Założenia sekcji Ashes of Creation

Jeśli chcesz do nas dołączyć, to tutaj znajdziesz wszelkie potrzebne informacje.

Moderator: Pretorianie

Regulamin forum

ABY DO NAS DOŁĄCZYĆ

1. Napisz do oficera sekcji odpowiedniej gry na naszym Discordzie:
https://discord.gg/0kbw7OkxbRX48092


Na Discorda można wejść również poprzez przeglądarkę, wystarczy kliknąć w link powyżej. Oficerowie oznaczeni są poprzez [tag] na początku nicku. Aktualną listę tagów i dalsze instrukcje dostaniesz w prywatnej wiadomości od naszego bota, która będzie znajdować się w lewym górnym rogu.


[Instrukcja instalacji Discorda] | [Problemy techniczne] | [Pytania]AKTUALNIE PROWADZONE SEKCJE

[Rekrutacja: zielony - otwarta, czerwony - zamknięta]
Albion Online
Ashes of Creation
Crowfall
Co-OP [Dodatkowe informacje]
Star Citizen
Warframe
World of Warcraft2. Możesz napisać też tutaj KLIK - wtedy otrzymasz prywatną wiadomość, kiedy oficer będzie dostępny na komunikatorze.Ważne linki!


Regulamin IX Kohorty
Awatar użytkownika
Shinee
AoC Trybun
LoA Legionista
Posty: 521
Rejestracja: środa, 1 stycznia 2014, 23:26
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista L2C Legionista

Założenia sekcji Ashes of Creation

Post autor: Shinee » niedziela, 24 czerwca 2018, 18:58

IX Kohorta "Polska Gildia Dojrzałych Graczy" prowadzi sekcję gry

Ashes of Creation
Charakter sekcji Ashes of Creation to PvX (PvE + PvP) z nastawieniem na zbalansowany poziom rozgrywki, który będzie w głównej mierze kształtowany przez uczestników.

Naszym obecnym celem jest zebrać jak najwięcej osób chcących grać w przyszłości w Ashes of Creation pod sztandarem naszej gildii oraz wspólnie śledzić postęp produkcji, posiąść jak najwięcej wiedzy z zakresu gry oraz jak możliwie jak najlepiej przygotować się do premiery, która na chwilę obecną jest optymistycznie przewidywana na 2020 rok.

Nie tolerujemy popularnego łączenia się graczy w constant party w obrębie gildii. Od wszystkich uczestników wymagamy jednakowego traktowania i wzajemnego pomagania bez względu na to, czy jedną osobę darzymy większą sympatią od drugiej.

Władza sprawowana w gildii leży tylko i wyłącznie w rękach oficerów sekcji. Mimo to jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie ze strony wszystkich jej uczestników. Jednak w każdym przypadku ostateczna decyzja należy zawsze do Trybuna.

Jesteśmy dorosłymi ludźmi, mamy rodziny, dzieci i mnóstwo różnego rodzaju codziennych zobowiązań w życiu prywatnym. Doskonale cenimy sobie nasz czas wolny, dlatego nie rozliczamy naszych uczestników ile z tego czasu poświęcają grze. Jednak wymagamy zaangażowania w postaci aktywności online na poziomie średnio minimum 3 godzin dziennie z naciskiem na uczestnictwo w jak największej ilości eventach gildyjnych.

W życiu sekcji będą miały miejsce różnego rodzaju eventy gildyjne. Każdy uczestnik sekcji ma obowiązek brać udział we wszystkich odbywających się eventach podczas jego aktywności w grze. Ponadto wydarzenia o charakterze obowiązkowym będą zawsze zaplanowane z wyprzedzeniem minimum trzydniowym oraz rozpisane na forum w kalendarzu wydarzeń, gdzie każda osoba będzie zobowiązana do zaznaczenia swojej obecności lub nieobecności. W przypadku powtarzającego się braku udziału w eventach gildyjnych lub częstego "zapominania" o zaznaczeniu frekwencji w kalendarzu, sztab sekcji będzie rozważał dalszą przyszłość kontrahenta.

Nasza społeczność buduje wizerunek gildii na przestrzeni wielu lat swojej działalności. Dlatego każdy z członków sekcji jest zobowiązany do dbania o dobre imię IX Kohorty zarówno poprzez swoje osiągnięcia jak i kulturę osobistą, aby środowisko serwerowe miało świadomość, że tworzymy miejsce, którego uczestnicy są graczami dojrzałymi.

Pamiętaj, że grając pod naszym sztandarem jednocześnie reprezentujesz naszą gildię, dlatego obowiązują Ciebie jasne i klarowne zasady zawarte w Regulaminie IX Kohorty, który musisz przestrzegać. W przypadku łamania regulaminu w życie wchodzą poniższe "achievementy":
a) ostrzeżenie,
b) nagana,
c) usunięcie z gildii (za otrzymanie dwóch nagan w ciągu roku),

Komunikator głosowy Discord jest nieodłączną częścią związaną z sekcją, dlatego korzystanie z niego podczas przebywania online w grze jest zawsze obowiązkowe. Ponadto kładziemy wyjątkowo ogromny nacisk na kulturę osobistą naszych członków oraz uczulamy na kategoryczny zakaz przeklinania (bez żadnych wyjątków oraz ewentualnych prób wyjaśniania czy dane słowo jest przekleństwem czy też nie). Tak więc przestrzegamy wszystkie osoby, które z góry doskonale zdają sobie sprawę, że nie będą w stanie "ugryźć się w język" o nie dołączaniu do naszej gildii.

Forum sekcyjne jest źródłem informacji zarówno dla obecnych jak i nowo przybyłych członków IX Kohorty i nie ma w nim miejsca na jakiekolwiek przepychanki słowne czy spersonalizowane ataki. Zawarte są tutaj wszystkie bieżące i najważniejsze informacje z życia sekcji, dlatego od każdego uczestnika wymagamy odwiedzenia forum w celu zapoznania się w wszystkimi nowościami minimum raz dziennie najlepiej przed zalogowaniem do gry, aby uniknąć późniejszego ewentualnego niedoinformowania.

Wszelkie nieobecności na okres czasu dłuższy niż 5 dni należy zgłaszać w specjalnie wydzielonym do tego miejscu na forum. Brak takiej informacji może skutkować bezzwłocznym usunięciem z sekcji.

Członkostwo w IX Kohorcie wyklucza możliwość bycia uczestnikiem jakiejkolwiek innej organizacji w tej samej grze. Niniejszym pragnę wyraźnie zaznaczyć, że zależy nam tylko i wyłącznie na osobach pewnych, które się nie wykruszą przed premierą gry. Celujemy w jakość, a nie ilość, dlatego rozważ dokładnie chęć wstąpienia w nasze szeregi przed próbą kontaktu z oficerem sekcji [AoC] na Discordzie w celu odbycia rozmowy rekrutacyjnej.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja do IX Kohorty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość