Hunt For Gollum

... czyli o wszystkim i o niczym ...

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Marduk
Patrycjusz
Posty: 1599
Rejestracja: poniedziałek, 5 maja 2008, 12:23
Medals: 1
Status:
Offline

ANNORVM IX

Hunt For Gollum

Post autor: Marduk » czwartek, 30 kwietnia 2009, 08:01

Chciałeś info Gerd, to masz ;).
Jestem przekonany, że każdy kto lubi świat Tolkiena, będzie baaardzo zainteresowany tym "fanowskim" FILMEM bazującym na podstawie dodatku literackiego do Lotr. Nie bezpodstawnie zaznaczyłem słowo FILM. Po obejrzeniu Trailerów szczęka opadła mi na ziemię, nie mogłem uwierzyć , że jest to produkcja amatorska... Zresztą zobaczcie sami http://www.thehuntforgollum.com/trailer ... rflash.htm
http://www.thehuntforgollum.com/trailer ... ailer2.htm .
Wypada tylko naszych filmowców odpowiedzialnych za "dzieła" typu Wiedźmin wysłać na nauki do tych panów, a im samym dać średni budżet na realizację "białego wilka". Może (a raczej na pewno) wtedy wreszcie mielibyśmy dzieło godne Kaer Morhen ;). Wracając do głównego wątku - www.hunt4gollum.com - To oficjalna strona filmu, znajdują się na niej wszystkie informacje dotyczące tej ekranizacji oraz wiele ciekawostek (concept arty, zdjęcia zza kulis, czy opis metod tworzenia tego obrazu ). Do samej ekranizacji początkowo podszedłem bardzo sceptycznie, widząc napis "fan made" pomyślałem, że jakiś koleś ubrany jak rusałka z Bolkowa będzie biegał z kijem po lesie, a elfy od orców będą odróżniały wianki z mleczy noszone przez tę 1szą rasę. Jak Trailery pokazują, nic bardziej mylnego :).
Dla mniej otrzaskanych z angielskim - "Hunt For Gollum" to film opowiadający o wyprawie Aragorna w celu odnalezienia Golluma i tym samym dotarcia do prawdy o jedynym pierścieniu.
Film trwa 40 min i od 3 maja będzie dostępny do ściągnięcia za free z oficjalnej strony. Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać .

Pozdrawiam
Płk. Mhaardukowski
Trójkolorowi, Zielono Biało Czerwoni

Awatar użytkownika
Xionc
Posty: 1549
Rejestracja: piątek, 6 lutego 2009, 18:21
Status:
Offline

Re: Hunt For Gollum

Post autor: Xionc » czwartek, 30 kwietnia 2009, 11:19

whoa
amatorka w profesjonalnym wydaniu
rezyser, operatorzy kamer, ujecia zrobione tak ze naprawde pucha sie cieszy
Imię przechowam, ojcom dorównam i pierwej się złamię niż zegnę. Henryk Sienkiewicz.
[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Slid
Posty: 1945
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 04:04
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Hunt For Gollum

Post autor: Slid » czwartek, 30 kwietnia 2009, 21:06

Oberzałem trailer i zapowiada się świetnie. Oby tylko sama fabuła i dialogi nie okazały się puste. Napewno pobiorę.

Awatar użytkownika
Ovin
Posty: 693
Rejestracja: niedziela, 24 sierpnia 2008, 17:08
Medals: 1
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty

Re: Hunt For Gollum

Post autor: Ovin » piątek, 1 maja 2009, 15:29

To nie wiem czy wiecie ale w produkcji jest (podobno ) Hobbit na ekranach 2010-2012
http://www.imdb.com/title/tt0903624/
http://www.thehobbitblog.com/ - oficjalny blog nt filmu
[ obraz zewnętrzny ]
A gdybym był‚ młotkowym ......

Awatar użytkownika
Gerdhard
Posty: 8326
Rejestracja: piątek, 2 maja 2008, 08:46
Medals: 34
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX AoC Legionista WAR Centurion
AION Centurion WoW Pretorianin LOTRO Pretorianin SWTOR Trybun WildStar Trybun
L2C Legionista Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Hunt For Gollum

Post autor: Gerdhard » niedziela, 3 maja 2009, 17:55

Obejrzałem pierwsze wrażanie Masakra za 3 tyś funtów odwalić kawał dobrego kina mnie osobiście się bardzo podobało i czekam na dalsze produkcje tej ekipy !!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Szept
Posty: 2907
Rejestracja: piątek, 20 czerwca 2008, 14:45
Medals: 1
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty

Re: Hunt For Gollum

Post autor: Szept » niedziela, 3 maja 2009, 19:32

hobbita zapowiedziano toz po sukcesie trylogi
ciekawe w ktorym kierunku pojda..,. takim jakim jest hobbit czyli bajka dla dzieci czy pozostawia klimat z wladcy pierscieni.
tak czy siaqk nie sadze by byl to film na 2010 rok.
a wracajac do hun for gollum.
Ladne odrazu widac ze robiili to ludzie z jajami.,
ale ujacie za krotkie (pewnie na tyle wystarczylo chudego budrzetu)
chetnie zerkne co jeszcze wyprodukuja
S.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości