PVP a PVE

Tu możesz porozmawiać na ogólne tematy dotyczące Destiny 2.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

vilow
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek, 12 października 2009, 22:10
Status:
Offline

PVP a PVE

Post autor: vilow » środa, 16 sierpnia 2017, 23:01

Hej,

Szukam i szukam i nic nie widzę dokładnie jak ma się PVE do PVP, widzę info o tuningu żeby robić niezależnie balans ale... bardziej czy:
- Sprzęt znaleziony w PVE (jakieś raidy i inne dziwne rzeczy) będzie przydatny/dawał przewagę w PVP?
- Czy ogólnie PVE będzie miało wpływ na PVP czy będzie opcja traktowania tej gra jako zwykłą strzelankę ala CS i olewanie PVE?

No jakoś tak :)

Awatar użytkownika
Bjorn
Namiestnik Cezara
Konsul
Posty: 3466
Rejestracja: niedziela, 4 października 2009, 17:50
Medals: 37
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty ANNORVM IX AoC Legionista WoW Legionista LOTRO Legionista
SWTOR Trybun GW2 Trybun ArcheAge Legionista ESO Trybun D2 Trybun
Sekcja EvE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: PVP a PVE

Post autor: Bjorn » wtorek, 22 sierpnia 2017, 18:55

jak narazie nie widziałem żadnych info o itemach ale zaraz będzie więcej wiadomo dzięki wersji na konsole.

Ale znając życie będą sety PVP i PVE

Awatar użytkownika
Shem
Kwatermistrz
Posty: 598
Rejestracja: niedziela, 30 września 2012, 21:28
Medals: 17
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista ArcheAge Legionista ESO Trybun BD Centurion D2 Optio
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: PVP a PVE

Post autor: Shem » wtorek, 22 sierpnia 2017, 21:16

Znam grę tylko z części pierwszej - nie miały znaczenia sety PVE w przypadku PVP. Nie wiem jeszcze dokładnie jak to rozwiążą tę kwestię w D2.

Awatar użytkownika
Maleficii
Patrycjusz
Posty: 417
Rejestracja: środa, 11 lipca 2012, 19:52
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Order Odrodzenia Imperium Uczestnik zlotów IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: PVP a PVE

Post autor: Maleficii » środa, 23 sierpnia 2017, 01:37

No miały i nie miały. Zwykłe PvP bez eventów ma boostera. Można biegać z białą bronią i bez pancerza. Na Iron Banner i Trials of Osiris sprzęt już miał znaczenie, bo nie było boostera. Sprzęt z PvE nadaje się do PvP i vice versa, nie ma żadnych ograniczeń, poza oczywiście funkcjonalnością perków broni.

Nie było odrębnego sprzętu (z jakimiś cechami tylko do pvp) do pve i pvp, decydowała zasadniczo funkcjonalność.

Awatar użytkownika
Thorn
Co-OP Legionista
Posty: 1931
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2011, 13:16
Medals: 6
Lokalizacja: Andover, UK
Status:
Offline

SWTOR Optio GW2 Optio Mecenas IX Kohorty

Re: PVP a PVE

Post autor: Thorn » środa, 23 sierpnia 2017, 16:29

Ogolnie mowiac jezeli spodziewacie sie po Destiny typowej funkcjonalnosci MMO to nie ta gra. Destiny to w glownej mierze strzelanka z pseudo raidami. Elementow RPG nie ma zadnych, Raidy i instancje funkcjonalnie podobne do Borderlands.
Sama mechanika gry (strzelanie i fps) na konsolach byly bardzo dobre. To sprawilo, ze gra nie upadla pomimo braku kontentu. Co do PC to nie mam pojecia jak to bedzie. Mam wersje na PS4 bo gre bardzo lubilem ze wzgledu na to, ze byl to solidny fps. PvE mi sie znudzilo po tygodniu. Mnostwo grindu. To sie raczej nie zmieni. Gralem PvP (crucible) i tutaj lezy sila tytulu. PvE to taki baaaaardzo ubogi WoW z neislychanie prostymi mechanikami bosow.
Poczekam. Jak sie zbierze solidna ekipa u nas i wersja PC bedzie dobra jestem w stanie przerzucic sie na PC bez problemow.

Alteran
Patrycjusz
Posty: 40
Rejestracja: niedziela, 19 lipca 2015, 13:33
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista

Re: PVP a PVE

Post autor: Alteran » wtorek, 26 września 2017, 04:15

Ciężko te tzw raidy nazywać raidami 6 osób i tylko jeden boss na koniec. :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Destiny 2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości