Ashes of Creation - Monster Coin System

Tutaj znajdziesz kohortowiczów planujących grac w AoC.

Moderatorzy: Pretorianie, Moderatorzy AoC

Awatar użytkownika
Taneroth
AoC Centurion
Posty: 319
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 08:54
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Mecenas IX Kohorty

Ashes of Creation - Monster Coin System

Post autor: Taneroth » sobota, 7 października 2017, 11:44

Obrazek

MONSTER COIN SYSTEM

•W Ashes of Creation większość grupowych eventów jest inicjowana przez samych graczy, a nie predefiniowane timery.

•Gdy gracze zbierają doświadczenie i walczą z potworami na terenie danego węzła, sam węzeł również się rozwija i awansuje na kolejne poziomy. Jednocześnie świat reaguje na rozwój tego węzła i stwarza różnego rodzaju eventy, między innymi Monster Coin System, podczas trwania którego potwory atakują węzeł w celu zniszczenia budynków i zatrzymania jego wzrostu. Potwory te mogą być również kontrolowane przez graczy.

•Eventy Monster Coin powstają w losowych momentach. Każdy gracz z wyjątkiem obywatela węzła w obrębie którego trwa event może za pomocą specjalnego przedmiotu tzw. Monster Coin wcielić się w potwora, którego zadaniem jest atakowanie wrogiego węzła, zabijanie jego obywateli i niszczenie konstrukcji.

•Monster Coiny można uzyskać dzięki zabijaniu potworów, jednak jest bardzo mała szansa na ich wydropienie. Można je również zakupić w sklepie Cash Shop. Monety są jednak przypisane do graczy i nie mogą być wymieniane lub sprzedawane.

•W evencie Monster Coin mogą brać udział wszyscy obywatele danego węzła (w roli jego obrońców) oraz inni bliscy wędrowcy (w roli atakujących). Wszyscy gracze zostają powiadomieni o rozpoczęciu eventu za pomocą komunikatu systemowego.

•Eventy Monster Coin nie mogą obniżyć poziomu węzła. Do tego służą oblężenia.

•Eventy Monster Coin dzielą się na trzy różne kategorie, które różnią się od siebie stopniem trudności:

1. POZIOM LEGION
Na poziomie Legion powstają eventy o najniższym poziomie trudności i mogą wystąpić dla węzłów między pierwszym, a czwartym etapem rozwoju. Eventy na poziomie Legion powodują, że horda zombie zjawia się wokół wioski w celu zabijania obywateli i niszczenia budynków. Te zdarzenia respią potwory o niskim poziomie trudności, w które mogą się również wcielić obywatele sąsiednich węzłów.

2. POZIOM ELITE
Na poziomie Epic powstają eventy o średnim poziomie trudności i mogą wystąpić dla węzłów między trzecim, a szóstym etapem rozwoju. Celem gracza wcielającego się w potwora w tym evencie jest spowodowanie spustoszenia w pobliskim mieście poprzez walkę z obywatelami i niszczenie struktur w obrębie węzła. Potwory na tym poziomie są podobne do Raid Bossów występujących w lochach i instancjach.

3. POZIOM EPIC
Na poziomie Epic powstają eventy o najwyższym poziomie trudności i mogą wystąpić dla węzłów na piątym i szóstym etapie rozwoju. Poziom Epic jest zarezerwowany dla najpotężniejszych bestii na świecie. Event na tym poziomie może na przykład spowodować wybuch pobliskiego wulkanu i obudzenie World Bossa (np. smoka).


UWAGA
Zawarte tutaj informacje mogą być błędne lub ulec zmianie w przyszłości.
W razie potrzeb będę stale aktualizował ten wątek i być może w przyszłości podzielę go na poszczególne kryteria.


-------------------------------------------------------------------------------------------------

Co tydzień wszyscy użytkownicy Ashes of Creation biorą udział w losowaniu, dzięki czemu przy odrobinie szczęścia można wygrać wczesny dostęp do testów alpha. Dlatego jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś swojego konta na oficjalnej stronie gry, a doceniasz moją pracę włożoną w przygotowania do gry to będę mega wdzięczny, jeżeli zarejestrujesz konto za pośrednictwem mojego linku referencyjnego:

https://www.ashesofcreation.com/register/ref/Taneroth/

Z góry bardzo dziękuję :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli doceniasz moją pracę włożoną w przygotowania do gry Ashes of Creation i chcesz mnie wesprzeć to będę wdzięczny jak założysz konto z użyciem mojego linku referencyjnego:
https://www.ashesofcreation.com/register/ref/Taneroth/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja - Ashes of Creation”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość