Masterwork Weapons.

Tu możesz porozmawiać na ogólne tematy dotyczące Destiny 2.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Xaido
Posty: 45
Rejestracja: środa, 5 marca 2014, 20:22
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

D2 Legionista

Masterwork Weapons.

Post autor: Xaido » środa, 13 grudnia 2017, 09:38

Witam,

Pogrzebałem w Internecie oraz z tego co sam zaobserwowałem, to udało mi się zebrać kilka informacji na temat nowego systemu Masterwork.

W takim razie czym jest Masterwork?

Jest to ulepszenie do broni legendarnych, które dodają:

- Kill Count - Zlicza ilość pokonanych przeciwników daną bronią. Można mieć jeden z dwóch typów: liczba pokonanych w PvE albo PvP.

- Generowanie orbów do Super Umiejętności dla sojuszników oraz dla nas samych. Orby generowane są co drugi pokonany przeciwnik, o ile wydarzy się to w przeciągu kilku sekund. Również istnieje drobny cooldown na to, jak często orb jest wygenerowany. Same orby są trochę słabszą wersją tych, które wypadają podczas użycia Superki, natomiast zależą od poziomu przeciwnika. Same orby pojawiają się przy pokonanych przeciwnikach.

- Dodatkowa statystyka. Z tego co mi się udało zebrać to Masterwork losowo zwiększa statystykę podstawową broni. A są to:
• Impact/Obrażenia +5 (Dla mieczy, Sniper Rifle oraz Fusion Rifle)
• Range/Zasięg efektywny +5/+10 (Zależy od typu broni)
• Stability/Redukcja odrzutu +5/+10 (Zależy od typu broni)
• Reload Speed/Szybkość przeładowania +10
• Handling/Szybkość przygotowania broni +5/+10 (Zależy od typu broni)
• Magazine/Ilość amunicji +X (Liczba dodane amunicji zależy od typu broni)
• Blast Radius/Rozmiar wybuchu +5 (Tylko dla wyrzutni rakiet i granatów)
• Velocity/Szybkość lotu pocisku +t (Tylko dla wyrzutni rakiet i granatów)

Skąd wziąć broń typu Masterwork?

- Taka broń może nam wypaść z Legendarnego Engramu, bądź też z Engramu za tokeny, u któregokolwiek z Vendorów, Powerful Engrams, Raid Chests, Trials, właściwie to niemalże z każdego źródła dropu.

- Drugą opcją jest własnoręczne ulepszenie broni Legendarnej do Masterwork. Wystarczy wejść w statystki naszej broni i obok wyboru Shaderów/Modów widnieje opcja Masterwork. Tutaj wybieramy Kill Count, zaś reszta jest już losowa. Koszt takiego ulepszenia to 25 Legendary Shards oraz 10 Masterwork Core. Zaś przelosowanie statystyk kosztuje 25 Legendary Shards oraz 3 Masterwork Core.

- Masterwork Core natomiast zdobywamy poprzez niszczenie broni Masterwork. Za jedną broń możemy uzyskać od 1 do 3 Masterwork Core.

To na razie tyle co udało mi się dowiedzieć.
Gdyby ktoś odnalazł jakieś dodatkowe informację to proszę umieszczać.

Pozdrawiam i życzę szczęścia!

Awatar użytkownika
Xaido
Posty: 45
Rejestracja: środa, 5 marca 2014, 20:22
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

D2 Legionista

Re: Masterwork Weapons.

Post autor: Xaido » czwartek, 14 grudnia 2017, 09:54

Dodałem kilka poprawek/informacji (kursywą) w sekcji dodatkowych statystyk, generowanych orbów oraz źródła zdobycia Masterworków.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Destiny 2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości