RIP TotalBiscuit (aka Cynical Brit)

... czyli o wszystkim i o niczym ...

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

RIP TotalBiscuit (aka Cynical Brit)

Post autor: Gwalch » piątek, 25 maja 2018, 11:27

Zmarł John Bain, znany jako TotalBiscuit. Dla mnie był on jednym z lepszych dziennikarzy "growych" w tym obecnie nasyconym bylejakością rynku. Był profesjonalistą, który wpłynął na to, jak obecnie postrzegany jest gaming i komentarz gamingowy. Część z Was pewnie kojarzy go jeszcze z komentarzy SC2, część z analiz WoW: Cataclysm i późniejszych opinii dot. różnych tytułów, jak również całego rynku i sytuacji nas, graczy. Już stał się ikoną DOSŁOWNIE, bo od paru lat jest twarzą twitchowej emoty LUL.

Niby nie znało się człowieka osobiście, ale jednak oglądałem jego materiały dot. gier od lat, więc odczuwam to po prostu jako stratę. Dodatkowo gość był w wieku mojego brata, czyli tylko 3 lata młodszy ode mnie. Badajcie się, bo rak nie wybiera. RIP. :(
Ostatnio zmieniony piątek, 25 maja 2018, 18:25 przez Gwalch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

RIP TotalBiscuit (aka Cynical Brit)

Post autor: Gwalch » piątek, 25 maja 2018, 16:12

Jeden z ostatnich wywiadów sprzed paru miesięcy:

Awatar użytkownika
Thorn
Co-OP Legionista
Posty: 1931
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2011, 13:16
Medals: 6
Lokalizacja: Andover, UK
Status:
Offline

SWTOR Optio GW2 Optio Mecenas IX Kohorty

RIP TotalBiscuit (aka Cynical Brit)

Post autor: Thorn » sobota, 26 maja 2018, 14:11

R.I.P.
Z mojej strony odczucia zblizone do Gwalcha. Absolutna strata dla gier i graczy.

Co mnie najbardziej denerwuje, to fakt ze kilu z tzw. "dziennikarzy" oraz developerow juz zaczelo go obsmarowywac bo kiedys tam osmielil sie stanac po stronie graczy w aferze "gamersgate".

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości