Diablo III ręce opadają....???

Dział poświęcony grom dla jednego gracza.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Gustr
Posty: 1030
Rejestracja: wtorek, 5 maja 2009, 15:06
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Status:
Offline

Diablo III r

Post autor: Gustr » środa, 1 grudnia 2010, 15:22

Kiedy każdy smiał się z polityki Zamieci odnośnie SCII do tego żartując, że D3 zostanie wydane w kilku częściach jak SCII nie miał pojęcia, że to..... może być prawdą :/ ciekawe czy pokazany dokument okaże się prawdziwy

KLIK

Awatar użytkownika
Lerdoc
Posty: 2557
Rejestracja: czwartek, 28 sierpnia 2008, 18:55
Medals: 13
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty WAR Weteran MO Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Diablo III r

Post autor: Lerdoc » środa, 1 grudnia 2010, 15:25

Ja się śmiałem, ale bynajmniej nie żartowałem. Teraz co najwyżej zaśmieję się jeszcze raz :lol:
Każdy kto wie jak blizz zaczął działać po pierwszym dodatku do WoWa mógł się tego spodziewać a to co zrobili z SC2 tylko mogło przekonać niedowiarków.

Blizz w tej chwili nie jest taki wspaniały i po prostu jedzie na marce, które nikt nie będzie kwestionował odgrzewając stare tytuły i sprzedając je w nowej oprawie graficznej pociętych na części.

Awatar użytkownika
Pankrolik
Posty: 1163
Rejestracja: poniedziałek, 1 listopada 2010, 13:12
Medals: 7
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista BF3 St. Legionista WoT Legionista SWTOR Legionista GW2 Legionista
Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Diablo III r

Post autor: Pankrolik » środa, 1 grudnia 2010, 15:33

Nie wiadomo niestety, czy omawiany dokument jest prawdziwy. Na jego wiarygodność wpływają daty premier gier, które już się ukazały, to jednak łatwo byłoby podrobić. Dlatego zalecamy traktować zarówno samo "pismo", jak i informacje w nim zawarte, ze sporym dystansem.
Ten cytat mówi sam za siebie :P
Growing old doesn't mean growing up...

Awatar użytkownika
Querulous
Posty: 792
Rejestracja: niedziela, 25 stycznia 2009, 22:14
Lokalizacja: Gdańsk
Status:
Offline

Re: Diablo III r

Post autor: Querulous » środa, 1 grudnia 2010, 15:43

Trzeba być dziwnym jeśli ktokolwiek uważał, że Blizz nie wyda dodatków do D3 ;)

Awatar użytkownika
Yergin
Posty: 509
Rejestracja: środa, 26 listopada 2008, 11:33
Lokalizacja: Łódź
Status:
Offline

Re: Diablo III r

Post autor: Yergin » środa, 1 grudnia 2010, 16:28

a tu macie źródło do tego newsa z cdaction

http://www.mmo-champion.com/content/209 ... Blue-Posts
WoW Brazil - Portuguese translation of the game. I already heard a couple of rumors about that and at this point I'm 99% sure it's true, this is one of the reason why I think this document is legit. (The 2 others being the TCG Game and Titan)
--
Mobs don’t kill people, healer inductions kill people

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Diablo III r

Post autor: Gwalch » środa, 1 grudnia 2010, 16:30

Querulous pisze:Trzeba być dziwnym jeśli ktokolwiek uważał, że Blizz nie wyda dodatków do D3 ;)
This... Blizz nawet mówił wprost gdzieś o "expansions", więc serio, o ile tylko nie wymontują za dużo features z podstawki, to mnie to rybka. Za chwilę zaczniecie najeżdżać na Blizza, że sequele robi. :roll:

I serio, nowy temat do tego? :| Jest już temat o D3. Co do samego przecieku, to jak na Blizza coś za bliskie te terminy. :twisted:

Awatar użytkownika
Roy
Posty: 330
Rejestracja: wtorek, 22 grudnia 2009, 22:21
Status:
Offline

Re: Diablo III r

Post autor: Roy » środa, 1 grudnia 2010, 17:26

Ciekawszy jest ten "Titan" planowany na 2014. Co to niby ma być? Bo na ten czas jest też planowany WH40Kmmo i jak Titan okaze się "Starcraft mmo" to będzie śmiesznie .

Awatar użytkownika
Cashaan
Posty: 806
Rejestracja: poniedziałek, 7 września 2009, 20:01
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Diablo III r

Post autor: Cashaan » środa, 1 grudnia 2010, 17:42

Szczerze mówiąc nie wiem o co tyle zachodu, w SC2 wszyscy dostali pełnoprawną kampanię zawierająca content na pełny tytuł, ile gier, które teraz wychodzi posiada content na 30+ godzin gry, nie licząc multi? Na kolejne "części" należy patrzeć jak na dodatki do gry, które zapewne będą również posiadały ilość contentu jak pełnoprawny produkt, SC1 też miał dodatek zresztą, podobnie jak D2 i D2x, również wyszedł dodatek, nie wiem czym się niektórzy bulwersują.

Szczerze mówiąc odnośnie SC2 w szczególności, wolę takie rozwiązanie z jedną pełną, długą, wypaśną kampanią niż podstawkę gry z 10 misjami na stronę i 3 filmikami na kampanię, jak to było w SC1. A dodatek do SC jak i D2 kupiłem, zgadza się i tym bardziej byłem z nich zadowolony, jakoś nikt nie krzyczał przy SC, że jest niedorobione zanim BroodWars nie wyszły, albo że D2 jest niedorobione również zanim dodatek wyszedł.....

Blizz przy SC2 od razu zapowiedział, że wyda grę 2 3ch częściach, czym to się różni od 2 dodatków do podstawki, każdy zawierający po 3 minikampanie dla każdej rasy? Wolę to rozwiązanie, które jest teraz, gdzie każda części stanowi całość a dodatki będą kontynuacją a nie lore podane w kawałkach przy okazji każdego dodatku..
Happily Never After.
For the Kohorte!!

Awatar użytkownika
Aver
Posty: 625
Rejestracja: niedziela, 15 marca 2009, 20:31
Status:
Offline

Re: Diablo III r

Post autor: Aver » środa, 1 grudnia 2010, 18:37

Mi tam to nie przeszkadza o ile poprawią obsługę. Bo Battle.net SC2 i community managerowie to tragedia. ;)
"Potrzebujesz w życiu jedynie dwóch rzeczy – WD-40 i taśmy klejącej. Jeśli coś się nie rusza, a powinno, użyj WD-40. Jeśli coś się rusza, a nie powinno, użyj taśmy klejącej."
:)

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Diablo III r

Post autor: Gwalch » środa, 1 grudnia 2010, 19:14

Roy pisze:Ciekawszy jest ten "Titan" planowany na 2014. Co to niby ma być? Bo na ten czas jest też planowany WH40Kmmo i jak Titan okaze się "Starcraft mmo" to będzie śmiesznie .
Chodzą słuchy, że to ma być MMOFPS. I nie, to nie ma być IP Starcrafta, tylko nowy świat.

Awatar użytkownika
Aver
Posty: 625
Rejestracja: niedziela, 15 marca 2009, 20:31
Status:
Offline

Re: Diablo III r

Post autor: Aver » wtorek, 7 grudnia 2010, 00:09

Tym bardziej ręce opadają iż dzisiaj sobie nie mogę pograć w SC2 gdyż jest premiera Cataclysmu. Kurna, co mnie obchodzi to że w jakimś cholernym wow'ie jest premiera dodatku. Nie mogę się zalogować do gry, w dodatku wiesza się w ekranie logowania bo nie może połączyć się z serwerem i jedynym rozwiązaniem jest restart kompa. Nie mogę się dowiedzieć z forum jak obejść problem bo "Przykro nam, wyłączyliśmy fora gdyż jest premiera Cataclysmu i chcemy jak najbardziej ułatwić rejestrowanie CD-key'i". Tyle że do cholery co mnie obchodzi premiera pieprzonego cataclysmu. Chcę wejść na forum Starcrafta, a nie WoW'a. Czy forum SC2 nie może stać na innym serwerze niż obsługa kont WoW'a? Czy logowanie do gry, musi stać na tym samym serwerze co obsługa kont wowa? Baaa nawet jak się udało mi zalogować po kilkunastu próbach to i tak nie da się grać bo tnie jak diabli w grze.

To co wyprawia Blizzard to żenada. Pomyśleć że za czasów Starcrafta 1 Bnet działał nieporównywalnie lepiej, a wyszedł 12 lat temu.
"Potrzebujesz w życiu jedynie dwóch rzeczy – WD-40 i taśmy klejącej. Jeśli coś się nie rusza, a powinno, użyj WD-40. Jeśli coś się rusza, a nie powinno, użyj taśmy klejącej."
:)

Awatar użytkownika
Cashaan
Posty: 806
Rejestracja: poniedziałek, 7 września 2009, 20:01
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Diablo III r

Post autor: Cashaan » wtorek, 7 grudnia 2010, 08:46

To rzeczywiście kicha, odkąd podpięli konta z WoW do BNetu to mogą takie akcje się dziać niestety..
Happily Never After.
For the Kohorte!!

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Diablo III r

Post autor: Gwalch » wtorek, 7 grudnia 2010, 09:26

Fakt, widać niestety, co kasę przynosi... Choć to żadne usprawiedliwienie.

Awatar użytkownika
Silvaeris
Posty: 66
Rejestracja: poniedziałek, 14 września 2009, 00:13
Lokalizacja: Menzoberranzan
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Diablo III r

Post autor: Silvaeris » czwartek, 16 grudnia 2010, 22:12

Kasa nie jest usprawiedliwieniem? to co jest? Kasa to jedyny motor napędowy poważnych produkcji growych. To nie jest przemysł altruistów, którzy chcą wszystkim zrobić dobrze za friko i chcą, abyśmy byli szczęśliwi. Co klient zniesie a kasę zapłaci to wszystko dozwolone...
I ride with kings on my mighty steed, across the devil's plain
I'm ridin', I'm ridin', I'm never subsiding, I'll ride till the planets collide
And If you say I do not ride - I'll tan your freaking hide!

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Diablo III r

Post autor: Gwalch » czwartek, 16 grudnia 2010, 23:13

Kto, jak to, ale oni na kasę narzekać nie mogą. Chodzi o to, że często podkreślają jakość swoich produktów, którą nota bene też często widać. Także nazwa firmy i kasa jednak powinny zobowiązywać. ;)

Awatar użytkownika
Ovin
Posty: 693
Rejestracja: niedziela, 24 sierpnia 2008, 17:08
Medals: 1
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty

Re: Diablo III r

Post autor: Ovin » sobota, 18 grudnia 2010, 11:25

Gwalch pisze:
Roy pisze:Ciekawszy jest ten "Titan" planowany na 2014. Co to niby ma być? Bo na ten czas jest też planowany WH40Kmmo i jak Titan okaze się "Starcraft mmo" to będzie śmiesznie .
Chodzą słuchy, że to ma być MMOFPS. I nie, to nie ma być IP Starcrafta, tylko nowy świat.
Nie sądze by Blizzarda bylo stac, w sensie intelektualnym, na nowy świat .
Chyba jedyne tyle o ile "orginalne" ip to Diablo

Edit zapomniałbym "skasowany" ( czy aby napewno ?) projekt Ghost miał byc FPS'em 8-)
Edit 2 "Firma niedawno opublikowała listę gier wycofanych z produkcji. O dziwo wśród nich nie było Starcraft Ghost. Plotki, jakoby Blizzard porzucił ten projekt, okazały się zupełnie chybione, tak przynajmniej twierdzi Frank Pearce, wiceprezes firmy:

– Technicznie nigdy nie był anulowany. Mamy skończoną ilość deweloperskich zasobów i wiele innych rzeczy, na których musimy się skupić, więc zawsze istnieje taka możliwość. Na razie jednak zajmujemy się World of Warcraft i dodatkiem Wrath of the Lich King oraz Starcraftem II – powiedział Pearce w wywiadzie dla MTV."
http://pccentre.pl/news/show/Blizzard_n ... t/id=17043



"
Ostatnio zmieniony sobota, 18 grudnia 2010, 11:34 przez Ovin, łącznie zmieniany 1 raz.
[ obraz zewnętrzny ]
A gdybym był‚ młotkowym ......

Awatar użytkownika
Gustr
Posty: 1030
Rejestracja: wtorek, 5 maja 2009, 15:06
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Status:
Offline

Re: Diablo III r

Post autor: Gustr » sobota, 18 grudnia 2010, 11:33

Ovin pisze:
Gwalch pisze:
Roy pisze:Ciekawszy jest ten "Titan" planowany na 2014. Co to niby ma być? Bo na ten czas jest też planowany WH40Kmmo i jak Titan okaze się "Starcraft mmo" to będzie śmiesznie .
Chodzą słuchy, że to ma być MMOFPS. I nie, to nie ma być IP Starcrafta, tylko nowy świat.
Nie sądze by Blizzarda bylo stac, w sensie intelektualnym, na nowy świat .
Chyba jedyne tyle o ile "orginalne" ip to Diablo

Edit zapomniałbym "skasowany" ( czy aby napewno ?) projekt Ghost miał byc FPS'em 8-)

No to się mylisz :twisted: Zamieć nie chętnie potwierdziła, że Titan będzie zupełnie nowym MMO ;]

KLIK

Awatar użytkownika
Ovin
Posty: 693
Rejestracja: niedziela, 24 sierpnia 2008, 17:08
Medals: 1
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty

Re: Diablo III r

Post autor: Ovin » sobota, 18 grudnia 2010, 11:39

Gustr pisze: No to się mylisz :twisted: Zamieć nie chętnie potwierdziła, że Titan będzie zupełnie nowym MMO ;]

KLIK
Wiesz nie chce sie czepiac przeczytałem tekst z pod linka a nawet tekst z linka w linku ale jakos umknęly mi slowa nowa ( w sensie zupełnie nowy świat ), nowatorska itp pokażesz mi takie ?
[ obraz zewnętrzny ]
A gdybym był‚ młotkowym ......

Awatar użytkownika
Ovin
Posty: 693
Rejestracja: niedziela, 24 sierpnia 2008, 17:08
Medals: 1
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty

Re: Diablo III r

Post autor: Ovin » sobota, 18 grudnia 2010, 11:45

A juz tak abstrahujac od tego co to bedzie za świat trzeba by sie zastanowic nad prawdziwościa tej tabelki zwłaszcza nad WoW x5 i titan ten sam kwartał tego samego roku? Albo sa oderwani od rzeczywistosci albo cholernie pewni siebie
[ obraz zewnętrzny ]
A gdybym był‚ młotkowym ......

Awatar użytkownika
Lerdoc
Posty: 2557
Rejestracja: czwartek, 28 sierpnia 2008, 18:55
Medals: 13
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty WAR Weteran MO Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Diablo III r

Post autor: Lerdoc » sobota, 18 grudnia 2010, 11:55

A ja się tylko zastanawiam jak dużo w Titanie będzie 'przypadkowych' podobieństw do Dark Millennium Online.
Np w WoW chyba tylko PQ z WHO nie skopiowali jeszcze.

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Diablo III r

Post autor: Gwalch » sobota, 18 grudnia 2010, 15:38

Ovin pisze:
Gustr pisze: No to się mylisz :twisted: Zamieć nie chętnie potwierdziła, że Titan będzie zupełnie nowym MMO ;]

KLIK
Wiesz nie chce sie czepiac przeczytałem tekst z pod linka a nawet tekst z linka w linku ale jakos umknęly mi slowa nowa ( w sensie zupełnie nowy świat ), nowatorska itp pokażesz mi takie ?
http://www.joystiq.com/2009/05/13/blizz ... iginal-ip/

To stare niusy, Blizz mówił o tym już dawno temu.

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Diablo III r

Post autor: Gwalch » sobota, 18 grudnia 2010, 15:41

Lerdoc pisze:A ja się tylko zastanawiam jak dużo w Titanie będzie 'przypadkowych' podobieństw do Dark Millennium Online.
Np w WoW chyba tylko PQ z WHO nie skopiowali jeszcze.
Jak producenci nauczą kopiować się w drugą stronę, to może zaczną wreszcie dobre gry robić.

I umówmy się, Lerdoc, jak przypadkowe leszcze mówią "WHO", to to przeżyję, ale Ty? :| Masz na myśli Warhammer Online czyli w skrócie WAR? :|

Awatar użytkownika
Lerdoc
Posty: 2557
Rejestracja: czwartek, 28 sierpnia 2008, 18:55
Medals: 13
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty WAR Weteran MO Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Diablo III r

Post autor: Lerdoc » sobota, 18 grudnia 2010, 16:02

Nawyk przez skróty których się używa na IRCu mortala :)
A to czego producenci muszą się nauczyć, to wypuszczenie na rynek tego co obiecywali a nie miliona obietnic jaka to gra nie będzie wspaniała na release a potem wychodzi niewiadomo co. Wszystkie mmo przez ostatnie lata cierpią na tą chorobę. Czy wydawcy nie potrafią gotowego i obiecanego produktu już wypuścić? Czy producenci aż tak im trują żeby zaczeli już suby liczyć?

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: Diablo III r

Post autor: Sungam » wtorek, 1 lutego 2011, 18:53

Przez mase narzekan na to iz gra bedzie za bardzo mroczna Blizzard postanowil wyjsc graczom na przeciw i przedstawil na Blizzconie nowe logo Diablo 3 ktore jest deliatnie mowiac.... powalajace :P

http://static.mmo-champion.com/mmoc/ima ... oncert.jpg
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Awatar użytkownika
Gustr
Posty: 1030
Rejestracja: wtorek, 5 maja 2009, 15:06
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Status:
Offline

Re: Diablo III r

Post autor: Gustr » niedziela, 3 kwietnia 2011, 02:31

200zł za D3 a w pre orderku 180 :O KLIK

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry single-player”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości