Open beta

Dział poświęcony grom dla jednego gracza.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Marduk
Patrycjusz
Posty: 1599
Rejestracja: poniedziałek, 5 maja 2008, 12:23
Medals: 1
Status:
Offline

ANNORVM IX

Open beta

Post autor: Marduk » niedziela, 11 stycznia 2009, 11:49

Wyczytałem w necie, że kilka dni przed oficjalną premierą ruszy open beta. Nie muszę wspominać, że to idealna okazja do przetestowania tytułu, bez wyrzucania kasy w ciemno... O ile oczywiście informacja ta okaże się prawdziwa ;)
Trójkolorowi, Zielono Biało Czerwoni

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Open beta

Post autor: Gwalch » niedziela, 11 stycznia 2009, 12:15

Ja już słyszałem/czytałem parę wersji - ma być open beta na tydzień przed tytułem, ale też podobno w sam dzień premiery będzie coś w stylu triala, tak aby każdy za darmo mógł potestować sobie grę przed zakupem. Tak, czy siak, mało czasu, mało informacji - nie wygląda to dobrze. Info o betach jest taka, że Tasos kiedyś coś napomknął o tym, że będzie open beta przed releasem. A wiadomo, że Tasos to bóg, więc na pewno słowa dotrzyma. :roll:

Btw nie działa mi oficjalna strona gry - może wreszcie ją zmieniają i dodadzą nowe informacje o samej grze? A może właśnie chłopcy się zwinęli? :twisted:

Marduk
Patrycjusz
Posty: 1599
Rejestracja: poniedziałek, 5 maja 2008, 12:23
Medals: 1
Status:
Offline

ANNORVM IX

Re: Open beta

Post autor: Marduk » niedziela, 18 stycznia 2009, 18:01

wyczytalem ze open beta bedzie startowala 22 stycznia... Niestety, kolezkowie nie dadza dostepu wszystkim , tylko rozlosuja "wejsciowki". Tak samo nie wiadomo czy wszyscy beda w stanie na poczatku kupic gre, moze byc zasada kto pierwszy ten lepszy. Nie spodziewali sie tylu chetnych do przetestowania tytulu...
Trójkolorowi, Zielono Biało Czerwoni

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Open beta

Post autor: Gwalch » niedziela, 18 stycznia 2009, 18:25

Marduk pisze:wyczytalem ze open beta bedzie startowala 22 stycznia... Niestety, kolezkowie nie dadza dostepu wszystkim , tylko rozlosuja "wejsciowki". Tak samo nie wiadomo czy wszyscy beda w stanie na poczatku kupic gre, moze byc zasada kto pierwszy ten lepszy. Nie spodziewali sie tylu chetnych do przetestowania tytulu...
Wyjaśnijmy sobie coś - "open" beta, tzn. że każdy może testować. To, co ogłosili to dalsze closed beta testy. Jedyne co Tasos robi, to po pierwsze przeczy własnym słowom (o dacie premiery, o testach, o tym, że każdy będzie mógł pograć zanim zdecyduje się na kupno etc.), a dwa daje ludziom coś w zamian, żeby mieli na co czekać 22 stycznia. Imho beta będzie trwała dalej - 22 stycznia może faktycznie wyślą dodatkowe zaproszenia, nie zdejmą jednak imho NDA, wobec czego pozostaną znowu przecieki i domniemania. Jestem sceptycznie nastawiony również do daty premiery (25 lutego). Obawiam się, że na grę poczekamy jeszcze parę miesięcy.

Awatar użytkownika
Skruber
Posty: 269
Rejestracja: sobota, 12 lipca 2008, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk
Status:
Offline

Re: Open beta

Post autor: Skruber » czwartek, 22 stycznia 2009, 12:47

Czy dostał ktoś wejściówkę na betę? Czekam na wasze wrażenia :).

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Open beta

Post autor: Gwalch » czwartek, 22 stycznia 2009, 12:57

Reytan pisze:Czy dostał ktoś wejściówkę na betę? Czekam na wasze wrażenia :).
Teh cake is a lie. :twisted:
Chłopcy naprawdę muszą popracować nad PRem. Na razie nie wiadomo w ogóle, czy posłali dziś klucze. Serio, jeszcze parę takich numerów, a zacznę wierzyć, że Mortal Online wyjdzie wcześniej niż DFO.

Awatar użytkownika
Eagle
Posty: 488
Rejestracja: czwartek, 1 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Zambrów
Gender:
Status:
Offline

Re: Open beta

Post autor: Eagle » czwartek, 22 stycznia 2009, 13:15

Jednak na forum i na ircu piszą że beta startuje o 1.30pm cet greckiego czasu.


Currently Active Users: 2127 (1290 members and 837 guests) tyle osób jest teraz na forum darkfall i czeka na bete.

Awatar użytkownika
Praga
Posty: 705
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2008, 21:40
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

Re: Open beta

Post autor: Praga » czwartek, 22 stycznia 2009, 15:20

Jest tłok, oj jest bo strona http://darkfallonline.com/ ładuje mi się od dobrych 30 minut i już widać ramki ;). Ale jak tam mawia Kortez robię PUUUUSH i cierpliwie czekam. Jak nie wejdzie to zrobię PIIUUUUSH i pójdę do domu :)

Awatar użytkownika
Skruber
Posty: 269
Rejestracja: sobota, 12 lipca 2008, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk
Status:
Offline

Re: Open beta

Post autor: Skruber » czwartek, 22 stycznia 2009, 20:52

Nie wiem czy to tłok, czy strona po prostu padła na dobre :P. Chociaż nie ma się czemu dziwić. Taki crash na starcie to juz tradycja. Pamiętacie co działo się przy WARze? :D 2 dni z zycia wyjęte :P

Awatar użytkownika
Ovin
Posty: 693
Rejestracja: niedziela, 24 sierpnia 2008, 17:08
Medals: 1
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty

Re: Open beta

Post autor: Ovin » czwartek, 22 stycznia 2009, 20:57

Reytan co Ty tutaj robisz - natychmiast wracaj do War'a :D
Szczecin w warze jest w wiekszosci - żle :lol:
[ obraz zewnętrzny ]
A gdybym był‚ młotkowym ......

Awatar użytkownika
Praga
Posty: 705
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2008, 21:40
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

Re: Open beta

Post autor: Praga » piątek, 23 stycznia 2009, 13:12

Ten gościu też jeszcze nie dostał zaproszenia do Open Beta

Awatar użytkownika
Skruber
Posty: 269
Rejestracja: sobota, 12 lipca 2008, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk
Status:
Offline

Re: Open beta

Post autor: Skruber » piątek, 23 stycznia 2009, 17:55

Widzę, że powtórka z WARa, tyle tylko że wtedy mieliśmy przeboje z GOA. Filmik przedni. "Wszyscy którzy grali w WoW, AoC i WARa wyjść!" :D

Marduk
Patrycjusz
Posty: 1599
Rejestracja: poniedziałek, 5 maja 2008, 12:23
Medals: 1
Status:
Offline

ANNORVM IX

Re: Open beta

Post autor: Marduk » piątek, 6 lutego 2009, 22:27

Ktoś przynajmniej zna kogoś kto się dostał na tę ob (aż to dziwnie brzmi... dostać się na ob hehe) i ma coś do powiedzenia na temat samej gry? Szczególnie interesuje mnie wielkość świata... czy to prawda, że azeroth jest takie malutkie przy świecie DF?
Wolność to dla mnie podstawa , nie chce mijać w górach 20 osób robiących q czy coś. Na wolności wyboru polega prawdziwe rpg, a nie na grindowaniu , mowieniu sobie "1k gol please, bo ja mam 60 lvlo, 20 sily i zrobilem juz molten core 10 razy!"
. Im świat większy i pełny tam gdzie na prawdę byłby "pełny", tym lepiej :). Coraz częściej myślę, że prawdziwe mmorpg, powinno być zrealizowane , w taki sposób aby nie było lvl'owania, ani żadnych rozwinięć - tzn. masz nna początku , punkty, rozdajesz je i postać już taka zostaje, od czasu do czasu , może jakieś power up'y, czy coś, ze względu na osiągnięcia. Wtedy , to by było coś :).
Trójkolorowi, Zielono Biało Czerwoni

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Open beta

Post autor: Gwalch » piątek, 6 lutego 2009, 23:55

Hmm, Marduk, powiedzmy, że kogoś "znam" (tzn. czytałem refleksje Polaka grającego w DF open beta na innym, zamkniętym forum). Nie chcę tutaj przytaczać tego, co napisał, bo gość łamie było-nie było NDA, a ja nie chcę mu robić "koło pióra", ale ogólnie opisywał szczegółowo, że np. wybrał się na wyprawę, do miejsca, które w linii prostej było do przejścia w ok. godzinę, ale dotarcie geograficznie (góry, podziemne jaskinie i jeziora etc., zgubił się w lesie :roll:) zajęło ok. 3h. :mrgreen: Więc jest to sporo, ale też podobno Agon świeci (na razie) pustkami. Moby są koczownicze, więc przenoszą się z miejsca na miejsce, a graczy na razie niewiele. Ale exploring podobno pełną gębą - ruiny, jaskinie, łąki, leje, jary etc. zero zone'owania, instancji. Także tu akurat zapowiada się nieźle. Także ten filmik (oglądnij w wersji HD) wydaje się nie kłamać.

Awatar użytkownika
Enillion
Posty: 194
Rejestracja: wtorek, 19 sierpnia 2008, 12:10
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Open beta

Post autor: Enillion » sobota, 7 lutego 2009, 08:39

Załaczam linka do bloga jednej laski (twórczyni "the noob comic") która jest testerką darkfalla juz od dłuższego czasu. Opisuje wrażenia o nim itp. Jeśli kogoś ten szitowaty darkfail interesuje, warto zerknąć jako że panna dostała od twórców gry zezwolenie na olanie NDA ;) (ale tylko w przypadku omawiania określonych aspektów gry :( )


http://beta.thenoobcomic.com/df_preview/intro.html
[ obraz zewnętrzny ]
I have come here to chew bubblegum and kick ass ...and I'm all out of bubblegum

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry single-player”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości