Dragon Age Anime

... czyli o wszystkim i o niczym ...

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Acfiel
Posty: 715
Rejestracja: wtorek, 19 kwietnia 2011, 19:14
Lokalizacja: Poznań/Zielona Góra
Status:
Offline

Dragon Age Anime

Post autor: Acfiel » wtorek, 14 lutego 2012, 11:34

Dzisiaj zaatakowała mnie informacja, że powstanie anime oparte na fabule Dragon Age 2. To będzie druga próba przeniesienia w świat japońskiej kreski gry BioWare, bo chodzą też słuchy o produkcji osadzonej w świecie Mass Effect.

Co będzie następne? KOTOR, a może The Old Republic ? xd

Link do info,

http://www.anime-shinden.info/16064-zwi ... n-age.html

Athcore
Status:
Offline

Re: Dragon Age Anime

Post autor: Athcore » piątek, 24 lutego 2012, 19:26

a juz sie balem ze to odmiana czarodziejki z ksiezyca wyszla , samo DA2 mnie totalnie rozczarowalo , ale ten trailer juz mi sie podoba :) ( jakos kojarzy mi sie z ghost in the shell)

Awatar użytkownika
Sajra
Posty: 72
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2011, 21:24
Lokalizacja: Wrocław / Piotrków Tryb.
Status:
Offline

Re: Dragon Age Anime

Post autor: Sajra » czwartek, 1 marca 2012, 13:25

Mieszane uczucia mam. Po pierwsze nie lubie trójwymiaryzacji w znime - jestem zdecydowanie zwolennikiem oldskulowej kreski, a nie CG modeli, po drugie z hype'm sie wstrzymam, bo wystarczajaco duzo juz projektow przenoszenia zachodniej popkultury na realia anime w ostatnich latach mnie zawiodlo (Wolverine, X-men, Supernatural...), to mimo wszystko jednak inne medium jest.

Kharen
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 24 lutego 2012, 09:08
Status:
Offline

Re: Dragon Age Anime

Post autor: Kharen » czwartek, 1 marca 2012, 18:34

Hmm, zobaczymy jak to wyjdzie. Jak na razie animacja komputerowa pasowała mi jedynie do pozycji s-f, a do tego jest tu przenoszenie zachodniej kultury na stricte wschodni nośnik...
Osobiście to czekałbym raczej na Mass Effecta, po pierwsze gra mi się bardziej podobała (DA 2 nie ukończyłem, choć DA 1 było naprawdę fajne), a do tego jeszcze będzie pasować klimatem do stylu graficznego ;)

Awatar użytkownika
Vegsa
Posty: 1540
Rejestracja: wtorek, 29 marca 2011, 23:48
Medals: 16
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

TERA Legionista LOTRO St. Legionista GW2 Legionista ArcheAge Legionista eSport Legionista
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Dragon Age Anime

Post autor: Vegsa » sobota, 3 marca 2012, 05:02

Ty to nazywasz Anime? Toż to kolejny twór ala warner bros try me make anime movie please -.- Brak słów na takie gówna. Jeśli chodzi o Japońskie 3d movie, nie jakieś tam coś na ten kształt to jest parę fajnych ale żadne z nich nie jest anime! To jest animacja...
A propo gwiezdniaków, to clone warsy jakże kolejnej wybitnej wytwórni amerykańskiej już lecą.
PS. Batman (pseudo anime), Iron Man (-.-), itd. to tabu, więc nie poruszać jkbc.

Awatar użytkownika
Sajra
Posty: 72
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2011, 21:24
Lokalizacja: Wrocław / Piotrków Tryb.
Status:
Offline

Re: Dragon Age Anime

Post autor: Sajra » sobota, 3 marca 2012, 10:41

Vegsa +1

Awatar użytkownika
Tex
Patrycjusz
Posty: 917
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2011, 03:11
Medals: 17
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera SWTOR Optio FF XIV Trybun eSport Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Dragon Age Anime

Post autor: Tex » poniedziałek, 5 marca 2012, 08:28

Obejrzeć pewnie obejrzę, jednak sam też wolę oldskulową kreskę. Od tej 3D jakoś mnie odrzuca... Miejmy nadzieję, że fabuła będzie dobra (nadzieja matką głupich) :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości