Free to play

Tutaj znajdziesz kohortowiczów planujących grać w LiF.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Free to play

Post autor: Maurycy » piątek, 19 lipca 2019, 23:15

Od dzisiaj w Life is Feudal można pograć za darmo

https://steamcommunity.com/gid/10358279 ... 0540375195
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Hajime
Patrycjusz
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek, 1 lipca 2019, 16:37
Gender:
Status:
Offline

Free to play

Post autor: Hajime » sobota, 20 lipca 2019, 10:50

Przymierzałem się kiedyś do tej gry - ktoś może wie jakie są różnice pomiędzy F2P a premium?

Gott
Patrycjusz
Posty: 752
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2009, 16:02
Medals: 4
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX ESO St. Legionista Gwiazda Azury AO Legionista

Free to play

Post autor: Gott » niedziela, 21 lipca 2019, 08:49

jest kilka różnic , ułatwiają pewne sprawy, przyśpieszą , ale śmiało można grać bez premium.


Grałem w to jak było w fazie zamkniętej beta , potem grałem jak otworzyli nowy świat z nowym pachem ,który wprowadził wiele nowego.
Jak dla mnie gra ma potencjał , ale po doświadczeniach jeszcze z wersji LiF,YO i teraz wersji MMO , radzę poczekać jak gra wyjdzie z AC , devsi cały czas coś zmieniają , dokładają , bywa to irytujące i po jakimś czasie się nie chce grać. Generalnie idzie to wszystko na + , jak ktoś chce być króliczkiem doświadczalnym to ok . , ja już niem nie chce być i dlatego czekam na oficjalną premierę.
Ale ogólnie ktoś kto w to nie grał , a lubi taki typ gry to jak najbardziej fun będzie miał, ale !
Uwaga !!! to nie jest gra ,aby w pojedynek w nią grać , nic z tego nie wyjdzie, nawet w 10 osoby to mało , większości rzeczy nie doświadczycie! (oczywiście bywają takie twory ,ale dużo ich omija , a po czasie są zjadane przez większe gildie)

To gra dla dobrze zorganizowanych i liczebnych gildii , na dodatek takich które się zaangażują w politykę na szeroką skale i wtedy dopiero będzie fun w 100%

ODPOWIEDZ

Wróć do „Life is Feudal”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości