XSYON!!!

Dział poświęcony grom dla jednego gracza.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Giliarwe
Posty: 537
Rejestracja: wtorek, 2 lutego 2010, 19:41
Lokalizacja: Chmielno
Status:
Offline

Re: XSYON!!!

Post autor: Giliarwe » środa, 16 lutego 2011, 00:24

Widzisz Badal... jestes przyzwyczajony do jakiegos stereotypu- ze musza byc wraki, ruiny, anarachia i inny syf :) w Xsyonie widac wyraznie szczatki cywilizacji: w miejsccach gdzie byly miasta, wioski itp. sa skupiska zlomu-mozesz znalesc tam rozne szmaty, skory, plastyk, i wszelkiego rodzaju metalowe rzeczy+ kapse po piwie, kapsle od puszek, stare dolary i wiele innych. GL

Awatar użytkownika
Dejagore
Posty: 82
Rejestracja: wtorek, 3 listopada 2009, 14:12
Lokalizacja: Katowice
Gender:
Status:
Offline

Re: XSYON!!!

Post autor: Dejagore » środa, 16 lutego 2011, 10:53

W piątek wieczorem rusza headstart. Jeśli ktoś zamówi preorder dostaje dodatkowy miesiąc gratis (w sumie 2) + czas grania w czasie headstart (cena 40$). Niezdecydowanym proponuję wejść wieczorkiem na mumble i popytać już grających w betę na temat tej gry. Nie mówię że jest to gra dla wszystkich bo jest bardzo specyficzna. Z góry odradzam ludziom szukającym czegoś podobnego do WoWa czy Aion'a. Ta gra jest zupełnie inna. Polecam ją za to osobom szukającą czegoś nowego, świeżego, sandboxowego :-). Z racji iż wszystko w tej grze jest player-made (łącznie z terraformingiem) i wymaga dużej dawki kreatywności, zachęcam ludzi grających w Minecraft'a - znajdą tu coś dla siebie.
Jeśli DEVsi będą dalej konsekwentnie rozwijać ją tak jak planują, to szykuje się super zabawa na najbliższe miesiące (lata?). Dodam, iż mamy już prawie 10 osób i w piątek rozpoczynamy zabawę od założenia plemienia i budowania własnej osady (miejsce już wybrane - gdzieś w tych okolicach : http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 8&t=h&z=12).

Awatar użytkownika
Bordin
Posty: 144
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2010, 13:43
Status:
Offline

Re: XSYON!!!

Post autor: Bordin » środa, 16 lutego 2011, 12:23

Osoby, ktre chcą zagrać z Polanami moga już składać podania aplikacyjne na naszym oficjalnym forum:

http://sandboxy.pl/forum/viewforum.php?f=26

Zeroone
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 11 lutego 2011, 14:11
Status:
Offline

Re: XSYON!!!

Post autor: Zeroone » niedziela, 6 marca 2011, 10:34

Czy ktoś z Kohorty gra w tę grę? Przyglądam się tej grze, oglądam filmiki na YT i wygląda interesująco, mimo że grafika leży ;)

Jakie macie wrażenia z tej gry i z gameplay'u? Oczywiście nie proszę o odnoszenie się do pospolitych MMO, bo chyba najbliżej mu do Mortla, niż do jakiejkolwiek innego MMO, a ten był wyjątkowo różny od dotychczasowych gier.

W sumie Mortal powstał jakiś czas temu i miałem okazję pograć w betę, ale wyglądało to dosyć prymitywnie, nie wspominając już o grafice... Pewnie tu jest podobnie. Klon? Jeśli jest Was więcej niż 2-3, to co możecie powiedzieć o grze w grupie? Ma to ręce i nogi, czy jest jakiś bezład?

Awatar użytkownika
Valbar
Posty: 433
Rejestracja: sobota, 3 maja 2008, 00:08
Status:
Offline

Re: XSYON!!!

Post autor: Valbar » niedziela, 6 marca 2011, 11:27

gra sporo osób zapraszam na www.sandboxy.pl

Awatar użytkownika
Morte
Patrycjusz
Posty: 587
Rejestracja: czwartek, 18 marca 2010, 07:45
Status:
Offline

Re: XSYON!!!

Post autor: Morte » niedziela, 6 marca 2011, 15:04

jest nas około 12.
Gra jeszcze nie wystartowała. 8. marca startuje.
Graliśmy w betę i było ciekawie.
Gra jest tak zbudowana że w pojedynkę gracz nic nie osiągnie. Jest bardzo trudna.
Jeżeli chcesz po testować to zapewne ktoś do czasu bety użyczy Ci konta.

Zeroone
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 11 lutego 2011, 14:11
Status:
Offline

Re: XSYON!!!

Post autor: Zeroone » wtorek, 8 marca 2011, 00:06

Kupiłem w preorderze :) 13, to szczęśliwa cyfra.

Gdzie mam się stawić, aby dołączyć do braci Polan? ;)

Mam nadzieję, że choć na trochę przykuje mnie do ekranu.... :)

Zapomniałem zapytać. 15.03 rusza gra, czy to oznacza, że przed "godziną zero" zostanie wszystko wyczyszczone i zaczynamy od nowa?

Awatar użytkownika
Bordin
Posty: 144
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2010, 13:43
Status:
Offline

Re: XSYON!!!

Post autor: Bordin » wtorek, 8 marca 2011, 00:15

Zeroone pisze:Gdzie mam się stawić, aby dołączyć do braci Polan?
http://sandboxy.pl/forum/viewforum.php?f=55

Awatar użytkownika
Swietomir
Patrycjusz
Posty: 751
Rejestracja: piątek, 22 sierpnia 2008, 08:08
Status:
Offline

Re: XSYON!!!

Post autor: Swietomir » wtorek, 8 marca 2011, 00:20

Zeroone pisze:Zapomniałem zapytać. 15.03 rusza gra, czy to oznacza, że przed "godziną zero" zostanie wszystko wyczyszczone i zaczynamy od nowa?
Ostateczny wipe nastapi 10 marca o godzinie 15 czasu polskiego. Od tego momentu (o ile serwery beda stac ;) ) bedzie mozna juz oficjalnie grac w Xsyona bez obawy ze bedzie kolejny wipe.

Zeroone
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 11 lutego 2011, 14:11
Status:
Offline

Re: XSYON!!!

Post autor: Zeroone » wtorek, 8 marca 2011, 01:07

Dzięki za info.

Właśnie spłodziłem podanie do Polan, więc podejrzewam, że jeśli zostanę tam przyjęty, to dowiem się reszty (gdzie zbiórka, jaki crafting robić, w czym się specjalizować itd).

Zanim nastąpi wipe, to poustawiam sobie gierę i dokładnie obejrzę jak wygląda, choć nie spodziewam się graficznej orgii ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry single-player”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości