Filmy online na tabletach

Problemy sprzętowe

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Nijel
Posty: 732
Rejestracja: środa, 17 września 2008, 21:59
Medals: 3
Status:
Offline

WAR Optio BF3 St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Filmy online na tabletach

Post autor: Nijel » piątek, 10 maja 2013, 16:42

Witam,

mam taki oto problem:

Na stronie http://www.animezone.pl/odcinki-online_ ... unter-2011

oglądam serial Hunter x Hunter (zakładam, że jest to legalne, nie ma możliwości w Polsce kupna tego serialu z tłumaczeniem). Chciałbym móc oglądać ten serial oraz podobne przez mojego Tablet`a opartego na Android 4.1.

Niestety ani oryginalna przeglądarka ani Chrom "nie obsługują tej wtyczki" - macie jakieś rozwiązanie na tego typu problemy?

Pozdrawiam,
Nijel

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Filmy online na tabletach

Post autor: Majki » piątek, 10 maja 2013, 16:55

Z samym systemem sam nie wiem, ale jeśli Ci nie zależy na polskim tłumaczeniu możesz wejść na stronę AnimeUltima i tam są linki do mp4, które powinien Android odtworzyć, lecz tłumaczenia po angielsku.

Edit:

Możesz jeszcze poszukać przeglądarki, która obsługuje/emuluje flash. Z tego co pamiętam istnieją takie na Androida.
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Awatar użytkownika
Kael
Posty: 1278
Rejestracja: czwartek, 27 stycznia 2011, 09:48
Medals: 10
Lokalizacja: Zabrze
Gender:
Status:
Offline

BF3 Legionista LOTRO Legionista SWTOR Legionista GW2 Trybun ArcheAge Centurion
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Odp: Filmy online na tabletach

Post autor: Kael » piątek, 10 maja 2013, 17:53

Zajrzałem na telefonie z androidem 4.1.2 i dało radę z chromem i standardowym czymś.

[ obraz zewnętrzny ]
Ostatnio zmieniony piątek, 10 maja 2013, 17:57 przez Kael, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sterblich
Posty: 991
Rejestracja: poniedziałek, 16 stycznia 2012, 11:53
Medals: 7
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

TERA Legionista ArcheAge Optio L2C Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Filmy online na tabletach

Post autor: Sterblich » piątek, 10 maja 2013, 17:54

Dolphin Browser spróbuj. Ja korzystam na telefonie z and 4.1 i jestem zadowolony (Eleisen na tablecie też korzysta i jest zadowolona :))

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości