysokim poziomie. Z tego co wyczytałem ma to być remake serii tv.

UWAGA dla tych co nie czytali ani nie oglądali będzie spoiler.
Spoiler:

Miyazu
Patrycjusz
Posty: 379
Rejestracja: niedziela, 27 lipca 2014, 12:38
Medals: 11
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista RO Optio Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Anime

Post autor: Miyazu » poniedziałek, 28 listopada 2016, 14:52

Wszystko pięknie, tylko ja się zastanawiam gdzie oglądacie anime. Może ktoś polecić jakiś portal ze starszymi i nowszymi wydaniami?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości