Kopanie kryptowalut w chmurze (Przychód Pasywny)

... czyli o wszystkim i o niczym ...

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Taneroth
Patrycjusz
Posty: 364
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 08:54
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Mecenas IX Kohorty

Re: Kopanie kryptowalut w chmurze (Przychód Pasywny)

Post autor: Taneroth » czwartek, 14 grudnia 2017, 19:56

Ale ja nie zamierzam dłużej zbędnie się denerwować bo tak czy siak Was nie przekonam :)
Nie chcę więc dłużej ciągnąć tego tematu, bo nie widzę w tym żadnej dłuższej perspektywy.

[yt][/yt]Spróbowałem, nie wyszło i koniec - moja wina, papka marketingowa nie wyszła, przeprosiłem i nigdy więcej już tutaj nie wspomnę ani słowa o zarabianiu w internecie, gdyż nie zamierzam się dłużej przekrzykiwać, bo nie ma o co.
Wniosek jest taki, że Polacy to jedno wielkie zło, bo wszędzie tam, gdzie trochę elementów marketingu lub MLM to już jest złe i odbierane jako "zarabianie na innych".

[yt][/yt]A tak się składa, że różnego rodzaju programy afiliacyjne istnieją już na świecie bardzo długo (i to nawet w przypadku normalnych firm, które nie dzielą się "zyskiem").
Więcej straciłem, niż zarobiłem, ale jeszcze nigdy nie wprowadziłem nikogo na minę (nawet, gdy mało brakowało).
Osoby, które lubią bezpieczeństwo zawsze mogą w inny sposób obracać swoimi pieniędzmi (znacznie bezpieczniej) lub chodzić prawie całe życie do pracy, gdzie to szef troszczy się o Wasze zarobki, on decyduje kiedy pracujecie, co robicie i kiedy idziecie na urlop. Mnie takie życie nie odpowiada, dlatego cały czas szukam na to jakiś rozwiązań, a to że są one kontrowersyjne i "nie bezpieczne" tutaj właśnie cały pies jest pogrzebany, dlatego "pieniądze z nieba nie spadają, a wszystko co łatwe to i ryzykowne". Nie mniej nadal będę zdania, że są gorsze i lepsze biznesy oraz każdy ma inne podejście do tematu. Najbardziej mnie rozwala fakt, że takie instytucje jak banki czy ZUS mogą nas dymać non stop na każdym kroku i wszystko jest OK, bo nie ma elementów marketingu tak?

[yt][/yt]Każdy decyduje za siebie i podejmuje decyzje oparte o swoje przekonania, ja mogę jedynie podpowiedzieć lub nakierować, ale w życiu nie odpowiem za czyjeś decyzje.
Niestety, ale to forum jest przepełnione starszymi osobami (z całym szacunkiem oczywiście), które już sobie obrały określoną drogę w życiu i którym już za nic się niczego nie wmówi - dlatego wybrałem sobie kiepskie miejsce na swoje "łowy" (które zaznaczę nie mają jedynie na celu na kimś zarobić, bo to firma mnie wynagradza za to, że przyprowadzam jej klienta, a nie otrzymuję od razu bezpośrednio pieniądze od Was). To tak jakbym miał wejść do kościoła i powiedzieć "ludzie, nie wierzcie bo nie ma Boga, dołączcie się do mnie". Ma to sens no nie... I szkoda, że się o tym przekonałem dopiero teraz...

[yt][/yt]Ja jestem jeszcze osobą młodą, która nie ma rodziny i szuka rozwiązań oraz broń Boże nie ma zamiaru wypompować komuś kasę, a jedynie zbudować fajny zespół i razem budować swoją świadomość w internecie - technologii, która jest na trendzie, rozwija się w niesamowitym tempie i daje ogromne możliwości.
Muszę sobie znaleźć inne "łowisko" (już mówię Waszym językiem) i temat uważam za zamknięty z mojej strony. Nie zamierzam sobie tutaj robić dłużej wrogów, gdyż cenię sobie gildię (narobiłem tyle szumu, że teraz z pewnością będę długo rozpoznawany) i nie chcę dłużej tracić swojej reputacji (która już i tak jest znikoma) będąc oczerniany z każdej strony. Niniejszym ostatecznie oznaczam, że to mój ostatni wpis tutaj w tym temacie, gdyż nie zamierzam marnować dłużej czasu na coś, co mnie tylko denerwuje, a nie przynosi żadnych kompletnie rezultatów i tym bardziej nie pomaga w moim biznesie, którego tak czy inaczej robić nie przestanę (kto wie, być może kiedyś zwrócę Wam honor).

[yt][/yt]Życzę miłego seansu i oznajmiam, że nie wracam do tego wątku (żeby nie było, że Was olewam) - dlaczego? Wyjaśniłem powyżej. Na koniec życzę Wam samych sukcesów w życiu pod kątem materialnym.
Ostatnio zmieniony czwartek, 14 grudnia 2017, 20:14 przez Taneroth, łącznie zmieniany 3 razy.
Jeśli doceniasz moją pracę włożoną w przygotowania do gry Ashes of Creation i chcesz mnie wesprzeć to będę wdzięczny jak założysz konto z użyciem mojego linku referencyjnego:
https://ashesofcreation.com/r/WRTXCJ4P1FR5E7RH

Awatar użytkownika
Yeleana
AO St. Legionista
LoA Legionista
Posty: 5228
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 26
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun AO Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Kopanie kryptowalut w chmurze (Przychód Pasywny)

Post autor: Yeleana » czwartek, 14 grudnia 2017, 20:04

A jednak nie wytrzymałem i muszę to napisać... chyba dotarliśmy do sedna... młoda osoba bez zobowiązań może sobie "tracić" pieniądze na internetowych, szemranych biznesach... ja wole kupić córce buty na zimę niż dać zarobić tzw. "biznesmenowi" (bo ja na pewno kokosów nie dostanę)
Obrazek

Awatar użytkownika
Taneroth
Patrycjusz
Posty: 364
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 08:54
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Mecenas IX Kohorty

Re: Kopanie kryptowalut w chmurze (Przychód Pasywny)

Post autor: Taneroth » czwartek, 21 grudnia 2017, 22:28

Nie chcę znów Was rozkręcać, ale obiecałem że udowodnię Wam, że zarabiam w FutureNet, a właściwie FutureAdPro (skrót FAP).

Oto screen z ostatniej wypłaty - na życzenie, tym razem skromne 2200zł... (przypomnę tylko, że do programu włożyłem w kwietniu 4000zł, a wypłaciłem dotychczas już w sumie 10000zł).

Ze zdjęcia usunąłem jedynie dane adresowe i numer mojego konta bankowego.

Obrazek

Ryzyko ryzykiem, piramida piramidą, myślcie sobie dalej co tam chcecie, ja działam dalej i nie zamierzam przestać - tym bardziej, że wyszedłem już na plus w tym programie.

Nadal uważam i będę uważał, że FutureNet to jedna z najstabilniejszych firm dostępnych na rynku oraz stoi przed nią ogromna przyszłość.

Nikogo do niczego nie namawiam, każdy niech sobie robi ze swoimi pieniędzmi oraz żyje jak tylko mu się to podoba.
Jeśli doceniasz moją pracę włożoną w przygotowania do gry Ashes of Creation i chcesz mnie wesprzeć to będę wdzięczny jak założysz konto z użyciem mojego linku referencyjnego:
https://ashesofcreation.com/r/WRTXCJ4P1FR5E7RH

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Kopanie kryptowalut w chmurze (Przychód Pasywny)

Post autor: Jaroczaro » środa, 27 grudnia 2017, 15:39

Stanowisko NBP i KNF w sprawie kryptowalut. NBP i KNF otwarcie odradzają firmom inwestowanie w kryptowaluty.
http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/aktualno ... ww-pl.html

Ciekawa rzecz, o której nie wiedziałem to, że kryptowaluty nie są pieniądzem elektronicznym w rozumieniu prawa. Słowo waluta jest tu bardzo mylące.

A co do postu powyżej to chyba nikt w tym wątku nie twierdził, że na tym się nie da zarobić.

//wymazałem porównanie do diamentów bo mogło być nietrafione :)

Awatar użytkownika
Yeleana
AO St. Legionista
LoA Legionista
Posty: 5228
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 26
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun AO Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Kopanie kryptowalut w chmurze (Przychód Pasywny)

Post autor: Yeleana » środa, 27 grudnia 2017, 17:56

oczywiście, że na tym zarobisz Jaroczaro ale tylko w przypadku, jak dopchasz się blisko koryta, tzn. dołączysz wcześnie - jak program ledwo się rozpoczął... jak dołączysz późno, to napychasz kieszenie innym, a swój zarobek zobaczysz, jak znajdziesz kolejnych min. kilkunastu "głupich" :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Taneroth
Patrycjusz
Posty: 364
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 08:54
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Mecenas IX Kohorty

Re: Kopanie kryptowalut w chmurze (Przychód Pasywny)

Post autor: Taneroth » środa, 27 grudnia 2017, 18:33

Jest ryzyko jest zabawa :)
Bezpieczeństwo = praca na etacie = męczarnia do starości.
Jeżeli chodzi o mnie to "ryzyko > praca na etacie".
Zarabianie w sieci to nie biznes dla każdego.
Tylko ludzie o stalowych nerwach i cierpliwości mogą tutaj przetrwać i coś osiągnąć.
No i wiadomo im wcześniej się wejdzie tym lepiej. Jak wchodzić późno to tylko w stabilne firmy.
Są stabilne biznesy i są piramidy. Natomiast nie należy z góry przekreślać wszystkiego.
Jeżeli Polacy widzą coś związanego z marketingiem i polecaniem to od razu z góry to przekreślają i nazywają piramidą finansową. Nasz kraj jest specyficzny. Mówicie co chcecie ja jadę dalej dopóki firma działa ja sobie nadal wypłacam 2k miesięcznie :)
Jeśli doceniasz moją pracę włożoną w przygotowania do gry Ashes of Creation i chcesz mnie wesprzeć to będę wdzięczny jak założysz konto z użyciem mojego linku referencyjnego:
https://ashesofcreation.com/r/WRTXCJ4P1FR5E7RH

Awatar użytkownika
Klonus
AO St. Legionista
Posty: 362
Rejestracja: środa, 3 sierpnia 2016, 21:12
Medals: 17
Lokalizacja: Bydgoszcz
Gender:
Status:
Offline

AO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Kopanie kryptowalut w chmurze (Przychód Pasywny)

Post autor: Klonus » piątek, 29 grudnia 2017, 17:53

Taneroth pisze:Bezpieczeństwo = praca na etacie = męczarnia do starości.
Ciekawa teza. Trudna do dowiedzenia bądź weryfikacji, imo błędna, ale wciąż ciekawa.
Taneroth pisze:Nasz kraj jest specyficzny.
Mam wrażenie, że truizm, ale i tak nie zawaham się poprzeć. Nie wiem czy chciałbym żyć w kraju nieposiadających swojej specyfiki, choć specyfika polska jest... specyficzna.
@EDIT
Dziś znalezione: https://kwejk.pl/obrazek/3112619/polaki.html
"[...]wola naciśnie na Formę, ciało to tylko podła Materia[...]" Jacek Dukaj "Inne pieśni"

Awatar użytkownika
Jonax
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 17 kwietnia 2023, 08:29
Lokalizacja: Poznań
Status:
Offline
Kontakt:

Kopanie kryptowalut w chmurze (Przychód Pasywny)

Post autor: Jonax » poniedziałek, 17 kwietnia 2023, 08:47

Ciekawe ile tak naprawdę osób w naszym kraju zajmuje się tym tematem>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości