X Rebirth

Dział poświęcony grom dla jednego gracza.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Netamii
Posty: 727
Rejestracja: środa, 12 września 2012, 22:25
Status:
Offline

X Rebirth

Post autor: Netamii » piątek, 23 sierpnia 2013, 10:21

http://www.youtube.com/watch?v=eNs1rdSkUi8

Nie wiem jak wy ale ja jestem uber hyped :P Przepieknie ta gra wyglada juz sie nie moge doczekac gdy zaczne zwiedzac :D

Awatar użytkownika
Nijel
Posty: 732
Rejestracja: środa, 17 września 2008, 21:59
Medals: 3
Status:
Offline

WAR Optio BF3 St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: X Rebirth

Post autor: Nijel » niedziela, 25 sierpnia 2013, 15:03

Ciekawe się zapowiada, szkoda, że nie zrobią takiej gry on-line albo multi (na 3-4 osoby)

Awatar użytkownika
Kilgore
Posty: 286
Rejestracja: środa, 26 sierpnia 2009, 17:26
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status:
Offline

Re: X Rebirth

Post autor: Kilgore » wtorek, 27 sierpnia 2013, 12:29

Nijel pisze:Ciekawe się zapowiada, szkoda, że nie zrobią takiej gry on-line albo multi (na 3-4 osoby)
Chris Roberts - koleś odpowiedzialny między innymi za Wing Commandera pracuje obecnie nad czymś w tym stylu

https://robertsspaceindustries.com/
"Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami. Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia. Z powodu swojej ograniczonej inteligencji nie wpadły na to, że robią szampana"

Awatar użytkownika
Kilgore
Posty: 286
Rejestracja: środa, 26 sierpnia 2009, 17:26
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status:
Offline

Re: X Rebirth

Post autor: Kilgore » czwartek, 14 listopada 2013, 11:30

Bump
Dla wszystkich zainteresowanych lecz nie do końca śledzących temat -
Jutro premiera - osobiście nie mogę się doczekać.
Co prawda zasiądę do gry pewnie dopiero na święta..
ale chętnie usłyszę parę słów z pierwszej ręki jeśli ktoś planuje grać od premiery :-)
"Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami. Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia. Z powodu swojej ograniczonej inteligencji nie wpadły na to, że robią szampana"

Netamii
Posty: 727
Rejestracja: środa, 12 września 2012, 22:25
Status:
Offline

Re: X Rebirth

Post autor: Netamii » sobota, 16 listopada 2013, 22:18

Gralem troche ale kurcze jakies kosmiczne wymagania ma ta gra ;/ Nie moge grac nawet na najnizszych plynnie. A grafika szczerze mowiac nie powala ok przestrzen kosmiczna wyglada ladnie i wystrzaly broni tez ale modele i teksturki postaci to jakas masakra :P Statki sa spoko ale to nie jest Star Citizen ;p Gra jest ladna ale Freelancer tez jest ladny nawet teraz...

Mozliwe ze to wina ilosci obiektow w szczegolnosci jakichs tam pylow i skalek bo przy tym fps to mi strasznie spadaja ;/ Szczerze to miedzy high a low nie mam duzej roznicy w fpsach i cos czuje ze to poprostu slaba optymalizacja.

Dla porownania w Crysis 3 Ultra przy 40-50 fpsach =/ A tutaj na low momentami 10 fpsow >_>

Niestety dla mnie zadna przyjemnosc tak grac w tego typu gre.

Netamii
Posty: 727
Rejestracja: środa, 12 września 2012, 22:25
Status:
Offline

Re: X Rebirth

Post autor: Netamii » niedziela, 17 listopada 2013, 10:56

Ok zdecydowanie cos jest nie tak:

Minimum:
Processor: Intel i-Series at 2GHz or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GT400 series with 512MB RAM or better, ATI 4870HD with 512MB RAM or better

Recommended:
Processor: Intel i5 (Quad) or i7 at 2.5GHz or AMD equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GT500 series with 1GB RAM or better, ATI 5870HD with 1GB RAM or better

Moj komp:
Processor: AMD A-10 5800k 4.5Ghz
Memory: 8 GB RAM DDR3 2133Mhz
Graphics: Radeon HD 7770 1GB

Na zadnych ustawieniach ta gra nie dziala dobrze nawet jak zmniejsze rozdzielczosc z 1920x1080 a wyglada wtedy strasznie.

Gral juz ktos? Jestem ciekaw czy to tylko u mnie bo moze mam jakies stare sterowniki ale watpie.

Ok poszperalem troche i http://www.metacritic.com/game/pc/x-reb ... er-reviews oraz
Game also has the same issues with AMD Radeon GPUs

Blame the developers it is a badly optimized game with many bugs it is a freaking mess (the game is like a unfinished beta or a console port rushed in to the market)
Tak jak myslalem gra dzialala strasznie i to nie wina mojego kompa wiec pewnie trzeba czekac na patche moze nowe sterowniki ale raczej nalezy sie wstrzymac z kupnem.

Awatar użytkownika
Kilgore
Posty: 286
Rejestracja: środa, 26 sierpnia 2009, 17:26
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status:
Offline

Re: X Rebirth

Post autor: Kilgore » niedziela, 17 listopada 2013, 22:09

No ja się cale szczęście hype`u i preorderów boleśnie oduczyłem przy simcity 5...


Tutaj małe info odnośnie wrażeń. Ogólnie dobrze nie jest - zwrot o 180 stopni w stronę "casual"...
"Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami. Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia. Z powodu swojej ograniczonej inteligencji nie wpadły na to, że robią szampana"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry single-player”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości