Kupno myszki

Problemy sprzętowe

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Jilwah
Posty: 1035
Rejestracja: środa, 24 września 2008, 13:35
Status:
Offline

Kupno myszki

Post autor: Jilwah » poniedziałek, 23 listopada 2009, 21:01

Nadeszła wiekopomna chwila, kupienia jakiegoś lepszego gryzonia. Obecnie posiadam Logitech RX300 - proszę się nie śmiać. Na nową mysz chciałbym wydać max ok. 150zł. Wiem, że w gildii jest kilku specjalistów od tego typu zabawek i co chwila pojawią się jakieś wątki na temat sprzętu. Dodam, że jestem praworęczny, a mysz chciałbym kupić do grania.

Rozmawiałem z kuzynem, żeby się rozejrzał czy jest coś ciekawego na amazonie, znalazł 2 ciekawe opcje:

1) Razer Deathadder Re-Spawn

2) Logitech G9 Laser Mouse

na gryzonia miałem przeznaczyć jakieś 150zł, jednak każdą z tych myszy mógłbym mieć za ok 185zł. W Polsce raczej nie mam szans na taką promocję.

Awatar użytkownika
Barlu
Posty: 664
Rejestracja: sobota, 11 października 2008, 22:42
Lokalizacja: Konin
Status:
Offline

Re: Kupno myszki

Post autor: Barlu » środa, 25 listopada 2009, 16:36

Ciężko będzie odpowiedzieć na twoje pytanie...wszystko zelży od tego jaką masz dłoń i jaki uchwyt lubisz...

Najlepiej jest po prostu porównać obie myszy trzymają każda z nich...i wziąć tą której uchwyt bardziej nam pasuje. Logi ma fajny paten z kółkiem Microgear...i wymienne uchwyty...węższy, szerszy, nawet jest opcja by wstawić dowolną grafikę na "gripie" ( na zamówienie).

I Według mnie poza G5 teraz juz G500 najlepszy zakup,a fajna sprawa w przypadku Modeli G9,G5,G500, każda z nich ma możliwość regulacji ciężaru poprze dodanie lub odjęcie obciążników...Tego nie znajdziesz w żadnym z Razerów...

A Razer jest bardzo zbliżony do jednej z najlepszych myszy Microsoftu Inteli Mouse 3.0. Jeżeli porównać parametry to są niemal zbliżone.

Z takich modeli fajną myszą jest jeszcze Logitech G5 lub nowszy G 500, lecz są to myszki dla osób o dużych dłoniach. G 500 kosztuję troszkę drożej niż Razer.

Po prostu trzeba wziąć każdą do ręki i brać tą która jest dla nas najwygodniejsza.Ergonomia przede wszystkim.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości