AoC zby podobne do Warframe i Anthem?

Tutaj znajdziesz kohortowiczów planujących grac w AoC.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Miyazu
Patrycjusz
Posty: 379
Rejestracja: niedziela, 27 lipca 2014, 12:38
Medals: 11
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista RO Optio Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

AoC zby podobne do Warframe i Anthem?

Post autor: Miyazu » wtorek, 19 listopada 2019, 18:58

TheWrozkin pisze:
środa, 17 kwietnia 2019, 15:33
Cześć, bardzo się niepokoję. Czekam na AoC i jestem żywo zainteresowany, jednak nie ukrywajmy iż gra ta powstaje już parę ładnych lat i koncepcja może być już zużyta i nieaktualna. Jeśli oglądasz gameplaye z AoC i Warframe, zobaczysz iż mapy wyglądają bardzo podobnie, postaci na pierwszy rzut oka ciężko odróżnić. To samo tyczy się Anthem i na Anthem chciałem się skupić, bo jest najlepszym przykładem. Anthem również był bardzo wyhypeowany i z równą, o ile nie z większą niecierpliwością przez wielu wyczekiwany (w tym przeze mnie). Obecnie gracze są nim prawie w ogóle nie zainteresowani, pierwsze co powiedzieli, że to wyboostowane Warframe i nie są zainteresowani. Czy nie wydaje wam się, iż AoC nawet pomimo bycia świetną grą, może spotkać taki sam los? Edit: No i miałem całkowitą rację, generalnie Warframe nadal tra, AoC to jakaś kpina, cytując klasyka "to jest jakiś dramat". Jedno co jest dobre i mnie bardzo pociesza, to że Warframe nadal działa i można kupić platynkę (platinum). Jakby ktoś szukał podobnej, ale jednak lepszej gry niż Ashes of Creation, to polecam Warframe. Generalnie gra, która toruje obecnie drogę temu jak mają wyglądać podobne (typu borderlands itd itd). No i zawsze można zaopatrzyć się w platynkę https://odealo.com/games/warframe/items . Na początku to nie jest ciężkie, bardzo łatwo dostać items, lecz im dalej w las tym ciężej o dobre itemy.
"super" reklama :D, aż dziw, że nikt nie skasował tego posta jeszcze :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ashes of Creation”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości