Polećcie jakiś serial

... czyli o wszystkim i o niczym ...

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Mass
Posty: 24
Rejestracja: środa, 15 maja 2013, 16:45
Medals: 1
Status:
Offline

Mecenas IX Kohorty

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Mass » wtorek, 18 czerwca 2013, 13:06

Netamii pisze:Niezly ten Hemlock Grove spodobal mi sie :D
:) jak widać strzał nie był zły z tym serialem.

Kudlatyy
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 13 maja 2013, 21:22
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Kudlatyy » wtorek, 18 czerwca 2013, 20:42

Dokładnie.Też mi się podoba:-)

Awatar użytkownika
Gebbeth
Konsul
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5653
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Gebbeth » środa, 19 czerwca 2013, 06:36

Ja za waszymi rekomendacjami też obczaiłem i serio jest całkiem niezły. Z odcinka na odcinek wszystko jest bardziej pokręcone. Po paru odcinkach aż się boję co będzie dalej.
Obrazek

Netamii
Posty: 727
Rejestracja: środa, 12 września 2012, 22:25
Status:
Offline

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Netamii » środa, 19 czerwca 2013, 12:32

W ogole ta werewolf transformation to chyba jedna z najlepszych ever ;p

Awatar użytkownika
Gebbeth
Konsul
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5653
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Gebbeth » środa, 19 czerwca 2013, 18:01

Nie przypominam sobie takiego w żadnym filmie.
Obrazek

Netamii
Posty: 727
Rejestracja: środa, 12 września 2012, 22:25
Status:
Offline

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Netamii » środa, 19 czerwca 2013, 19:58

Wlasnie skonczylem pierwszy sezon Hemlock Grove i ostatni odcinek mnie poprostu zmiazdzyl praktycznie co 5 min krzyczalem WTF xD Serio tak zajebiscie pokreconego finalu dawno nie widzialem :D Masakra!

Kudlatyy
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 13 maja 2013, 21:22
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Kudlatyy » środa, 19 czerwca 2013, 22:23

Ja jestem na 9.Trzeba nadrobic.

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Majki » czwartek, 20 czerwca 2013, 13:18

[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Mass
Posty: 24
Rejestracja: środa, 15 maja 2013, 16:45
Medals: 1
Status:
Offline

Mecenas IX Kohorty

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Mass » czwartek, 20 czerwca 2013, 13:34

Majki pisze:Dla zainteresowanych Hemlock Grove

http://hatak.pl/artykuly/netflix-zamawi ... lock-grove
Właśnie miałem o tym pisać, ale mnie ubiegłeś :)
Polecam Fejsa Grupy Hatak - starają się by można być mocno na bieżąco z premierami i innym info. serialowo-filmowymi.

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Majki » czwartek, 20 czerwca 2013, 13:39

Mass pisze:
Majki pisze:Dla zainteresowanych Hemlock Grove

http://hatak.pl/artykuly/netflix-zamawi ... lock-grove
Właśnie miałem o tym pisać, ale mnie ubiegłeś :)
Polecam Fejsa Grupy Hatak - starają się by można być mocno na bieżąco z premierami i innym info. serialowo-filmowymi.
Jeszcze lekko offtopując - jest to jedna z najlepszych stron (według mnie) o nowinkach serialowo-filmowych. Chociaż teraz do swojego repertuaru zaczęli dorzucać jeszcze gry.
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Netamii
Posty: 727
Rejestracja: środa, 12 września 2012, 22:25
Status:
Offline

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Netamii » czwartek, 20 czerwca 2013, 18:30

No juz sie nie moge doczekac na sezon drugi :D W ogole jaki cocktease z tego netflixa "Roth pisze w oświadczeniu, że odpowiedź widzów na serial była fenomenalna. Twierdzi, że pierwszy sezon był zaledwie rozgrzewką do tego, co przygotowali na drugi." Slinka mi cieknie ;p

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Majki » czwartek, 8 sierpnia 2013, 07:57

Fakt, chwilę już nikt nie odpowiadał, ale nie chcę tworzyć nowego tematu...

Serial może wyjść średni, ale jestem raczej dobrej myśli tym bardziej, że na podstawie gry

http://hatak.pl/artykuly/rezyser-opowia ... eve-online
o tym, jak na Ziemi gwałtownie wzrosła populacja, a większość zasobów wyczerpała się, ludzkość zaczęła kolonizacją układu słonecznego. Rozwój doprowadził do konkurencji i walki o zasoby. Wszystko zmienia się wraz z odkryciem tunelu czasoprzestrzennego prowadzącego do niezbadanej galaktyki. Odkryte miejsce nazwano Nowy Eden. Zakładano tam kolonie oraz stworzono bramę międzygwiezdną, aby ustabilizować tunel. Miała ona połączyć kolonie z resztą cywilizacji ludzkiej. Nazwano ją Eve. Gdy niespodziewanie zapadł się naturalny tunel, zniszczył on bramę. Koloniści Nowego Edenu zostali pozostawieni samym sobie. Byli skazani na wyginięcie. Przez wieki tylko małej garstce potomków udało się przetrwać i odbudować ich własne społeczeństwo. Jednak ich wiedza i wspomnienia o Ziemi zanikły. Jej istnienie pozostało mitem. Przez ten czas wyodrębniło się pięć głównych frakcji, które stworzyły własne cywilizacje - Imperium Amarrskie, Państwo Caldaryjskie, Federacja Gallente, Republika Minmatar i Dyrektoriat Jove. Akcja rozgrywa się 20 tysięcy lat w przyszłości i skupi się na międzygalaktycznej wojnie pomiędzy frakcjami.
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Awatar użytkownika
Gebbeth
Konsul
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5653
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Gebbeth » czwartek, 8 sierpnia 2013, 08:28

Może być fajne, zwłaszcza że jestem fanem gwiezdnych sifi. Ciekawe czy pociągną wątek nie tylko lore, ale i fabularyzujac faktycznych wydarzeń z gry jak np. Battle of Asakai.
Obrazek

Awatar użytkownika
Zafi
Posty: 180
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 22:33
Medals: 1
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

SWTOR Legionista

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Zafi » środa, 4 września 2013, 16:47

Polecam serial Orphan Black.
Rzadko zdarza się, aby serial trzymał poziom przez całą serię i nie znudził mi się po trzech odcinkach :). Gratka dla fanów seriali sci-fi.

The series raises issues about the moral and ethical implications of human cloning and its impact on issues of personal identity.
Tor-Fashion: Zafi'rah, Mrru

Netamii
Posty: 727
Rejestracja: środa, 12 września 2012, 22:25
Status:
Offline

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Netamii » sobota, 7 września 2013, 21:01

Zafi pisze:Polecam serial Orphan Black.
Rzadko zdarza się, aby serial trzymał poziom przez całą serię i nie znudził mi się po trzech odcinkach :). Gratka dla fanów seriali sci-fi.

The series raises issues about the moral and ethical implications of human cloning and its impact on issues of personal identity.
No musze powiedziec ze serial nabiera tempa i naprawde dobrze sie go ogladam. Wlasnie skonczylem trzeci odcinek i kurcze trzyma w napieciu az milo :D

Myrthan
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 29 sierpnia 2013, 19:26
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

GW2 Legionista

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Myrthan » niedziela, 8 września 2013, 16:08

Przejrzałem pobierznie temat i jestem zaskoczony że nikt nie polecił (chyba autor tematu tylko wspomniał na początku tylko) wg. mnie genialnego serialu jakim jest Breaking Bad. Swietnie napisana postać głównego bahatera, którym jest nauczyciel chemii z liceum który dowiaduje się iż jest śmiertelnie chory i decyduje się podjąć ryzykowne kroki aby zapewnić przyszłość swojej będącej w nienajlepszym położeniu rodzinie.
Może nie jest to oszałamiający opis ale zapewniam że jeśli komuś spodoba się premierowy odcinek to może być pewny że się nie zawiedzie także w dalszych częściach :) Jeśli to dla kogoś jakaś rekomendacja to wg mnie BB>Dexter który również uważam za bardzo udaną produkcję.

A z takich luznych komediowych seriali to polecam animowaną Futuramę :) Chyba mimo tego że to jest kreskówka to wysoki poziom żartów moim zdaniem sugeruje że to serial dla nieco starszych odbiorców.

Pozatym chyba nikogo nie zaskocze jeśli dodam do polecanych seriali oczywiście GoT, tWD, Dextera, Family Guya ( :D), South Park, HIMYM, Big Bang Theory, a no i Suits też nie najgorszy serial o nowojorskich prawnikach (wiem brzmi nudno ale serial już taki nie jest ;P )

Netamii
Posty: 727
Rejestracja: środa, 12 września 2012, 22:25
Status:
Offline

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Netamii » niedziela, 8 września 2013, 17:14

Huh napewno ? Jakos mi sie wydaje ze kilka razy juz ktos pisal o Breaking Bad :P Anyway
skonczylem wlasnie Orphan Black i jestem zachwycony. Genialne zakonczenie pierwszego sezonu. Caly serial od pierwszego odcinka do ostatniego swietnie prowadzony a aktorka ktora gra te wszystkie role naprawde zasluguje na brawa. Serial trzyma w napieciu i jest bardzo intrygujacy. Tajemnica na tajemnicy podszyta spiskiem :D Drugi sezon dopiero w przyszlym roku ale warto czekac i ja bede wypatrywal z niecierpliwoscia.

Awatar użytkownika
Uszaty
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 1 sierpnia 2010, 21:48
Medals: 2
Lokalizacja: Łódź
Status:
Offline

LOTRO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Uszaty » poniedziałek, 9 września 2013, 19:03

"The Suits" - coś lekkiego dla każdego (nawet moja małżonka ogląda ;) )
"The Boss" - coś poważnego - rewelacja o syfie polityki. Niestety tylko dwa sezony, bo został skasowany.

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Gwalch » poniedziałek, 9 września 2013, 19:22

Uszaty pisze:"The Boss" - coś poważnego - rewelacja o syfie polityki. Niestety tylko dwa sezony, bo został skasowany.
W trochę podobnym klimacie "House of Cards" z Kevinem Spacey -- bardzo polecam. Szczególnie początek serialu.

Netamii
Posty: 727
Rejestracja: środa, 12 września 2012, 22:25
Status:
Offline

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Netamii » poniedziałek, 16 września 2013, 22:19

Wlasnie obejrzalem pierwszy odcinek "Masters of Sex" no i zapowiada sie bardzo interesujacy serial i to nie tylko z oczywistych powodow :P

Awatar użytkownika
Osmy
Posty: 66
Rejestracja: środa, 18 września 2013, 11:53
Lokalizacja: Dolny-Śląsk
Gender:
Status:
Offline

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Osmy » poniedziałek, 23 września 2013, 08:58

Ja to polecam Rodzina Soprano jeśli ktoś preferuje bądź nie zna .

Netamii
Posty: 727
Rejestracja: środa, 12 września 2012, 22:25
Status:
Offline

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Netamii » czwartek, 26 września 2013, 09:31

Zagladam na torrenty i co widze Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. i normalnie szczena mi opadla :D Dopiero zaczalem ogladac ale juz jestem zachwycony ;p

Pierwszy odcinek obejrzany... I WANT MOAR. Funny, geeky, nerdy, awesome scifi :D Naprawde swietny serial sie zapowiada. Takie troche spojrzenie z perspektywy "zwyklego czlowieka" na wydarzenia z superbohaterami. Podoba mi sie tez ze sa aktorzy z filmow i timeline jest tez zgodny z filmami. Serial zaczyna sie jakos tak po wydarzeniach z "Iron Man 3".

Feyy
Posty: 105
Rejestracja: niedziela, 21 marca 2010, 02:02
Status:
Offline

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Feyy » poniedziałek, 30 września 2013, 10:39

a ja do marvelowych agentow zostalem uprzedzony miedzy innymi przez:
Funny, geeky, nerdy
Co prawda dam serialowi pewnie jeszcze szanse przez 2-3 epki i zobacze czy beda jakies nawiazania do ciekawych przeciwnikow, lub innych grup, organizacji z uniwersum marvela.

Kurcze potencjal na serial jest ogromny a po pierwszym odcinku mam wrazenie ze to swietne uniwersum nie zostanie wykorzystane nawet w ulamku %. Osobiscie jestem zawiedziony ;(

Natomiast bardzo pozytywnie zaskoczyl mnie Sleepy Hollow, tutaj mozna sobie przeczytac pare opinii o pierwszym odcinku
http://www.film.gildia.pl/publicystyka/ ... redaktorzy

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Gwalch » poniedziałek, 30 września 2013, 16:26

Skończył się Breaking Bad -- wiem, ze już parokrotnie było wspominane o tym tytule, ALE: kto nie oglądał, niech nadrabia. Jeden z lepiej napisanych, pomyślanych, zagranych i zakończonych z głową seriali ostatnich lat.

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Polećcie jakiś serial

Post autor: Gwalch » wtorek, 1 października 2013, 18:37

Feyy pisze: Natomiast bardzo pozytywnie zaskoczyl mnie Sleepy Hollow, tutaj mozna sobie przeczytac pare opinii o pierwszym odcinku
http://www.film.gildia.pl/publicystyka/ ... redaktorzy
Oglądnąłem te pierwsze trzy odcinki i o ile historyjka jest znośna (ale ja mam słabość do tych "nowoświatowych" legend i mitów), tak dialogi i gra aktorska (szczególnie w wykonaniu dwójki głównych bohaterów) to naprawdę żałość. Mam nadzieję, że się wyrobią, bo na razie drewno i karton. :(

A biorąc pod uwagę, że podobnych tytułów na rynku na pęczki (choćby "Supernatural" czy "Grimm"), to nie wróżę temu tytułowi jakiejś sławy i olbrzymiej widowni w przyszłości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości