Fifa 11 (x360)

Dział poświęcony grom dla jednego gracza.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Marduk
Patrycjusz
Posty: 1599
Rejestracja: poniedziałek, 5 maja 2008, 12:23
Medals: 1
Status:
Offline

ANNORVM IX

Fifa 11 (x360)

Post autor: Marduk » środa, 29 września 2010, 01:16

Wreszcie dopadłem :). Powiem wam, że jest to gra niesamowita pod każdym względem (no chyba, że ktos lubi grać na amatorze :P). Postanowiłem poprowadzić moją ulubiona drużynę w trybie menago... Na początku ustaliłem swoją taktykę, ustawienie etc. Jednak czuję się dalej troszke zagubiony np. w transferach (co mnie cieszy, bo jest to baaardzo rozbudowane - prawie jak w FM). Ta gra jest tak REALISTYCZNA na poziomie legendary, że czegoś takiego w multimedialnej kopanej jeszcze nie widziałem. Wszystkie przejścia/skrócenia pola/ wyjścia na pozycję/ sami piłkarze (np. Sobota, który przyszedł do nas w tym okienku.... WIDAĆ, że to on!!!!) są odwzorowane perfekcyjnie!
Jeśli nie masz konsoli a jesteś fanem kopanej, to kup ją dla tej gry! Warto!
Trójkolorowi, Zielono Biało Czerwoni

Awatar użytkownika
Aver
Posty: 625
Rejestracja: niedziela, 15 marca 2009, 20:31
Status:
Offline

Re: Fifa 11 (x360)

Post autor: Aver » środa, 29 września 2010, 01:18

Jestem fanem kopanej, ale wolę co sobotę pograć z znajomymi na Orliku :D
"Potrzebujesz w życiu jedynie dwóch rzeczy – WD-40 i taśmy klejącej. Jeśli coś się nie rusza, a powinno, użyj WD-40. Jeśli coś się rusza, a nie powinno, użyj taśmy klejącej."
:)

Marduk
Patrycjusz
Posty: 1599
Rejestracja: poniedziałek, 5 maja 2008, 12:23
Medals: 1
Status:
Offline

ANNORVM IX

Re: Fifa 11 (x360)

Post autor: Marduk » środa, 29 września 2010, 01:24

spoko stary, ja też wolę ponapitalać ze znajomkami w piłę, jednak to jest multimedialna rozgrywka :) PZPN, PZPN <gwiżdże> <gwiżdże> PZPN.
Trójkolorowi, Zielono Biało Czerwoni

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry single-player”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości