Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

... czyli o wszystkim i o niczym ...

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Apocryph
Posty: 166
Rejestracja: środa, 16 lutego 2011, 01:06
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Apocryph » sobota, 18 stycznia 2014, 13:14

Lubię ciężkie filmy. Nie koniecznie wymagające, albo super ambitne, ale muszą zmęczyć umysł lub duszę, a najlepiej jedno i drugie. Moje top bez numerków:

Odyseja Kosmiczna
Antychryst
Revolver (wersja pierwotna, z 2005)
Źródło
Ostatnia Miłość na Ziemi

Awatar użytkownika
Zafi
Posty: 180
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 22:33
Medals: 1
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

SWTOR Legionista

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Zafi » niedziela, 19 stycznia 2014, 01:39

Thorn pisze:"The Wolf od Wall Street" - polski tytuł to chyba "Wilk z Wall Street"? czy jakoś tak. Świeżo po seansie, także emocje tez jeszcze świeże, ale powiem tyle, ze dawno juz nie widziałem produkcji (zwłaszcza w czasie Transformersow i Pacyfic Rim), która wywarlaby na mnie takie wrażenie.
Ja również polecam. Myślałam, że będzie mi trudno wysiedzieć 3 godziny w kinie, a jednak czas minął bardzo szybko i przyjemnie. W końcu dobre kino :)
Tor-Fashion: Zafi'rah, Mrru

Awatar użytkownika
Mimetka
Posty: 189
Rejestracja: poniedziałek, 10 lutego 2014, 02:37
Medals: 1
Lokalizacja: Berlin
Gender:
Status:
Offline

GW2 Legionista

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Mimetka » środa, 12 lutego 2014, 02:33

Z gatunku filmowego lubię thrillery.
Ogólnie jest mnóstwo filmów, które zaliczam do ulubionych i to z każdego gatunku coś by się znalazło. Ale jak bym miała się ograniczyć do paru, to na pewno:

- Piąty element.
- Trylogia Kargulowska (no ostatnią część nieco mniej wielbię)
- Transformersy (każda część)
- Forest Gump (to chyba żadne zaskoczenie)
- Gattaca - Szok przyszłości
- In Time
- Radio (Denzel Washington)
- Im Sam
- Hrabia Monte Christo (choć wolę książkę)
- Dom zły
- Skazani na Shawshank
- Szósty zmysł
- Wszystkie części o Hannibalu
- Incepcja
- Efekt motyla
- Jestem bogiem.
- Equilibrium
(Jeszcze mi się jeden rewelacyjny film plątał po klawiaturze, ale zapomniałam...)
I wiele innych. To są tytuły do których w miarę często wracam.

A ostatnio oglądałam Igrzyska śmierci. Mnie się podobało. Nie było o kino jakiś wyższych lotów, ale zdecydowanie dostarczyło odpowiedniej rozrywki. Słyszałam, że książka jest lepsza, ale ciężka brać się za książkę jak wcześniej się widziało film.
✿ ----- ✿

Kwiat Kamelii. Kwiat pozbawiony zapachu. Nawet gdy go nie zauważasz, on kwitnie.
A kiedy spotyka go przykry los, chwiejnie opuszcza płatki.

✿ ----- ✿

Awatar użytkownika
Amonhell
Patrycjusz
Posty: 2149
Rejestracja: środa, 9 lutego 2011, 11:54
Medals: 14
Lokalizacja: Poznań
Gender:
Status:
Offline

BF3 Legionista LOTRO Optio GW2 Centurion ESO St. Legionista Gwiazda Azury
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Amonhell » piątek, 14 lutego 2014, 19:01

Może być ciekawe...

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mexiss
Posty: 1480
Rejestracja: wtorek, 4 czerwca 2013, 20:05
Medals: 2
Lokalizacja: Gdynia/Rumia
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Mecenas IX Kohorty

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Mexiss » piątek, 14 lutego 2014, 23:18

Jeszcze nie było AC z dobrą fabułą... a w dodatku eGRAnizacje wychodzą jak wychodzą. Maszynka do robienia $, nic poza tym.

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Sungam » sobota, 15 lutego 2014, 00:17

Mexiss pisze:Jeszcze nie było AC z dobrą fabułą... a w dodatku eGRAnizacje wychodzą jak wychodzą. Maszynka do robienia $, nic poza tym.
Ja do tej pory nie wiem jakim cudem Uwe Bol namowił Stathama do zagrania w egranizacji Dungeon Siege... Zakład jakis przegral czy jak?
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Awatar użytkownika
Tukan
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 14 lutego 2014, 23:50
Gender:
Status:
Offline

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Tukan » wtorek, 18 lutego 2014, 19:41

Kino w szerokim tego słowa znaczeniu jest dla mnie niczym muzyka, musi wciągać i skłaniać do refleksji dla tego powiem o gatunkach jakie lubię i przynajmniej jeden z tytułów w danym gatunku.

Martylologia - Lista Shinglera, Dzieci Ireny Sendler

Obyczaj - Zaklinacz koni, Julie & Julia

Kino Polskie - Sluby Panieńskie, Boisko Bez

Bajki - Jak wytresować smoka, Epoka Lodowcowa

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Gwalch » piątek, 21 lutego 2014, 17:23

Oglądnąłem właśnie "Zniewolonego" (oryg. "12 Years a Slave" -- http://www.filmweb.pl/film/Zniewolony.+ ... 013-632419). Bardzo dobre i mocne kino nt. utraty wolności, kompromisu i niewolnictwa. Bez zbędnego patosu, nie epatujące okrucieństwem, ale pokazujące dramat i upadek człowieczeństwa. Polecam.

Awatar użytkownika
Xtrap
Posty: 56
Rejestracja: niedziela, 23 lutego 2014, 09:41
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge St. Legionista

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Xtrap » czwartek, 27 lutego 2014, 11:06

Ja bardzo lubię filmy akcji/fantasy, moje top to Władca Pierścieni i Piraci z Karaibów.
Lubię jeszcze horrory, warte uwagi są REC, Zejście, The Eye, Mirrors.
Z seriali polecam Gra o Tron, American Horror Story

Awatar użytkownika
Mexiss
Posty: 1480
Rejestracja: wtorek, 4 czerwca 2013, 20:05
Medals: 2
Lokalizacja: Gdynia/Rumia
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Mecenas IX Kohorty

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Mexiss » czwartek, 27 lutego 2014, 12:00

Wczoraj byłem w kinie na... Lego The Movie. Uwielbiam animacje poklatkowe i lego. Fabuła była durna, durna była pointa, ale całość bawiła. Najlepszą postacią jest "Kosmonauta z lat 80tych" i jak na zabawkę z tego okresu przystało ma charakterystycznie pęknięty hełm. Szczegóły w tym filmie porażają. Wszyscy co wychowali się na lego nie raz uśmiechną się na widok znanych klocków i zestawów!

Obrazek

Ps. oczywiście nie zabrakło nabijania się z hipsterów :lol:

Awatar użytkownika
Vi'Tani
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 16:13
Medals: 3
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Centurion SWTOR Gestarum

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Vi'Tani » piątek, 28 lutego 2014, 11:52

Xtrap pisze: Lubię jeszcze horrory, warte uwagi są REC, Zejście, The Eye, Mirrors.
Fakt, "Zejście" jest bardzo dobrym filmem pod warunkiem, że nie przeszkadzają nam widoki otwartych złamań i podobnych urazów. Generalnie kiedyś oglądałam takie filmy i nie robiły na mnie wrażenia (chociaż niektóre części "Piły" przeginały), teraz wolę mniej brutalne a zdecydowanie straszniejsze filmy - "Paranormal Activity" to najlepszy tytuł ostatnich lat który dane mi było obejrzeć.

Również dla fanów thrillerów z psychologiczną nutką polecam film "Pająk" reżyserii Davida Cronenberga, jak dla mnie koneserskie arcydzieło :D
Czemu gram healerami w MMO? Dlatego.

Modernizacja komputera? Carolus! ;)

Awatar użytkownika
Xtrap
Posty: 56
Rejestracja: niedziela, 23 lutego 2014, 09:41
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge St. Legionista

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Xtrap » piątek, 28 lutego 2014, 17:11

Vi'Tani pisze:
Xtrap pisze: Lubię jeszcze horrory, warte uwagi są REC, Zejście, The Eye, Mirrors.
Fakt, "Zejście" jest bardzo dobrym filmem pod warunkiem, że nie przeszkadzają nam widoki otwartych złamań i podobnych urazów. Generalnie kiedyś oglądałam takie filmy i nie robiły na mnie wrażenia (chociaż niektóre części "Piły" przeginały), teraz wolę mniej brutalne a zdecydowanie straszniejsze filmy - "Paranormal Activity" to najlepszy tytuł ostatnich lat który dane mi było obejrzeć.

Również dla fanów thrillerów z psychologiczną nutką polecam film "Pająk" reżyserii Davida Cronenberga, jak dla mnie koneserskie arcydzieło :D
Piła 1 i 2 to dzieła geniuszu, istny majstersztyk, może do najstraszniejszych nie należą ale fabuła genialna. Pozostałe części Piły są już słabsze, a ostatnia to parodia serii.
Zapomniałem dopisać jeszcze serial The Following gatunek kryminał/akcja. Bardzo dobry serial, fanom Dextera powinien przypaść do gustu.

Awatar użytkownika
Thorn
Co-OP Legionista
Posty: 1931
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2011, 13:16
Medals: 6
Lokalizacja: Andover, UK
Status:
Offline

SWTOR Optio GW2 Optio Mecenas IX Kohorty

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Thorn » piątek, 28 lutego 2014, 19:32

Xtrap pisze:
Vi'Tani pisze:
Xtrap pisze: Lubię jeszcze horrory, warte uwagi są REC, Zejście, The Eye, Mirrors.
Fakt, "Zejście" jest bardzo dobrym filmem pod warunkiem, że nie przeszkadzają nam widoki otwartych złamań i podobnych urazów. Generalnie kiedyś oglądałam takie filmy i nie robiły na mnie wrażenia (chociaż niektóre części "Piły" przeginały), teraz wolę mniej brutalne a zdecydowanie straszniejsze filmy - "Paranormal Activity" to najlepszy tytuł ostatnich lat który dane mi było obejrzeć.

Również dla fanów thrillerów z psychologiczną nutką polecam film "Pająk" reżyserii Davida Cronenberga, jak dla mnie koneserskie arcydzieło :D
Piła 1 i 2 to dzieła geniuszu, istny majstersztyk, może do najstraszniejszych nie należą ale fabuła genialna. Pozostałe części Piły są już słabsze, a ostatnia to parodia serii.
Zapomniałem dopisać jeszcze serial The Following gatunek kryminał/akcja. Bardzo dobry serial, fanom Dextera powinien przypaść do gustu.

Obejżyj sobie ten filmik:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=NSR8WLrl8CQ

a zmienisz zdanie co do genialności "Piły"

Awatar użytkownika
Valarauco
Posty: 15
Rejestracja: środa, 26 lutego 2014, 18:24
Gender:
Status:
Offline

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Valarauco » środa, 12 marca 2014, 19:22

Mój zestaw filmów trochę niespójny :) :
"Deszczowa piosenka" Stanley Donen, Gene Kelly
"Blues Brothers" John Landis
"Brasil" Terry Gilliam
"Blade Runner" Ridley Scott
"Star Wars IV, V, VI"
z klasyków, jest oczywiście jeszcze masa fajnych filmów, długo by można wymieniać ;)

a jak ktoś lubi Blues Brothers i Lego to polecam 2 w 1 :D


Awatar użytkownika
Mimetka
Posty: 189
Rejestracja: poniedziałek, 10 lutego 2014, 02:37
Medals: 1
Lokalizacja: Berlin
Gender:
Status:
Offline

GW2 Legionista

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Mimetka » środa, 12 marca 2014, 22:34

Gwalch pisze:Oglądnąłem właśnie "Zniewolonego" (oryg. "12 Years a Slave" -- http://www.filmweb.pl/film/Zniewolony.+ ... 013-632419). Bardzo dobre i mocne kino nt. utraty wolności, kompromisu i niewolnictwa. Bez zbędnego patosu, nie epatujące okrucieństwem, ale pokazujące dramat i upadek człowieczeństwa. Polecam.
Mi ten film nie podszedł. Za dużo sztucznych emocji jak dla mnie w nim było. Typowo zagrane tak, aby jak najbardziej podziałać na widza i nie ważne czy będzie miało polot czy nie to i tak będzie majstersztykiem, bo prawidłowo zagrał na uczuciach ludzi.

Osobiście jeżeli chodzi o niewolnictwo to wolę Chata wuja Toma, może i nie ma szczególnego polotu na miano Oskara, ale wg mnie pozycja znacznie ciekawsza niż w/w film.
✿ ----- ✿

Kwiat Kamelii. Kwiat pozbawiony zapachu. Nawet gdy go nie zauważasz, on kwitnie.
A kiedy spotyka go przykry los, chwiejnie opuszcza płatki.

✿ ----- ✿

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Gwalch » środa, 12 marca 2014, 22:48

Umówmy się pod względem "prawdziwości" (czy braku "sztuczności", o której mówisz) to "Chata Wuja Toma" to jest obraz Afroamerykanów widzianych przez pryzmat białego człowieka -- pełna b. prostych schematów, czy wręcz uprzedzeń etniczno-kulturowych, za co zresztą obecnie się ją mocno krytykuje. Na swoje czasy była rewolucyjna, obecnie widać że nie do końca taka jest.

"Twelve Years a Slave" to historia napisana przez wyzwoleńca z perspektywy ponownego niewolnika -- masz tu o wiele więcej ciekawych postaci i niejednoznacznych spraw -- coś czego próżno szukać w "Chacie". Jasne, że historia gra na emocjach, ale ciężko żeby nie grała, skoro opowiada dość tragiczny rozdział w życiu człowieka, któremu przez pewien czas wydawało się, że jest pełnoprawnym obywatelem.

Awatar użytkownika
Mimetka
Posty: 189
Rejestracja: poniedziałek, 10 lutego 2014, 02:37
Medals: 1
Lokalizacja: Berlin
Gender:
Status:
Offline

GW2 Legionista

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Mimetka » czwartek, 13 marca 2014, 00:15

Gwalch pisze:Umówmy się pod względem "prawdziwości" (czy braku "sztuczności", o której mówisz) to "Chata Wuja Toma" to jest obraz Afroamerykanów widzianych przez pryzmat białego człowieka -- pełna b. prostych schematów, czy wręcz uprzedzeń etniczno-kulturowych, za co zresztą obecnie się ją mocno krytykuje. Na swoje czasy była rewolucyjna, obecnie widać że nie do końca taka jest.

"Twelve Years a Slave" to historia napisana przez wyzwoleńca z perspektywy ponownego niewolnika -- masz tu o wiele więcej ciekawych postaci i niejednoznacznych spraw -- coś czego próżno szukać w "Chacie". Jasne, że historia gra na emocjach, ale ciężko żeby nie grała, skoro opowiada dość tragiczny rozdział w życiu człowieka, któremu przez pewien czas wydawało się, że jest pełnoprawnym obywatelem.
Możliwe. Możliwe, że ja oglądając ten film byłam kompletnie wyprana z emocji. Choć nie wiem, podeszłam do tego filmu dość sceptycznie i chyba odgórnie narzuciłam już sobie obraz filmu, który po za wymuszeniem na mnie emocji pewnie nic innego nie zaserwuje.
Podejdę do tego tytułu drugi raz i zobaczę jaki będzie rezultat. Ale nie spodziewam się jakiś rewelacyjnych zmian.
To tak samo jak Tańczący z wilkami a Avatar. Dwa różne filmy ukazujące podobne problemy. I mimo podobieństw każdy ma swoich zwolenników jak i przeciwników.
A co do Chaty wuja Toma, jest schematyczna prawda. Ale na dobrą sprawę mimo krytyki sprawa wg mnie ciągle jest żywa i ciągle pojawiają się uprzedzenia etniczne. Więc jak na mój gust to mimo prostoty i schematyczności filmu, temat jak najbardziej jest żywy.
✿ ----- ✿

Kwiat Kamelii. Kwiat pozbawiony zapachu. Nawet gdy go nie zauważasz, on kwitnie.
A kiedy spotyka go przykry los, chwiejnie opuszcza płatki.

✿ ----- ✿

mariakulas123
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 13 marca 2014, 09:56
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: mariakulas123 » czwartek, 13 marca 2014, 09:58

Mi ostatnio spodobał się Wilk z Wall Street
Polecamy usługę psychoterapia. Warto sprawdzić.

Awatar użytkownika
Mimetka
Posty: 189
Rejestracja: poniedziałek, 10 lutego 2014, 02:37
Medals: 1
Lokalizacja: Berlin
Gender:
Status:
Offline

GW2 Legionista

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Mimetka » piątek, 14 marca 2014, 16:52

Wczoraj z racji że nie musiałam wstawać dzisiaj rano do pracy, postanowiłam obejrzeć Deja vu. Co prawda film już kilku letni, ale jakoś do tej pory nie mógł wpaść mi w termin.
Powiem szczerze, że mocno mnie wciągnął. Nie był jakiś wymyślnych polotów, ale zapewnił dobrą rozrywkę, choć co prawda nawet nie w połowie filmu domyśliłam się jego zakończenia to mimo to trzymał mnie do samego końca w napięciu. Zwłaszcza że lubię tematy z Mostem Einsteina, które w filmach występują niezwykle rzadko.
Pierwszym filmem który oglądałam z tym tematem był ,,Horyzont zdarzeń'' I mimo, że kompletnie nie idzie nazwać ten film rewelacyjnym mnie on szczególnie się podoba i z nieznanych przyczyn wywołuje dreszcz. No i oczywiście Thor ma dość dobrze ukazany temat z tym mostem.

A jeszcze coś z innej beczki co mogłabym polecić z spokojnym sumieniem to ,,Gwiezde jaja: Zemsta świrów'' oraz ,,But Manitou''. Zwłaszcza polecam z dub polskim. Chyba to są jedyne komedie (o dziwo Niemieckie), które są w stanie po wielokrotnym obejrzeniu nadal mnie rozbawić.

A z animacji to zdecydowanie uwielbiam ,,Jak wytresować smoka'' No po prostu zakochałam się Szczerbatku i jego kocim zachowaniem. Choć serial telewizyjny już mnie jakoś tak nie urzekł jak film kinowy. Ale w tym roku wychodzi (podobno) druga część kinowa tego tytułu, więc już od zeszłego roku jak to wyczytałam, doczekać się nie mogę.
✿ ----- ✿

Kwiat Kamelii. Kwiat pozbawiony zapachu. Nawet gdy go nie zauważasz, on kwitnie.
A kiedy spotyka go przykry los, chwiejnie opuszcza płatki.

✿ ----- ✿

Awatar użytkownika
Mimetka
Posty: 189
Rejestracja: poniedziałek, 10 lutego 2014, 02:37
Medals: 1
Lokalizacja: Berlin
Gender:
Status:
Offline

GW2 Legionista

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Mimetka » sobota, 15 marca 2014, 23:46

Andariel pisze:Hansel i Gretel: Łowcy czarownic - cóż, ostatnio nic ciekawego nie mogłem znaleźć więc obejrzałem ten film i byłem pozytywnie zaskoczony, główne role zagrali w nim Jeremy Renner
znany m in. z Avengers, MI: Ghost protocol czy Dziedzictwo Bourne'a oraz Gemma Arterton, której wcześniej nie oglądałem w żadnym filmie ale za to jest piękna ^^ (a tak na serio grała w Prince of Persia i 007 Quantum solance, których nie było mi dane oglądać)
Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=2cJ4vfY-4cc

O nie, mnie to ,,dzieło'' kompletnie nie przypadło do gustu. Strasznie mnie nudziło. Naprawdę taka broń pala w czasach polowań na czarownice? A papier? Przecież to był towar na wagę złota. No ale w ogólnie nie trafił do gusta. Pomęczyłam się z nim jakieś niecałe 40 minut po czym stwierdziłam że więcej nie zniosę.
✿ ----- ✿

Kwiat Kamelii. Kwiat pozbawiony zapachu. Nawet gdy go nie zauważasz, on kwitnie.
A kiedy spotyka go przykry los, chwiejnie opuszcza płatki.

✿ ----- ✿

Awatar użytkownika
Bies
Posty: 68
Rejestracja: sobota, 3 sierpnia 2013, 16:00
Medals: 1
Status:
Offline

AO Legionista

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Bies » czwartek, 27 marca 2014, 09:24

"Ichi the Killer" Takashi Miike

Ekranizacja kultowej mangi o tym samym tytule. Zdecydowanie tylko dla doroslych.
Battlemaster Doomsong Skyburner "This is not the bountyhunter grapling peoples in to acid pits you are looking for."

Awatar użytkownika
Orfiel V
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 11 marca 2014, 08:04
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

FF XIV Legionista

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Orfiel V » wtorek, 1 kwietnia 2014, 20:35

Co do anime, ja ostatnio "odkurzylam" sobie "Ghost in the Shell" i "Grobowiec Świetlików" - polecam :)

Awatar użytkownika
Morgh
Posty: 27
Rejestracja: środa, 12 marca 2014, 18:45
Lokalizacja: Łódź
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Morgh » czwartek, 3 kwietnia 2014, 11:43

[ obraz zewnętrzny ]

W poniedziałek 31.03 obejrzałem najnowszego Kapitana Amerykę. Hejters gonna hejt - wiadomo, a ludziom lubiący ten rodzaj filmów - zdecydowanie polecam. Kolejna (dziewiąta już) świetna część tworzonej przez Marvel Studios opowieści z cyklu Marvel Cinematic Universe. Kontynuowane są wątki z wcześniejszych filmów tej sagi, oraz dodawane nowe rozwijające historię o kolejne - momentami o dziwo zaskakujące nawet -wydarzenia. No i jeśli ktoś ogląda Marvel Agents of S.H.I.E.L.D, to nowy Captain America jest pozycją obowiązkową, bo podobnie jak w przypadku na przykład Thora 2, serial bezpośrednio nawiązuje do wydarzeń z filmu. A biorąc pod uwagę co działo się w filmie, w serialu czekają nas bardzo ciekawe czasy :)

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Sungam » niedziela, 6 kwietnia 2014, 20:53

The Legend of Hercules ---> http://www.filmweb.pl/film/The+Legend+o ... 014-678630

OMIJAC szerokim lukiem bo kaszanka straszna. Rzucilem okiem tylko dlatego, że kumplem Herkulesa jest tam "drugi" Spartacus :/
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Selsi
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2014, 11:39
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

FF XIV Legionista

Re: Film - Co lubią wojownicy Kohorty?

Post autor: Selsi » środa, 16 kwietnia 2014, 15:39

Ostatnio bylem w kinie na Rajd 2 :)

Kto ogladal pierwsza czesc wie czego sie spodziewac:) a kto nie ogladal jak najszybciej powienien to nadrobic.
Jest to mnostwo swietnych scen walki, zlamanych konczyn i peknietych czaszek.
Nie jest to juz taki szok jak pierwsza czesc i miejscami przydlugi ( w koncu to 2,5 h),
ale za to koncowe 40 minut to juz akcja na najwyzszym poziomie .
Amerykanie ze swoimi filmami akcji nie dorastaja azjatom do piet.
Tu wszystkie sceny sa nagrane z udzialem kaskaderow a nie komputerow.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości