Sorc dps w 2.0

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Awatar użytkownika
Dragonian
Patrycjusz
Posty: 639
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 18:22
Medals: 8
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Dragonian » czwartek, 30 maja 2013, 21:48

Witam
Mam prośbe do Sorców lvl 55
Możecie sprawdzić tę hybrydę i się o niej wypowiedzieć ? (jeszcze nie wbiłem 55 lvl niestety)

http://www.torhead.com/skill-calc#201MZ ... MfRs0krc.3

pokrótce :
hybryda bazuje na 2 instantach
z madnesa crushing darkness - (wiadomo jak)
z ligtning darmowy chain lightning (nabijamy z proca wratha lightning strike wchodzi lightning storm i walimy chaina)

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Etenas
Patrycjusz
Posty: 538
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2012, 10:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Etenas » piątek, 31 maja 2013, 07:10

Fajna hybryda, podobna do zdaje się hybrydy Shermana(więc wiemy że się sprawdza), tylko tu masz dodatkowo procującego chain lightninga. Jeśli chcesz dps opierać na force lightningu z wrath i dzięki temu na procującym chain lightningu to ja osobiście proponuję to
Etenas pisze:Nowo wymyślona hybryda.

http://www.swtor-spy.com/skill-tree-cal ... 000&ver=20

Sympatycznie się nią gra, niezły burst, power się nie kończy a hity z lightning strike które bija po 6k napawają optymizmem :D
Ta hybryda co dałeś opiera się na 2 mocnych dotach i mocnym death fieldzie i słabych lightningach, ta co ja dałem opiera się na słabszych dotach i death fieldzie w zamian na mocnych lightnigach i na lepszym polarity shifcie który teraz daje potężnego kopa do dpsu sorca.

Ja osobiście jak zawsze proponuję nie robić hybryd tylko iść w czyste drzewka, gdyż są dużo łatwiejsze w ogarnięciu a robią podobny dps jak hybrydy :)

Zrobię kilka logów z kukły na czystych drzewkach i hybrydach i zamieszczę tutaj wyniki wkrótce :)

Shermann
Posty: 186
Rejestracja: niedziela, 20 maja 2012, 09:00
Medals: 1
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Shermann » sobota, 15 czerwca 2013, 20:08

Etanas wielki szacunek za Twój wkład w pomaganie innym sorcom

Postanowiłem , że ja też dorzucę swoje 3 grosze i postaram się do wtorku umieścić tutaj wynik na kukiełce ile wyciągam dpsu na mojej hybrydzie, chociaż doradzano mi żeby przejść na czyste drzewko madness, ponieważ największy dps nim się kręci.

Z tego co widzę po Twoich statystykach to mamy bardzo zbliżone do siebie tak więc wynik powinien być w miarę wiarygodny . Jedno pytanie ile minut biłeś kukłę??

Awatar użytkownika
Etenas
Patrycjusz
Posty: 538
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2012, 10:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Etenas » niedziela, 16 czerwca 2013, 16:19

Edytowałem pierwszy post w którym opisałem dokładnie rotacje, statystyki itp.

Prosiłbym o usunięcie postów z tego tematu które będą dublować to co jest napisane w poście pierwszym.

Katrila
Posty: 14
Rejestracja: piątek, 31 maja 2013, 13:59
Status:
Offline

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Katrila » niedziela, 16 czerwca 2013, 21:50

Dzięki świetny poradnik :)

Awatar użytkownika
Bzyk
Cezar
Konsul
Posty: 4942
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2012, 19:25
Medals: 45
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Złota falera ANNORVM IX WoW Trybun WoW Legionista
SWTOR Trybun SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum FF XIV Legionista Skyforge Legionista
Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Bzyk » niedziela, 16 czerwca 2013, 21:53

Etenas pisze:Edytowałem pierwszy post w którym opisałem dokładnie rotacje, statystyki itp.

Prosiłbym o usunięcie postów z tego tematu które będą dublować to co jest napisane w poście pierwszym.
Nie usuwamy postów z forum. Można pomyśleć nad przeniesieniem ich do archiwum dla przejrzystości tematu, ale decyzję pozostawiam Itagne jako moderatorowi :D


Zrobione.Itagne
Podziękował. Bzyk
Pozdrawiam


[ obraz zewnętrzny ]

The Force is strong in me, obey or die !

Awatar użytkownika
Pajchiwo
Posty: 219
Rejestracja: poniedziałek, 21 stycznia 2013, 15:06
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista SWTOR Gestarum Mecenas IX Kohorty

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Pajchiwo » poniedziałek, 17 czerwca 2013, 08:17

Wg poradnika Etenasa w buildzie madness i sprzęcie do leczenia (8 % alacrity / 26% crit / brak accuracy) wyciągnąłem na kukle na statku 2134 DPS. Jedyne co kombinowałem to jak nie wszedł Wrath to zamiast Lightning strike używałem Shocka. Z forcem problemów nie miałem. Coś czuję że leczenie < dps :)

Awatar użytkownika
Dragonian
Patrycjusz
Posty: 639
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 18:22
Medals: 8
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Dragonian » wtorek, 18 czerwca 2013, 12:49

sorki ze przyspamuje z deko ale mam 1 klopot z tą cholerną kukłą
mogę rzucić 11 razy różne skile na 1 wrath
czy ktos ma podobnie ? bo wyniki z tej kukły zaczynają mi tak naprawdę mocno rozmazywać realny obraz dpsu i rotacji ...
pozdrawiam czerpiących z mocy

Awatar użytkownika
Etenas
Patrycjusz
Posty: 538
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2012, 10:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Etenas » wtorek, 18 czerwca 2013, 12:56

W sumie Drago to nie mam pojęcia o czym Ty do nas rozmawiasz :)

Awatar użytkownika
Dragonian
Patrycjusz
Posty: 639
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 18:22
Medals: 8
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Dragonian » wtorek, 18 czerwca 2013, 13:05

oki tłumacze
trenując dps na kukle mam tak ze jak procnie mi wrath to moge 11 razy użyć w dostępnej kombinacji lightning stike i crushing darkness
ostatnio to nawet 15 x pod rząd rzuciłem LS
teraz jaśniej jest ?

Awatar użytkownika
Etenas
Patrycjusz
Posty: 538
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2012, 10:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Etenas » wtorek, 18 czerwca 2013, 13:19

jeśli dobrze Cie rozumiem to na jednym wrath możesz użyć 11 razy lightning strike i każdy jest instantowy i ze zwiększonymi obrażeniami? Jeśli tak to jest to błąd ale dps powinieneś wyciągać bajeczny :P

Awatar użytkownika
Pieczar
Kwatermistrz
Co-OP Raid Leader
Co-OP Legionista
Posty: 1635
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:07
Medals: 16
Lokalizacja: Krakow
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista eSport Trybun L2C Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Pieczar » wtorek, 18 czerwca 2013, 13:24

Dragonian pisze:mogę rzucić 11 razy różne skile na 1 wrath
Ja nie mam tego na kukle, ale czasem podczas gry normalnej mam coś takiego, że rzucam force lightning jak mam wratha już nabitego (chyba tak to działa, bo nigdy nie mogę wyczaić po jakiej rotacji to się dzieje), po czym rzucam crushing darkness/lightning strike, a wrath dalej zostaje, aż do kolejnego użycia jakiegos skilla, który go spala - tak jakbym dostał 2 stacki wratha.
Takie coś miewacie, czy tylko to u mnei się dzieje? (Nie jest to super częste, ale z dwa razy w tygodniu jak w dpsie siedzę to minimum).

Awatar użytkownika
Dragonian
Patrycjusz
Posty: 639
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 18:22
Medals: 8
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Dragonian » wtorek, 18 czerwca 2013, 13:27

nastepnym razem jak mnie coś podkusi potrenowac na tej kukle to moze podrzuce wynik, ale na razie mam 'brzyda" - oki juz nie spamuje
Etenas i pozostali "aktywni " państwo - dobra robota :) (dało mi to motywację o dalszego lvlowania sorca :) )

Awatar użytkownika
Etenas
Patrycjusz
Posty: 538
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2012, 10:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Etenas » wtorek, 18 czerwca 2013, 15:34

Jedyna możliwość że wrath nie schodzi po użyciu skilla to jak mobkowi wejdzie resist ale to może być pojedynczy przypadek tak jak u Ragnerusa, U Ciebie Drago nie mam pojęcia co się dzieje. :)

Awatar użytkownika
Etenas
Patrycjusz
Posty: 538
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2012, 10:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Etenas » środa, 26 czerwca 2013, 09:19

Zaktualizowałem logi z kukły i dodałem log z darvanis hard w drzewku lightning, całkiem przyzwoity :)

SirSokol
Posty: 21
Rejestracja: niedziela, 7 lipca 2013, 19:37
Status:
Offline

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: SirSokol » środa, 10 lipca 2013, 10:32

A czy jest sens robienia sorca opartego na drzewku Lightning. Po rozmowie z kilkoma ludźmi na TS-ie oświecono mnie, że na początek nie ma co robić drzewka na hila ze względu na potrzebę ekspienia kolejnych leweli a z hilem to zbyt mały dps się wyciąga. Interesuje mnie czy lepiej iść w klątwy czy elektryczność. A może należy wypośrodkować??

Awatar użytkownika
Dragonian
Patrycjusz
Posty: 639
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 18:22
Medals: 8
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Dragonian » środa, 10 lipca 2013, 11:33

SirSokol pisze:A czy jest sens robienia sorca opartego na drzewku Lightning. Po rozmowie z kilkoma ludźmi na TS-ie oświecono mnie, że na początek nie ma co robić drzewka na hila ze względu na potrzebę ekspienia kolejnych leweli a z hilem to zbyt mały dps się wyciąga. Interesuje mnie czy lepiej iść w klątwy czy elektryczność. A może należy wypośrodkować??
Hey
To jest kwestia wyboru kim chcesz grać.
Jak chcesz grać healerem to lepiej dla Ciebie jak będziesz expić w healu ( zawsze możesz grac z companionem dpsem)
Jak dpsem, to musisz sobie dobrać drzewko "pod siebie".
Wg mnie bardziej mobilne i szybsze to drzewko madness (więcej instantów, spamowane błyskawice + polepszony dead field do 5 celów)
Ave

Awatar użytkownika
Vi'Tani
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 16:13
Medals: 3
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Centurion SWTOR Gestarum

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Vi'Tani » środa, 10 lipca 2013, 14:00

Dragonian pisze: Wg mnie bardziej mobilne i szybsze to drzewko madness (więcej instantów, spamowane błyskawice + polepszony dead field do 5 celów)
Mobilne? Może. Na pewno nie szybsze. Nigdy, ale to przenigdy dotowcem nie zabijesz grupy szybciej niż porządnym kopem od takiego lightninga :)
Czemu gram healerami w MMO? Dlatego.

Modernizacja komputera? Carolus! ;)

Awatar użytkownika
Etenas
Patrycjusz
Posty: 538
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2012, 10:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Etenas » środa, 10 lipca 2013, 14:25

Tutaj proszę moim zdaniem najlepsza hybryda do expienia.

http://www.torhead.com/skill-calc#201GM ... ZcMcRs0z.3

W pierwszej kolejności bierzemy leczącego overloada (używając go co cd nie przystajemy nawet na chwile w czasie expienia), następnie dochodzimy do death fielda w madnes, potem staramy się dojść do chain lightninga z lightning.

Walkę zaczynamy od wykastowania chain lightning i natychmiastowego użycia death fielda, w jednej chwili lecą dwie potężne masówki które jak chociaż jedna crytnie to zabija całą grupę i nie trzeba niczym poprawiać a w razie jak nie zabije, to dobiegamy i wsadzamy overloada, który nas jednocześnie leczy.

Ten sposób gry sprawdza się całkiem przyzwoicie 8-)

SirSokol
Posty: 21
Rejestracja: niedziela, 7 lipca 2013, 19:37
Status:
Offline

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: SirSokol » środa, 10 lipca 2013, 15:29

Tak wiec taktykę już mam ...teraz exp i jakiś sprzęcik ;P

Stefan
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek, 24 czerwca 2013, 11:46
Status:
Offline

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Stefan » poniedziałek, 15 lipca 2013, 09:49

Ma ktoś jakiś pomysł w co ubrać sorca w madness pod pvp ? Oraz pytanie czy taki gear pod pvp sprawdzi się na rajdach ?Bo na razie ubieram się w Stalker's gear za wz commedations i nie wiem jak zdobyć coś lepszego .

Awatar użytkownika
Edgarth
Patrycjusz
Posty: 1665
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2012, 17:57
Medals: 12
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista SWTOR Weteran GW2 Optio ArcheAge Optio FF XIV St. Legionista
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Edgarth » poniedziałek, 15 lipca 2013, 12:04

Stefan pisze:Ma ktoś jakiś pomysł w co ubrać sorca w madness pod pvp ? Oraz pytanie czy taki gear pod pvp sprawdzi się na rajdach ?Bo na razie ubieram się w Stalker's gear za wz commedations i nie wiem jak zdobyć coś lepszego .
gear PvP niestety nie sprawdza się na Opsach, natomiast gear PvE daje rade na WZtkach
“A pessimist is a person who has had to listen to too many optimists.”
―Don Marquis
Masz za dobre serce, z niektórymi nie warto.―Hakuka

Stefan
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek, 24 czerwca 2013, 11:46
Status:
Offline

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Stefan » poniedziałek, 15 lipca 2013, 12:18

Edgarth pisze:
Stefan pisze:Ma ktoś jakiś pomysł w co ubrać sorca w madness pod pvp ? Oraz pytanie czy taki gear pod pvp sprawdzi się na rajdach ?Bo na razie ubieram się w Stalker's gear za wz commedations i nie wiem jak zdobyć coś lepszego .
gear PvP niestety nie sprawdza się na Opsach, natomiast gear PvE daje rade na WZtkach
jak zdobyć coś lepszego pod PvP niż to co mam ?, bo rozumiem że sprzęt PvE to zdobywa się chodząc na rajdy . A pod PvP oprócz tego co ja mam , mogę jeszcze kupić u vendora obok ciuchy ranked i to docelowo powinienem zdobyć?

Awatar użytkownika
Aryss
Patrycjusz
Posty: 734
Rejestracja: poniedziałek, 10 grudnia 2012, 17:55
Medals: 8
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista WildStar Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Aryss » poniedziałek, 15 lipca 2013, 12:25

PvE można równiez zdobyć na Flashpointach ( gear 69 porównywalny z tym co jest na Story Modach ale bez bonusu setowego oraz z gorszymi Enhcancmentami ). Możesz również je crafcić lub też wyslać któremuś z naszych crafterów ( na gear poziom 69 potrzebne są dośc proste w zdobyciu materialy, brakujące zawsze mozesz dokupić na GTN ).

Co do częsci PVP to tak ,kupuje sie je u vendorów na flocie za ranked komendacje i to są najlepsze obecnie stroje pvp, aczkolwiek ja osobiscie wstrzymałbym się z wydawaniem ich do patcha 2.4 który ma być nastawiony stricte na pvp i zapewne przyniesie duze zmiany w itemach i wprowadzi nowy set.
Two there should be; no more, no less. One to embody power, the other to crave it

Awatar użytkownika
Dragonian
Patrycjusz
Posty: 639
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 18:22
Medals: 8
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Sorc dps w 2.0

Post autor: Dragonian » poniedziałek, 15 lipca 2013, 12:30

do pvp to dopiero na 55 lvl gear dostaniesz
ciebie interesuje Force Master (przynajmniej 4 części) reszta tak aby staty były dobre.
skupiasz się na statach jak opisal je Etenas .
gear na pvp jest duzo słabszy do pve więc nie polecam w nim grac PVE ; lepiej zebrać gear 69 pve i grac nim na wz. Daje prawie tyle samo co full gear partisana na te chwilę
koncowym gearem pod PP jest conqueror i nic lepszego nie bedziesz miec
potem tylko żąglowanie modami aby coś polepszyć i tyle

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sith Inquisitor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości