Herowarz - hack'n'slash

Dział poświęcony grom dla jednego gracza.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Hvergelmir
Posty: 37
Rejestracja: niedziela, 8 czerwca 2014, 15:43
Gender:
Status:
Offline

Herowarz - hack'n'slash

Post autor: Hvergelmir » poniedziałek, 25 lipca 2016, 16:31

Obrazek

Gra wyszła 4 dni temu z bety, ludzie mówią, że diablopodobna, ale mi właściwie bardziej przypomina tree of savior. Bardzo anime style (coś ala blade&soul).
Byłem zaskoczony ilością pracy poświęconą na dialogi/wykonanie cut-scenek i muzyki, bo są pierwsza klasa.
Sama gra ma możliwość sterowania za równo samą myszką jak i w,s,a,d + mysz, jest bardzo dynamiczna i przyjemna w rozrywce, za dużo nie mogę powiedzieć, bo mam dopiero 20 lvl.
Strona gry: http://herowarz.koggames.com/
Zajawka:
[youtube][/youtube]

Sama gra ma dosyć zamknięty świat, jest jeden HUB w którym wszyscy siedzą i w dowolnym momencie można iść na jedną z ~70 misji (party do 4 osób), z której ludzie jak w diablo farmią odpowiednie przedmioty, itemy powyżej epickich zmieniają w różny sposób działanie Twoich skilli więc możliwości customizacji jest sporo, same walki szybko stają się wymagające, trzeba dużo skakać i dodge'ować żeby nie zostać wbitym w ziemie, przewidziane jest też pvp 4 na 4 na arenie oraz opcja przypominające trochę plansze jakiejś moby (wieżyczki, dwa obozy, zniszcz "nexus" przeciwnika żeby wygrać).

Jeśli chodzi o p2w to jedyne co można kupić za premium-walute to kostiumy oraz coś ala status premium na 30 dni, który daje minimalne bonusy + devsi organizują na socjal media bardzo dużo różnych eventów w których łatwo można wyłapać te premium coinsy.

Grał ktoś lub zamierza?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry single-player”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości