DVI Poza zakresem pracy

Problemy sprzętowe

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Athcore
Status:
Offline

DVI Poza zakresem pracy

Post autor: Athcore » czwartek, 19 stycznia 2012, 02:28

inny blad objawiajacy sie w swtor poza bsodem :> rownie upierdliwy, moje pytanie czy ktos juz kiedys mial do czynienia z podobnym i jakie jest rozwiazanie ?

dodam ze zmiana sterow nie pomaga

==================
karta ati 4870 1gpu 512mb
zasilacz 650w corsaira
monitor lg w2353v-pf
proc amd fx 6100
ram patriot 8gb 1600

Awatar użytkownika
Yavandir
Posty: 1092
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2008, 20:11
Medals: 2
Lokalizacja: Cork - Irleand
Gender:
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty

Re: DVI Poza zakresem pracy

Post autor: Yavandir » czwartek, 19 stycznia 2012, 10:08

Rozwiązanie jest ale radykalne - odinstalować ten crap i (po raz kolejny) czekać na inny tytuł, albo na to że SW stanie się grywalne bo jak dla mnie aktualnie takie nie jest (chociaż po patchu 1.1 zaczynam tracić nadzieję)
Nie ma tego złego co by na gorsze nie wyszło

Athcore
Status:
Offline

Re: DVI Poza zakresem pracy

Post autor: Athcore » czwartek, 19 stycznia 2012, 12:43

chyba tor dla odmiany zabil mi grafe :> , kuswa co za szczescie , ledwo co zalozylem system na nowe flaki, zainstalowalem stwora i pierwsze co zobaczylem to bsod :>
no to sie wkurzylem wysrubowalem buldozerka ile fabryka wydala , no to ogolnie na tyle sie poprawilo ze bsodow nie ma ale po paru minutach gry (w sumie to odpalonej gry bo stoje i nic nie robie) , widze okienko i napis jak w tytule :>, gorzej ze mi to sie juz przenioslo nie tylko na swtora i stad moje podejrzenie ze grafa mi pada, hmm albo zasilacz

Kimosabe
Posty: 627
Rejestracja: piątek, 9 kwietnia 2010, 10:57
Lokalizacja: Esbjerg / Kiel
Status:
Offline

Re: DVI Poza zakresem pracy

Post autor: Kimosabe » czwartek, 19 stycznia 2012, 16:33

a kable sa ok ? sprobowales juz raz wymienic DVI kabel od monitora do karty graficznej ?

Masz refresh rate monitora ponizej 60 Hz ?

Wejdz w "safe mode" odinstaluj wszystkie driver monitora i moze nawet karty graficznej i po ponownym starcie, niech win 7 sam zainstaule. Wtedy sprawdz czy ponownie ci sie to przytrafi.

Mialem kiedys taki problem, ale wtedy wlasnie mialem walniety kabel.

Athcore
Status:
Offline

Re: DVI Poza zakresem pracy

Post autor: Athcore » czwartek, 19 stycznia 2012, 20:32

hmm w sumie to kabla nie ruszalem , bo niby co by mialo mu sie zepsuc no ale zobaczmy co da zmiana ...

edit :

no dobra kabelek wymieniony, wczesniej sterownik windowsa pokazywal monitor jako rodzajowy pnp , sciagnalem od producenta i teraz widze jako swoj monitor ,

temperatura na grafie rdzen 48 stopni, pamiec 35 ( to przy odpalonym torze)

edit 2
zmiana kabelka w niczym nie pomogla , stawiam na to ze jednak w chwili kiedy padla mi wczesniejsza plyta glowna uszkodzila sie tez grafika,

tudziez zasilacz ale 650 wat na :
amd fx 6100, 8 giga 1600 patriot , 2 dyski 7200, radek 4870, plyta glowna , raczej powinien wystarczyc :>
na forum nie ma jeszcze rozwiazania tego fenomenu, 1.1 jakos chyba za wiele nie wniosl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości