Path of Exile

Dział poświęcony grom dla jednego gracza.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Noomz
Posty: 211
Rejestracja: środa, 19 września 2012, 18:47
Lokalizacja: Księstwo Lublin
Gender:
Status:
Offline

Re: Path of Exile

Post autor: Noomz » czwartek, 24 stycznia 2013, 08:50

PoE wstało, bez problemów technicznych (gg blizz). Nick: Windoctor, dodajcie kto gra. :)

Netamii
Posty: 727
Rejestracja: środa, 12 września 2012, 22:25
Status:
Offline

Re: Path of Exile

Post autor: Netamii » czwartek, 24 stycznia 2013, 08:56

No nie tak bez problemow technicznych o_O Dla sporej czesci graczy client sciagal sie strasznie wolno + bylo troche freezow patchera oraz errorow =p

Athcore
Status:
Offline

Re: Path of Exile

Post autor: Athcore » czwartek, 24 stycznia 2013, 16:20

wlasnie zaciagam patcha 0.10.0b, wazy 1,53 GB,jak ktos ma powolne lacze to zarzucic na czas ogladania filmu itp :)

Pence
Posty: 193
Rejestracja: niedziela, 28 lutego 2010, 16:26
Status:
Offline

Re: Path of Exile

Post autor: Pence » sobota, 26 stycznia 2013, 01:51

Jestem miło zaskoczony jak PoE działa po starcie open bety. Najgorsze to, że jestem na kontrakcie i nie moge pogrindować.

PS. Czy tylko ja odnosze takie wrażenie, że drop rate currency jest dużo mniejszy niż w czasie CB?

Awatar użytkownika
Hose
Patrycjusz
Posty: 2574
Rejestracja: czwartek, 10 listopada 2011, 15:09
Medals: 15
Lokalizacja: Warszawa / Piotrków Tryb.
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty SWTOR Trybun SWTOR Gestarum Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Path of Exile

Post autor: Hose » sobota, 26 stycznia 2013, 12:11

Pence pisze: PS. Czy tylko ja odnosze takie wrażenie, że drop rate currency jest dużo mniejszy niż w czasie CB?
Ja grając po starcie OB odniosłem zupełnie odmienne wrażenie. Muszę się jeszcze przyjrzeć drop rate w party, bo zdaję się że jest jeszcze większy.

Athcore
Status:
Offline

Re: Path of Exile

Post autor: Athcore » sobota, 26 stycznia 2013, 22:12

Pence pisze:Jestem miło zaskoczony jak PoE działa po starcie open bety. Najgorsze to, że jestem na kontrakcie i nie moge pogrindować.

PS. Czy tylko ja odnosze takie wrażenie, że drop rate currency jest dużo mniejszy niż w czasie CB?
jak juz uda sie wbic do poe to dziala ale ladowanie gry trwa stanowczo za dlugo , x-fi + poe + win 8 = bsod port.cls, w cbt problem byl juz rozwiazany,

a drop nie jest mniejszy , mniej wiecej do 28 poziomu jest mniejszy pozniej rosnie

zorgzor
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 31 grudnia 2011, 20:46
Status:
Offline

Re: Path of Exile

Post autor: zorgzor » piątek, 16 sierpnia 2013, 18:14

gra w to ktos jeszcze ? i jakie wrazenia ? tak sobie popykalem w to nabilem 30 lvl ale niby troche monotonne to jest i sie boje doczekac diablo 3 koncowki ze zrobie ten max lvl i opuszcze gre bo niebedzie co robic.... jak wy macie na end gamie czyli max poziomie ? :) i czy wogole pvp tu ludzie robia ? bo tych co spotykalem po drodze to mowia ze sie pvp niezajmuja...

Awatar użytkownika
Mexiss
Posty: 1480
Rejestracja: wtorek, 4 czerwca 2013, 20:05
Medals: 2
Lokalizacja: Gdynia/Rumia
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Mecenas IX Kohorty

Re: Path of Exile

Post autor: Mexiss » piątek, 16 sierpnia 2013, 19:37

Jak zobaczyłem, że loot jest wspólny dla każdego przestałem grać. Dość nerwów się najadłem podczas D2, kiedy klikało się 1000/sec pod bossem zanim cokolwiek wypadło. Szkoda, bo gra miała fajny klimat.

zorgzor
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 31 grudnia 2011, 20:46
Status:
Offline

Re: Path of Exile

Post autor: zorgzor » piątek, 16 sierpnia 2013, 19:48

hmm a to zdziwiles... z tego co widzialem bedac w party lecialy zolte itemy tylko mi i nikt je niebral. czasem lecialy szare scrole ktore jak ogarnelem byli kogos.... ale watpie zeby to loot byl wspolny

Awatar użytkownika
Mexiss
Posty: 1480
Rejestracja: wtorek, 4 czerwca 2013, 20:05
Medals: 2
Lokalizacja: Gdynia/Rumia
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Mecenas IX Kohorty

Re: Path of Exile

Post autor: Mexiss » piątek, 16 sierpnia 2013, 19:55

Z bratem biegaliśmy do około 10lvl, więc tylko chwilę. Możliwe, że nic żółtego nam nie wypadło :)

Awatar użytkownika
Vallarr
Posty: 179
Rejestracja: środa, 12 grudnia 2012, 16:47
Medals: 1
Lokalizacja: Wawa
Status:
Offline
Kontakt:

SWTOR Legionista

Re: Path of Exile

Post autor: Vallarr » niedziela, 18 sierpnia 2013, 23:26

Dawno, dawno temu byl wspolny lub trzeba bylo biec, bo po jakims czasie dopiero przestawal byc wylacznie Twoj, w zaleznosci od tego jak dawno cos podniosles. Teraz jest mozliwosc zalozenia party z permament allocation, drop czyjs az nie opusci lokacji.

Generalnie bardzo przyjemny h'n's, a eventowe runy wciagaja bardzo.

Cavaan
Posty: 279
Rejestracja: czwartek, 9 czerwca 2011, 12:32
Medals: 2
Status:
Offline

LOTRO Legionista GW2 St. Legionista

Re: Path of Exile

Post autor: Cavaan » niedziela, 17 listopada 2013, 22:23

Jeśli ktoś przegapił informację to przypominam, że niedawno zakończyły się beta testy i gra jest już w pełnej wersji.

Tzeencz
Posty: 1041
Rejestracja: środa, 1 lipca 2009, 21:38
Status:
Offline

Re: Path of Exile

Post autor: Tzeencz » wtorek, 11 marca 2014, 07:51

Właśnie wyszedł mini dodatek do POE - Sacrifice of Vaal. Pojawiły się nowe typy gemów i przedmiotów - corrupted, zaczął nowy sezon - liga SC i HC. Jeśli ktoś ma przerwę to warto spojrzeć ponownie, a jeśli ktoś nie miał okazji sprawdzić to zachęcam - bardzo pozytywnie się rozczarowałem!
fighting for peace is like fucking for virginity...

Lotro, WAR, WoW, SWTOR ...

Awatar użytkownika
Salvus
Posty: 313
Rejestracja: wtorek, 29 listopada 2011, 00:53
Lokalizacja: Ślůnsk, Chorzów
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Path of Exile

Post autor: Salvus » wtorek, 11 marca 2014, 19:12

ja polecam nie używać gearu z reflect dmg jak ktoś nie ma refleksu i umiejętności szybkiego czytania w lidze Invasion :P (infinite loops are death!)
[ obraz zewnętrzny ]

http://www.twitch.tv/salva_salwa - czyli streamy wszelakie wrednej małpy - Salvy!

Steam

Awatar użytkownika
Thorinsson
Moderator
Posty: 353
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2011, 12:40
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista GW2 Legionista BD Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Path of Exile

Post autor: Thorinsson » sobota, 10 maja 2014, 10:22

10 maja o 22:00 rozpoczyna się 2-tygodniowy charytatywny event. Zasady eventu będą połączone z lig Ambush i Invasion. Nie trzeba nic wpłacać, za to można wygrać sporo fantów (karty graficzne, słuchawki itp). Wystarczy wbić 40 lvl.

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/915739

Awatar użytkownika
Gusjon
Posty: 32
Rejestracja: środa, 8 grudnia 2010, 12:06
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status:
Offline

Re: Path of Exile

Post autor: Gusjon » niedziela, 11 maja 2014, 10:50

Jest klan koHorty w POE?
Z drogi, obrońcy złej sprawy! Jestem uzbrojony po zęby i mam chomika!

Awatar użytkownika
Thorinsson
Moderator
Posty: 353
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2011, 12:40
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista GW2 Legionista BD Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Path of Exile

Post autor: Thorinsson » poniedziałek, 12 maja 2014, 11:45

Jest. W roosterze jest kilkanaście osób. Ale wygląda na to, że w tym momencie gram tylko ja.

Awatar użytkownika
Gusjon
Posty: 32
Rejestracja: środa, 8 grudnia 2010, 12:06
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status:
Offline

Re: Path of Exile

Post autor: Gusjon » wtorek, 27 maja 2014, 11:20

Jeśli jest możliwość to prosze o zapkę :-) Mam kilka postaci aktualnie męczę postac o niku TALMAJ
Z drogi, obrońcy złej sprawy! Jestem uzbrojony po zęby i mam chomika!

Awatar użytkownika
Bluelilu
Posty: 1032
Rejestracja: środa, 23 listopada 2011, 21:34
Medals: 10
Lokalizacja: Lubartów
Gender:
Status:
Offline

AION Centurion ArcheAge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Path of Exile

Post autor: Bluelilu » środa, 13 sierpnia 2014, 19:42

Zamierzam się zapoznać z tym tytułem, jeśli ktoś miałby chęć pograć to zapraszam do wspólnego " rozgryzania " tego tematu.
Dla zainteresowanych mały news o nadchodzącym dodatku:
http://www.mmorpg.org.pl/news/zobacz/Kt ... eria%C5%82
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

Awatar użytkownika
Vallarr
Posty: 179
Rejestracja: środa, 12 grudnia 2012, 16:47
Medals: 1
Lokalizacja: Wawa
Status:
Offline
Kontakt:

SWTOR Legionista

Re: Path of Exile

Post autor: Vallarr » czwartek, 14 sierpnia 2014, 21:18

No ja na pewno wracam popykać chwilę, jak będzie jakaś większa ekipa to tym lepiej. Zresztą to od Fastfooda się dowiedziałem o PoE i to jego wina :P Te rozkminy o wieeeelkiej mapie skilli...

Beryfes
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 15 sierpnia 2014, 16:34
Gender:
Status:
Offline

Re: Path of Exile

Post autor: Beryfes » piątek, 15 sierpnia 2014, 17:03

Planuję pobawić się trochę po wyjściu nowego dodatku, z różnych źródeł wiem, że można nawet fajnie na tym tytule zarobić, sprzedając przedmioty za dolary. Jak ma się to w rzeczywistości nie wiem, ponieważ sam jeszcze nie grałem na tyle długo, by myśleć o farmieniu.

Podstawy gry znam, dlatego z chęcią podpowiem czy pomogę tyle na ile jestem w stanie.


PS.
Znajomy wczoraj wieczorem wydropił coś co nazwał "lustrem", podobno sprzedaje się łatwo nawet po 100 dolarów na ebay-u. Można według niego tego wydropić kilka w jeden tydzień. Oczywiście zależy od tego ile czasu się będzie farmić.

Awatar użytkownika
Vallarr
Posty: 179
Rejestracja: środa, 12 grudnia 2012, 16:47
Medals: 1
Lokalizacja: Wawa
Status:
Offline
Kontakt:

SWTOR Legionista

Re: Path of Exile

Post autor: Vallarr » piątek, 15 sierpnia 2014, 20:00

Strasznie ciekaw jestem jak on chce wydropic kilka mirrorow w tydzien :D niektorzy z dropa po miesiacu grania maja 0-1 ex, IIR nie daje currency (no, nie wprost), wiec nie widze tego zupelnie.

Beryfes
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 15 sierpnia 2014, 16:34
Gender:
Status:
Offline

Re: Path of Exile

Post autor: Beryfes » sobota, 16 sierpnia 2014, 02:21

To, że ludzie zarabiają spore pieniądze wiedziałem od dawna, oglądając chociażby streamy, gdzie gracze cały dzień spędzali na drop itemów, które później wystawiali na aukcjach internetowych. Niestety co do mirrorów, nie jestem w stanie się bardziej wypowiedzieć, wiem jedynie, że to spory zarobek, może nie tak szybki jak twierdzi mój znajomy, dlatego napisałem w swojej poprzedniej wypowiedzi, że tylko tak słyszałem.

Oczywiście przedmiotów nie ma co wystawiać w złotówkach, ponieważ nie zarobimy sporo. Lepiej pokusić się , wyczekać trochę, lecz sprzedać za fajną ilość dolarów.

Obecnie z tego co wypatrzyłem na ebay-u, Exalted Orby sprzedają się bardzo szybko, cena nie jest wielka, zapewne dlatego, 10x kosztuje 11 dolarów, co przy obecnym kursie daje około 35 zł . Nie jest je trudno zdobyć, rzekłbym, że przez 10 godzin można spokojnie podropić + pohandlować za jakieś 2 stacki(2x10), może więcej, zależy od postaci, jak szybko farmi. Warto tutaj dodać, że pisząc "pohandlować" miałem na myśli wystawianie na portalu z itemami swoich ciekawych dropów, czasem item może kosztować kilka Orbów tylko dlatego, że ma unikatowe połączenie kolorów. Oczywiście to tylko przykład.

Nie jest to sposób na życie według mnie, lecz jeżeli można spędzić kilka godzin dziennie bądź tygodniowo i mieć na kratę piwa, to chyba warte zachodu.

Awatar użytkownika
Mexiss
Posty: 1480
Rejestracja: wtorek, 4 czerwca 2013, 20:05
Medals: 2
Lokalizacja: Gdynia/Rumia
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Mecenas IX Kohorty

Re: Path of Exile

Post autor: Mexiss » sobota, 16 sierpnia 2014, 06:40

70zł za 10h "tyrania"? Żeś znalazł żyłę złota! :shock:

Awatar użytkownika
Vallarr
Posty: 179
Rejestracja: środa, 12 grudnia 2012, 16:47
Medals: 1
Lokalizacja: Wawa
Status:
Offline
Kontakt:

SWTOR Legionista

Re: Path of Exile

Post autor: Vallarr » wtorek, 19 sierpnia 2014, 00:43

Planujemy się jakoś zorganizować na start nowych lig? Ja bardzo chętnie zacznę w party :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry single-player”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości