Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition

Dział poświęcony grom dla jednego gracza.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Aryman
Posty: 1855
Rejestracja: wtorek, 30 czerwca 2009, 20:10
Medals: 1
Lokalizacja: Cambridge (uk)
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista

Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition

Post autor: Aryman » sobota, 15 sierpnia 2009, 14:45

aaaaaaaaaaaaa wkoncu ta gra bedzie na piece! a myslalem ze nie doczekam sie tego dnia :P

tutaj filmik na tvgry
WoW - Placq Demel
WS - Ary(stalker), Placq(warek)
FFXIV - Demel

Obi
Posty: 1547
Rejestracja: środa, 1 lipca 2009, 14:27
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition

Post autor: Obi » niedziela, 16 sierpnia 2009, 09:38

Jest mega drewniana, wiec nie wiem z czego sie cieszyc.

Marduk
Patrycjusz
Posty: 1599
Rejestracja: poniedziałek, 5 maja 2008, 12:23
Medals: 1
Status:
Offline

ANNORVM IX

Re: Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition

Post autor: Marduk » niedziela, 16 sierpnia 2009, 14:24

Gra jest genialna, szkoda, ze taka krotka (przeszedlem jednym ciagiem, ale wracam do dzis zeby porzucac sobie tie fighterami) :). Zarabiste moce i poniekad oldschoolowosc rozgrywki.
Jedna z lepszych gierek w swiecie SW.
(mialem porownywalna frajde z grania w TFU (The F*** You :P), jak z Jedi Academy i Jedi knight.
Zaznaczam, nie każdemu może spodobać się właśnie Oldschoolowość ( w większej części platformówko/akcja/przygoda w ładnej grafice i fantastycznie zrobionymi mocami).

PS. Obi, pamiętaj, że jednym podoba się przykładowo death metal innym disco z lat 80tych i każdy ma prawo cieszyć się ze swoich upodobań (wyobraź sobie, że grasz w coś co Ci się podoba, piszesz o tym, a tu przychodzi na forum koleś i wyskakuje z tekstem że jest "mega drewniane, więc nie wiem z czego się cieszyć". Zalatuje mi to dzieciarnią z co poniektórych forów. Serio, takie miałem odczucie, jak to przeczytałem, no offense oczywiście).
Mam tylko małe pytanko - Ty tak lubisz udzielać się w tematach gier, które w twojej opinii są słabe? :P Nie lepiej skupić się na tych które w Twoim mniemaniu są warte uwagi?
Trójkolorowi, Zielono Biało Czerwoni

Obi
Posty: 1547
Rejestracja: środa, 1 lipca 2009, 14:27
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition

Post autor: Obi » niedziela, 16 sierpnia 2009, 23:17

Ja sie tylko dziwie czemu ktokolwiek sie napala. Postacie poruszaja sie w tej grze jak drewniane kukielki, jest tak mega latwa ze wlasciwie niema w niej gry. Do tego jak sam twierdzisz jest krotka. Ani troche nie jest oldschoolowa, wrecz przeciwnie - jest bardzo nowoczesna: "no brain, no challenge", jak wiekszosc nowoczesnych "gier". Ale byc moze ma jakes zalety ktorych nie dostrzeglem, nie gralem w nia za duzo, ot wystarczajaco zeby stwierdzic ze szkoda mi na nia czasu. Samo to ze jest w swiecie SW jak dla mnie nie wystarcza.

Co do pisania tylko o tym co nam sie podoba, to sie zupelnie nie zgodze.
Gdybysmy wszyscy nalykali sie prozacu i pisali jako "troskliwe misie" ze wszystko jest swietne i wspaniale to nigdy by sie nie nawiazala zadna dyskusja...

Faktycznie moj poprzedni post byl zdecydowanie niedorozwiniety, tak sie czasem zdarza na forum, przepraszam.

Awatar użytkownika
Szept
Posty: 2907
Rejestracja: piątek, 20 czerwca 2008, 14:45
Medals: 1
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty

Re: Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition

Post autor: Szept » wtorek, 18 sierpnia 2009, 11:27

łatwa? a na jakim poziomie trodnosci w nia pykaliście?
moj kolega utkną na jakimś bossie i walił mu mieczem po głowie chyba przez 3 dni!
S.

Awatar użytkownika
Nishruu
Posty: 2027
Rejestracja: wtorek, 28 lipca 2009, 23:31
Medals: 7
Lokalizacja: Wrocław, PL
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty AION Trybun GW2 Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition

Post autor: Nishruu » środa, 19 sierpnia 2009, 10:28

Ja coprawda tylko przygladalem sie jak moj brat w to gral na Wii i wydaje mi sie byc fajnym rozluzniaczem po dniu pracy. Te wszystkie moce i jeszcze dodatkowo Wii pozwala pomachac mieczem bardziej aktywnie niz to robi sie myszka :)

@Obi
Zauwaz przyjacielu roznice pomiedzy definitywnym stwierdzeniem:
"Jest mega drewniana, wiec nie wiem z czego sie cieszyc.",
a przykladowo pytaniem:
"A nie mieliscie czasem wrazenia, ze gra jest sztywna i na dluzsza mete nudna?".
Pierwsze jest zamkniete i ofensywne, jesli uzyte jako odpowiedz na czyjes zdanie. Drugie jest tym, o czym pisales w poscie powyzej - otwartym pytaniem do nawiazania dyskusji. Obie wypowiedzi wyrazaja Ta sama opinie, ale roznica w szacunku do gustow innych osob jest wielka.
Zgadzam sie z Mardukiem.
Wszyscy marzymy,lecz nie tak samo.
Ci,co śnią nocą - w najgłębszych zakamarkach umysłu - budzą się,by odkryć
próżność swych snów; ci natomiast,co za dnia marzą,to ludzie niebezpieczni,
ponieważ mogą - oczy mając otwarte - wprowadzić swoje marzenia w czyn.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry single-player”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości