Myszki gamingowe

Problemy sprzętowe

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Czerech
Patrycjusz
Posty: 485
Rejestracja: poniedziałek, 10 lutego 2014, 14:58
Medals: 2
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Gender:
Status:
Offline

WildStar Optio eSport Optio

Re: Myszki gamingowe

Post autor: Czerech » poniedziałek, 23 maja 2016, 12:47

to może i ja się podzielę moimi przemyśleniami. Obecnie posiadam 4 myszki.

1. Razer Naga (12 klawiszy)
2. Zowiie FK1
3. Zowiie FK2
4. SteelSeeries Rival

Jak dla mnie do mmo najlepsza Naga z tych 4. Do strzelanek najlepiej w dłoni leży mi Zowiie FK1. Ogólnie wszystkie z tych 4 mogę polecić. Sensor jak dla mnie najgorzy w nadze. Najlepsze w zowiie. :)

pozdrawiam,
Czerech

Awatar użytkownika
Myers
Posty: 13
Rejestracja: środa, 27 kwietnia 2016, 11:02
Gender:
Status:
Offline

Re: Myszki gamingowe

Post autor: Myers » czwartek, 2 czerwca 2016, 17:47

Typowo gamingowe myszki których uzywałem

1. Mad Catz R.A.T 7 - Na początku robiła wrażenie bardzo mocnej i solidnej myszki, zważywszy na to, zważywszy na to, że można ją w sporym zakresie regulować wydawała sie wygodna do momentu w którym nie przetestowałem kilku innych, prawy przycisk dosc szybko padł, laser też swirował a na samym koncu gdy chciałem zmienic w niej koncówki to okazało sie ze śrub nie da sie wykrecic ;) radze omijac szerokim łukiem

2. Tt esport black elements - jest naprawde bardzo wygodna i pewnie leży w dłoni. Jedyny ewenement jaki z nią miałem to pojawienia sie double clicka na scrollu, ale na stronie producenta mozna znalezc fix, to chyba jedyna rzecz jaka przychodzi mi do glowy która moge sie przyczepic. Szczegolnie polecam myszke do RTS ;)

Kiier
Posty: 19
Rejestracja: sobota, 15 kwietnia 2017, 18:01
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

AO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Myszki gamingowe

Post autor: Kiier » niedziela, 16 lipca 2017, 22:19

Ja polecam logitech g502 jest w mojej ocienie fenomenalna.
To myszka optyczna świetna do strzelanek ma kilka dodatkowych i wygodnych przycisków mam ja około rok ale jestem niezmierniaezadowolony.

Wcześniej posiadałem logitech g700 bezprzewodową z zalet to masa dodatkowych przycisków używałem ją przez 8 lat aż już przyciski popadały. Myszka świetna ale słabo mi się na niej strzelało w c's ze względu na to że jest laserowa

To są drogie myszki z tanich polacił bym atechy za 60 zł optyczny odpowiednik np x7 ma dobre parametry i prawie nie czuć różnicy z tymi myszkami po 300zł

Awatar użytkownika
Hościej
Co-OP Legionista
Posty: 275
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2017, 22:24
Medals: 9
Gender:
Status:
Offline

AO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Myszki gamingowe

Post autor: Hościej » poniedziałek, 17 lipca 2017, 09:40

Zowie Fk2 - najlepsza myszka jaką kiedykolwiek miałem :)

Awatar użytkownika
Xamerith
The Division 2 Legionista
Posty: 97
Rejestracja: niedziela, 9 października 2016, 19:53
Medals: 1
Lokalizacja: Białystok, Polski fragment koła podbiegunowego.
Gender:
Status:
Offline

Mecenas IX Kohorty

Re: Myszki gamingowe

Post autor: Xamerith » środa, 19 lipca 2017, 08:43

Myers pisze: 1. Mad Catz R.A.T 7 - Na początku robiła wrażenie bardzo mocnej i solidnej myszki, zważywszy na to, zważywszy na to, że można ją w sporym zakresie regulować wydawała sie wygodna do momentu w którym nie przetestowałem kilku innych, prawy przycisk dosc szybko padł, laser też swirował a na samym koncu gdy chciałem zmienic w niej koncówki to okazało sie ze śrub nie da sie wykrecic ;) radze omijac szerokim łukiem
Ja się dołączę, bo mi się frustracja tą myszką przypomniała - u mnie przyciski pod kciukiem działają jak chcą (zazwyczaj nie chcą), lewy przycisk głupieje jeśli prawy jest wciśnięty (to już nawet nie jest kwestia mechaniczna, sterowniki miałem najnowsze). Laser jest strasznie kapryśny, wymaga dobrej podkładki, możliwie ciemnej i matowej (masz wzorek na biurku? choćby imitację drewna? zapomnij o braku podkładki), poza tym jest koszmarnie czuły na najmniejsze ruchy horyzontalne (wystarczy pół milimetra w górę bo wydarzyło się cokolwiek - myszka rozłącza i szuka podłoża na nowo).

Od dawien dawna chciałem mieć RATa, bo fajnie wygląda, jest wielki, pasuje mi do moich wielkich łap, ale jak pograłem nim dwa dni, to wziąłem starego razera którego używałem z laptopem (to chyba wczesna wersja lachesis, albo coś co było przed nią z bardzo podobną linią, kupiona jako używka za 20 zł na allegro), pół roku nią gram i nie narzekam, bardzo przyjemna w trzymaniu, działa poprawnie, bez wodotrysków.

TL;DR: Nigdy więcej MadCatza, z Razera jestem zadowolony.
To those at the crossroads of buying or not, I offer my 'nay, wait for that proper review, laddie'.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości