Wydajny smartfon do Order & Chaos 2 i innych MMO

Problemy sprzętowe

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Luccek
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 6 grudnia 2019, 13:03
Status:
Offline

Wydajny smartfon do Order & Chaos 2 i innych MMO

Post autor: Luccek » piątek, 6 grudnia 2019, 13:24

Witam Was. Kończy mi się umowa abonamentowa i będę zawierał nową, a jak to wtedy bywa - dostanę jakiś nowy telefon. Oczywiście wiem, że nie jakiś z najwyższej półki, ale jestem gotów dopłacić, żeby to było coś wydajnego. A jest to dla mnie ważne, bo grywam na telefonie w różne gierki, zwłaszcza ostatnio Order & Chaos 2 mnie bardzo wciągnął i chciałbym mieć go zawsze przy sobie :) Dlatego przede wszystkim model który wybiorę ma mieć duży ekran - przynajmniej 6 cali oraz aby jego podzespoły pozwalały na płynną rozgrywkę. Nie wiem jaką ofertę zaproponuje mi mój operator, ale powiedzmy że w grę będą wchodzić smartfony do około 1500 zł.

Wierzę, że na tym forum ktoś również gra na telefonie w jakiegoś MMO i mi coś poleci.

Awatar użytkownika
Madafajka
Posty: 76
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2018, 12:12
Lokalizacja: Augustów
Gender:
Status:
Offline

Wydajny smartfon do Order & Chaos 2 i innych MMO

Post autor: Madafajka » sobota, 7 grudnia 2019, 09:25

Im smartfon wydajniejszy, tym ma więcej punktów i zajmuje lepsze miejsce w rankingu https://strefa-zakupowa.pl/rankingi/spr ... /smartfon/

Jeżeli chodzi o mnie, to do 1500 zł kupiłbym Honor 20 lub Honor View 20 (trochę większy ekran), ale w żadnego MMO na telefonie nie grałem, więc nie wiem dokładnie jak one dokładnie będą się spisywać.

Luccek
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 6 grudnia 2019, 13:03
Status:
Offline

Wydajny smartfon do Order & Chaos 2 i innych MMO

Post autor: Luccek » piątek, 13 grudnia 2019, 08:45

Wziąłem ostatecznie Huawei Mate 20. Przekonały mnie opinie o nim i dosyć szybki procesor i GPU. Dysponuje on też bardzo dużym wyświetlaczem, co dla mnie nie było bez znaczenia. Mam nadzieję, że się na nim nie zawiodę. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Madafajka
Posty: 76
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2018, 12:12
Lokalizacja: Augustów
Gender:
Status:
Offline

Wydajny smartfon do Order & Chaos 2 i innych MMO

Post autor: Madafajka » czwartek, 19 grudnia 2019, 10:08

I jak się spisuje po około tygodniu użytkowania? ;) Jesteś z niego zadowolony?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości