Drugi monitor

Problemy sprzętowe

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Drugi monitor

Post autor: Bruner » środa, 27 września 2017, 16:25

Aloha
Zastanawiam sie nad zakupieniem drugiego monitora do swojego stacjonarnego kompa, gdzie karta to:
Gigabyte GeForce GTX 960 Windforce 2X 4GB GDDR5 (128bit) 2xDVI, HDMI, 3xDP (GV-N960WF2OC-4GD)

Moj pierwszy monitor to jakis Benq 21,5 Cala.
Czego poszukuje:
1) drugi monitor ma sluzyc do ogladania w "miedzy czasie" np. jakiegos serialu, przegladania internetow itp.
Czyli na jednym gram i jak nic nie robie, zamiast Alt+Tab - rzucac okiem na drugi monitor.
2) Potrzebowalbym raczej porady osob ktore uzywaja juz takiego rozwiazania. Czy drugi monitor musi byc rowniez duzy? Bo prawde mowiac duzo miejsca na biurku to nie mam :).
Pierwszy monitor jest w miare ok, nie mam zbytnio mu co do zarzucenia. Nie szukam "monitora dla gracza" z mega odwiezaniem i uje muje dzikie weze. Raczej jaies ekonomincze rozwiazanie, zastanawiam sie nawet nad zakupem uzywanego, albo sciagnac cos z aliexpress . . . .

Jakies propozycje? :)

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Drugi monitor

Post autor: Maurycy » sobota, 30 września 2017, 17:22

konkretnych propozycji nie mam, ale działałem w ten sposób do niedawna jak miałem laptopa 17" + monitor benq 21,5"
do oglądania tv czy tam seriali z dysku take 17" obok głównego monitora było w zupełności wystarczające, szczególnie jak masz mało miejsca.
teraz ten sam monitor mam podpięty pod PC i powiem że brakuje mi drugiego monitora, ale na nowym biurku nawet się nie zmieści :(
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Drugi monitor

Post autor: Jaroczaro » niedziela, 1 października 2017, 20:40

Ile chcesz wydać na ten monitor?

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Drugi monitor

Post autor: Bruner » środa, 4 października 2017, 12:35

Ciezko powiedziec, caly czas sie zastanawiam czy faktycznie bedzie on az tak uzyteczny jak mi se wydaje. W pracy uzywam drugiego monitora ale to pozyteczne na maile, wordy excele itp.
Sadze ze 400-600 zeta.
Chyba zamiast jednak monitora wymienie krzeslo biurkowe bo bedzie to bardziej uzyteczne ;)
Jaroczaro pisze:Ile chcesz wydać na ten monitor?

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Drugi monitor

Post autor: Jaroczaro » czwartek, 5 października 2017, 12:33

Porządne krzesło da więcej pożytku niż drugi monitor. Trzeba dbać o swoje cztery litery.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości