RaiderZ

Dział poświęcony grom dla jednego gracza.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

RaiderZ

Post autor: BlackIguana » piątek, 2 listopada 2012, 11:27

RaiderZ to gra MMO która miała być darmowym konkurentem TERA.
Gra bez targetu, widać trochę niższy poziom rozwinięcia gry... jednak to młody tytuł (obecnie trwa OB w EU) więc można jej wybaczyć.
Jakaś polska strona jak by ktoś chciał poczytać: http://www.raiderz-poland.com
Moje pytanie - czy są osoby które grają w tą grę ?
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Awatar użytkownika
Amonhell
Patrycjusz
Posty: 2149
Rejestracja: środa, 9 lutego 2011, 11:54
Medals: 14
Lokalizacja: Poznań
Gender:
Status:
Offline

BF3 Legionista LOTRO Optio GW2 Centurion ESO St. Legionista Gwiazda Azury
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: RaiderZ

Post autor: Amonhell » piątek, 2 listopada 2012, 13:53

W moim przypadku znaczek Gameforge od razu mnie odrzuca, mam przed oczami to co zrobili z Runes of Magic.
Obrazek

Netamii
Posty: 727
Rejestracja: środa, 12 września 2012, 22:25
Status:
Offline

Re: RaiderZ

Post autor: Netamii » piątek, 2 listopada 2012, 14:49

Gralem w Closed Beta niestety to jest jeden wielki crap nie udana kopia Tera z ubogim systemem walk i jeszcze gorsza grafika =/ Niektore gry free 2 play potrafia byc niezle ale RaiderZ zdecydowanie nie jest jedna z nich... I sorry czy gra jest w closed/open beta a release version ma naprawde male znaczenie szczegolnie przy grach f2p. Nigdy jeszcze niewidzialem zeby jakakolwiek gra f2p mmo zmienila sie na lepsze po wyjsciu cash shopa... :P

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: RaiderZ

Post autor: BlackIguana » piątek, 2 listopada 2012, 15:03

Amonhell pisze:W moim przypadku znaczek Gameforge od razu mnie odrzuca, mam przed oczami to co zrobili z Runes of Magic.
Można powiedzieć to o 90% wydawcach w Europie.
Netamii pisze:Gralem w Closed Beta niestety to jest jeden wielki crap nie udana kopia Tera z ubogim systemem walk i jeszcze gorsza grafika =/ Niektore gry free 2 play potrafia byc niezle ale RaiderZ zdecydowanie nie jest jedna z nich... I sorry czy gra jest w closed/open beta a release version ma naprawde male znaczenie szczegolnie przy grach f2p. Nigdy jeszcze niewidzialem zeby jakakolwiek gra f2p mmo zmienila sie na lepsze po wyjsciu cash shopa... :P
Grafika nie jest brzydka... poza tym nie wspomniałeś czemu jest zła - ja dopiero zaczynam pogrywać więc chętnie się dowiem, jeśli jesteś w stanie mnie uprzedzić przed czymś.
Jak na razie widzę:
Ciekawy system walki (nie jak w tera... ale z 2giej strony nie ma lockonów i wiecznych stunów... oraz innych absurdów co dla mnie jest plusem)
Grafika... ludzie grają nawet w WoWa :lol: a tam grafika od zawsze była paskudna :) mimo to ponoć jest to dobra gra... tutaj grafika jest średnia - ani nie piękna ani nie brzydka... typowa dla f2p.
Dodatkowo bossy są ciekawe i wymagające, każdy potrafi co innego i utrudnia nam życie.
Jak na razie mogę się przyczepić do PvP a raczej do bardzo małej ilości PvP... no ale jeszcze nie jestem na end game więc nie mogę się wypowiadać.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Awatar użytkownika
Amonhell
Patrycjusz
Posty: 2149
Rejestracja: środa, 9 lutego 2011, 11:54
Medals: 14
Lokalizacja: Poznań
Gender:
Status:
Offline

BF3 Legionista LOTRO Optio GW2 Centurion ESO St. Legionista Gwiazda Azury
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: RaiderZ

Post autor: Amonhell » piątek, 2 listopada 2012, 17:06

Można i nie można Blaku , zobaczę jak będzie wyglądał sklep ing i wtedy podejmę decyzję co do gry.
Obrazek

Netamii
Posty: 727
Rejestracja: środa, 12 września 2012, 22:25
Status:
Offline

Re: RaiderZ

Post autor: Netamii » piątek, 2 listopada 2012, 17:49

Sorry ale grafika w WoW'ie ma klimat i zadna inna gra tego nie przebija =/ Spedzilem prawie cale moje zycie online od poczatkow jak ledwo neta dostalem w Warcraft III ( mam jakos ponad rok spedzony online w tej grze :P ) i mozliwosci edytora map w tej grze byly przeogromne grafika jaka byla taka byla a WoW tylko 10x razy wiecej z tego silnika graficznego wyciagnal :P

Probowalem grac w Tera gra naprawde piekne ale kurcze nudno juz bylo na 30 lvlu podczas bety :P A RaiderZ to jest jakby Tera dla biednych tylko wszystko jest gorsze... no nie wiem co mam ci powiedziec :d Cash shop jeszcze nie wyszedl pewnie ? I tak stawiam na pay 2 win wiec dziekuje bardzo za takie cos. Mi osobiscie nie przypadla do gustu, nie polecam strata czasu sa ciekawsze gry na swiecie :D

Jeszcze on a side note nie wybaczam juz drobnych bledow nawet jezeli to beta a ta beta w RaiderZ juz trwa od daaawna... Jak nie dopracowuja gry czesto i sprawnie to nigdy nie zrobia beda sie zajmowac tylko cash shop'em ... Gralem w kilka takich gier gdzie na 20 update'ow cash shop'a przypadal jeden normalny update ....

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: RaiderZ

Post autor: BlackIguana » piątek, 2 listopada 2012, 18:33

Netamii pisze:Sorry ale grafika w WoW'ie ma klimat i zadna inna gra tego nie przebija =/ Spedzilem prawie cale moje zycie online od poczatkow jak ledwo neta dostalem w Warcraft III ( mam jakos ponad rok spedzony online w tej grze :P ) i mozliwosci edytora map w tej grze byly przeogromne grafika jaka byla taka byla a WoW tylko 10x razy wiecej z tego silnika graficznego wyciagnal :P

Probowalem grac w Tera gra naprawde piekne ale kurcze nudno juz bylo na 30 lvlu podczas bety :P A RaiderZ to jest jakby Tera dla biednych tylko wszystko jest gorsze... no nie wiem co mam ci powiedziec :d Cash shop jeszcze nie wyszedl pewnie ? I tak stawiam na pay 2 win wiec dziekuje bardzo za takie cos. Mi osobiscie nie przypadla do gustu, nie polecam strata czasu sa ciekawsze gry na swiecie :D

Jeszcze on a side note nie wybaczam juz drobnych bledow nawet jezeli to beta a ta beta w RaiderZ juz trwa od daaawna... Jak nie dopracowuja gry czesto i sprawnie to nigdy nie zrobia beda sie zajmowac tylko cash shop'em ... Gralem w kilka takich gier gdzie na 20 update'ow cash shop'a przypadal jeden normalny update ....
Niestety po raz kolejny napisałeś coś w stylu "nie mam pojęcia ale myślę że będzie do dupy"
Cash shop jest - w końcu gra musi zarabiać, i nie jest pay 2 win
Tera dla mnie jest świetną grą a w grupie była super zabawa na lvlu 30, Ty się nudziłeś... masz prawo - ja się mega nudziłem w WoWie... cieszmy się że jest wybór.
Grafika w WoWie "klimatyczna" od zawsze była brzydka - ale nigdy nie powiem że zła to gra - jak nie dla mnie to nie znaczy że dla nikogo - dla tego nie lubię odpowiedzi typu "Syf bo pograłem 2min i będzie jeszcze gorzej"
Żeby nie było nie bronie tytułu - tak jak napisałem NIE WIEM co jest na end game i mogę tylko napisać jak wyglądało 29pierszych lvli - i jest OK
Bugi jakie występowały poprawiono w przeciągu 5dni od startu OB - więc miło.
Funkcjonalnie pod wieloma względami gra leży - ale to bolączka większości nowych gier.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Netamii
Posty: 727
Rejestracja: środa, 12 września 2012, 22:25
Status:
Offline

Re: RaiderZ

Post autor: Netamii » sobota, 3 listopada 2012, 00:16

Ja tylko mowie ze praktycznie kazdy free2play mmo to strata czasu jak ci sie nudzi pograj w jakas fajna gre singleplayer :P Ciagle sie daje skusic na wyprobowanie nowego f2p i po tygodniu zawsze jestem zawiedziony :P

RaiderZ poprostu niczym nie zaskakuje nie ma kompletnie nic nowego system walki jest ubogi moim zdaniem i brakuje mu plynnosci. Jezeli juz bym mial wymienic dobre tytuly mmo f2p to chyba by byl Vindictus i Lunia to drugie niestety zdycha =p Graficznie Vindictus przewyzsza RaiderZ masakrycznie a sam gameplay jest o wiele plynniejszy a jak juz gdy wyjdzie nowa wersja z ulepszona mobilnoscia to miodek poprostu :P Jedyna powazna wada to brak prawdziwego PVP sa tylko takie hm polsrodki :D Lunia w sumie podobnie ale gameplay byl niesamowity.

Tera to znudzila mi sie bo to byla beta a juz nie kupilem sobie gry po wyjsciu ^^ Napewno dluzej bym gral gdybym kupil :P Ile to ja razy character creation odwiedzialem w tej grze.... :D

Wracajac do RaiderZ to gralem kilka dni do lvl'u 20 bodajze razem z kilkoma kumplami ja dalem sobie spokoj troche wczesnij niz oni ale po kilku dniach tez stwierdzi ze strata czasu :P Fakt to bylo jakies pol roku temu ale malo prawdopodobne zeby gameplay sie zmienil od tego czasu jedynie content ^^

Ostatni f2p na ktorym sie zawiodlem to byl Dark Blood Online naprawde wypasiona gierka typu arcade mmo niczym powrot do starych gier na automatach niestety baaaaaaardzo baaaaaaaaaardzo kiepskie zarzadzanie przez Outspark.... =(

Na koniec jeszcze WoW na ultra wyglada naprawde imponujaco Tera oczywiscie lepsza ale RaiderZ to miernota :P

Awatar użytkownika
Vegsa
Posty: 1540
Rejestracja: wtorek, 29 marca 2011, 23:48
Medals: 16
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

TERA Legionista LOTRO St. Legionista GW2 Legionista ArcheAge Legionista eSport Legionista
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: RaiderZ

Post autor: Vegsa » sobota, 3 listopada 2012, 13:15

W sumie mi też zbytnio nie przypadł do gustu ten tytuł, coś jest w nim odpychającego lecz trudno raczej tu sprecyzować co takiego najbardziej. Myślę że to bardziej te wszystkie małe minusiki (od gameforge po próbę "terowania" do wyglądu gry) po zsumowaniu robią swoje.

Awatar użytkownika
Iluzja
Posty: 905
Rejestracja: poniedziałek, 5 maja 2008, 13:07
Medals: 4
Lokalizacja: Pałuki
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

AION Optio WoW Centurion WildStar Optio GW2 Weteran

Re: RaiderZ

Post autor: Iluzja » czwartek, 13 grudnia 2012, 19:27


ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry single-player”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości