[Bloodstone] The Ancient Curse - Nowa Tibia 2 - zapraszam gorąco Kohortowiczów ;-)

Dział przeznaczony dla gier MMORPG.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Ment0r
AO Rekrut
Posty: 26
Rejestracja: środa, 23 sierpnia 2017, 07:38
Gender:
Status:
Offline

[Bloodstone] The Ancient Curse - Nowa Tibia 2 - zapraszam gorąco Kohortowiczów ;-)

Post autor: Ment0r » niedziela, 7 kwietnia 2019, 19:59

Cześć
Spędziłem w sekcji Albion sporo czasu, pozdrawiam mojego przyjaciela Yeleana, z którym spędziłem trochę czasu, mam nadzieje, że jeszcze mnie pamiętasz i moje pomysły ;-)

Ogólnie bardzo szanuje Waszą społeczność, więc gorąco zapraszam Was do nowej gry Bloodstone: The Ancient Curse.

Jest to lepsza wersja Tibi, z nowymi pomysłami, z klimatem i nowym dreszczykiem emocji.

Na razie jest beta i serwer Brazylisjki, ale ping pozwala większości na swobodną eksploracje. Jest to idealna okazja by wyrobić sobie opinie o grzę, poznać mechaniki, by przygotować się do oficjalnej premiery.

Założyłem oficjalny Polski Discord - Bloodstone Polska -
https://discord.gg/fdJQgyZ

Obecnie jest nas ponad 120 osób, ale discord jest dopiero od 2 dni. Pełen profesjonalizm, znajdziecie tam wszystko, mamy swoje unikalne komendy, przetłumaczone poradniki i chętną do pomocy społeczność.

Liczymy na Was, bo Brazylijczycy na razie mają przewagę liczebną, to ich serwer, ale walczą głównie między sobą i możemy to wykorzystać :-). Jeśli ktoś grał w Tibie i pamięta czasy walki PL vs BR, to się na pewno zainteresuje.

Oczywiście na razie skupiamy się na spokojnej eskploracji i poznawaniu świata, na wojny jeszcze przyjdzie czas ;-)

Zapraszam!
mentor
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 kwietnia 2019, 07:20 przez Ment0r, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Yeleana
AO St. Legionista
LoA Legionista
Posty: 5228
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 26
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun AO Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

[Bloodstone] The Ancient Curse - Nowa Tibia 2 - zapraszam gorąco Kohortowiczów ;-)

Post autor: Yeleana » niedziela, 7 kwietnia 2019, 21:58

byłem u was na Discordzie, gra wygląda super!
Obrazek

Awatar użytkownika
Ment0r
AO Rekrut
Posty: 26
Rejestracja: środa, 23 sierpnia 2017, 07:38
Gender:
Status:
Offline

[Bloodstone] The Ancient Curse - Nowa Tibia 2 - zapraszam gorąco Kohortowiczów ;-)

Post autor: Ment0r » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 07:51

jak na kilku zapaleńców wykonali kawał dobrej roboty ;)

nowy link: https://discord.gg/fdJQgyZ

Haxnoto
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 1 lutego 2020, 10:00
Status:
Offline

[Bloodstone] The Ancient Curse - Nowa Tibia 2 - zapraszam gorąco Kohortowiczów ;-)

Post autor: Haxnoto » sobota, 1 lutego 2020, 10:02

Siemka, czy ktoś gra w ten tytuł ? :) mam problem z utworzeniem postaci w kliencie gry za każdym razem gra się wyłącza jak klikam na wybór profesji ....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry MMORPG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości