Soulworker

Dział przeznaczony dla gier MMORPG.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Ozi
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 3 października 2017, 19:34
Gender:
Status:
Offline

Soulworker

Post autor: Ozi » czwartek, 8 marca 2018, 13:01

Witam, czy ktoś zaglądał na ową produkcje? Lub czy ktoś ma ochote w to pograć, chce gre przetestować.
Gra darmowa do pobrania na steamie :p

Awatar użytkownika
Xamerith
The Division 2 Legionista
Posty: 97
Rejestracja: niedziela, 9 października 2016, 19:53
Medals: 1
Lokalizacja: Białystok, Polski fragment koła podbiegunowego.
Gender:
Status:
Offline

Mecenas IX Kohorty

Soulworker

Post autor: Xamerith » środa, 14 marca 2018, 08:25

Poza koszmarnie drogim ISem, który zawiera na dobrą sprawę miliony itemów do wyglądu i masy goldsellerów (z paskudnie nieprzyjazną opcją blokowania graczy), giera bardzo przyjemna do odmóżdżającego i wymagającego refleksu stukania w klawisze.
Jeszcze jeden zarzut mam do koreańskich głosów w grze - wolę japońskie, ale gameforge nie ma praw do japońskiego voiceoveru, więc słuchać trzeba koreańskiego szczekania. Jest obejście, ale wymaga modyfikacji plików gry (wrzucenia japońskich pliczków dźwieków zamiast koreańskich), która znowuż przez gameforge jest zabroniona. Oh well.

Przy okazji, warto przed rozpoczęciem sensownego grania potestować postacie. Miałem problem z tym, że pierwsza postać (jeszcze na europejskim czyli rosyjskojęzycznym shardzie, taka magia) zgarnęła z poczty paczkę dla nowego gracza (nie jestem pewien czy poczta jest współdzielona, czy pierwsza postać dostaje paczkę), która zawiera parę fajnych fantów. Obszedłem przez ściągnięcie launchera i granie nie przez steama, gdzie musiałbym żonglować kontami steama.
W razie czego można mnie łapać do gry na polskim shardzie (Grace, jeśli dobrze pamiętam). Nick: Calm
To those at the crossroads of buying or not, I offer my 'nay, wait for that proper review, laddie'.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry MMORPG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość