Założenia sekcji Bless Online

Jeśli chcesz do nas dołączyć, to tutaj znajdziesz wszelkie potrzebne informacje.

Moderator: Pretorianie

Regulamin forum

ABY DO NAS DOŁĄCZYĆ

1. Napisz do oficera sekcji odpowiedniej gry na naszym Discordzie:
https://discord.gg/0kbw7OkxbRX48092


Na Discorda można wejść również poprzez przeglądarkę, wystarczy kliknąć w link powyżej. Oficerowie oznaczeni są poprzez [tag] na początku nicku. Aktualną listę tagów i dalsze instrukcje dostaniesz w prywatnej wiadomości od naszego bota, która będzie znajdować się w lewym górnym rogu.


[Instrukcja instalacji Discorda] | [Problemy techniczne] | [Pytania]AKTUALNIE PROWADZONE SEKCJE

[Rekrutacja: zielony - otwarta, czerwony - zamknięta]
Albion Online
Bless Online
Crowfall
Co-OP [Dodatkowe informacje]
Star Citizen
Warframe
World of Warcraft2. Możesz napisać też tutaj KLIK - wtedy otrzymasz prywatną wiadomość, kiedy oficer będzie dostępny na komunikatorze.Ważne linki!


Regulamin IX Kohorty
Awatar użytkownika
Shinee
Bless Centurion
Posty: 486
Rejestracja: środa, 1 stycznia 2014, 23:26
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista L2C Legionista

Założenia sekcji Bless Online

Post autor: Shinee » czwartek, 5 kwietnia 2018, 00:37

IX Kohorta "Polska Gildia Dojrzałych Graczy" prowadzi sekcję gry

Bless OnlineJesteśmy ludźmi dorosłymi i dojrzałymi, posiadającymi pracę, rodziny i inne obowiązki, dlatego oczekujemy od swoich członków zaangażowania na poziomie, na jaki pozwala im życie osobiste (przeciętnie są to 2-3 godziny dziennie)

Charakter sekcji to PvX.

Strona konfliktu: UNION

Dla większości z nas EA EU będzie pierwszym kontaktem z Bless Online, dlatego w pierwszych tygodniach od startu gry skupimy się na poznaniu jej mechaniki, wymagań które przed nami stawia oraz smaczków jakie oferuje. Rozwój postaci i klanu, wzajemna pomoc, poznanie i zgranie się z nowymi osobami, pozwoli na zbudowanie silnych i stabilnych fundamentów gildii, która będzie walczyła o world bossy, zamki oraz o jak najwyższą pozycję na serwerze. Głównym jednak celem, który nigdy nie ulegnie zmianie będzie dobra, wspólna zabawa w przyjaznej dorosłej atmosferze.

Każdy z nas ma prawo grać w swoim tempie, stylu i zgodnie ze swoimi preferencjami i każda forma aktywnej gry jest akceptowana przez zarząd sekcji. W późniejszym jednak okresie pojawią się obowiązkowe eventy pvp oraz pve i niedopuszczalna będzie sytuacja, gdy podczas zorganizowanego wypadu osoba spełniająca wymagania do niego i będąca online, wbrew zasadom "współżycia w grupie" realizuje prywatną aktywność in-game.

IX Kohorta to nie tylko wspólna gra. Spotykamy się na zlotach 2 razy w roku, gdzie można siąść przy piwie w towarzystwie ludzi, których na co dzień zna się tylko z głosu. Jest to również okazja do poznania graczy z innych sekcji naszej gildii.

System rekrutacji jest 2 stopniowy. Składa się na niego okres jako rekrut, którym można zostać po krótkiej rozmowie informacyjnej odnośnie zasad panujących na naszym komunikatorze głosowym i w sekcji do której aplikujesz.

Jeśli Tobie spodoba się u nas i uznamy, że i Ty pasujesz do nas zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza informacyjnego na naszym forum. Następnie zostanie przeprowadzona z Tobą rozmowa kończącą proces rekrutacji potwierdzająca, że rozumiesz i akceptujesz zasady u nas panujące. Przejście tej procedury pomyślnie oznacza, że do sekcji w innych grach zostaniesz przyjęty tylko zgłaszając chęć grania w niej do oficera.

Każdy z członków sekcji zobowiązany jest do dbania o dobre imię IX Kohorty poprzez swoje osiągnięcia, kulturę osobistą oraz sposób w jaki komunikuje się ze społecznością, aby w powszechnej opinii IX Kohorta kojarzona była z dojrzałym podejściem do tworzenia społeczności internetowej. Podstawowe wytyczne zawarte są w regulaminie IX Kohorty, którego znajomość i przestrzeganie są obowiązkiem wszystkich naszych członków.

Komunikator głosowy Discord jest nieodłączną częścią związaną z każdą sekcją IX Kohorty dlatego też jest obowiązkowy. Jesteś in game - wejdź na Discord. Pozwoli Ci to poznać ludzi współtworzących z Tobą naszą społeczność. Dodatkowo warto nadmienić, że niektórzy nie grają na słuchawkach. Dlatego jeszcze raz uczulamy na kategoryczny zakaz przeklinania (zawarty w regulaminie IX Kohorty). Nie uczestniczymy również w tzw. forumowych "g...noburzach".

Sekcyjne forum jest to źródło informacji dla obecnych jak i nowo przybyłych członków IX Kohorty. Znajdują się na nim kluczowe informacje oraz takie, które są istotne przez długi czas. Wiadomości o krótki czasie życia bądź aktualności przekazywane są na Discordzie. Dodatkowo przypominamy, że konta te powinny mieć nazwę taką, jak nazwa głównej postaci w grze.

Sekcja jest otwarta na propozycje rozwojowe, a co za tym idzie Trybun wraz z gronem dowódczym będzie rozpatrywał wszelkie możliwe sugestie dotyczące rozwoju sekcji oraz jej usprawnienia. Możliwa jest również pomoc w rozwoju i utrzymaniu sekcji nie posiadając statusu oficera, chętne osoby prosimy po prostu o bezpośredni kontakt, po otrzymaniu statusu Legionisty.

Bawimy się wspólnie i wspólnie staramy się sobie pomagać pod każdym możliwym względem. Gdyby jednak wystąpiły sytuacje konfliktowe, sztab wystąpi w roli mediatora aby załagodzić niesnaski. Jeśli negocjacje nie dojdą do skutku - decyzję podejmuje Trybun.

W przypadku łamania Regulaminu IX Kohorty w życie wchodzą poniższe "achievementy" -
a) ostrzeżenie
b) nagana
c) kary w walucie gry
d) kick/ban ( 2 x nagana w ciągu jednego roku )

Nieobecność dłuższa niż 5 dni powinna zostać zgłoszona w odpowiednim do tego temacie na forum. Brak takiej informacji może skutkować usunięciem z sekcji.

Przynajmniej raz w miesiącu organizowane będą obowiązkowe zebrania sekcyjne, aby poznać opinię członków sekcji, przeprowadzić awanse/degradacje oraz zakosztować nieco eventów okazyjnych.

Sztab sekcji jest dopiero kształtowany, także wszystkich czujących się na siłach i chętnych kohortowiczów zapraszam do współpracy.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja do IX Kohorty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość