Promocja w Google Pay, można zdobyć do 480 zł

... czyli o wszystkim i o niczym ...

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Rajgar
Posty: 267
Rejestracja: poniedziałek, 2 listopada 2009, 11:27
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Promocja w Google Pay, można zdobyć do 480 zł

Post autor: Rajgar » czwartek, 25 października 2018, 14:47

W Google Pay (zaznaczam -> PAY nie PLAY) można otrzymać do 480zł do wydania w Google Play:
1x40zł za zrobienie pierwszej płatności przy użyciu Google Pay po wpisaniu czyjegoś kodu polecenia (tylko do poniedziałku 15.10 31.12.2018)
1x40zł za dokonanie 5 płatności przy użyciu Google Pay w 5 różnych dni
do 10x40zł za polecenie każdej osoby (tylko do poniedziałku 15.10 31.12.2018)

Także jak widzicie możecie w bardzo łatwy sposób otrzymać 80zł do wydania w Google Play. A jak dodacie jeszcze jakichś znajomych (albo forumowiczów) to nawet więcej. Ja kupiłem sobie dzięki temu np. Through the ages które kosztuje 42zł i jest świetną apką.

Tutaj wykaz banków które obsługują Google Pay: https://tiny.pl/gz98z.
Można w ten sposób płacić w Google Play za aplikacje, filmy, książki i mikropłatności.
Można też dodać kartę Revolut.
Można robić transakcje online na niektórych stronach oraz mikropłatności w grach. Wtedy NFC nie jest potrzebne.
Można dodać zwykłą kartę płatniczą i płacić telefonem. Do tego trzeba mieć oczywiście NFC w telefonie.

Instalujecie Google Pay, dodajecie Kartę, wchodzicie w menu w górnym lewym rogu i tam klikacie na "Wpisz kod promocyjny". Tam możecie dodać mój kod

GDNW7C5B

albo ewentualnie jakiegoś innego użytkownika który go poda w tym wątku. Potem po wykonaniu pierwszej transakcji dostaniecie 40zł w Google Play. Możecie też w aplikacji przystąpić do tej wyżej wspomnianej promocji 5 transakcji w 5 różne dni. W apce też będziecie mogli wygenerować swój kod polecający.

Jak się Adminowi nie spodoba podawanie swoich kodów polecających (choć w regulaminie chyba nie ma nic na ten temat, a wydaje mi się, że jest to dobry sposób na łatwe 40zł dla obu stron, poza tym też zachęcam do zamieszczania własnych kodów polecających) to mogę oczywiście skasować swój. Wtedy nadal polecam instalację Google Pay aby wykonać 5 transakcji w 5 różne dni. Do tego nie trzeba kodu polecenia a zawsze 40zł wpadnie i jakieś gierki/apki/filmy/książki/mikropłatności będzie można sobie zakupić.

Regulamin promocji:
https://pay.google.com/intl/pl_pl/about ... als/terms/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości