Dyskusja ogólna

Tutaj znajdziesz kohortowiczów grających w Bless Online.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Dyskusja ogólna

Post autor: Severeen » czwartek, 31 maja 2018, 16:16

można tworzyć postaci na naszym serwerze- heh wystarczyło poczekać :)

ExFav
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 2 września 2017, 20:07
Gender:
Status:
Offline

Dyskusja ogólna

Post autor: ExFav » czwartek, 31 maja 2018, 18:06

Którą gildie polecacie, oczywiście chodzi o taką która ma aktywną sekcje Blessa

Sindrome
Posty: 4
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2018, 09:40
Status:
Offline

Dyskusja ogólna

Post autor: Sindrome » piątek, 1 czerwca 2018, 11:03

Ja odpaliłem japoński serwer działa bardzo ładnie, tłumaczenie jest nic nie gorsze niż na tej wersji ze steama.
Jakby ktoś był zainteresowany pograniem to piszcie pomogę uruchomić.

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Dyskusja ogólna

Post autor: Severeen » sobota, 2 czerwca 2018, 09:02

Słuchajcie - może ktoś tak opisać mniej wiecej co się robi na end game - z tego co usłyszałem rozwija się dalej skile- czyli coś w rodzaju np Paragonów w Diablo- zgadza się?
I pytanie dodatkowe - expienie na 45 lvl jest tylko na terenach gdzie jest otwarte pvp, czy są też spoty dla tego lvl gdzie jest peace zone?

Awatar użytkownika
Driam
Patrycjusz
Posty: 2897
Rejestracja: środa, 30 listopada 2011, 21:25
Lokalizacja: Aberdeen/Łódź
Gender:
Status:
Offline

Dyskusja ogólna

Post autor: Driam » sobota, 2 czerwca 2018, 10:11

Severeen pisze:
sobota, 2 czerwca 2018, 09:02
Słuchajcie - może ktoś tak opisać mniej wiecej co się robi na end game - z tego co usłyszałem rozwija się dalej skile- czyli coś w rodzaju np Paragonów w Diablo- zgadza się?
I pytanie dodatkowe - expienie na 45 lvl jest tylko na terenach gdzie jest otwarte pvp, czy są też spoty dla tego lvl gdzie jest peace zone?
W tej chwili nic się nie robi ;)
Od, bodajże 30 lvl, nie istnieje już coś takiego jak "peace zone" (oprócz miast). Każdy może Cię zgankować gdzie chce, jak chce i kiedy chce.

Awatar użytkownika
Lagu
Posty: 341
Rejestracja: niedziela, 4 grudnia 2011, 21:01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status:
Offline

Dyskusja ogólna

Post autor: Lagu » sobota, 9 czerwca 2018, 21:46

Co zrobić jeśli odpalam grę pojawia się okno wczytywania i nic ?

Awatar użytkownika
Shinee
AoC Trybun
Posty: 558
Rejestracja: środa, 1 stycznia 2014, 23:26
Medals: 2
Lokalizacja: London UK
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista L2C Legionista

Dyskusja ogólna

Post autor: Shinee » sobota, 9 czerwca 2018, 21:50

Ja uruchumialem ponownie...czasem bylo to z 5-6 razy, ale to bylo 29 maja wiec moze cos sie zmienilo...

Awatar użytkownika
Lagu
Posty: 341
Rejestracja: niedziela, 4 grudnia 2011, 21:01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status:
Offline

Dyskusja ogólna

Post autor: Lagu » sobota, 9 czerwca 2018, 22:06

Za dziesiątym razem ale wbiłem;) oj chyba serwery nie wytrzymują ;)

Awatar użytkownika
Taneroth
Patrycjusz
Posty: 364
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 08:54
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Mecenas IX Kohorty

Dyskusja ogólna

Post autor: Taneroth » niedziela, 10 czerwca 2018, 00:07

Powiem Wam w ten sposób. Mnie się gra mega nudno w tą grę i w sumie bez porządnego CP nie ma co tutaj robić prócz chodzenia 3 razy dziennie na Peninsula War, robieniu daily zadań i innych drobnych pierdołek... Jeśli myślimy o grze w Bless na w miarę rozsądnym poziomie i chcemy coś w tej grze osiągnąć to jesteśmy zdani na:
-zrobienie 2 alt postaci pod różne rodzaje main craftingu, żeby móc crafcić wszystkie rodzaje przedmiotów, przypominam, że w grze jest brak przykazywania przedmiotów pomiędzy graczami, także współpraca z gildią nie ma tutaj znaczenia (3 rodzaje main craftingu, 3 postacie = główna postać + 2 alty),
-wbicie na altach 45 lvl oraz wykonywanie najtrudniejszej instancji Migra Turris (z którą mają nawet topowe CP problemy) do czasu wydropienia quest itema na podniesienie lvl craftu (nie gwarantowana szansa na drop), żeby móc dalej levelować main craft i móc wytwarzać end gamowe przedmioty,
-skupienie w auction housie lub zdobycie pozostałych itemów niezbędnych na podniesienie lvl main craftu na wszystkich 3 postaciach,
-uczestnictwo jak najwięcej w Peninsula War (sporo combat pointów, za które skupujemy itemy z special shopu (blokada gry na 1 lub 2 max dziennie do skupienia na konto), które się później przydają do enchantowania end gamowgo gearu i zakupienia run)
-wykonywanie questów Monster Book najlepiej na wszystkich postaciach (main + 2 alty) w Raidzie (grupie 20 osobowej, która biega po 3 największych lokacjach end gamowych w grze i zabija potwory, za co otrzymuje się Dungeon Pointy, za które dziennie skupujemy itemy z special shopu (blokada gry na 1 lub 2 max dziennie do skupienia na konto), które się później przydają do enchantowania end gamowgo gearu),
-wykonywanie wszystkich trzech end gamowych instancji dziennie najlepiej na wszystkich trzech postaciach pod Dungeon Pointy i end gamowe itemy, które tam dropią (blokada gry na 1 lub 2 wejścia dziennie na postać, stąd warto to robić również na altach)
-tamowanie petów i mountów, enchanting i polowanie na przydatne skille, to pochłania mnóstwo czasu, dla osób niecierpliwych można zakupić (jak się ma za co) lub wycrafcić (jak się ma materiały i wybrany odpowiedni rodzaj craftingu na mainie lub alcie) i nałapać mnóstwo tych petów i je wylevelować ulepszając jedne drugimi,
-szukać turbanów z eventem do zbierania surowców najlepiej w godzinach wcześnie rannych, na drugim channelu (mniej graczy) lub po restartach serwerów, jak ktoś wtedy pracuje to jest w dupie, bo praktycznie nie ma jak zdobyć materiałów, a takie zbieranie z palca się nie opłaca,
Jest jeszcze parę kwestii, na które trzeba zwrócić uwagę i haczyków (nie koniecznie uczciwych i przyjemnych), o których się tu nie będę rozpisywał - wyłapałem je głównie ze streama PikNicka z polskiej społeczności Crown in Darkness.

Mechanika gry mi nie do końca odpowiada, jest sporo do roboty i praktycznie niczego się nie ugra samemu lub w słabszej gildii / CP. Nie wspomnę już o ogólnie kiepskim starcie (najpierw powinna być beta, a później start) i wielu błędach, które zdążyli wykorzystać niektórzy gracze. Mnóstwo złych ocen na Steam, większość graczy jest zbulwersowanych, dlatego ta gra nie ma przyszłości i według mnie prędzej czy później umrze, nie ważne jak NeoWiz by się starał...

Co do samej rozgrywki to Bez porządnego CP i gildii kompletnie nic się tutaj nie ugra. Osobiście grając na serwerze Ventus w jakiejś słabszej gildii kompletnie nie mam co w tej grze robić oprócz szukania turbanów i chodzenia na Peninsula War. Szczerze to mam tej gry dosyć i włączam ją tylko dlatego, że niestety skusiłem się na najdroższy pakiet. Steam mi nie przyjął zwrotu oczywiście, także w moim przypadku 500zł poszło się walić. Przyznam się, że samemu kupiłem tą grę niejako w desperacji, bo zwyczajnie nie ma w co teraz nowego grać jeśli chodzi o MMO, a ciężko mi grać tak na plecach w coś starego.

Także ja osobiście dziękuję Blessowi za krótką i drogą przygodę i czekam na Ashes of Creation jeszcze ze 2 lata i modlę się, żeby dopicowali trochę efekty i przede wszystkim walkę :)
Jeśli doceniasz moją pracę włożoną w przygotowania do gry Ashes of Creation i chcesz mnie wesprzeć to będę wdzięczny jak założysz konto z użyciem mojego linku referencyjnego:
https://ashesofcreation.com/r/WRTXCJ4P1FR5E7RH

Awatar użytkownika
Shinee
AoC Trybun
Posty: 558
Rejestracja: środa, 1 stycznia 2014, 23:26
Medals: 2
Lokalizacja: London UK
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista L2C Legionista

Dyskusja ogólna

Post autor: Shinee » niedziela, 10 czerwca 2018, 00:45

Dzieki za obszerne info, zastanawialem sie wlasnie nad ponownym zakupem I jednak wyprobowaniu BO ale jak to tak wyglada to sobie daruje.

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Dyskusja ogólna

Post autor: Severeen » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 10:20

@Taneroth
możesz dać linka do tego streama PickNicka, bo coś nie mogę znaleźć :)
Ja osobiście stworzyłem postać na nowo na Daimon bo kiedy miałem czas na granie to były na Physis kolejki po 2-3 godziny, zanim się wiec kolejka skończyła to zostało mi 1-2 godz grania , albo i mniej. Jestem w Royal Legion , ale tu też coraz mniej graczy, Właśnie wczoraj pojawił się artykuł na mmorpg.org pl ,że Bless stracił już połowę graczy.
Kiedy wydawcy gry zorientują się, że przy starcie gry MUSI być od razu kilka serwerów, że MUSI być beta- co z tego , że ileś packów sprzedali skoro mieli potem masę refundów?
Ja już zapamiętam- nie ma bety , nie kupuję- raz się sparzyłem i zapamiętam :)
Pogrywam coś tam dalej , ale też bez przekonania.

Awatar użytkownika
Taneroth
Patrycjusz
Posty: 364
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 08:54
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Mecenas IX Kohorty

Dyskusja ogólna

Post autor: Taneroth » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 10:28

Jeśli doceniasz moją pracę włożoną w przygotowania do gry Ashes of Creation i chcesz mnie wesprzeć to będę wdzięczny jak założysz konto z użyciem mojego linku referencyjnego:
https://ashesofcreation.com/r/WRTXCJ4P1FR5E7RH

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Dyskusja ogólna

Post autor: Severeen » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 10:49

dzięki :)

Awatar użytkownika
Wąski
Posty: 733
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 16:27
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista BD Legionista RO Trybun Mecenas IX Kohorty

Dyskusja ogólna

Post autor: Wąski » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 13:54

Starzy wypajadacze a takie pierdy piszecie... Nie słuchajcie streamerow którzy oceniają grę po 2 grania i to w starcie. Sami jak wam się gra nie podobała na starcie czemu nie czekalicie na jakieś recenzję przed zakupem a teraz placzecie. Zawsze startuje się na pierwszym serwerze, każdy tytuł traci połowę graczy w 1 miesiącu gry, pierwszy serwer zawsze będzie najwyższy,.

Ja bawię się w tym tytule świetnie(100h grania w dużym klanie, ogólnie intesywnego) jest nastawienie na PvP, duże klany i skillowe mass PvP. Nie jest to tytuł dla solo player ów i casuali co grają 1h dzienni bo nie od tego jest mmorpg. Brak P2W czy grania afk jak dla też wielkie plusy. Wiadomo wiele rzeczy do poprawki ale naprawiaja Bugi i balans codziennie co z czym spotkałem się pierwszy raz żeby devsi tak szybko reagował. A i ból dupy ludzi ze ludzie wykorzystują Bugi i zdobywają przewagę... Ich konta są czyszczone + bany czasowe. Proponuję grać a nie czytać i powtarzać ból dupy innych i przyjmować do za prawdę.

Ja znajdzie się ktoś chętny do gry i sam chce wypróbować grę, a przedwszystkim grać znajdzie mnie na Discordzie
Obrazek

Awatar użytkownika
Taneroth
Patrycjusz
Posty: 364
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 08:54
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Mecenas IX Kohorty

Dyskusja ogólna

Post autor: Taneroth » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 15:26

@Wąski
Ale żeś pojechał po bandzie.
Zdaję sobie sprawę z tego, że to co się na reddicie i innych forach / miejscach wypowiada o tej grze (duplikowane itemy, bugi, haczyki itp.), to w większości gówno prawda, a nawet gdy prawda, to NeoWiz z tym walczy...

Jeżeli chodzi o mnie to po prostu nie odpowiada mi mechanika tej gry (trzeba tutaj zbyt dużo robić schematycznych rzeczy, co akurat mnie zwyczajnie męczy) oraz fakt, że żeby cokolwiek w niej osiągnąć musisz mieć:
-super gildię pod robienie Monster Booka w Raidach na 3 postaciach dziennie (DungPointy przydadzą się chociażby w craftingu lub itemach do enchantingu ze special shopu, które można dziennie w ograniczonej ilości claimować - 1 lub 2),
-super CP pod robienie dziennych instancji (Patala, Turris i Mines, najlepiej robić to wszystko na 3 postaciach bo jest limit na ilość dziennych wejść),
-3 postacie pod 3 rodzaje craftu (nie pocrafcisz na jednej postaci wszystkiego i tutaj współpraca z klanem też na nic się nie zda, bo itemów nie przetradujesz),
-cisnąć Peninsula War jak najwięcej 3 razy dziennie po godzinie czasu (do kupowania dziennych itemów pod enchanting za DungPointy),
-zbierać turbany wczesnym rankiem lub po restartach serwerów bo wtedy najwięcej, w innych przypadkach się kompletnie nie opłaca, bez tego nie pocrafcisz (chyba, że skupisz matsy z Auctiona)
I wiele innych kwestii o których nawet nie mam zamiaru się rozpisywać i wnikać czy one są dobre czy nie, dla mnie są mega nudne dlatego zwyczajnie tą grę odstawiłem...
I tutaj częściowo to co napisałem pokrywa się z Twoją tezą, że nie jest to gra dla casuali...

Po prostu to z grą jest coś nie tak jak dla mnie, a nie Twórcami, społecznością czy Bóg wie czym jeszcze...
Swoją drogą start nie należał do zbytnio udanych i opinie na STEAMie jakie by one nie były czy prawdziwe, czy wyssane z palca tak czy siak rozwaliły / rozwalą tą grę doszczętnie. Popularność spadła, to norma, ale że aż tak spadła, to już nie norma. Spojrzyj na statystyki innych gier MMO po starcie to sobie uświadomisz, jak Bless wypada słabo pod kątem spadku ilości graczy. Na obronę gry mogę tutaj wspomnieć, że sprzedało się mnóstwo egzemplarzy, też padły jakieś rekordy, ale to tylko i wyłącznie dlatego, że zdesperowani ludzie (w tym niestety ja) nie mają w co teraz grać, zbyt dużo tytułów jest w aktualnie w fazie produkcji, a ludzie się już parują, żeby tylko w coś pograć, stąd kupili, spróbowali i zwrócili - proste...

A jak Wąski się bawisz dobrze, to nic tylko życzyć udanej i długiej zabawy!
Jeśli doceniasz moją pracę włożoną w przygotowania do gry Ashes of Creation i chcesz mnie wesprzeć to będę wdzięczny jak założysz konto z użyciem mojego linku referencyjnego:
https://ashesofcreation.com/r/WRTXCJ4P1FR5E7RH

Awatar użytkownika
Wąski
Posty: 733
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 16:27
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista BD Legionista RO Trybun Mecenas IX Kohorty

Dyskusja ogólna

Post autor: Wąski » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 16:24

Zieeeew, wypisujesz bzdury. Robienie wszystkiego na 3 postaciach... Ludzie co grają 15h dziennie nie mają czasu na 2 postac... No ale widzę że masz sprawdzone info i wiesz lepiej to nie wchodzę z tobą w dyskusję. W skrócie: dla gracza który gra twoje posty to stek bzdur tłumaczący dlaczego kupiłeś grę której nie chcesz grać. Byłeś chociaż raz na tych instacjach? Albo zrobiłeś chociaż raz 3 runy na Hunter questy? A może pytanie podstawowe wbiles ten 45 na jeden postaci?
Obrazek

Awatar użytkownika
Lagu
Posty: 341
Rejestracja: niedziela, 4 grudnia 2011, 21:01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status:
Offline

Dyskusja ogólna

Post autor: Lagu » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 16:39

Uspokójta się;p Mi osobiście gra pasuje ale mam dopiero 35 lvl więc zobaczymy.

Awatar użytkownika
Taneroth
Patrycjusz
Posty: 364
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 08:54
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Mecenas IX Kohorty

Dyskusja ogólna

Post autor: Taneroth » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 17:36

@Wąski
Jeżeli chodzi o mnie to grałem do wczoraj, łącznie 120 godzin przegranych, 45 lvl wbity po 3 dniach gry, 7000 Gear Score, jakieś proste runki są (nie idealne, bo eq nie zdobyłem z instancji, bo nie miałem z kim), broń niebieska 45lvl +10 z Epic Monstera, 2 alty na crafting zrobione (wbite na 20 lvl byle crafcić) i tyle. Dalej już nie miałem sił grać widząc u streamerów jak ta gra wygląda na wyższym poziomie (te raidy na Monster Booki, trudne instancje, które trzeba robić, żeby wydropić end gamowy gear itp. i np. ThePikNick, który ma prawie 10k Gear Scora to wszystko robi na 3 postaciach, także drogi Wąski da się, tylko ty najprawdopodobniej nie potrafisz...). Gra nie jest zła, ale nie jest dla mnie. To co wyżej pisałem to jedynie mój sposób widzenia tej gry, to co wywnioskowałem z własnej gry + z gry streamerów. Natomiast pragnę tutaj zaznaczyć, że każdy może widzieć tą grę inaczej i ma prawo grać według własnego planu. Dlatego oczywiście to co ja mówię to nie musi być od razu najlepsze i zapewne nie jest. Być może masz lepszy plan na grę niż ja i chwała Ci za to.

@Lagu
Teraz może i Ci się super gra, ale jak wbijesz 45 i będziesz bez dobrej gildii to zwyczajnie nie będziesz miał co w tej grze robić, bo albo się nie będzie opłacało samemu, albo się nie będzie dało samemu :) Chyba, że zbieranie turbanków, bieganie na mouncie z odpalonym petem, żeby wbić im lvl i eventy 15 vs 15 i 70 vs 70, ewentualnie klepanie samemu Monster Booka całymi dniami Ci wystarczają :)
Jeśli doceniasz moją pracę włożoną w przygotowania do gry Ashes of Creation i chcesz mnie wesprzeć to będę wdzięczny jak założysz konto z użyciem mojego linku referencyjnego:
https://ashesofcreation.com/r/WRTXCJ4P1FR5E7RH

Awatar użytkownika
Lagu
Posty: 341
Rejestracja: niedziela, 4 grudnia 2011, 21:01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status:
Offline

Dyskusja ogólna

Post autor: Lagu » wtorek, 12 czerwca 2018, 08:25

No może i tak będzie ale na temat tej gry słyszałem już strasznie dużo hejtu, myślę że wiele niesprawiedliwego. Gra się przyjemnie a to że jest ciężko to żadna wymówka;)

Awatar użytkownika
Taneroth
Patrycjusz
Posty: 364
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 08:54
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Mecenas IX Kohorty

Dyskusja ogólna

Post autor: Taneroth » wtorek, 12 czerwca 2018, 11:07

@Lagu
OK, a więc sprostuję - gra nie jest trudna, tylko zwyczajnie mi nie odpowiada jej schematyczność, jest zbyt dużo dziennie tego samego do roboty, żeby coś osiągnąć, ale wiadomo bez pracy nie ma kołaczy i w każdym MMO trzeba przysiedzieć, za to tutaj spędzony czas na Monster Bookach czy dwóch tych samych instancjach w kółko jest dla mnie zwyczajnie nudny (za to być może innym się podoba i bardzo dobrze)...
Hejtu faktycznie jest sporo, z czego większość jest wyssana z palca przez ludzi, którzy zrobili refunda po 1 dniu lub w najgorszym przypadku w ogóle nie zaczęła grać w tą grę, przez co teraz szukają na siłę wymówek.
Jeśli doceniasz moją pracę włożoną w przygotowania do gry Ashes of Creation i chcesz mnie wesprzeć to będę wdzięczny jak założysz konto z użyciem mojego linku referencyjnego:
https://ashesofcreation.com/r/WRTXCJ4P1FR5E7RH

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Dyskusja ogólna

Post autor: Kefas » wtorek, 12 czerwca 2018, 12:28

Ja przegrałem mniej niż dwie godziny. Zwróciłem grę. Po prostu nie było tego łoł jakie miałem przy innych grach, przy WoW, przy BDO. Jeśli mam być szczery gra wygląda staro, jest niedopracowana, nie ma żadnej rewolucji.
Odpaliłem ponownie BDO po ponad pół roku przerwy. Oprawa graficzna i walka miażdżą Blessa. Pamiętam jak dziś jak grałem w BDO i się napalałem na Blessa, że będzie lepszy... Jak krytykowałem Dreeda że hejtuje Bless. Wcale nie jest lepszy. Żadna z tych dwóch gier nie jest idealna ale BDO jest ładniejsze, "nowsze", ma lepszy model walki. Ma też za dużo zbędnego grindu, za dużo rzeczy do robienia na afk (wręcz jest uzależniona od tego rozgrywka). Za bardzo promuje grę solo...
Spróbuję pograć trochę i sprawdzić bo jest naprawdę mnóstwo zmian w BDO, czy na lepsze nie wiem jeszcze. Z tego co zdążyłem zobaczyć gra tętni życiem.

Awatar użytkownika
Lagu
Posty: 341
Rejestracja: niedziela, 4 grudnia 2011, 21:01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status:
Offline

Dyskusja ogólna

Post autor: Lagu » czwartek, 14 czerwca 2018, 08:05

Oj tam oj tam, ja już wbiłem 70 godzin gry i się jaram. Postać mi podeszła, Palek przypomina trochę Heretica z Allodsa. No i ten open pvp :) miodzio. Xaorus z MMORPG bredzi pewnie ma rączki jak panienka i nie ogarnia klawiszy ;)

Awatar użytkownika
Wąski
Posty: 733
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 16:27
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista BD Legionista RO Trybun Mecenas IX Kohorty

Dyskusja ogólna

Post autor: Wąski » czwartek, 14 czerwca 2018, 08:39

Widziałem cię wczoraj na pustyni, minęłes się z naszym zergiem :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lagu
Posty: 341
Rejestracja: niedziela, 4 grudnia 2011, 21:01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status:
Offline

Dyskusja ogólna

Post autor: Lagu » czwartek, 14 czerwca 2018, 09:13

W jakim klanie klikasz;p Wąski ?

Awatar użytkownika
Wąski
Posty: 733
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 16:27
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista BD Legionista RO Trybun Mecenas IX Kohorty

Dyskusja ogólna

Post autor: Wąski » czwartek, 14 czerwca 2018, 11:23

Crown in Darkness, Hieron
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bless Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość