Założenia sekcji Albion Online

Jeśli chcesz do nas dołączyć, to tutaj znajdziesz wszelkie potrzebne informacje.

Moderator: Pretorianie

Regulamin forum

ABY DO NAS DOŁĄCZYĆ

1. Napisz do oficera sekcji odpowiedniej gry na naszym Discordzie:
https://discord.gg/0kbw7OkxbRX48092


Na Discorda można wejść również poprzez przeglądarkę, wystarczy kliknąć w link powyżej. Oficerowie oznaczeni są poprzez [tag] na początku nicku. Aktualną listę tagów i dalsze instrukcje dostaniesz w prywatnej wiadomości od naszego bota, która będzie znajdować się w lewym górnym rogu.


[Instrukcja instalacji Discorda] | [Problemy techniczne] | [Pytania]AKTUALNIE PROWADZONE SEKCJE

[Rekrutacja: zielony - otwarta, czerwony - zamknięta]
Albion Online
Ashes of Creation
Crowfall
Co-OP [Dodatkowe informacje]
Star Citizen
Warframe
World of Warcraft2. Możesz napisać też tutaj KLIK - wtedy otrzymasz prywatną wiadomość, kiedy oficer będzie dostępny na komunikatorze.Ważne linki!


Regulamin IX Kohorty
Awatar użytkownika
Yeleana
AO Trybun
WoW Legionista
LoA Legionista
Posty: 4284
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 23
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Założenia sekcji Albion Online

Post autor: Yeleana » poniedziałek, 10 lipca 2017, 13:10

[ obraz zewnętrzny ]


IX Kohorta "Polska Gildia Dojrzałych Graczy" prowadzi sekcję gry Albion Online


Ze względu na fakt, iż jesteśmy dojrzałymi ludźmi posiadającymi pracę zawodową i rodziny oczekujemy od swoich członków zaangażowania na poziomie, na jaki pozwala im życie osobiste (przeciętnie są to 2-3 godziny dziennie).

Każdy z nas ma prawo grać w swoim tempie, stylu i zgodnie ze swoimi preferencjami (crafting, handel, walka, odgrywanie roli) i każda forma aktywnej gry jest akceptowana przez zarząd sekcji. Z drugiej zaś strony niedopuszczalna jest sytuacja, gdy podczas zorganizowanego wypadu osoba spełniająca wymagania do niego i na nim potrzebna nagminnie i wbrew zasadom "współżycia w grupie" realizuje prywatną aktywność in-game.

Każdy z członków sekcji zobowiązany jest do dbania o dobre imię IX Kohorty poprzez swoje osiągnięcia, kulturę osobistą oraz sposób w jaki komunikuje się ze społecznością, aby w powszechnej opinii IX Kohorta kojarzona była z dojrzałym podejściem do tworzenia społeczności internetowej. Podstawowe wytyczne zawarte są w regulaminie IX Kohorty, którego znajomość i przestrzeganie są obowiązkiem wszystkich naszych członków.

Komunikator głosowy Discord jest nieodłączną częścią związaną z każdą sekcją IX Kohorty dlatego też jest obowiązkowy. Jesteś in game - wejdź na Discord. Pozwoli Ci to poznać ludzi współtworzących z Tobą naszą społeczność. Dodatkowo warto nadmienić, że niektórzy nie grają na słuchawkach. Dlatego jeszcze raz uczulamy na kategoryczny zakaz przeklinania (zawarty w regulaminie IX Kohorty). Nie uczestniczymy również w tzw. forumowych "g...noburzach".

Sekcyjne forum jest to źródło informacji dla obecnych jak i nowo przybyłych członków IX Kohorty. Znajdują się na nim kluczowe informacje oraz takie, które są istotne przez długi czas. Wiadomości o krótki czasie życia bądź aktualności przekazywane są na Discordzie. Dodatkowo przypominamy, że konta te powinny mieć nazwę taką, jak nazwa głównej postaci w grze. Proszę wziąć pod uwagę, również to, że przy rekrutacji możemy prosić o udostępnienie "zdjęcia" ekranu logowania, by zweryfikować fakt członkostwa w innych gildiach.

Sekcja jest otwarta na propozycje rozwojowe, a co za tym idzie Trybun wraz z gronem dowódczym będzie rozpatrywał wszelkie możliwe sugestie dotyczące rozwoju sekcji oraz jej usprawnienia. Możliwa jest również pomoc w rozwoju i utrzymaniu sekcji nie posiadając statusu oficera, chętne osoby prosimy po prostu o bezpośredni kontakt, po otrzymaniu statusu Legionisty.

Bawimy się wspólnie i wspólnie staramy się sobie pomagać pod każdym możliwym względem. Gdyby jednak wystąpiły sytuacje konfliktowe, sztab wystąpi w roli mediatora aby załagodzić niesnaski. Jeśli negocjacje nie dojdą do skutku - decyzję podejmuje Trybun.

W przypadku łamania Regulaminu IX Kohorty w życie wchodzą poniższe "achievementy" -
a) ostrzeżenie
b) nagana
c) kick/ban ( 2 x nagana w ciągu jednego roku )

Nieobecność dłuższa niż 5 dni powinna zostać zgłoszona w odpowiednim do tego temacie na forum. Brak takiej informacji może skutkować usunięciem z sekcji.

Przynajmniej raz w miesiącu organizowane będą obowiązkowe zebrania sekcyjne, aby poznać opinię członków sekcji, przeprowadzić awanse/degradacje oraz zakosztować nieco eventów okazyjnych.
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja do IX Kohorty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość