Ashes of Creation

Tutaj znajdziesz kohortowiczów planujących grac w AoC.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Awatar użytkownika
Vardago
The Division 2 Centurion
Posty: 1350
Rejestracja: wtorek, 11 stycznia 2011, 23:13
Medals: 18
Lokalizacja: Balbriggan
Gender:
Status:
Offline

AION St. Legionista SWTOR Weteran GW2 Legionista ArcheAge Legionista ESO Centurion
BD Trybun Warframe Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Ashes of Creation

Post autor: Vardago » piątek, 17 lutego 2017, 12:25

Bardzo dobrze zapowiadająca się gra na którą warto zwrócić uwagę. Poniżej parę informacji. Ja osobiście mam już lekkiego hypa :D

Mój referral system link. Jesli jesteś zainteresowany grą i planujesz się zapisać na stronie i grać w przyszłości to miło by było jakbyś mół mnie wesprzeć. Prosze zapoznaj sie na czym polega referral system- filmik kilka postów niżej.

oficjalna strona:
https://www.ashesofcreation.com/

Discord - sporo dodatkowych informacji:
https://discord.gg/xDunK82

troche wczesnego gameplaya z komentarzem:


teaser:


dodatkowe filmiki mowiace o grze i co w niej bedzie:

polecam ten filmik, w którym mowa jakie będą klasy, jaki będzię progress postaci i skilli i o zmianach skilli jak się doda drugą klasę!!!
[yt]


Ostatnio zmieniony piątek, 17 lutego 2017, 15:30 przez Vardago, łącznie zmieniany 3 razy.
The Craic is Mighty!

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Ashes of Creation

Post autor: Kefas » piątek, 17 lutego 2017, 12:40

Napewno będę śledzić rozwój tej gry, wstępnie mam delikatny hype. Patrząc na Blessy, Cameloty i inne cuda nie miałem takiego drgnięcia jak zobaczyłem to. A to nie jest jeszcze alfa z tego co wyczytałem :O .
Napewno zagram, nie ma innej możliwości.
Cieszy mnie to że wkońcu pojawi się jakieś nowoczesne MMO nie będące dziełem Korańczyków czy innych Chińczyków z grafiką która nie męczy.

Awatar użytkownika
Vardago
The Division 2 Centurion
Posty: 1350
Rejestracja: wtorek, 11 stycznia 2011, 23:13
Medals: 18
Lokalizacja: Balbriggan
Gender:
Status:
Offline

AION St. Legionista SWTOR Weteran GW2 Legionista ArcheAge Legionista ESO Centurion
BD Trybun Warframe Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Ashes of Creation

Post autor: Vardago » piątek, 17 lutego 2017, 12:43

Zapraszam do poczytania oficjalnych FAQ oraz Q&A

https://www.ashesofcreation.com/faq/

https://www.ashesofcreation.com/forums/ ... -somewhat/

oraz dodatkowy filmik:)
[yt][/yt]

Edit:
caravan system
[yt][/yt]

Flagging system

[yt][/yt]
The Craic is Mighty!

Awatar użytkownika
Vardago
The Division 2 Centurion
Posty: 1350
Rejestracja: wtorek, 11 stycznia 2011, 23:13
Medals: 18
Lokalizacja: Balbriggan
Gender:
Status:
Offline

AION St. Legionista SWTOR Weteran GW2 Legionista ArcheAge Legionista ESO Centurion
BD Trybun Warframe Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Ashes of Creation

Post autor: Vardago » piątek, 17 lutego 2017, 13:20

I jako dodatkową ciekawostkę- refferal system

[yt][/yt]
The Craic is Mighty!

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Ashes of Creation

Post autor: Gwalch » piątek, 17 lutego 2017, 13:49

Graficznie fajnie, założenia trochę spore. Moje pytanie: mają jakiś timeline? (w FAQ nic nie widzę o żadnych terminach) Bo wygląda to trochę na najwcześniej 2022-23, patrząc na to, że nawet Crowfall mając gotowy silnik musiał go przerabiać, a team ArtCraft nie próbuje nawet bawić się w dynamiczny PvE czy dynamiczny housing razem z PvP, który tutaj zakładają.

Awatar użytkownika
Vardago
The Division 2 Centurion
Posty: 1350
Rejestracja: wtorek, 11 stycznia 2011, 23:13
Medals: 18
Lokalizacja: Balbriggan
Gender:
Status:
Offline

AION St. Legionista SWTOR Weteran GW2 Legionista ArcheAge Legionista ESO Centurion
BD Trybun Warframe Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Ashes of Creation

Post autor: Vardago » piątek, 17 lutego 2017, 14:33

Z tego co wiem to oni juz nad tą grą trochę już pracują. Pod koniec roku ma być alfa.
The Craic is Mighty!

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Ashes of Creation

Post autor: Kefas » piątek, 17 lutego 2017, 15:59

Gwalch pisze:Graficznie fajnie, założenia trochę spore. Moje pytanie: mają jakiś timeline? (w FAQ nic nie widzę o żadnych terminach) Bo wygląda to trochę na najwcześniej 2022-23, patrząc na to, że nawet Crowfall mając gotowy silnik musiał go przerabiać, a team ArtCraft nie próbuje nawet bawić się w dynamiczny PvE czy dynamiczny housing razem z PvP, który tutaj zakładają.

Alfa ostatni kwartał 2017 albo początek 2018. Tak gdzieś doczytałem. Wyjdzie pewnie 2018 albo i 2019...
Z CU i Crowfall to się coś ociągają jak dla mnie.

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Ashes of Creation

Post autor: Gwalch » piątek, 17 lutego 2017, 18:08

Kefas pisze: Alfa ostatni kwartał 2017 albo początek 2018. Tak gdzieś doczytałem. Wyjdzie pewnie 2018 albo i 2019...
Z CU i Crowfall to się coś ociągają jak dla mnie.
Sorry, ale w takie mrzonki jestem w stanie uwierzyć, jeśli faktycznie nad grą pracują już 5+ lat i mają nieprzebrane zasoby kasy i ludzi, a i wtedy ciężko jest mi pojąć jak chcą wystartować za 2 lata z czymś, co ma mieć choćby questy i NPC-ów, a na razie nie widać na tym demo nawet specjalnie zaprojektowanych postaci (ci rycerze to jakieś demo-modele dołączone do silnika).

Skoro mają zamiar użyć UE4, a ten wyszedł chyba w 2015, to nie nastawiałbym się na nic przed 2020, a to i tak optymistycznie. Alfa, taka prawdziwa, trwa latami. Tak samo bety. CU może idzie wolno, ale oni założyli zaprojektowanie WŁASNEGO silnika, co z punktu widzenia developerki jest zupełnie czym innym niż kupienie gotowca (którego nota bene i tak trzeba na potrzeby MMO tweakować). Crowfall prawdę mówiąc idzie jak burza, od Kickstartera mijają dwa lata i faktycznie powoli alpha zbliża się do końca, a to gra, która jak wspominałem nie ma praktycznie PvE, a do PvP używa osobnych map. Nie to co zakładają twórcy Ashes of Creation.

Przepraszam za sceptyczność, ale trochę za długo siedzę w tym światku, żeby uwierzyć w cuda. Mówię bez złośliwości, tylko za dużo po prostu widziałem już MMO projektów, które miały bujne założenia (a to widzę powyżej, goście chcą mieć w grze wszystko: questy, PvE, PvP, nody, craft, housing, zmienność świata -- taka perspektywa, bez skupienia na konkretnych aspektach, zawsze dla mnie źle wróży), a rzeczywistość weryfikowała nie tylko oczekiwania graczy, ale i możliwości samych twórców.

Awatar użytkownika
Vardago
The Division 2 Centurion
Posty: 1350
Rejestracja: wtorek, 11 stycznia 2011, 23:13
Medals: 18
Lokalizacja: Balbriggan
Gender:
Status:
Offline

AION St. Legionista SWTOR Weteran GW2 Legionista ArcheAge Legionista ESO Centurion
BD Trybun Warframe Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Ashes of Creation

Post autor: Vardago » piątek, 17 lutego 2017, 20:13

Gwalch pisze:
Kefas pisze: Alfa ostatni kwartał 2017 albo początek 2018. Tak gdzieś doczytałem. Wyjdzie pewnie 2018 albo i 2019...
Z CU i Crowfall to się coś ociągają jak dla mnie.
Sorry, ale w takie mrzonki jestem w stanie uwierzyć, jeśli faktycznie nad grą pracują już 5+ lat i mają nieprzebrane zasoby kasy i ludzi, a i wtedy ciężko jest mi pojąć jak chcą wystartować za 2 lata z czymś, co ma mieć choćby questy i NPC-ów, a na razie nie widać na tym demo nawet specjalnie zaprojektowanych postaci (ci rycerze to jakieś demo-modele dołączone do silnika).

Skoro mają zamiar użyć UE4, a ten wyszedł chyba w 2015, to nie nastawiałbym się na nic przed 2020, a to i tak optymistycznie. Alfa, taka prawdziwa, trwa latami. Tak samo bety. CU może idzie wolno, ale oni założyli zaprojektowanie WŁASNEGO silnika, co z punktu widzenia developerki jest zupełnie czym innym niż kupienie gotowca (którego nota bene i tak trzeba na potrzeby MMO tweakować). Crowfall prawdę mówiąc idzie jak burza, od Kickstartera mijają dwa lata i faktycznie powoli alpha zbliża się do końca, a to gra, która jak wspominałem nie ma praktycznie PvE, a do PvP używa osobnych map. Nie to co zakładają twórcy Ashes of Creation.

Przepraszam za sceptyczność, ale trochę za długo siedzę w tym światku, żeby uwierzyć w cuda. Mówię bez złośliwości, tylko za dużo po prostu widziałem już MMO projektów, które miały bujne założenia (a to widzę powyżej, goście chcą mieć w grze wszystko: questy, PvE, PvP, nody, craft, housing, zmienność świata -- taka perspektywa, bez skupienia na konkretnych aspektach, zawsze dla mnie źle wróży), a rzeczywistość weryfikowała nie tylko oczekiwania graczy, ale i możliwości samych twórców.
Oj tam oj tam jak zwykle marudzisz i widzisz wszystko w czarnych kolorach. Nie ma co się spinać o to kiedy wyjdzie i czy w ogóle wyjdzie. Trzeba poczekać i się cieszyć, że coś się nowego pojawiło, bo jak na razie to na rynku mmorpg jest lipa. A to czy developerzy wywiążą się z tego co zapowiadają czy nie to się zobaczy jak już będzie co oceniać.
The Craic is Mighty!

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Ashes of Creation

Post autor: Kefas » sobota, 18 lutego 2017, 01:29

Dago pisze:
Gwalch pisze:
Kefas pisze: Alfa ostatni kwartał 2017 albo początek 2018. Tak gdzieś doczytałem. Wyjdzie pewnie 2018 albo i 2019...
Z CU i Crowfall to się coś ociągają jak dla mnie.
Sorry, ale w takie mrzonki jestem w stanie uwierzyć, jeśli faktycznie nad grą pracują już 5+ lat i mają nieprzebrane zasoby kasy i ludzi, a i wtedy ciężko jest mi pojąć jak chcą wystartować za 2 lata z czymś, co ma mieć choćby questy i NPC-ów, a na razie nie widać na tym demo nawet specjalnie zaprojektowanych postaci (ci rycerze to jakieś demo-modele dołączone do silnika).

Skoro mają zamiar użyć UE4, a ten wyszedł chyba w 2015, to nie nastawiałbym się na nic przed 2020, a to i tak optymistycznie. Alfa, taka prawdziwa, trwa latami. Tak samo bety. CU może idzie wolno, ale oni założyli zaprojektowanie WŁASNEGO silnika, co z punktu widzenia developerki jest zupełnie czym innym niż kupienie gotowca (którego nota bene i tak trzeba na potrzeby MMO tweakować). Crowfall prawdę mówiąc idzie jak burza, od Kickstartera mijają dwa lata i faktycznie powoli alpha zbliża się do końca, a to gra, która jak wspominałem nie ma praktycznie PvE, a do PvP używa osobnych map. Nie to co zakładają twórcy Ashes of Creation.

Przepraszam za sceptyczność, ale trochę za długo siedzę w tym światku, żeby uwierzyć w cuda. Mówię bez złośliwości, tylko za dużo po prostu widziałem już MMO projektów, które miały bujne założenia (a to widzę powyżej, goście chcą mieć w grze wszystko: questy, PvE, PvP, nody, craft, housing, zmienność świata -- taka perspektywa, bez skupienia na konkretnych aspektach, zawsze dla mnie źle wróży), a rzeczywistość weryfikowała nie tylko oczekiwania graczy, ale i możliwości samych twórców.
Oj tam oj tam jak zwykle marudzisz i widzisz wszystko w czarnych kolorach. Nie ma co się spinać o to kiedy wyjdzie i czy w ogóle wyjdzie. Trzeba poczekać i się cieszyć, że coś się nowego pojawiło, bo jak na razie to na rynku mmorpg jest lipa. A to czy developerzy wywiążą się z tego co zapowiadają czy nie to się zobaczy jak już będzie co oceniać.
No troszkę jest lipa. Dla mnie może być i 2020. Odpocznę :) . Narazie walcze z rng w BDO dalej, powoli :) .

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Ashes of Creation

Post autor: Gwalch » niedziela, 19 lutego 2017, 01:28

Dobra, poczytałem, pooglądałem więcej na temat gry. Naprawdę fajne założenia, ale skoro już zostałem wrzucony do worka "jak zwykle marudzisz", to pozwolę sobie jeszcze na dwie uwagi:

1. Rzecz dyskusyjna i pewnie kwestia gustu, ale trochę drażni mnie, podobnie jak w Crowfall, brak podziału na frakcje. Oczywiście twórcy to wyjaśniają, że przymierza między gildiami, ludzie się będą sami organizować przeciw sobie itd. I jasne, pewnie tak będzie, ale pozbawia to świat trochę kolorytu (nie mówiac, że ułatwia twórcom robotę, choć przy zamierzonej skali tego przedsięwzięcia, w tym przypadku może to i dobrze).

2. Rzecz poważniejsza: goście wzięli się trochę z powietrza. Tak, czytałem, że część teamu ma doświadczenie w produkcji innych MMO (choćby EQ), ale co bardziej niepokoi to sylwetka tego założyciala firmy, eks-gracza, który pewnego dnia stwierdził, że ma dość grania w Archeage'a ze swoją gildią i że zrobi MMO, w które chciałby zagrać. I to jeszcze nawet spoko, choć od razu wskazuje na jego brak doświadczenia w branży, ale dochodzimy do sedna sprawy: skąd oni mają/wezmą pieniądze?
CU czy Crowfall mieli kampanie na kickstarterze i zbierają kasę po dziś dzień, a przy okazji każdy z producentów tam dokładał do gry od siebie (i to nie kwoty typu 1 000 dolarów). Jak pokazuje przykład Chronicles of Elyria kasa w MMO to nie jest sprawa w kaszę dmuchał. Znów, CU/Crowfall zebrały po kilka baniek, a mają skromniejsze założenia. Na pierwszy rzut oka widać, że potrzeba na AoC wyłożyć 10 mln jak nic, a i to mało. Pytam serio: czy gość jest miliarderem? Jeśli tak, to spoko, pytania nie było.

Awatar użytkownika
Driam
Patrycjusz
Posty: 2897
Rejestracja: środa, 30 listopada 2011, 21:25
Lokalizacja: Aberdeen/Łódź
Gender:
Status:
Offline

Re: Ashes of Creation

Post autor: Driam » niedziela, 19 lutego 2017, 10:11

W kwestii finansów dorzucę coś od siebie... Funcom, w przeciągu tygodnia od premiery na Steam, sprzedał 320 tysięcy kopii co, licząc po 30 dolców sztuka, daje niecałe 10 milionów. A pokryło to koszty produkcji do wersji wczesnej alfy, promocji, obsługi serwerowej i przyniosło jakiś tam zysk.
A pamiętać trzeba że survivale są tańsze w produkcji bo nie ma w nich miast, pierdylardów animowanych i rozgadanych NPC, klas, ras i frakcji wymagających osobnych animacji i balansów.

Awatar użytkownika
Vardago
The Division 2 Centurion
Posty: 1350
Rejestracja: wtorek, 11 stycznia 2011, 23:13
Medals: 18
Lokalizacja: Balbriggan
Gender:
Status:
Offline

AION St. Legionista SWTOR Weteran GW2 Legionista ArcheAge Legionista ESO Centurion
BD Trybun Warframe Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Ashes of Creation

Post autor: Vardago » niedziela, 26 lutego 2017, 10:47

Gwalch pisze:Dobra, poczytałem, pooglądałem więcej na temat gry. Naprawdę fajne założenia, ale skoro już zostałem wrzucony do worka "jak zwykle marudzisz", to pozwolę sobie jeszcze na dwie uwagi:

1. Rzecz dyskusyjna i pewnie kwestia gustu, ale trochę drażni mnie, podobnie jak w Crowfall, brak podziału na frakcje. Oczywiście twórcy to wyjaśniają, że przymierza między gildiami, ludzie się będą sami organizować przeciw sobie itd. I jasne, pewnie tak będzie, ale pozbawia to świat trochę kolorytu (nie mówiac, że ułatwia twórcom robotę, choć przy zamierzonej skali tego przedsięwzięcia, w tym przypadku może to i dobrze).

2. Rzecz poważniejsza: goście wzięli się trochę z powietrza. Tak, czytałem, że część teamu ma doświadczenie w produkcji innych MMO (choćby EQ), ale co bardziej niepokoi to sylwetka tego założyciala firmy, eks-gracza, który pewnego dnia stwierdził, że ma dość grania w Archeage'a ze swoją gildią i że zrobi MMO, w które chciałby zagrać. I to jeszcze nawet spoko, choć od razu wskazuje na jego brak doświadczenia w branży, ale dochodzimy do sedna sprawy: skąd oni mają/wezmą pieniądze?
CU czy Crowfall mieli kampanie na kickstarterze i zbierają kasę po dziś dzień, a przy okazji każdy z producentów tam dokładał do gry od siebie (i to nie kwoty typu 1 000 dolarów). Jak pokazuje przykład Chronicles of Elyria kasa w MMO to nie jest sprawa w kaszę dmuchał. Znów, CU/Crowfall zebrały po kilka baniek, a mają skromniejsze założenia. Na pierwszy rzut oka widać, że potrzeba na AoC wyłożyć 10 mln jak nic, a i to mało. Pytam serio: czy gość jest miliarderem? Jeśli tak, to spoko, pytania nie było.

Ad 1. Kwestia sztywych frakcji jest to jak sam zauważyłeś kwestia gustu. Ja tam nie lubie jak mi ktos wyznacza kto jest moim wrogiem a kogo muszę uznać za sojusznika ba przyjaciela. Wolę to zrobić sam. Ale jak już pisałem to kwestia gustu.

Ad. Wybacz Gwalch ale komentarz, że goście wzieli się z powietrza jest naiwny jak cholera, żeby nie powiedzieć, że idiotyczny. Już nie tacy doświadczeni "tfurcy" potrafili zapowiadającą się fajnie grę spierdzielić. To może powiew świerzości będzie miłą odmianą. Brak doświadczenia w branży nie jest dla mnie żadnym argumentem. To się nauczą teraz przy produkcji tej gry. Jeszcze nikt nie urodził się z bagażem doświadczenia, trzeba je zdobyć. A jak by co to ludzi z doświadczeniem zawsze można jeszcze zatrudnić. Co zapowiadali w Q&A, które odbyło się na discordzie całkiem niedawno.
Kwestia pieniędzy jest bardzo prosta, wystarczy lepiej poszukać:) Będzie kickstarter ale dopiero jak developerzy będą mieli określone "kamienie milowe" w projekcie osiągnięte. Czyli nie obiecują jak większość, nie mając nic do poparcia słów. W Intrepid chcą pokazać najpierw, co już mają i jak się to spodoba ludziom to dopiero wtedy kasa:)
Oni pracują juz nad grą około trzech lat. Kasę do tej pory wyłożył Steven Sharif- creative director. Na araba nie wygląda ale na nazwisko popatrząeć to kto wie:) może i jego tata jest beduinem siedzącym na ropie.

Ps. Nie czuj się wrzucony do worka, bo takowego jeszcze nie ma :twisted:

Nie ma sensu spinać się i obrażać, bo Kefas coś napisał na Twój Crowfall, to jego zdanie i nie masz wyjścia jak tylko je zaakceptować:)
A nie atakować w odwecie:)

Ja staram podchodzić do każdej gry, która ma się dopiero ukazać w nieokreślonej przyszłości lekko i bez spiny. Hype życia miałem na SWTOR - wystarczy. Teraz po prostu czekam, jak podoba się mi to mam lekkiego hypa i tyle. A jak nie wyjdzie to co mi pozostanie... tylko wzruszyć ramionami i powiedzieć szkoda... zapowiadało sie świetnie.
Na spine o nic szkoda zdrowia i nerwów, za stary na to jestem.
Także ...
[ obraz zewnętrzny ]
The Craic is Mighty!

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Ashes of Creation

Post autor: Gwalch » niedziela, 26 lutego 2017, 13:15

Ja się nie spinam, mówię jak jest, a imho założenia są za duże, żeby to przeszło bez naprawdę dużych pieniędzy. Nie spinam się na "mój" Crowfall czy CU (choć naprawdę daleko mi od fanboyowania czegokolwiek, wystarczy poczytać moje posty, żeby widzieć, że do wszystkiego podchodzę krytycznie, w tym Crowfall i CU). Po prostu za tymi tytułami stoją ludzie, którzy mają za sobą stosownie Shadowbane i Dark Ages of Camelot/Warhammera Online. Jak mówię, nie jestem bezkrytyczny, ale przynajmniej wiem, co zrobili i jak to wyszło (a wyszło tak, że do dziś te gry są kamieniem milowym w dziedzinie RvR/mass PvP). I tak, powiew świeżości fajny jest, ale sorry uwierzę, jak zobaczę.

Więc jeszcze raz: życzę jak najlepiej, ale nie spodziewałbym się ani szybkiej premiery, ani uzbierania kwoty, która pchnęłaby ten projekt w stronę, która zbliżyłaby go do pierwotnych założeń. Chyba, że faktycznie ktoś chce wyłożyć na to wszystko 10 baniek, a kolejne powiedzmy 5 uzbierać z kickstartera, to wtedy może.

Awatar użytkownika
Driam
Patrycjusz
Posty: 2897
Rejestracja: środa, 30 listopada 2011, 21:25
Lokalizacja: Aberdeen/Łódź
Gender:
Status:
Offline

Re: Ashes of Creation

Post autor: Driam » niedziela, 26 lutego 2017, 14:20

Ciekawe czy Steven Sharif wykłada kasę wraz ze swoim mężem czy sam? :)

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Ashes of Creation

Post autor: Kefas » poniedziałek, 27 lutego 2017, 09:52

Dago pisze: Nie ma sensu spinać się i obrażać, bo Kefas coś napisał na Twój Crowfall, to jego zdanie i nie masz wyjścia jak tylko je zaakceptować:)
A nie atakować w odwecie:)
Ja nikogo nie atakuje, Crowfall i CU może będą fajne. Może i ja w nie pogram jak PvP będzie fajne. Jak oglądam filmiki po prostu nie opada mi kopara... Nie czuje tego czegoś, co czułem przy BDO, przy WoW. Może to się zmieni jak gry rozwiną się.

Awatar użytkownika
Vardago
The Division 2 Centurion
Posty: 1350
Rejestracja: wtorek, 11 stycznia 2011, 23:13
Medals: 18
Lokalizacja: Balbriggan
Gender:
Status:
Offline

AION St. Legionista SWTOR Weteran GW2 Legionista ArcheAge Legionista ESO Centurion
BD Trybun Warframe Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Ashes of Creation

Post autor: Vardago » poniedziałek, 27 lutego 2017, 16:49

Nowy filmik od Intrepid w tej samej scenerii
[yt][/yt]
The Craic is Mighty!

Awatar użytkownika
Driam
Patrycjusz
Posty: 2897
Rejestracja: środa, 30 listopada 2011, 21:25
Lokalizacja: Aberdeen/Łódź
Gender:
Status:
Offline

Re: Ashes of Creation

Post autor: Driam » poniedziałek, 27 lutego 2017, 18:49

Oglądnąłem sobie ten filmik i naszły mnie dwie myśli:
1. wygląda mi to podobnie do EQ Nexta.
2. Cuś udziwnione te umiejki pani czarodziejki... może lewitować, zapalać światełko, otwierać jaskinie? A reszta co? Biega dookoła i po ciemku? :)

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Ashes of Creation

Post autor: Gwalch » poniedziałek, 27 lutego 2017, 19:09

Driam pisze:Oglądnąłem sobie ten filmik i naszły mnie dwie myśli:
2. Cuś udziwnione te umiejki pani czarodziejki... może lewitować, zapalać światełko, otwierać jaskinie? A reszta co? Biega dookoła i po ciemku? :)
Zbiera loot. ;)

Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Ashes of Creation

Post autor: Zemsta Pomorza » poniedziałek, 27 lutego 2017, 19:46

Może stać i dobrze wyglądać xD
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 27 lutego 2017, 22:02 przez Zemsta Pomorza, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shem
Kwatermistrz
Posty: 598
Rejestracja: niedziela, 30 września 2012, 21:28
Medals: 17
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista ArcheAge Legionista ESO Trybun BD Centurion D2 Optio
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Ashes of Creation

Post autor: Shem » poniedziałek, 27 lutego 2017, 20:49

Mi takie cuś już zryło - ja chcieć taka fruwająca panienka na własność :)

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Ashes of Creation

Post autor: Kefas » wtorek, 28 lutego 2017, 14:36

Gwalch pisze:
Driam pisze:Oglądnąłem sobie ten filmik i naszły mnie dwie myśli:
2. Cuś udziwnione te umiejki pani czarodziejki... może lewitować, zapalać światełko, otwierać jaskinie? A reszta co? Biega dookoła i po ciemku? :)
Zbiera loot. ;)
Z kądś to znamy :P .
Narazie to pre alfa, ale jeśli tendencja się utrzyma trzeba będzie się przekwalifikować wkońcu na raned dps. Co i rusz melee dps dostaje po tyłku.

Awatar użytkownika
Vardago
The Division 2 Centurion
Posty: 1350
Rejestracja: wtorek, 11 stycznia 2011, 23:13
Medals: 18
Lokalizacja: Balbriggan
Gender:
Status:
Offline

AION St. Legionista SWTOR Weteran GW2 Legionista ArcheAge Legionista ESO Centurion
BD Trybun Warframe Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Ashes of Creation

Post autor: Vardago » piątek, 3 marca 2017, 23:16

podobno kazdy archetyp ma miec cos takiego fajnego, odpowiednio dla kazdej klasy- zobaczymy. Ale jak na razie to taka tarcza strasznie op- ciekawe czy to pelny iframe:)
The Craic is Mighty!

Awatar użytkownika
Vardago
The Division 2 Centurion
Posty: 1350
Rejestracja: wtorek, 11 stycznia 2011, 23:13
Medals: 18
Lokalizacja: Balbriggan
Gender:
Status:
Offline

AION St. Legionista SWTOR Weteran GW2 Legionista ArcheAge Legionista ESO Centurion
BD Trybun Warframe Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Ashes of Creation

Post autor: Vardago » poniedziałek, 27 marca 2017, 22:37

Ponizej odnośnik do blogu devsów : część pierwsza o Nodach

Node series - part one

Dla leniwych filmik na YT:)
[yt][/yt]
The Craic is Mighty!

Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Ashes of Creation

Post autor: Zemsta Pomorza » poniedziałek, 27 marca 2017, 23:23

Obejrzałem ;) bo jestem leniwy :P Ciekawy system wymyślili.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ashes of Creation”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości