Tibia

Dział przeznaczony dla gier MMORPG.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Tibia

Post autor: Maurycy » wtorek, 15 maja 2018, 21:42

grał ktoś ostatnio? podobno w ciągu kilku ostatnich lat dużo się zmieniło, przede wszystkim nie ma już botów.
nie grałem z 15lat i się zastanawiam czy warto w ogóle instalować ;)
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Zbigniew
Co-OP Legionista
Posty: 102
Rejestracja: środa, 3 sierpnia 2016, 15:09
Medals: 14
Gender:
Status:
Offline

AO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Tibia

Post autor: Zbigniew » wtorek, 15 maja 2018, 21:52

Grałem w październiku i faktycznie po wprowadzeniu nowego systemu antybotowego botów jest mniej, pokusiłbym się o stwierdzenie że ich nie ma ale wiem że to jest niemożliwe, jeśli chodzi o zmiany to jest ich bardzo dużo bo tak naprawdę co update półroczny to masa nowości wchodzi.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Tibia

Post autor: Maurycy » wtorek, 15 maja 2018, 21:54

Zbigniew pisze:
wtorek, 15 maja 2018, 21:52
Grałem w październiku i faktycznie po wprowadzeniu nowego systemu antybotowego botów jest mniej, pokusiłbym się o stwierdzenie że ich nie ma ale wiem że to jest niemożliwe, jeśli chodzi o zmiany to jest ich bardzo dużo bo tak naprawdę co update półroczny to masa nowości wchodzi.
a jak z ilością ludzi? jest z kim pograć? na jakim serwerze grasz? jest jakaś polska ekipa?
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Zbigniew
Co-OP Legionista
Posty: 102
Rejestracja: środa, 3 sierpnia 2016, 15:09
Medals: 14
Gender:
Status:
Offline

AO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Tibia

Post autor: Zbigniew » wtorek, 15 maja 2018, 22:37

No na to pytanie ci nie odpowiem bo minęło pół roku od kiedy ostatnio grałem ale myślę że ludzi znajdziesz na pewno.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry MMORPG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość