Kampania RPG Dungeons&Dragons 5ed Storm King's Thunder

... czyli o wszystkim i o niczym ...

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Xard
The Division 2 Optio
Fabri
SC Legionista
Posty: 261
Rejestracja: niedziela, 9 marca 2014, 17:30
Medals: 4
Status:
Offline

ESO Optio D2  Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty

Kampania RPG Dungeons&Dragons 5ed Storm King's Thunder

Post autor: Xard » wtorek, 23 sierpnia 2016, 14:46

Witajcie.

W wrześniu 2016 ukazuje się oficjalna nowy produkt do D&D5 Storm King's Thunder. Z tej okazji i wspaniałej możliwości zagrania owej kampanii po przez roll20 serdecznie zapraszam wszystkich chętnych, którzy maja odwagę stoczyć bój i przygodę w tym settingu.

Po zakończeniu w maju kampanii Lost Mone of Phandelver, postanowiłem poprowadzić kolejną oficjalną pozycję Wizzard'ów. Wszystko rozpocznie się od sesji zero aby poznać się i omówić szczegóły co do setting'u i trybu rozgrywki. Postanowiłem z powodu osobistych doświadczeń i spożytkowania własnych środków finansowych takich jak zakup w/w kampanii oraz wykupienie abonamentu na Roll20 dla Dynamic Light wprowadzić opłatę startową w wysokości 5$ od gracza.

Co do drużyny postanowiłem aby było to 4-5 osób. Postacie kreowane zgodnie z PHB jak również Sword Coast Adwenturer's Guild. Zastrzegam sobie możliwość wyboru graczy.
Start kampanii to przełom września/października 2016. Sesja zero w momencie, gdy złożę drużynę.
Wymogi sprzętowe: Komunikator TeamSpeak oraz Roll20. Sprawny mikrofon oraz pozytywne nastawienie i humor. Sesje weekend'owe około 4 godzinne.

Prowadzę i gram w RPG od ponad 20 lat od momentu ukazania się w języku polskim AD&D 2 ed.. Ponieważ bliżej mi już niż dalej to sesje bardzo przyjazne osobom w wieki 30/40 lat.

Chcesz poznać szczegóły pisz do mnie. Chcesz pogadać przez TS/Skype nim się zdecydujesz napisz do mnie, podam namiary.

Do usłyszenia na szlaku.

Pozdrawiam, DMXard

Awatar użytkownika
Wąski
Posty: 733
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 16:27
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista BD Legionista RO Trybun Mecenas IX Kohorty

Re: Kampania RPG Dungeons&Dragons 5ed Storm King's Thunder

Post autor: Wąski » piątek, 26 sierpnia 2016, 18:57

PM
Obrazek

Xard
The Division 2 Optio
Fabri
SC Legionista
Posty: 261
Rejestracja: niedziela, 9 marca 2014, 17:30
Medals: 4
Status:
Offline

ESO Optio D2  Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Kampania RPG Dungeons&Dragons 5ed Storm King's Thunder

Post autor: Xard » czwartek, 1 września 2016, 15:31

Zapraszamy chętnych na gameplay'e.

https://www.youtube.com/channel/UCPgLYI ... 3W-Bw/live

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości