Aktualizacje i nowości

Tutaj znajdziesz kohortowiczów grających w Bless Online.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Aktualizacje i nowości

Post autor: Severeen » niedziela, 13 maja 2018, 10:37

A wiecie co mnie najbardziej zastanawia?
Ostatnie większe gry mmo jakie wychodziły dawały open bety- każdy mógł potestować, często nawet było po 2-3 takich wejść.
Pytanie dlaczego nie ma tego przy Bless?
Szczególnie w tym przypadku, gdy - nie oszukujmy się - ceny są duże. Teoretycznie OB przy dobrym produkcie zachęciłaby do zakupu droższego packa.
Osobiście czekam na dalsze informacje- co będzie zawierała podstawka- czy będzie tam premka czy nie?- serio 2 tygodnie przed startem a oni jakoś tak cedzą informacje o swoim produkcie- w innych przypadkach to informacji i promocji było wszędzie co nie miara.
Mają coś do ukrycia-? czyżby gra była jednak - jak pokazują inne rynki- po prostu słaba i chcą nachapać się kasy przez pierwsze kilka miesięcy a potem- f2p i kosmiczny IS?
Serio jestem zaniepokojony postępowaniem wydawców- tyle kasy włożyć w produkt a nie być jego pewnym?

Awatar użytkownika
Taneroth
Patrycjusz
Posty: 364
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 08:54
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Mecenas IX Kohorty

Aktualizacje i nowości

Post autor: Taneroth » niedziela, 13 maja 2018, 13:36

Ależ dlaczego wy dalej się dziwicie, że to wszystko jest takie drogie?

1. Twórcy włożyli kupę kasy w projekt i proces tworzenia gry i teraz za wszelką cenę chcą zwrotu. Gdzieś tam się nie udało, to może się uda tu, a czemu by niby nie spróbować, nie ma już nic do stracenia... Wydawca wypuszcza grę na EU i NA niejako w desperacji. Czy taki projekt może być udany czy jest raczej skazany na porażkę, odpowiedzcie sobie sami...
2. Brak konkurencji obecnie wśród nowych gier MMORPG. Obecnie czekamy na premiery wielu gier, ale tylko "czekamy" i Ci co nie wytrzymają kupią to co jest teraz, czyli Bless, proste...
3. Obecnie rosną ceny wszystkich gier online. Kiedyś standardem było 50, później 100, teraz wszystko dąży do 200. Skoro zarabiamy więcej niż kiedyś to płaćmy więcej...
4. Gra była testowana i grywalna wielokrotnie w Rosji, teraz obecnie też gdzieś można pograć, więc twórcy wyszli z założenia, że wolą udostępnić podstawkę za w miarę normalną cenę (30$), żeby wszyscy dali tą kwotę na spróbowanie i sprawdzili, czy faktycznie jest lepiej (najwyżej zrezygnowali i niniejszym dali zarobić 30$ deweloperom). Jakby była wcześniej jakaś tam beta, to mnóstwo osób by na starcie zrezygnowało i rzecz jasna nie płaciliby potem 30$ na skosztowanie gry...
5. Skoro gra niby ma nie być P2W to skądś się ta kasa dla deweloperów musi wziąć...
6. Gra jest B2P, a nie P2P, dlatego chcą raz, a porządnie zapłaty... Dlatego zabawa w jakieś premki i pewnie bogaty sklep w grze...

PS: Jeżeli ktokolwiek z Was spodziewał się niższych cen gry, to nie wiem w jakiej żyje rzeczywistości... Dobre czasy się skończyły...
Jeśli doceniasz moją pracę włożoną w przygotowania do gry Ashes of Creation i chcesz mnie wesprzeć to będę wdzięczny jak założysz konto z użyciem mojego linku referencyjnego:
https://ashesofcreation.com/r/WRTXCJ4P1FR5E7RH

ExFav
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 2 września 2017, 20:07
Gender:
Status:
Offline

Aktualizacje i nowości

Post autor: ExFav » niedziela, 13 maja 2018, 14:37

Bless to dobra gra. Nie jest wybitna, ale daje możliwość zakosztowania czegoś nowego. Dodatkowo można obserwować jej rozwój. Są ludzie, którzy oczekują konkretnego, pełnego produktu. Jednak uczestniczenie w rozwoju też może dać wiele frajdy. Osoby które grały na rosyjskich serwerach, jako główny minus podawały niestabilne serwery i item-shop. Sama gra była jednak oceniana dobrze. Myślę , że gra może zagwarantować, już na obecnym etapie, kilka miesięcy zabawy. Potem się zobaczy. Jeśli chodzi o cenę to 100 zł stało się normą.

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Aktualizacje i nowości

Post autor: Severeen » niedziela, 13 maja 2018, 22:59

Ja podobnie ja Quel lubiłem kupowac max opcje- zawsze ten lepszy mount, pet czy co tam lubiłem miec od startu, dlatego tez jak pisałem o wysokiej cenie to miałem na myśli te 200 dolców
30-40 to teraz normalna cena i owszem

Niestety posucha na rynku to pewnie sporo ludzi mimo narzekania gre kupi- zresztą co tam jest do stracenia- nawet jakby miesiac grania to jakby kupić grę single i tyle :)

Awatar użytkownika
Taneroth
Patrycjusz
Posty: 364
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 08:54
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Mecenas IX Kohorty

Aktualizacje i nowości

Post autor: Taneroth » niedziela, 13 maja 2018, 23:13

Świetne podejście Severeen. Ja pomimo narzekania sam jeżeli już to prawdopodobnie zakupię najdroższą opcję, bo nie lubię iść na żadne kompromisy, jak już grać to na maxa. Tym bardziej, że teraz żyję już bez pracy (zarabiam w internecie) i mam mnóstwo wolnego czasu, praktycznie 24/7, także jakbym zdecydował się ostatecznie na grę to wbiję do naszej sekcji i potraktuję grę na poważnie. Natomiast ile pogram tego nie wiem... Na ruskiej becie rok temu bawiłem się nieźle, ale było bardzo nudno. Nowa wersja Blessa ponoć jest znacznie lepsza od tej, którą dotąd znaliśmy. Jeszcze nie było mi dane tego nigdzie zakosztować... Jeżeli chodzi o mnie, to przymknę oko na wszystko poza przesadzonym Item Shopem... Tego się obawiam najbardziej.
Jeśli doceniasz moją pracę włożoną w przygotowania do gry Ashes of Creation i chcesz mnie wesprzeć to będę wdzięczny jak założysz konto z użyciem mojego linku referencyjnego:
https://ashesofcreation.com/r/WRTXCJ4P1FR5E7RH

Awatar użytkownika
Morriganix
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 8 maja 2018, 09:18
Gender:
Status:
Offline

Aktualizacje i nowości

Post autor: Morriganix » poniedziałek, 14 maja 2018, 19:03

Jestem nowy w gildii ale wydaje mi się że powiniśmy dać szansę grze , ci którzy obawiają klapy niech kupią podstawke , a reszta która nie boi się zaryzykować kupi któryś z pakietów ja osobiście spróbuje z tym za 70 $.

Awatar użytkownika
Hunter
Posty: 18
Rejestracja: wtorek, 19 grudnia 2017, 03:37
Gender:
Status:
Offline

Aktualizacje i nowości

Post autor: Hunter » poniedziałek, 14 maja 2018, 19:12

Severeen pisze:
niedziela, 13 maja 2018, 10:37
A wiecie co mnie najbardziej zastanawia?
Ostatnie większe gry mmo jakie wychodziły dawały open bety- każdy mógł potestować, często nawet było po 2-3 takich wejść.
Pytanie dlaczego nie ma tego przy Bless?
Szczególnie w tym przypadku, gdy - nie oszukujmy się - ceny są duże. Teoretycznie OB przy dobrym produkcie zachęciłaby do zakupu droższego packa.
Osobiście czekam na dalsze informacje- co będzie zawierała podstawka- czy będzie tam premka czy nie?- serio 2 tygodnie przed startem a oni jakoś tak cedzą informacje o swoim produkcie- w innych przypadkach to informacji i promocji było wszędzie co nie miara.
Mają coś do ukrycia-? czyżby gra była jednak - jak pokazują inne rynki- po prostu słaba i chcą nachapać się kasy przez pierwsze kilka miesięcy a potem- f2p i kosmiczny IS?
Serio jestem zaniepokojony postępowaniem wydawców- tyle kasy włożyć w produkt a nie być jego pewnym?
Niestety, Kolega tutaj zawarł wiele słusznych uwag.
Jeszcze przed tym całym Press Event, mocno trzymałem się poręczy w "hype train" (tym bardziej, że przez parę tygodni grałem w JP wersję, co tylko podsyciło mój apetyt na Bless). Jednakże, podczas oglądania tych marnych, mocno amatorkich transmisji na żywo ze wspomnianego wydarzenia, już siedziałem, niespokojny, tuż obok drzwi, a obecnie stoję na stacji i zastanawiam się, w którą stronę zmierzać. Dodam jeszcze, że już te wszystkie słitaśne azjatki potrafią lepiej przygotować się do stream'owania swoich równie słitasnych tańców czy spacerów po miastach, w porównaniu z "Emisariuszami" tak głośnego, wysokobudżetowego tytułu, jakim jest Bless, zwany przez samych twórców produktem "AAA". Choć w jednym zdecydowanie muszę się zgodzić z twórcami gry - na pewno cena tego produktu łapie się w widełkach AAA.
Reasumując, nie jestem już przekonany do w/w produkcji. Może i te 30-40 dolarów to nie majątek, ale już zbyt wiele razy dałem się nabrać na "sztuczny miód". A podobno starego niedźwiedzia nie da się nabrać... :?
Jako gracz, który zaczynał swoją przygodę z gatunkiem od Meridian 59, muszę przyznać, iż moje zaufanie do większości twórców jest na poziomie minimalnym, a w niektórych przypadkach po prostu tego zaufania nie ma i pewnie długo nie będzie. Już wolę stracić troszkę czasu w takim tytule, jak MapleStory 2, gdzie z góry jestem świadom, że P2W jest sygnaturką NEXON'a. Tak przy okazji - wbrew pozorom (wiecie, dziecinna, kreskówkowa grafika, świat stworzony z szcześcianowych elementów, prawie, jak w minecraft, itd.) MS2 to na prawdę ciekawy, mocno rozbudowany tytuł mmorpg, taki trochę Diablo 3 w wersji mmorpg. Szczerze, polecam przetestować, jeśli będziecie mieli okazję, w końcu to F2P.

No nic, pożyjemy, zobaczymy.

Awatar użytkownika
Betrezen
Posty: 115
Rejestracja: sobota, 13 września 2014, 13:13
Medals: 1
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

D2 Legionista

Aktualizacje i nowości

Post autor: Betrezen » poniedziałek, 14 maja 2018, 19:33

Severeen pisze:
niedziela, 13 maja 2018, 22:59
Ja podobnie ja Quel lubiłem kupowac max opcje- zawsze ten lepszy mount, pet czy co tam lubiłem miec od startu, dlatego tez jak pisałem o wysokiej cenie to miałem na myśli te 200 dolców
30-40 to teraz normalna cena i owszem

Niestety posucha na rynku to pewnie sporo ludzi mimo narzekania gre kupi- zresztą co tam jest do stracenia- nawet jakby miesiac grania to jakby kupić grę single i tyle :)
Przyglądam się tytułowi coraz poważniej i teraz się zastanawiam czy znów będziemy mieli okazję wspólnie pograć ;)

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Aktualizacje i nowości

Post autor: Severeen » poniedziałek, 14 maja 2018, 22:33

Betrezen pisze:
poniedziałek, 14 maja 2018, 19:33
Przyglądam się tytułowi coraz poważniej i teraz się zastanawiam czy znów będziemy mieli okazję wspólnie pograć ;)
Jak znam życie Rael tez się pojawi :)

Wracając do tematu- mam nadzieję, że przed startem, czyli już na dniach , pojawią się informacje odnośnie premki, podstawowej wersji gry i IS. Jeśli takich informacji nie będzie to niestety wniosek będzie nasuwał się tylko jeden.

Awatar użytkownika
Kyllym
Patrycjusz
Posty: 141
Rejestracja: środa, 22 lipca 2015, 18:51
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

Skyforge Legionista BS St. Legionista

Aktualizacje i nowości

Post autor: Kyllym » wtorek, 15 maja 2018, 07:27


^^ co by się nie działo i tak kupię

Awatar użytkownika
Betrezen
Posty: 115
Rejestracja: sobota, 13 września 2014, 13:13
Medals: 1
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

D2 Legionista

Aktualizacje i nowości

Post autor: Betrezen » wtorek, 15 maja 2018, 19:57

Severeen pisze:
poniedziałek, 14 maja 2018, 22:33

Jak znam życie Rael tez się pojawi :)
Niech no tylko przyjdzie, to mu nawtykam :D

A w temacie, moim skromnym zdaniem, nie ma sensu się nad wszystkim rozwodzić. Jak będzie, tak będzie, ja jestem zainteresowany tytułem i sobie w niego pogram. A czy pogram miesiąc, czy dwa, to już się okaże. Po prostu jak komuś coś nie pasuje, to nikt go nie zmusza ;)

Awatar użytkownika
Taneroth
Patrycjusz
Posty: 364
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 08:54
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Mecenas IX Kohorty

Aktualizacje i nowości

Post autor: Taneroth » czwartek, 17 maja 2018, 09:45

Q & A z Eventu

https://steamcommunity.com/games/681660 ... 5841260190

Najważniejsza nowość:
-Najdroższy Founder's Pack (Collector's Edition) tanieje z 199.99$ do 149.99$. Swoją drogą ciekawe czy była to celowa zagrywka z ich strony, żeby najpierw pokazać nieco zawyżoną cenę, żeby po obniżce nikt nie miał już żadnych wątpliwości i kupował w "promocji" :)
Jeśli doceniasz moją pracę włożoną w przygotowania do gry Ashes of Creation i chcesz mnie wesprzeć to będę wdzięczny jak założysz konto z użyciem mojego linku referencyjnego:
https://ashesofcreation.com/r/WRTXCJ4P1FR5E7RH

Awatar użytkownika
Kyllym
Patrycjusz
Posty: 141
Rejestracja: środa, 22 lipca 2015, 18:51
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

Skyforge Legionista BS St. Legionista

Aktualizacje i nowości

Post autor: Kyllym » czwartek, 17 maja 2018, 10:50

Dalej jego cena jest kosmiczna ja biore ten za 69,99

Awatar użytkownika
Hunter
Posty: 18
Rejestracja: wtorek, 19 grudnia 2017, 03:37
Gender:
Status:
Offline

Aktualizacje i nowości

Post autor: Hunter » wtorek, 22 maja 2018, 00:09

Na Steam pojawiły się ceny waluty premium oraz ceny premek.
Premium Membership (30 Days): 54,87zł.
Powyższa kwota sugeruje, że dla gry Bless Online otrzymamy przelicznik z USD.
A zatem cena "base game" (30 USD) powinna oscylować w granicach 108-110 zł.

Więcej info TUTAJ.

Awatar użytkownika
Kyllym
Patrycjusz
Posty: 141
Rejestracja: środa, 22 lipca 2015, 18:51
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

Skyforge Legionista BS St. Legionista

Aktualizacje i nowości

Post autor: Kyllym » wtorek, 22 maja 2018, 20:28

No właśnie nie wydaje wam się, że trochęprzeginają pałkęz tymi cenami ?

Awatar użytkownika
Taneroth
Patrycjusz
Posty: 364
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 08:54
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Mecenas IX Kohorty

Aktualizacje i nowości

Post autor: Taneroth » wtorek, 22 maja 2018, 21:44

@Kyllym
Zobacz co to jest prawdziwe "przegięcie pałki" z cenami:
https://www.ashesofcreation.com/shop/

Jak dla mnie ceny Blessa biorąc pod uwagę system płatności B2P (nie subksrybcję) są jak najbardziej w porządku i mieszczą się w normie cen gier B2P w obecnych czasach...
110zł - normalna cena gry to dwa wypady do kina z popcornem i napojem... Albo porządny wypad z dziewczyną do restauracji, co dopiero weekend... W grę bawimy się znacznie dłużej, płacimy raz i możemy grać miesiącami.
Tak samo uczciwie jest w przypadku Founder Packów, ja już się do tego przyzwyczaiłem i jak dla mnie wszystko mieści się w normie i skali systemu B2P... Według mnie to "agresywność" Cash Shopu w grze będzie wyznacznikiem, co do cen to nie mamy się co przyczepiać...

BTW
Tylko Polacy potrafią tak narzekać na ceny... W innych krajach jakoś nikt z tym nie ma żadnego problemu :)
Jeśli doceniasz moją pracę włożoną w przygotowania do gry Ashes of Creation i chcesz mnie wesprzeć to będę wdzięczny jak założysz konto z użyciem mojego linku referencyjnego:
https://ashesofcreation.com/r/WRTXCJ4P1FR5E7RH

Awatar użytkownika
Thorn
Co-OP Legionista
Posty: 1931
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2011, 13:16
Medals: 6
Lokalizacja: Andover, UK
Status:
Offline

SWTOR Optio GW2 Optio Mecenas IX Kohorty

Aktualizacje i nowości

Post autor: Thorn » wtorek, 22 maja 2018, 22:01

cena jest jak najbardziej zgodna ze standardem rynkowym. Nikt nie zmusza do zakupu najdrozszej wersji. £30 za podstawke, £40 za gre z jakims tam premium (normalna cena kazdej nowej gry) + £150 za jakies tam deluxe z jakimis tam skinami.
Nigdy sie nie oplace kupowac tej najdrozszej wersji bo te dodatki sa zawsze co najmnie sreednie i jak wbijesz jakis tam 20 level to juz ich nie uzywasz.

Awatar użytkownika
Hunter
Posty: 18
Rejestracja: wtorek, 19 grudnia 2017, 03:37
Gender:
Status:
Offline

Aktualizacje i nowości

Post autor: Hunter » wtorek, 22 maja 2018, 23:31

Nie no, nie przesadzajcie. ~110 zł za grę mmorpg, w której przyszłe dodatki mają być za darmo (a przynajmniej tak oświadczyli twórcy gry) i której opcjonalna "premka" nie wydaje się być niezbędna... Szczerze, to na prawdę nie jest wysoka cena.

Przypomnijcie sobie, jakie ceny miały inne gry mmorpg B2P, podczas swoich oficjalnych "narodzin" na rynku EU/NA.
GW2, ESO, Albion Online, itd... Chyba nawet taki BDO kosztował na początku 30 USD/EURO, prawda?

Dla porównania zobaczcie na cenę gry Project Gorgon, taki pseudo old-school (grafika) mmorpg, twórcy mówią, że niby super hiper, tworzony z pasją i w ogóle miód malina. Wczesny Dostęp (EA), cena: ~145 zł (40 USD). Ostatnia aktualizacja: 15 kwiecień. Populacja: ~300 osób dziennie. Tak przy okazji - Gloria Victis też ma populację na poziomie ~300 osób, też jest EA, ale kosztuje 2x mniej i jest w języku polskim (dla wielu osób to nadal ma znaczenie i pewnie zawsze będzie miało). Wnioski pozostawiam Wam.

Oczywiście pomijam takie tytuły, jak WoW czy FF14, bo to już inna para kaloszy.

Inna sprawa, jeśli chodzi o obawy co do Bless Online, to optymalizacja, zawartość IS i dotrzymanie danego słowa (darmowe update'y, brak elementów p2w). Tutaj nadal mamy kilka niewiadomych. I standardowo - czas pokaże.

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Aktualizacje i nowości

Post autor: Severeen » środa, 23 maja 2018, 09:49

Gra jest w normalnych cenach, ale jest jedno ale jakże ważne ale i chyba o to Kyllymowi chodzi.

Wszystkie te inne gry, do których porównujecie cene Bless miały odpowiednio wcześniej OB, i przede wszystkim były nowe. W przypadku Bless mamy do czynienia z produktem, który nie tyle nie przyjął się co zaliczył faila na 2 ważnych rynkach - mając takie a nie inne ceny można mieć obawy czy twórcy grają uczciwie, czy tylko chcą szybko odzyskać kasę.
Nie oszukujmy się - gdyby w maju miały premierę np jeszcze Ashes i np Camelot U to nie wiem czy ktokolwiek w ogóle kupiłby Bless.
Ja nie boje się cen, premki itp, boję się o IS- to dopiero za jakiś czas wyjdzie czy nasze obawy są słuszne czy nie- jeśli dowalą jakieś głupie itemki to pogrzebią grę, jeśli faktycznie będzie kosmetyka to gra może po istnieć jakiś czas. Gracze teraz są bardzo uważni- jeden błąd twórców i często jest koniec grania.

Teraz najbardziej wqrza mnie to, że grę można zakupić i ściągać w dniu head startu....

Quel
Co-OP Legionista
Posty: 356
Rejestracja: poniedziałek, 7 czerwca 2010, 19:12
Medals: 4
Lokalizacja: Orzesze
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista L2C Optio Mecenas IX Kohorty

Aktualizacje i nowości

Post autor: Quel » środa, 23 maja 2018, 10:57

Właśnie nie widzę problemu z ceną gry, nawet jak na grę, która zaliczyła faila w Rosji (jakby nie było technicznego z złej infrastruktury serwerów). Premka nie jest droga ot taki średniak, daje też pewne bonusy ale nie jest stanowczo OP. Problem może być tylko w sklepie w grze, ale to może pojawić się dopiero w momencie jak spadnie online (wtedy pewnie się poszerzy oferta w IS).
Ogólnie myślę że z obecną sytuacją na rynku nie ma co wybrzydzać i pozostaje grać :)

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Aktualizacje i nowości

Post autor: Jaroczaro » środa, 23 maja 2018, 11:33

Wiele osób mnie namawia na ten tytuł ale z tego co mi mówili to jest early access czyli wcześniej niż beta. Czy to jest już w ogóle grywalne?

Quel
Co-OP Legionista
Posty: 356
Rejestracja: poniedziałek, 7 czerwca 2010, 19:12
Medals: 4
Lokalizacja: Orzesze
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista L2C Optio Mecenas IX Kohorty

Aktualizacje i nowości

Post autor: Quel » środa, 23 maja 2018, 12:04

Gra jest skończona i wychodzi normalnie więc nie ma żadnego early access. Masz 2-3 dni headstartu jak kupisz przed premierą i grasz normalnie już. Obecnie już bym samemu kupił jakby nie to że nie wiem czy będę miał czas grać akurat na początku czerwca.

Awatar użytkownika
Welroth
Patrycjusz
Posty: 308
Rejestracja: czwartek, 11 października 2012, 09:41
Medals: 13
Status:
Offline

WoW Legionista SWTOR Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Aktualizacje i nowości

Post autor: Welroth » środa, 23 maja 2018, 12:08

Ja się waham cały czas. Pewnie kupię standard lub najtansza premke i obczaje co i jak. Gra w obecnej postaci na tyle mnie przekonuje żeby dac jej szanse. Jak zwykle w moim przypadku pozostaje kwestia jaką klasa grać 😂

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Aktualizacje i nowości

Post autor: Kefas » środa, 23 maja 2018, 13:22

Quel pisze:
środa, 23 maja 2018, 12:04
Gra jest skończona i wychodzi normalnie więc nie ma żadnego early access. Masz 2-3 dni headstartu jak kupisz przed premierą i grasz normalnie już. Obecnie już bym samemu kupił jakby nie to że nie wiem czy będę miał czas grać akurat na początku czerwca.
No nie do końca, niby jest to early acces. Brakuje dwóch klas i w sumie kto wie czego jeszcze.
Szczerze to i tak jest taka posucha na rynku, że i tak spróbuje. Jak odpalam HoTs'a już mnie mdli :P . Próbowałem wciągnąć się w WoW'a, ale to już nie to co kiedyś. Gra jest dobra ale przestarzała. Dodatek spasuje.

Awatar użytkownika
Hunter
Posty: 18
Rejestracja: wtorek, 19 grudnia 2017, 03:37
Gender:
Status:
Offline

Aktualizacje i nowości

Post autor: Hunter » środa, 23 maja 2018, 14:24

Pojawiło się dodatkowe Q&A na profilu FB gry.
Here is short Q&A to answer some of your questions. 🤗

❓: Is it possible to purchase a Founder's Pack on May 28th without the base game (which will be available on May 30th)?
☑️: Yes. The Founder's Pack will include the base game and it can be immediately played upon purchase.

❓: Will Bless have 3 NA and 2 EU servers or channels? Is it 3 servers or 1 server with 3 channels for NA?
☑️:There will be two regions at the beginning of EA: NA and EU. The number of servers in each region is subject to change.

❓: Which name will be included in the credits: my Steam username or the name of my first character?
☑️: The player's Steam profile name will appear in the credits.

❓: Clarification regarding the Founder's Pack's exclusive skins.
☑️: The exclusive skins will be bound to the character that received them.

❓: Can we pre-download the game before May 28th?
☑️: No! Pre-download will not be supported.


Thank you 😮
The Bless Team
Źródło: tutaj.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bless Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości