Przykro mi, do widzenia!

... czyli o wszystkim i o niczym ...

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Atlantise
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek, 1 września 2008, 19:45
Lokalizacja: Śląsk
Gender:
Status:
Offline

Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Atlantise » wtorek, 2 września 2008, 23:06

Jeszcze dobrze się nie poznaliśmy, a już musimy się rozstać. Bardzo mi przykro z powodu odrzucenia. Jednocześnie jestem zawiedziony przebiegiem selekcji. Nie jest miło dostać odmowę typu kopiuj-wklej po tym, jak ktoś naprawdę się starał dobre podanie napisać. Właściwie powód znam - zbyt późno złożyłem podanie, czyż nie? Przeglądałem tematy innych osób i niektóre aplikacje przyjętych były dość kiepskie, ale przeszły (bo zostały złożone wcześniej?). Wychodzi zatem na to, iż zostanę wolnym strzelcem, bo innych dobrych klanów w zasięgu nie ma.

Zatem mam nadzieję, że nie żegnajcie, a do zobaczenia na wojnie! :(

Awatar użytkownika
Valbar
Posty: 433
Rejestracja: sobota, 3 maja 2008, 00:08
Status:
Offline

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Valbar » wtorek, 2 września 2008, 23:29

tak jak napisałeś do widzenia jednak mam nadzieje, że będziesz zaglądał na forum i po premierze twoje podanie może być rozpatrzone pozytywnie -zaangażowanie zawsze procentuje

Awatar użytkownika
Slid
Posty: 1945
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 04:04
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Slid » środa, 3 września 2008, 00:05

Atlantis nie odbieraj tego osobiście. Tego typu odpowiedź dostały osoby, które napisały podania dobre, lub bardzo dobre. Naprawdę chciałbym każdemu odpisać indywidualnie, ale podań pojawia się dużo i każde dokładnie czytam, więc czasu mi ostatnio nie starcza. Mam nadzieję, że przeczytałeś wątek do którego cię pokierowałem ( ostatni akapit odnosi się do ciebie ) i choć po części rozumiesz moje przesłanki.

Awatar użytkownika
Praga
Posty: 705
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2008, 21:40
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Praga » środa, 3 września 2008, 00:07

Tak się składa, że ty piszesz podanie indywidualnie, a szef Gildii wpada wieczorem na forum, a tutaj kilka nowych podań. Trzeba je przeczytać, ocenić i podjąć decyzję. Nie dziwię się, że Slid tak postąpił (kopiuj/wklej). Nie przejmuj się, Twoje podanie ciągle u nas leży, my nie zapominamy. Nigdy

Awatar użytkownika
Goldunube
Posty: 201
Rejestracja: wtorek, 19 sierpnia 2008, 18:45
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Goldunube » środa, 3 września 2008, 00:13

Od siebie dodam, że w pewnym sensie takie nasze decyzje, powinny leżeć także i w Twoim interesie o ile masz zamiar w dalszym ciągu starać się o wstąpienie w nasze szeregi. Nie chcemy stworzyć molocha, zrzeszającego 1000 osób. Jeżeli zwolnią się miejsca, a Ty nadal będziesz miał chęć wstąpić do nas, wydaje mi się nasz wódz, z przyjemnością takową szansę przed Tobą otworzy. A wtedy to również i Tobie będzie zależało na tym by nie być anonimowa, setną czy tysięczną osobą w naszej gildii, tylko Atlantisem, którego każdy inny członek Gildii zna :)

Serdecznie pozdrawiam
Goldi

Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 10151
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 14:23
Medals: 26
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty AoC Centurion WAR Trybun
AION Trybun MO Pretorianin BF3 Pretorianin TERA Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Sekcja EvE Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Zawisza » środa, 3 września 2008, 00:29

A z doswiadczenia napewno miejsce sie zwolni gdyż, część osób pewnie wogóle nie kupi gry, część stwierdzi, że mu niepasuje klimat gry, inni zawiodą się na grze (bugi, end-game), a jeszcze inni napiszą, że ich koledzy zakładaja gildie i idą grac z kolegami.
W AoC po dwóch tygodniach, otworzylismy spowrotem rekrutacje.
Mam nadzieję, że szybko odbedzie się selekcja i zrobi sie miejsce dla wartościowych graczy.

Awatar użytkownika
boynar
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 1 września 2008, 14:35
Status:
Offline

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: boynar » środa, 3 września 2008, 00:50

Co tu dużo pisać , dzieki za szybką odpowiedż , nie żywie urazy i mam nadzieje że szybko się online w jakiejś karczmie spotkamy .

Atlantise
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek, 1 września 2008, 19:45
Lokalizacja: Śląsk
Gender:
Status:
Offline

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Atlantise » środa, 3 września 2008, 01:13

Zatem nie pozostaje mi nic innego, niż gra jako gracz rezerwowy. Właściwie macie racje, jest bardzo prawdopodobne, że sporo osób z listy tych, którzy się dostali, wcale w grze nie zobaczycie. Jednak mam nadzieje, że dobrze Wam się ułoży i tego Wam życzę.

Awatar użytkownika
Goldunube
Posty: 201
Rejestracja: wtorek, 19 sierpnia 2008, 18:45
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Goldunube » środa, 3 września 2008, 08:48

Z mojej strony dodam jeszcze tylko, że jeżeli będziecie potrzebowali jakiejś pomocy na ziemiach Starego Świata, możecie śmiało do mnie zagadać. Wysłać jakiegoś gołębia czy cuś. Z przyjemnością Wam pomogę. Żadna prośba nie jest w stanie przerosnąć Dwarfa z prawdziwego zdarzenia ! :)

Pozdrawiam serdecznie
Goldunube - Zelaznobrody

Awatar użytkownika
Gerdhard
Posty: 8326
Rejestracja: piątek, 2 maja 2008, 08:46
Medals: 34
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX AoC Legionista WAR Centurion
AION Centurion WoW Pretorianin LOTRO Pretorianin SWTOR Trybun WildStar Trybun
L2C Legionista Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Gerdhard » środa, 3 września 2008, 09:22

To co rzekł Gold dotyczy każdego z Was , gdzie otrzymaliście informacje od Cezara nie będzie to żadną tajemnicą że IX pomoże wam jak tylko poprosice zatem głowa do góry SLAVA!
Obrazek

Awatar użytkownika
Goldunube
Posty: 201
Rejestracja: wtorek, 19 sierpnia 2008, 18:45
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Goldunube » środa, 3 września 2008, 09:38

My Dwarfy to nacja owszem pamiętliwa, ale też i honorowa :) Pomocy nie odmówimy !

Awatar użytkownika
Falka
Posty: 502
Rejestracja: wtorek, 6 maja 2008, 18:33
Lokalizacja: Mansfield
Gender:
Status:
Offline

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Falka » środa, 3 września 2008, 09:48

Ja mam propozycje. Wyslijcie ich do nas, w Age of Conan kazda para rak sie przyda. :twisted:

Awatar użytkownika
Unicore
Posty: 398
Rejestracja: niedziela, 27 kwietnia 2008, 18:14
Lokalizacja: Stuttgart
Gender:
Status:
Offline

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Unicore » środa, 3 września 2008, 09:58

Pare miejsc u nas prędzej czy później się zwolni. Tymczasem możemy wam zaproponować bliską współprace przez forum oraz w grze. Lista przyjaciół, krótki czat, teleport i już jesteście u nas w grupie rvr... ;)

Awatar użytkownika
Hojny
Posty: 105
Rejestracja: piątek, 29 sierpnia 2008, 15:31
Lokalizacja: AndrychĂłw
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Hojny » środa, 3 września 2008, 12:11

nic się nie martw to że chętnych jest sporo nie znaczy że wszyscy z nich będą grać w WARa, bo większość z nich się napala a gdy im przejdzie odpuszczą sobie grę, tak że miejsca znajdą się szybko:) więc musisz bacznie obserwować forum!

bo po 4 tygodniach od startu servera, liczebność w Gildi się drastycznie zmieni :) bo nie każdemu przyjdzie zostać Legionistą

Atlantise
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek, 1 września 2008, 19:45
Lokalizacja: Śląsk
Gender:
Status:
Offline

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Atlantise » środa, 3 września 2008, 13:08

Hojny pisze:nic się nie martw to że chętnych jest sporo nie znaczy że wszyscy z nich będą grać w WARa, bo większość z nich się napala a gdy im przejdzie odpuszczą sobie grę, tak że miejsca znajdą się szybko:) więc musisz bacznie obserwować forum!

bo po 4 tygodniach od startu servera, liczebność w Gildi się drastycznie zmieni :) bo nie każdemu przyjdzie zostać Legionistą
Nie na rękę mi będzie wielki spadek liczebności gildii, a z 40 osób aktywnych grać musi ;] Lub z 30 takich wybitnych. Także za tytułem tego tematu, nie żegnajcie a do zobaczenia Ingame!

PS Hojny,
Widze, że żyjesz w mieście, które najmilej wspominam ze swojego dzieciństwa ;] Choć mieszkałem w Sułkowicach, Andrychów moim drugim domem był, aż się łezka w oku kręci ;) Mieszkasz może na Lenartowicza?

Pozdro!

Awatar użytkownika
Szept
Posty: 2907
Rejestracja: piątek, 20 czerwca 2008, 14:45
Medals: 1
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Szept » środa, 3 września 2008, 13:36

ciesze się ze nie "obraziłeś się".
pamietaj o naszej gildii. jezeli w swoim profilu nie zawarłeś e-maila to go dopisz. i zagladaj do nas jak znajdziesz czas i checi. wszak po to własnie jest otwarta cześć forum.
S.

Awatar użytkownika
boynar
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 1 września 2008, 14:35
Status:
Offline

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: boynar » środa, 3 września 2008, 14:16

z przykrością stwierdzam że z krasnoluda stałem się black orkiem - jakaś mutacja po grzybkach halucynogennych się podziała . Zapewnie jest to skutek niechęci do grania w pojedynkę .


Mam nadzieje że będe dostawał od Was o pół dmg mniej niż obcy BO . Podrawiam i do zobaczenia online

Awatar użytkownika
Vorcan
Posty: 576
Rejestracja: czwartek, 15 maja 2008, 10:46
Status:
Offline

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Vorcan » środa, 3 września 2008, 14:25

będąc w Royal Legion będziesz od nas dostawał jeszcze więcej :twisted: To wojna!

Awatar użytkownika
Shaw
Posty: 449
Rejestracja: czwartek, 5 czerwca 2008, 16:06
Status:
Offline

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Shaw » środa, 3 września 2008, 14:28

Dla nas bedziesz stal zawsze na pierwszym miejscu napewno o tobie nie zapomnimy ;]
LO, THERE DO I SEE MY FATHER
LO, THERE DO I SEE MY MOTHER
MY SISTERS AND MY BROTHERS
LO, THERE DO I SEE MY PEOPLE
BACK TO THE BEGINNING
LO, THERE DO THEY CALL ME
AND ASK ME TO TAKE MY PLACE
IN THE HALLS OF VALHALLA
WHERE THE BRAVE MAY LIVE FOREVER

Awatar użytkownika
Gerdhard
Posty: 8326
Rejestracja: piątek, 2 maja 2008, 08:46
Medals: 34
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX AoC Legionista WAR Centurion
AION Centurion WoW Pretorianin LOTRO Pretorianin SWTOR Trybun WildStar Trybun
L2C Legionista Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Gerdhard » środa, 3 września 2008, 14:48

Hmmm no cóż od zielonych bardziej nienawidzę tylko zielonych którzy przed chwila byli dwarfami...Po za tym na mój topór zawsze możesz liczyć ...w potylicy rzecz jasna :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 10151
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 14:23
Medals: 26
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty AoC Centurion WAR Trybun
AION Trybun MO Pretorianin BF3 Pretorianin TERA Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Sekcja EvE Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Zawisza » środa, 3 września 2008, 15:58

boynar pisze:z przykrością stwierdzam że z krasnoluda stałem się black orkiem - jakaś mutacja po grzybkach halucynogennych się podziała . Zapewnie jest to skutek niechęci do grania w pojedynkę .


Mam nadzieje że będe dostawał od Was o pół dmg mniej niż obcy BO . Podrawiam i do zobaczenia online
I o tym pisałem, jeszcze niema premiery a już osoby odchodzą, tylko nieliczni sa wstanie oprzeć się pokusom chaosu :twisted:

btw. powodzenia boynar

Awatar użytkownika
Hojny
Posty: 105
Rejestracja: piątek, 29 sierpnia 2008, 15:31
Lokalizacja: AndrychĂłw
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Hojny » środa, 3 września 2008, 16:34

Atlantis pisze:
Hojny pisze:
PS Hojny,
Widze, że żyjesz w mieście, które najmilej wspominam ze swojego dzieciństwa ;] Choć mieszkałem w Sułkowicach, Andrychów moim drugim domem był, aż się łezka w oku kręci ;) Mieszkasz może na Lenartowicza?

Pozdro!
no to szkoda że dowiaduje się o tym w tym smutnym topicu :P niestety nie, mieszkam na Metalowców :) żeby było ciekawiej blok 13 ^^ a co do Sułkowic mam tam znajomych kilku :)

Awatar użytkownika
boynar
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 1 września 2008, 14:35
Status:
Offline

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: boynar » środa, 3 września 2008, 18:33

noż kur.. mać , ja tutaj elgancko informuje , silę się na grzeczność , wyjaśniam powody itd . Staram się wszystkich którzy mnie pamiętają po 3-4 postach przygotowac na straszny szok a tu co ?

Otrzymuje w zamian : topór w potylicy , grożby ? .

Na odchodne dzięki dla Zawiszy za słowa otuchy , Cezarowi za odrzucenie podania ( chyba bym się na TS z co poniektórymi nie dogadał ) , Mardukowi za cień szansy i Vorcan która przynajmniej tym razem moje reakcje zostawiła w spokoju .

Jeszcze raz pozdrawiam i idę golić brodę oraz farbować się na zielono a reszte nie domówien z brodaczami mam nadzieje że wyjasnimy sobie online z toporami w dłoniach . Kolejny raz pozdro all

Awatar użytkownika
Ranegoth
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 1 września 2008, 20:54
Status:
Offline

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Ranegoth » środa, 3 września 2008, 18:57

Wow, chyba trochę przesadzasz ;>.

Ten "topór w potylicy" powinieneś odbierać bardziej jako żartobliwe zaczepki, a nie groźby i niechęć wobec twojej osoby.

Zresztą jakiej reakcji się spodziewałeś? Jakby nie patrzeć dołączyłeś do forum dwa dni temu, złożyłeś podanie, nie zostałeś wstępnie przyjęty i już dałeś za wygraną, w dodatku przechodząc na wrogą stronę... Jakoś się nie dziwię, że ludzie nie żegnają Cię z łzami w oczach. ;)

Awatar użytkownika
Vorcan
Posty: 576
Rejestracja: czwartek, 15 maja 2008, 10:46
Status:
Offline

Re: Przykro mi, do widzenia!

Post autor: Vorcan » środa, 3 września 2008, 19:40

chyba naprawdę byśmy się nie dogadali :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości