Batman Arkham

Dział poświęcony grom dla jednego gracza.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Szept
Posty: 2907
Rejestracja: piątek, 20 czerwca 2008, 14:45
Medals: 1
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty

Batman Arkham

Post autor: Szept » piątek, 1 stycznia 2010, 13:55

Zmęczyłem sie troszeczkę warhammerem wiec nadrabiam zaległosci filmowe serialowe i innoGrowe ;)
Batman zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
gra się gładko. bez zbytnich zaciachów. walki są ładne i dynamiczne. przeciwnicy często nawet zwykli psychole z karabinami maszynowymi stanowią wyzwanie.
z czystym sumieniem polecam.
S.

Awatar użytkownika
Verus
Patrycjusz
Posty: 877
Rejestracja: niedziela, 13 września 2009, 22:10
Medals: 8
Lokalizacja: Poznań
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX LOTRO Legionista GW2 St. Legionista BS Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Batman Arkham

Post autor: Verus » piątek, 1 stycznia 2010, 18:12

Również polecam nowego Batmana. Ja już wprawdzie skończyłem ale zawsze pozostaje tryb misji. Jedynie co mnie rozczarowało to walka z ostatnim bossem czyli Jokerem. Spodziewałem się czegoś trudniejszego a tutaj 3 combosy i po sprawie.

Awatar użytkownika
Pająk
Posty: 696
Rejestracja: wtorek, 11 sierpnia 2009, 12:24
Lokalizacja: Częstochowa
Status:
Offline

Re: Batman Arkham

Post autor: Pająk » piątek, 1 stycznia 2010, 20:10

Oczywiście pełen tytuł gry to Batman Arkham Asylum - to tak jakbyście znaleźć nie mogli po wcześniej podanym. :)
Gra całkiem przyjemna, ładne combosy dochodzące z mnożnikiem niekiedy blisko 100, ogólnie gra lekka, łatwa i przyjemna, a przede wszystkim wspaniale zoptymalizowana. Dodatkową jej rekomendacją niech będzie fakt, że po skończeniu jej na Medium od razu odpaliłem tryb Hard i skończyłem ją ponownie przy okazji odnajdując wszystkie zagadki oraz przedmioty ukryte na terenie tego "wesołego" zakładu. :D
Vanitas, vanitatum et omnia vanitas...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry single-player”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości