Aukcja golda z Wowa na allegro

... czyli o wszystkim i o niczym ...

Moderators: Pretorianie, Moderatorzy Hyde Parku

Aukcja golda z Wowa na allegro

Postby Ezin » Wednesday, 4 February 2009, 12:46

witam mam do zaoferowania 1K WoW Golda Gold dostarczę obrazu w momencie otrzymanie kasy na koncie, albo okazania dowodu wpłaty . po zakończeniu aukcji prószę o kontakt dla omówienia sposobu dostarczenia Golda. Gold jest uczciwie zarobiony w trakcie lvlowania mojej postaci. prosze o kontakt w Realu bo w grze gwarantuje szybka i sprawna tranzakcie te. 504578409 GG.12812509 Wszystkie przedmioty i złoto w grze "World of Warcraft" stanowią własność Blizzard Inc. Opłata nie jest uiszczana za wejście w posiadanie tych że przedmiotów lecz za czas poświecony na zdobycie ich w grze. Wszystkie przedmioty oraz złoto w grze pozostają nadal własnością Blizzard Inc.

Witam szanowni Allegrowicze

w pierwszej kolejności ostrzegam Was przed oszustem który wysyła na Emali „lewe dowody” wpłaty (Kredyt Bank). Oszust ma konto na Burning Legion działa zazwyczaj z postaci 1 LV, tym razem Nick postaci był „Natzbank” po tranzakcie kasuje postać, prawdopodobnie konto jest kradzione

Zwracam Się do Oszusta który 23.01.09 pod nickem Natzbank doskonal oszustwa na serwerze BL Wiem ze to przeczytasz (trafisz na ta AH w poszukiwaniu nowych ofiar) W tym momencie to było jedyne zriudlo otrzymania dla mojej rodziny, a Ty z uśmiechem na ustach dokonałeś ten czyn, nie wiem jaka czarna Dusze trzeba mieć żeby zabieracz ostatnie Matce i Dziecku. Ale Każdy otrzyma za swoje czyny Jeżeli myślisz ze tak tobie to minie i zostaniesz bez karny to zapewniam Ciebie ze mylisz się. Zrobiłem pierwsze kroki dla tego żeby spotkać się s Sadzie z tobą, mam Nadzieje ze Policja znajdzie dowody i na inne osoby pokrzywdzone przez Ciebie, ( i na pewno cos jeszcze dołożą od siebie ) Zapewniam Ciebie ze w momencie jak będziesz prosić o wycofania sprawy nie pojde na żadne układy. A ze spotkamy się to jestem tego pewny, „Miale podobna sytuacje oszust śmiał się wysyłając koleiny Email (i był pewny siebie, muszle ze był geniuszem ) jak stal przed drzwiami celi to przypomniał sobie i Mame i Tate, obiecał wszystko żeby tylko wycofać oskarżenia,”

P.S. przeczytaj najpierw to Art. 286 §1 k.k. Do zobaczenia
Ezin
Patrycjusz

Sex: Male
Medals: 22
ANNORVM IX (1) WAR Legionista (1) AION Optio (1) WoW Legionista (1)
BF3 Legionista (1) SWTOR Legionista (1) GW2 Optio (1) ArcheAge Legionista (1)
FF XIV Legionista (1) L2C Trybun (1) AO Legionista (1) Uczestnik zlotów IX Kohorty (9)
Mecenas IX Kohorty (2)

Re: Aukcja golda z Wowa na allegro

Postby Ovin » Wednesday, 4 February 2009, 17:12

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i jeszcze big rotfl
od razu przypomniał mi si list emyrytki do tps'y iz Jezus przemowil do niej i nakazał Tps'ie anulacje długu
Image
A gdybym był‚ młotkowym ......
Ovin

Sex: Not chosen
Medals: 1
Pretorianin Sekcji IX Kohorty (1)

Postby Dreghtor » Wednesday, 4 February 2009, 19:36

To nie może być prawda...

To jakby włamywacz skarzył się na policje, że go napadli i okradli gdy wracał do domu z łupami.
OP, you can't teach people to have higher standards.

This should be a bumper sticker for the internet.
Dreghtor

Postby MacDante » Wednesday, 4 February 2009, 19:51

Z tego vco wiem polskie prawo karze tak samo przyjmujących łapówkę jaki dających łapówki. Z goldem jest podobnie :) Sama chęć kupna jest już uczestniczeniem w procederze handlu goldem :)
Sponsorem forum jest: http://www.heliosgroup.pl właściel marki: http://www.art-page.pl
MacDante

Postby Ezin » Wednesday, 4 February 2009, 21:24

to jest autentyczna aukcja... z przedwczoraj bodajze
Ezin
Patrycjusz

Sex: Male
Medals: 22
ANNORVM IX (1) WAR Legionista (1) AION Optio (1) WoW Legionista (1)
BF3 Legionista (1) SWTOR Legionista (1) GW2 Optio (1) ArcheAge Legionista (1)
FF XIV Legionista (1) L2C Trybun (1) AO Legionista (1) Uczestnik zlotów IX Kohorty (9)
Mecenas IX Kohorty (2)

Postby Marduk » Wednesday, 4 February 2009, 23:42

Przypomnial mi sie Turek z tej przerobki Lotr'a.
"1000k gold please !!!!" :) :) :) :)
Trójkolorowi, Zielono Biało Czerwoni
Marduk
Patrycjusz

Medals: 1
ANNORVM IX (1)

Return to Wolne rozmowy