Demony Da Vinci - serial.

... czyli o wszystkim i o niczym ...

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Vakamitshi
Posty: 306
Rejestracja: środa, 29 lutego 2012, 18:54
Medals: 2
Lokalizacja: Polska
Gender:
Status:
Offline

AION Legionista TERA Legionista

Demony Da Vinci - serial.

Post autor: Vakamitshi » wtorek, 16 kwietnia 2013, 14:15

Witam,jak tam drodzy panowie i panie ,widział ktoś już ten tytuł? Ja jestem po pierwszym odcinku i powiem ,że wrażenia całkiem pozytywne ,kolejny miły zapychacz czasu,ciekawie się może rozwinąć.

Pozdrawiam,V.
,,Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.''
[ obraz zewnętrzny ]

[ obraz zewnętrzny ]

Netamii
Posty: 727
Rejestracja: środa, 12 września 2012, 22:25
Status:
Offline

Re: Demony Da Vinci - serial.

Post autor: Netamii » wtorek, 16 kwietnia 2013, 15:01

Ja tez pozytywnie po pierwszym odcinku i strasznie mi sie podobala ta aktorka z body painting przesliczna byla :P

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Demony Da Vinci - serial.

Post autor: Gwalch » wtorek, 16 kwietnia 2013, 19:17

Taki sobie był. Historyjki trochę jak dla nastolatków. Gra aktorska mega nierówna. CGI fatalne (powinni zostać przy wnętrzach, jak nie potrafią oddać komputerowo pejzaży architektonicznych, bo niektóre widoki przyprawiały o ból zębów swoją sztucznością).

Wiem, że STARZ to nie HBO, ale przy takich produkcjach jak Rzym czy nawet Borgiowie, to Demony Da Vinci(ego) (nie mam pojęcia, czemu po polsku autorzy tłumaczenia tego nie chcą nazwiska odmieniać) wyglądają trochę jak serial dla 12-latków + nagość i seks. Z nowych produkcji o wiele lepsze wrażenie zrobił na mnie Hannibal (choć oczywiście to zupełnie inny klimat).

Kuzby
Patrycjusz
Posty: 713
Rejestracja: niedziela, 23 października 2011, 15:18
Medals: 5
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista SWTOR Gestarum AO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Demony Da Vinci - serial.

Post autor: Kuzby » poniedziałek, 27 maja 2013, 09:52

Ostatni weekend spedzilem z tym serialem i przyznam ze z odcinka na odcinek wyglada coraz lepiej.
To co rzuca sie w oczy: wyglad budynkow - wywoluje spory usmiech na twarzy i gra niektorych aktorow - przypomina nasze piekne polskie nowoczesne seriale (ten glowny medyceusz i wyslannik papieza...) Reszta calkiem zgrabnie przemyslana i uformowana. Sa wynalazki, sa demony, kilka ciekawych konfliktow noi male intrygi ktore pewnie z czasem nabiora wiekszego znaczenia. Duzym plusem jest tez oczywiscie klimat, florencja, mediolan, rzym (niczym greckie polis), poszukiwanie artefaktow oraz dodatki kultury wschodu - jednym slowem najs ;-).

Redfoxiczek
Posty: 24
Rejestracja: czwartek, 25 kwietnia 2013, 21:31
Lokalizacja: Szczecin/Luanda
Status:
Offline

Re: Demony Da Vinci - serial.

Post autor: Redfoxiczek » piątek, 14 czerwca 2013, 11:13

Dzieki za info. Pierwszy odcinek (pilot) mnie nie zachwycil. Jak przyjade do Polski to sobie zobacze nastepne. Mam nadzieje ze bedzie lepiej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości