Hardcore - pierwsze trudne początki

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Vanhelsen
Posty: 185
Rejestracja: piątek, 27 stycznia 2012, 20:06
Status:
Offline

Hardcore - pierwsze trudne pocz

Post autor: Vanhelsen » czwartek, 10 maja 2012, 17:38

Na diablo.inc pojawił się ciekawy artykuł/poradnik o tym jak poradzić sobie w trybie Hardcore. Głównie skierowany dla tych, co nie mieli jeszcze przyjemności grać Hard albo którzy zrezygnowali z tego poziomu po pierwszym trupie.
Powiem szczerze, trochę bardziej oswoił mnie z hardcorem i będę na pewno bardziej skory to grania również HC ;P

Awatar użytkownika
Lasciel
Posty: 35
Rejestracja: środa, 14 grudnia 2011, 14:48
Lokalizacja: Opole
Gender:
Status:
Offline

Re: Hardcore - pierwsze trudne pocz

Post autor: Lasciel » czwartek, 10 maja 2012, 18:54

Czasami mam problemy z internetem i jakbym miał stracić swoją postać z powodu złośliwości rzeczy martwej, a nie własnej głupoty to chyba bym coś rozwalił :lol:
Ale z ciekawości stworzę sobie postać na HC jak będę potrzebować trochę adrenaliny, ale tak to skupię się na soft :)

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Hardcore - pierwsze trudne pocz

Post autor: Gwalch » czwartek, 10 maja 2012, 20:40

Sądzę, że jeśli ktoś w ogóle nie będzie grał soft, to na hardkorze może nieźle się przejechać, szczególnie na późniejszych trudnościach.

Awatar użytkownika
Onimush
Posty: 128
Rejestracja: środa, 15 lutego 2012, 12:11
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

Re: Hardcore - pierwsze trudne pocz

Post autor: Onimush » czwartek, 10 maja 2012, 21:02

Szczerze mówiąc byłem bardzo zainteresowany tym trybem, ale po tym jak dowiedziałem się co i jak to straciło to dla mnie ten sens.. Nie chodzi mi o to, że postać ginie i wszystko traci etc. .. Według mnie powinien on się trochę różnić od softu oczywiście na rzecz HC.. A wyszło na to, że tryb soft ma więcej do zaoferowania ( mówie tu o RMAH.. ) .. Wiadomo, że jest większa frajda i zabawa ( powinna być ) w trybie HC ze względu na utratę postaci, itemów i ogólnie wszystkiego co z dana postacią się wiąże, ale... coś za coś.. Powinien być jakiś inny balans/szanse lootu, więcej golda i takie tam pierdoły.. nie mówie oczywiście o zróżnicowanym loocie (innym niż w sofcie) .. Wracając do RMAH to moim zdaniem powinni go w tym trybie tak samo zastosować.. zawsze padają odpowiedzi typu ( mam kupić item, który strace? bez sensu) .. heh.. ja widze więcej funkcjonalności AH w trybie HC.. w takim trybie ludzie nie kupowali by itemów na pałe tylko rozsądnie by sie zastanawiali i nie zrobiłby sie zapewne taki syf jak zrobi się na sofcie.. Kupisz i stracisz.. stracisz dajmy te 100zl? .. nie oszukujmy się.. stracenie postaci w trybie HC która się przegrało dajmy 100H jest chyba większą stratą.. w te 100H można zarobić więcej niż 100zl ;) .. <-- ten kto zrozumie moje przesłanie ten potwierdzi moje zdanie.. ... Wiec ogólnie rzecz biorąc tryb HC poza tym dreszczykiem emocji nie daje nic więcej, baa jeszcze jakis skrawek zostałe ucięty z trybu soft..

Tzeencz
Posty: 1041
Rejestracja: środa, 1 lipca 2009, 21:38
Status:
Offline

Re: Hardcore - pierwsze trudne pocz

Post autor: Tzeencz » czwartek, 10 maja 2012, 21:46

Co za czasy - to już mega adrenalina i emocje nie wystarczą?! Musimy koniecznie dostawać jakąś dodatkową marchewkę, coby grać w dany tryb?

Co prawda zacznę od SC coby myszką nie rzucać, tudzież włosów nie rwać, ale docelowo chcę grać na HC! W moim przypadku za marchewkę wysatrczy tu osobny ladder dla HC^^
fighting for peace is like fucking for virginity...

Lotro, WAR, WoW, SWTOR ...

Awatar użytkownika
Onimush
Posty: 128
Rejestracja: środa, 15 lutego 2012, 12:11
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

Re: Hardcore - pierwsze trudne pocz

Post autor: Onimush » czwartek, 10 maja 2012, 22:21

Przecież ja nie wspomniałem o marchewkach i tym podobnych rzeczach tylko o tym, że chociaż mogli pozostawić tryb HC w takim samym rozwinięciu jak SOFTA, a nie ucinać go o np. takie RMAH.. ;)

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Hardcore - pierwsze trudne pocz

Post autor: Gwalch » piątek, 11 maja 2012, 00:18

Kaczor pisze:Przecież ja nie wspomniałem o marchewkach i tym podobnych rzeczach tylko o tym, że chociaż mogli pozostawić tryb HC w takim samym rozwinięciu jak SOFTA, a nie ucinać go o np. takie RMAH.. ;)
Idąc tym tokiem rozumowanie z softu ucięli ginięcie przy zgonie. ;)

Awatar użytkownika
Vanhelsen
Posty: 185
Rejestracja: piątek, 27 stycznia 2012, 20:06
Status:
Offline

Re: Hardcore - pierwsze trudne pocz

Post autor: Vanhelsen » piątek, 11 maja 2012, 05:13

z trybu HC JEDYNE co zabrali w porównaniu do SC to właśnie RMAH. Argumentacja jaka by nie była, każdy wie, że głównie chodzi o to, by hamburgerlandczycy nie pozywali Blizzarda o straty finansowe związane z trybem HC.
RMAH jest rzeczą której brak przeboleję w trybie HC. Bardziej mnie smuci brak połączenia skrytki i progresu kowala z trybem SC.

p.s. Oczywistą oczywistością jest to, że nie ma co się pchać w trybie HC na tereny nierozeznane w trybie SC, chyba, że komuś śpieszno do śmierci, szczególnie na późniejszych poziomach trudności ;d

p.s.s. Czytam sobie różne FAQ w polskiej wersji językowej i widzę "tryb Hardkorowca" nosz !@#$% jego mać! Oby nie była to wersja in-game; że niby zamiast Zawodowca mamy Hardkora co od internetu urywa?!

Methil
Posty: 1442
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2010, 15:16
Status:
Offline

Re: Hardcore - pierwsze trudne pocz

Post autor: Methil » sobota, 26 maja 2012, 08:49

Gdyby polaczyli skrytki to tak jakby polaczyli AH, byloby to bezsensu bo wszystkie itemki mialbys wyfarmione na SC co do jednego, i nie byloby to juz do konca to.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki - D3”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości